Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Színyei KC | O | GY, 68 - 34 | 1 - 0 |
FAZEKAS Mihály Imre (14) (Piarista DSE) |
- | - |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Móricz Krisztián, Bognár Domokos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Albatrosz | I | GY, 63 - 73 | 2 - 0 |
SIMON Péter Gábor (17) (Albatrosz) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Szokolainé Váradi Csilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Malév SC | O | V, 63 - 84 | 2 - 1 |
SEBESTYÉN Zsolt (26) (Malév SC) |
- | - |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Simon Kristóf, Szőts Dávid |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Darazsak Old Boys | I | V, 83 - 64 | 2 - 2 |
MAKAY Dániel József (29) (Darazsak Old Boys) |
- | - |
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium | Játékvezetők: Matics Sándor, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | VICE KSE | I | GY, 58 - 65 | 3 - 2 |
SZOBI Marcell Zoltán (20) (VICE KSE) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Nagy I. László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BEAC Kobak | O | V, 64 - 72 | 3 - 3 |
VALUSKA László (20) (BEAC Kobak) |
- | - |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Bognár Domokos, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Honvéd Zrínyi SE/A | I | V, 76 - 53 | 3 - 4 |
BÖRÖNTE Bence (20) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
- | - |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Ultimate Warriors | O | V, 51 - 68 | 3 - 5 |
TARNAI Csaba Gyula (23) (Ultimate Warriors) |
- | - |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Bujtor Péter, Horváth Kinga |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Törekvés SE | I | GY, 70 - 78 | 4 - 5 |
BOGNÁR Áron Bendegúz (26) (Piarista DSE) |
- | - |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Major Ádám, Bognár Domokos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | 7 + SC | I | GY, 52 - 64 | 5 - 5 |
BÓDIS László (20) (Piarista DSE) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Szőts Dávid |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Budai Vasököl | I | V, 62 - 49 | 5 - 6 |
SÁROSI Miklós (21) (Budai Vasököl) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Oláh Márk, Mocsai László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | TFSE Öregfiúk | O | GY, 59 - 48 | 6 - 6 |
PETHŐ Zoltán (21) (TFSE Öregfiúk) |
- | - |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Gruber Nikolett |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Színyei KC | I | GY, 56 - 77 | 7 - 6 |
BÓDIS László (21) (Piarista DSE) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Lövei László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Albatrosz | O | GY, 71 - 58 | 8 - 6 |
OLÁH Dániel (24) (Albatrosz) |
- | - |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Bognár Domokos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Iparterv | O | V, 61 - 71 | 8 - 7 |
DÁNFFY Balázs (20) (Iparterv) |
- | - |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Tahin András, Steiner Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Malév SC | I | V, 87 - 66 | 8 - 8 |
OLÁH István (30) (Malév SC) |
- | - |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Bujtor Péter, Szokolainé Váradi Csilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Darazsak Old Boys | O | V, 66 - 69 | 8 - 9 |
SULÁK Péter (25) (Darazsak Old Boys) |
- | - |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Gruber Nikolett |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | VICE KSE | O | V, 60 - 66 | 8 - 10 |
SZŐLLŐS Szabolcs (23) (VICE KSE) |
- | - |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Lövei László, Gruber Nikolett |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | BEAC Kobak | I | V, 63 - 57 | 8 - 11 |
HEDRY Zsolt (25) (BEAC Kobak) |
- | - |
Aréna: BEAC Sporttelep | Játékvezetők: Gaál István, Nagy I. László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Honvéd Zrínyi SE/A | O | V, 63 - 68 | 8 - 12 |
GÁL Martin (21) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
- | - |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: László Zsolt, Steiner Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Ultimate Warriors | I | V, 52 - 40 | 8 - 13 |
TARNAI Csaba Gyula (16) (Ultimate Warriors) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Matics Sándor, Alexis Sancilio |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Törekvés SE | O | GY, 62 - 50 | 9 - 13 |
VAN DER MEER Ágoston (18) (Piarista DSE) |
- | - |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Nagy István, Gruber Nikolett |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | 7 + SC | O | GY, 81 - 54 | 10 - 13 |
NAGY Péter (25) (7 + SC) |
- | - |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Lövei László, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Budai Vasököl | O | GY, 60 - 53 | 11 - 13 |
SZUJÓ Balázs (16) (Budai Vasököl) |
- | - |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Lövei László, Forintos József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | TFSE Öregfiúk | I | GY, 41 - 71 | 12 - 13 |
BOGNÁR Áron Bendegúz (24) (Piarista DSE) |
- | - |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Csoma Viktor, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Iparterv | I | V, 54 - 39 | 12 - 14 |
JUHÁSZ András (22) (Iparterv) |
- | - |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Matics Sándor, Jankovics Viktor |