Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | PEAC-Pécs | I | V, 72 - 70 | 0 - 1 |
KUSTER Jessica (22) (PEAC-Pécs) |
KUSTER Jessica (10) (PEAC-Pécs) |
MANDIC Sanja (10) (PEAC-Pécs) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Jakab László, Tőzsér Dénes (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | UNIQA Sopron | O | GY, 77 - 56 | 1 - 1 |
DÉNESNÉ FEGYVERNEKY Zsófia (20) (UNIQA Sopron) |
CRVENDAKIC Aleksandra (10) (UNIQA Sopron) |
DÉNESNÉ FEGYVERNEKY Zsófia (3) (UNIQA Sopron) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Praksch Péter, Kovács Nimród (Páli Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | VBW CEKK CEGLÉD | O | GY, 73 - 70 | 2 - 1 |
SKORIC Maja (23) (Ceglédi EKK) |
LISEC Eva (12) (KSC-Szekszárd) |
SCEKIC Maja (3) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál, Hegedüs Tibor, Vida József (Várhalmi Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Aluinvent DVTK Miskolc | I | GY, 51 - 56 | 3 - 1 |
ERKIC Maja (16) (KSC-Szekszárd) |
ROBERTSON-WARREN Cierra Joenell (10) (Aluinvent DVTK Miskolc) |
STUDER Ágnes (5) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Farkas Gábor, Gorka Szabolcs, Pozsonyi László (Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | O | GY, 89 - 58 | 4 - 1 |
BURKHOLDER Kirby (19) (ZTE NKK) |
BARBER Jade Elizabeth (6) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (8) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Praksch Péter, Menyhárt Ferenc (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Vasas Akadémia | I | GY, 52 - 76 | 5 - 1 |
LISEC Eva (15) (KSC-Szekszárd) |
ROCHEL Cassandra Lynn (9) (Vasas Akadémia) |
BACHVAROVA Radoslava (5) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Jakab László, Rácz Zsolt, Hervay Tibor (Balogh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | CMB CARGO UNI GYÔR | O | V, 56 - 58 | 5 - 2 |
LISEC Eva (24) (KSC-Szekszárd) |
LISEC Eva (13) (KSC-Szekszárd) |
ERKIC Maja (5) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László, Balog György (Várhalmi Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | PINKK-Pécsi 424 | O | GY, 72 - 52 | 6 - 2 |
LISEC Eva (18) (KSC-Szekszárd) |
LISEC Eva (7) (KSC-Szekszárd) |
RISTIC Katarina (4) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Radnóti Miklós, Varga Zoltán (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | MTK-Budapest | I | GY, 59 - 79 | 7 - 2 |
LISEC Eva (19) (KSC-Szekszárd) |
LISEC Eva (14) (KSC-Szekszárd) |
THEODOREÁN Alexandra (6) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Jakab László, Vida József, Varga-Záray Kata (Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | BEAC Újbuda | I | GY, 60 - 96 | 8 - 2 |
ERKIC Maja (34) (KSC-Szekszárd) |
LISEC Eva (8) (KSC-Szekszárd) |
SCEKIC Maja (10) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Balogh Gyula, Mészáros Balázs dr. (Pázsitka Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | PEAC-Pécs | O | GY, 64 - 56 | 9 - 2 |
ERKIC Maja (20) (KSC-Szekszárd) |
PIRSIC SANDRA (12) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (7) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Tőzsér Dénes, Gyuris Péter (Szabadvári János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | UNIQA Sopron | I | V, 79 - 53 | 9 - 3 |
TURNER Yvonne Nicole (24) (UNIQA Sopron) |
LISEC Eva (9) (KSC-Szekszárd) |
GEORGE Cayla (4) (UNIQA Sopron) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Frányó Péter, Balog György, Minár László (Gincsai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Aluinvent DVTK Miskolc | O | GY, 83 - 67 | 10 - 3 |
RUFFIN PRATT TIERRA LA SHE (15) (Aluinvent DVTK Miskolc) |
PIRSIC SANDRA (9) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (5) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás, Gál János (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | I | GY, 55 - 72 | 11 - 3 |
RUFF-NAGY Dóra (17) (ZTE NKK) |
LISEC Eva (9) (KSC-Szekszárd) |
GEREBEN Lívia (4) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Gyuris Péter (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 81 - 57 | 12 - 3 |
LISEC Eva (19) (KSC-Szekszárd) |
PIRSIC SANDRA (11) (KSC-Szekszárd) |
LISEC Eva (4) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Gelencsér György (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | VBW CEKK CEGLÉD | I | GY, 55 - 61 | 13 - 3 |
MAKSIMOVIC Jelena (17) (Ceglédi EKK) |
NAGY-BUJDOSÓ Nóra (9) (Ceglédi EKK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (7) (Ceglédi EKK) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Győrffy Pál, Vida Béla (Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | CMB CARGO UNI GYÔR | I | GY, 62 - 67 | 14 - 3 |
LISEC Eva (19) (KSC-Szekszárd) |
LISEC Eva (13) (KSC-Szekszárd) |
ERKIC Maja (7) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes, Balog György (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | PINKK-Pécsi 424 | I | GY, 63 - 81 | 15 - 3 |
ENGELMAN Monica Louise (18) (PINKK-Pécsi 424) |
PIRSIC SANDRA (10) (KSC-Szekszárd) |
ENGELMAN Monica Louise (5) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Nimród, Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | MTK-Budapest | O | GY, 100 - 56 | 16 - 3 |
LISEC Eva (22) (KSC-Szekszárd) |
LISEC Eva (10) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (5) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Radnóti Miklós, Gelencsér György (Várhalmi Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | BEAC Újbuda | O | GY, 85 - 52 | 17 - 3 |
ERKIC Maja (27) (KSC-Szekszárd) |
LISEC Eva (9) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (5) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Boros Tamás, Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Nagy József) |