Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | I | GY, 85 - 88 | 1 - 0 |
LELIK Réka (27) (Csata DSE) |
JÁHNI Zsófia Anna (9) (Szegedi KE) |
MÁNYOKY Réka (5) (Csata DSE) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Simon Tamás, Tóth Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 85 - 76 | 2 - 0 |
MÉRÉSZ Beatrix (27) (Vasas Akadémia) |
VARGA Alíz (10) (Vasas Akadémia) |
LELIK Réka (8) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa A. Junior, Kruk Melinda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | ELTE-BEAC Újbuda | I | V, 85 - 79 | 2 - 1 |
SZABÓ Dóra (25) (ELTE-BEAC Újbuda) |
KOVÁCS Vanessza Luca (15) (ELTE-BEAC Újbuda) |
GOCSMAN Ágota Anna (7) (ELTE-BEAC Újbuda) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Simon Tamás, Tóth Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Tatabányai Kosárlabda Club | O | GY, 109 - 35 | 3 - 1 |
LELIK Réka (18) (Csata DSE) |
CSÁKTORNYAI Fanni (7) (Tatabányai KC) |
MÁNYOKY Réka (6) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Major Ádám, Győrfy Ruben |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | AJKA - Cserpes Trudi | O | GY, 118 - 54 | 4 - 1 |
LELIK Réka (28) (Csata DSE) |
BALSAY Anna (10) (AJKA - Cserpes Trudi) |
PÁLINKÁS Enikö (9) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Major Ádám, Kruk Melinda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | BKG DSE Szigetszentmiklós | O | GY, 64 - 47 | 5 - 1 |
ANGYAL Barbara (19) (Csata DSE) |
MOLNÁRNÉ RUTTNER Réka (10) (BKG DSE) |
CZIRJÁK Noémi (6) (BKG DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István, Lázár Zs. György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | O | GY, 86 - 50 | 6 - 1 |
ANGYAL Barbara (16) (Csata DSE) |
MÁNYOKY Réka (7) (Csata DSE) |
BERNÁTH Réka (7) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Sentényi Barna, Makrai Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Tatabányai Kosárlabda Club | I | GY, 70 - 96 | 7 - 1 |
KULCSÁR Bianka (20) (Tatabányai KC) |
SZAMOSI Rita (7) (Tatabányai KC) |
MÁNYOKY Réka (5) (Csata DSE) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Makrai Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | AJKA - Cserpes Trudi | I | GY, 65 - 92 | 8 - 1 |
BERNÁTH Réka (23) (Csata DSE) |
BALSAY Anna (13) (AJKA - Cserpes Trudi) |
MÁNYOKY Réka (10) (Csata DSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Horváth Csongor, Győrfy Ruben |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 106 - 73 | 8 - 2 |
VARGA Alíz (23) (Vasas Akadémia) |
MÉRÉSZ Beatrix (10) (Vasas Akadémia) |
DOMBAI Réka (15) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Józsa A. Junior, Szilágyi Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | ELTE-BEAC Újbuda | O | GY, 72 - 67 | 9 - 2 |
PUSZTAI Petra Panna (29) (ELTE-BEAC Újbuda) |
KOVÁCS Vanessza Luca (13) (ELTE-BEAC Újbuda) |
ANGYAL Barbara (5) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Horváth Csongor, Győrfy Ruben |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | BKG DSE Szigetszentmiklós | I | V, 61 - 53 | 9 - 3 |
MOLNÁRNÉ RUTTNER Réka (13) (BKG DSE) |
GUNDEL TAKÁCS Anna (10) (BKG DSE) |
CZIRJÁK Noémi (6) (BKG DSE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Józsa A. Junior, Németh Patrik |