Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Negyedd. 1.m | PVSK-Kronosz Kiadó | O | GY, 68 - 59 | 1 - 0 |
FILIPOVIC Stefan (19) (Tehetséges Fiatalok BP) |
FILIPOVIC Stefan (14) (Tehetséges Fiatalok BP) |
SZOBI Dániel (5) (Tehetséges Fiatalok BP) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Mészáros Balázs dr., Varga-Záray Kata, Bagi Bálint (Pázsitka Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Negyedd. 2.m | PVSK-Kronosz Kiadó | I | GY, 61 - 66 | 2 - 0 |
BÍRÓ Levente (19) (PVSK-Kronosz) |
FILIPOVIC Stefan (10) (Tehetséges Fiatalok BP) |
DR. DEMETER Attila (4) (PVSK-Kronosz) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Nimród, Maár Gábor, Reisz Péter (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Elődöntő 1.m | OSE Lions | I | V, 72 - 62 | 2 - 1 |
SPAGNOLO Thomas Ryan (23) (OSE Lions) |
FILIPOVIC Stefan (14) (Tehetséges Fiatalok BP) |
SZOBI Dániel (5) (Tehetséges Fiatalok BP) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Balog György, Boros Tamás, Hervay Tibor (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Elődöntő 2.m | OSE Lions | O | GY, 85 - 78 | 3 - 1 |
SPAGNOLO Thomas Ryan (25) (OSE Lions) |
BUZÁS Bence (14) (Tehetséges Fiatalok BP) |
SZOBI Dániel (5) (Tehetséges Fiatalok BP) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Minár László, Kovács Nimród, Vida Béla (Schäffer Béla) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Elődöntő 3.m | OSE Lions | I | GY, 61 - 62 | 4 - 1 |
BEÁK Gábor (17) (Tehetséges Fiatalok BP) |
SPAGNOLO Thomas Ryan (13) (OSE Lions) |
SZOBI Dániel (4) (Tehetséges Fiatalok BP) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter, Jakab László, Bagi Bálint (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Döntő, 1.m | Vasas Akadémia | O | GY, 75 - 62 | 5 - 1 |
SZOBI Dániel (22) (Tehetséges Fiatalok BP) |
ANDRÁSSY Géza (8) (Vasas Akadémia) |
BOROS Márk (6) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Benczur Tamás, Balog György, Bagi Bálint (Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Döntő, 2.m | Vasas Akadémia | I | V, 69 - 61 | 5 - 2 |
BOROS Márk (27) (Vasas Akadémia) |
FILIPOVIC Stefan (16) (Tehetséges Fiatalok BP) |
SZOBI Dániel (6) (Tehetséges Fiatalok BP) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Papp Péter, Minár László, Nagy Viktor (Schäffer Béla) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Döntő, 3.m | Vasas Akadémia | O | GY, 67 - 66 | 6 - 2 |
BOROS Márk (17) (Vasas Akadémia) |
BUZÁS Bence (9) (Tehetséges Fiatalok BP) |
BOROS Márk (5) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Söjtöry Tamás, Jakab László (Dernei Gábor) |