Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | V, 93 - 53 | 0 - 1 |
MC CALL Erica Angelyn (20) (KSC-Szekszárd) |
SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna (6) (MTK) |
TEJA Oblak (7) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Varga-Záray Kata, Radnóti Miklós (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | PEAC-Pécs | I | V, 90 - 56 | 0 - 2 |
STAMENKOVIC MAJA (20) (PEAC-Pécs) |
IMOVBIOH SARAH (13) (PEAC-Pécs) |
MANDIC Sanja (6) (PEAC-Pécs) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Goda László, Lövész Csaba, Nagy Viktor (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BEAC Újbuda | O | GY, 65 - 48 | 1 - 2 |
ADAMECZ Lilla (15) (MTK) |
SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna (10) (MTK) |
SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna (6) (MTK) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Pozsonyi László, Válé Flórián, Csabai-Kaskötő Brigitta (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Aluinvent DVTK Miskolc | O | V, 46 - 86 | 1 - 3 |
BURKHOLDER Kirby (20) (Aluinvent DVTK Miskolc) |
KRAKOVIAÂOVA¡ Tereza (7) (Aluinvent DVTK Miskolc) |
ENGELMAN Monica Louise (4) (Aluinvent DVTK Miskolc) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Kulcsár Tibor, Surányi Gábor, Menyhárt Ferenc (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 68 - 59 | 1 - 4 |
SZABÓ Flóra (18) (MTK) |
ADAMECZ Lilla (8) (MTK) |
HORVÁTH Bernadett Katalin (6) (MTK) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gál János, Kovács Nimród, Bagi Bálint (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Sopron Basket | O | V, 49 - 89 | 1 - 5 |
DUBEI Debóra Franciska (16) (Sopron Basket) |
HATÁR Bernadett (10) (Sopron Basket) |
SALVADORES ALVAREZ ANGELA (9) (Sopron Basket) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Balog György, Balogh Gyula, Mészáros Balázs dr. (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | PINKK-Pécsi 424 | I | V, 66 - 58 | 1 - 6 |
SLAUGHTER Ivey (16) (PINKK-Pécsi 424) |
CHESLEK Shelby cheyanne (18) (PINKK-Pécsi 424) |
RUJÁK Nóra Anna (5) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kulcsár Tibor, Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Németh Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | CMB CARGO UNI Győr | I | V, 92 - 53 | 1 - 7 |
GOREE Cyesha Damian (21) (CMB CARGO UNI Gyõr) |
TÖRÖK Ágnes Zsuzsanna (9) (CMB CARGO UNI Gyõr) |
SIMON Zsófia (5) (CMB CARGO UNI Gyõr) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Boros Tamás, Fodor Attila, Rácz Zsolt (Balogh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | O | V, 64 - 75 | 1 - 8 |
HORVÁTH Bernadett Katalin (20) (MTK) |
PAVEL Elisabeth (10) (ZTE NKK) |
HORVÁTH Bernadett Katalin (3) (MTK) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Vida József, Jurák Krisztián, Menyhárt Ferenc (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | VBW CEKK Cegléd | O | V, 56 - 84 | 1 - 9 |
MOKANGO MODIRI Chanel (22) (VBW CEKK Cegléd) |
SZABÓ Flóra (7) (MTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (7) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Pozsonyi László, Sallai István, Lengyel Ádám (Pázsitka Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | O | V, 60 - 75 | 1 - 10 |
ADAMECZ Lilla (19) (MTK) |
SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna (7) (MTK) |
TEJA Oblak (5) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gál János, Vida Béla, Válé Flórián (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | PEAC-Pécs | O | V, 50 - 80 | 1 - 11 |
IMOVBIOH SARAH (16) (PEAC-Pécs) |
IMOVBIOH SARAH (19) (PEAC-Pécs) |
MANDIC Sanja (9) (PEAC-Pécs) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Radnóti Miklós, Lövész Csaba (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | BEAC Újbuda | I | GY, 61 - 66 | 2 - 11 |
SUPPÁN Anna (15) (BEAC Újbuda) |
SZABÓ Flóra (11) (MTK) |
ADAMECZ Lilla (6) (MTK) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Vida Béla, Lengyel Ádám (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Aluinvent DVTK Miskolc | I | V, 87 - 54 | 2 - 12 |
RAKSÁNYI Krisztina (19) (Aluinvent DVTK Miskolc) |
CVITKOVIC ANDRIJANA (6) (MTK) |
FONTENETTE Ashleigh (7) (Aluinvent DVTK Miskolc) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Pozsonyi László, Sallai István, Bagi Bálint (Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Vasas Akadémia | O | V, 69 - 78 | 2 - 13 |
KALU Ezinne Josephine (26) (Vasas Akadémia) |
ADAMECZ Lilla (14) (MTK) |
HORVÁTH Bernadett Katalin (8) (MTK) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Mészáros Balázs dr., Jurák Krisztián, Lövész Csaba (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Sopron Basket | I | V, 88 - 53 | 2 - 14 |
DUBEI Debóra Franciska (16) (Sopron Basket) |
CRVENDAKIC Aleksandra (9) (Sopron Basket) |
DÉNESNÉ FEGYVERNEKY Zsófia (6) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Farkas Gábor, Horváth Alajos, Esztergályos Róbert (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | PINKK-Pécsi 424 | O | V, 51 - 77 | 2 - 15 |
SLAUGHTER Ivey (17) (PINKK-Pécsi 424) |
SLAUGHTER Ivey (10) (PINKK-Pécsi 424) |
RUJÁK Nóra Anna (8) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Fodor Attila, Rácz Zsolt, Csabai-Kaskötő Brigitta (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | CMB CARGO UNI Győr | O | V, 49 - 75 | 2 - 16 |
STEPANOVA Kamila (20) (CMB CARGO UNI Gyõr) |
KRIVACEVIC TIJANA (8) (CMB CARGO UNI Gyõr) |
SIMON Zsófia (5) (CMB CARGO UNI Gyõr) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Válé Flórián, Bagi Bálint, Nagy Viktor (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | I | V, 63 - 46 | 2 - 17 |
PARKER Nadia Angelica (20) (ZTE NKK) |
PARKER Nadia Angelica (13) (ZTE NKK) |
KOIZAR SIGRID (4) (ZTE NKK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Menyhárt Ferenc, Esztergályos Róbert (Schäffer Béla) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | VBW CEKK Cegléd | I | V, 88 - 61 | 2 - 18 |
COOPER Shayla Jonique (15) (VBW CEKK Cegléd) |
MOKANGO MODIRI Chanel (11) (VBW CEKK Cegléd) |
KÁNYÁSI Veronika (9) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Fodor Attila, Rácz Zsolt, Varga-Záray Kata (Balogh László) |