Műsor - 2017. október 15. 15:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Budapest Basket |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Hőgerl Bence |
Műsor - 2017. október 15. 16:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Viadukt SE |
I |
GY, 8 - 49
|
2 - 0 |
FÜZESI Barbi (14) (Radobasket - BDSE)
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Hőgerl Bence (G Müller Zsuzsa) |
Műsor - 2017. november 19. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| BKG DSE |
O |
GY, 39 - 34
|
3 - 0 |
VIGH Eszter (15) (Radobasket - BDSE)
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Lukács Rezső, Bozóki Domonkos |
Műsor - 2017. november 19. 17:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Budafoki Békák |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Lukács Rezső, Konta Csanád János |
Műsor - 2017. december 10. 16:00
Műsor - 2017. december 10. 17:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| JKC/A |
O |
GY, 47 - 28
|
6 - 0 |
TÓTH Petra Adrienn (11) (Radobasket - BDSE)
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Villányi Mátyás |
Műsor - 2018. január 21. 09:45
Műsor - 2018. január 21. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Budafoki Békák |
O |
V, 19 - 52
|
6 - 2 |
KÓNYA Gergõ (21) (Budafoki Békák)
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Szilágyi Tamás (G Müller Zsuzsa) |
Műsor - 2018. február 11. 09:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| JKC/A |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Szirt Lajos, Adjudani Pezsman (G Müller Zsuzsa) |
Műsor - 2018. február 11. 08:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| BSC Bocsok |
O |
V, 25 - 37
|
7 - 3 |
VIGH Eszter (17) (Radobasket - BDSE)
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Szirt Lajos, Adjudani Pezsman (G Müller Zsuzsa) |
Műsor - 2018. március 4. 09:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Malév Kobrák |
O |
GY, 62 - 25
|
8 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szabó István, Varga Gergely |
Műsor - 2018. március 4. 10:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| BKG DSE |
I |
V, 52 - 43
|
8 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Matóczay Bálint |
Műsor - 2018. április 8. 09:45
Műsor - 2018. április 8. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| KLKS Benkő |
I |
GY, 42 - 44
|
9 - 5 |
VIGH Eszter (12) (Radobasket - BDSE)
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Tahin András, Konta Csanád János (Dernei Gábor) |
Műsor - 2018. május 5. 17:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| SZPA-HSE |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Török Béla (Halmos Péter) |
Műsor - 2018. május 5. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Budapest Csepel |
I |
V, 57 - 18
|
10 - 6 |
UJHELYI Balázs (11) (Budapest Csepel)
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Török Béla (Halmos Péter) |