Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | TFSE Öregfiúk | I | GY, 53 - 67 | 1 - 0 |
HORVÁTH Dániel (27) (Iparterv) |
- | - |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Szőke Gábor, Szabó István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Albatrosz | O | GY, 71 - 54 | 2 - 0 |
HORVÁTH Dániel (18) (Iparterv) |
- | - |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Mocsai László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Malév SC | I | V, 76 - 42 | 2 - 1 |
SEBESTYÉN Zsolt (22) (Malév SC) |
- | - |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Nepp László, Thomas Kieffer |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Darazsak Old Boys | O | GY, 58 - 52 | 3 - 1 |
MAKAY Dániel József (20) (Darazsak Old Boys) |
- | - |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | VICE KSE | I | GY, 54 - 56 | 4 - 1 |
JUHÁSZ András (21) (Iparterv) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy I. László, Mocsai László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | BEAC Kobak | I | GY, 52 - 78 | 5 - 1 |
HORVÁTH Dániel (27) (Iparterv) |
- | - |
Aréna: BEAC Sporttelep | Játékvezetők: Nagy I. László, Szokolainé Váradi Csilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Színyei KC | O | GY, 71 - 60 | 6 - 1 |
JUHÁSZ András (30) (Iparterv) |
- | - |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Major Ádám, Matejovics Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Honvéd Zrínyi SE/A | O | GY, 57 - 43 | 7 - 1 |
HORVÁTH Dániel (22) (Iparterv) |
- | - |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Mocsai László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Ultimate Warriors | O | GY, 68 - 51 | 8 - 1 |
HORVÁTH Dániel (24) (Iparterv) |
- | - |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Gaál István, Nagy I. László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Törekvés SE | O | GY, 87 - 65 | 9 - 1 |
HORVÁTH Dániel (30) (Iparterv) |
- | - |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Hegedűs Roland, Forintos József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | 7 + SC | I | GY, 62 - 73 | 10 - 1 |
NAGY Péter (22) (7 + SC) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Steiner Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | TFSE Öregfiúk | O | GY, 92 - 52 | 11 - 1 |
HORVÁTH Dániel (34) (Iparterv) |
- | - |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Lövei László, Forintos József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Színyei KC | I | GY, 50 - 87 | 12 - 1 |
HORVÁTH Dániel (30) (Iparterv) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Steiner Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | BEAC Kobak | O | GY, 77 - 50 | 13 - 1 |
HEDRY Zsolt (29) (BEAC Kobak) |
- | - |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Tarnai Gyula, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Piarista DSE | I | GY, 61 - 71 | 14 - 1 |
DÁNFFY Balázs (20) (Iparterv) |
- | - |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Tahin András, Steiner Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Albatrosz | I | V, 66 - 62 | 14 - 2 |
HORVÁTH Dániel (23) (Iparterv) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Nagy I. László, Szőts Dávid |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Budai Vasököl | I | V, 76 - 64 | 14 - 3 |
JUHÁSZ András (21) (Iparterv) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Szakáll István dr., Jankovics Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | VICE KSE | O | GY, 42 - 36 | 15 - 3 |
SZŐLLŐS Szabolcs (14) (VICE KSE) |
- | - |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Lövei László, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Honvéd Zrínyi SE/A | I | V, 75 - 57 | 15 - 4 |
BÖRÖNTE Bence (22) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
- | - |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Winkler Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Ultimate Warriors | I | V, 63 - 59 | 15 - 5 |
PILTMANN Ákos (21) (Iparterv) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Lövei László, Mocsai László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Törekvés SE | I | GY, 54 - 69 | 16 - 5 |
PILTMANN Ákos (14) (Iparterv) |
- | - |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Nagy Viktor, Szirt Lajos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Darazsak Old Boys | I | V, 79 - 62 | 16 - 6 |
BARDOS Artúr (20) (Darazsak Old Boys) |
- | - |
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium | Játékvezetők: Szirt Lajos, László Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | 7 + SC | O | V, 57 - 74 | 16 - 7 |
BÁRSONY Balázs (23) (7 + SC) |
- | - |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Tarnai Gyula, Mocsai László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Malév SC | O | V, 52 - 54 | 16 - 8 |
DR. BENEDEK Szabolcs (18) (Iparterv) |
- | - |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Nagy Viktor, Jankovics Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Budai Vasököl | O | GY, 65 - 49 | 17 - 8 |
HORVÁTH Dániel (20) (Iparterv) |
- | - |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Tarnai Gyula, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Piarista DSE | O | GY, 54 - 39 | 18 - 8 |
JUHÁSZ András (22) (Iparterv) |
- | - |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Matics Sándor, Jankovics Viktor |