Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | O | GY, 76 - 63 | 1 - 0 |
TUNSTULL JEWEL JOYCE (22) (PINKK-Pécsi 424) |
DRAMMEH BINTA MOMMY DAISY (9) (PINKK-Pécsi 424) |
RUJÁK Nóra Anna (4) (PINKK-Pécsi 424) |
Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Makovsky Szabolcs, Radnóti Miklós (Szabó György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | V, 63 - 55 | 1 - 1 |
DRAMMEH BINTA MOMMY DAISY (20) (PINKK-Pécsi 424) |
TUNSTULL JEWEL JOYCE (9) (PINKK-Pécsi 424) |
STUDER Ágnes (4) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Jakab László, Rácz Zsolt, Kovács Nimród |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | UNIQA Sopron | O | GY, 75 - 73 | 2 - 1 |
DRAMMEH BINTA MOMMY DAISY (33) (PINKK-Pécsi 424) |
KRNJIC Sara (9) (UNIQA Sopron) |
CIGLAR Iva (6) (UNIQA Sopron) |
Játékvezetők: Papp Péter, Gorka Szabolcs, Minár László (Bodrogváry Iván) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | CMB CARGO UNI GYÔR | I | V, 85 - 70 | 2 - 2 |
VUCETIC Jelena (20) (PINKK-Pécsi 424) |
GRIGALAUSKYTÉ Monika (11) (CMB CARGO UNI GYÔR) |
VUCETIC Jelena (7) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Hegedüs Tibor, Vida Béla (Bukta Bertalan) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Aluinvent DVTK Miskolc | I | V, 90 - 46 | 2 - 3 |
BREWER Alyssia (17) (Aluinvent DVTK Miskolc) |
BREWER Alyssia (13) (Aluinvent DVTK Miskolc) |
CZANK Timea (6) (Aluinvent DVTK Miskolc) |
Játékvezetők: Farkas Gábor, Jakab László, Vida József (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | PEAC-Pécs | O | GY, 86 - 60 | 3 - 3 |
DRAMMEH BINTA MOMMY DAISY (24) (PINKK-Pécsi 424) |
TUNSTULL JEWEL JOYCE (9) (PINKK-Pécsi 424) |
RUJÁK Nóra Anna (5) (PINKK-Pécsi 424) |
Játékvezetők: Frányó Péter, Söjtöry Tamás, Hervay Tibor (Bodrogváry Iván) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | ELTE-BEAC Újbuda | O | GY, 89 - 48 | 4 - 3 |
DRAMMEH BINTA MOMMY DAISY (18) (PINKK-Pécsi 424) |
BARNAI Judit Eszter (12) (ELTE-BEAC Újbuda) |
RUJÁK Nóra Anna (6) (PINKK-Pécsi 424) |
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Jurák Krisztián, Goda László (Benczur Lajos) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Ceglédi EKK | O | GY, 83 - 61 | 5 - 3 |
DRAMMEH BINTA MOMMY DAISY (39) (PINKK-Pécsi 424) |
TUNSTULL JEWEL JOYCE (8) (PINKK-Pécsi 424) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (9) (Ceglédi EKK) |
Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Gál János, Vida Béla (Szabó György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 88 - 75 | 6 - 3 |
DRAMMEH BINTA MOMMY DAISY (26) (PINKK-Pécsi 424) |
DRAMMEH BINTA MOMMY DAISY (8) (PINKK-Pécsi 424) |
CZIRJÁK Noémi (5) (Vasas Akadémia) |
Játékvezetők: Makovsky Szabolcs, Radnóti Miklós, Horváth Alajos (Major György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | I | GY, 65 - 76 | 7 - 3 |
RUJÁK Nóra Anna (19) (PINKK-Pécsi 424) |
DRAMMEH BINTA MOMMY DAISY (9) (PINKK-Pécsi 424) |
SZÉLESY Judit (6) (ZTE NKK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor, Surányi Gábor (Szabadvári János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | O | V, 70 - 74 | 7 - 4 |
DRAMMEH BINTA MOMMY DAISY (22) (PINKK-Pécsi 424) |
BARBER Jade Elizabeth (13) (KSC-Szekszárd) |
SCEKIC Maja (5) (KSC-Szekszárd) |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Tőzsér Dénes, Minár László (Bodrogváry Iván) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | UNIQA Sopron | I | V, 76 - 64 | 7 - 5 |
LELAS Ana (21) (UNIQA Sopron) |
CRVENDAKIC Aleksandra (8) (UNIQA Sopron) |
DÉNESNÉ FEGYVERNEKY Zsófia (8) (UNIQA Sopron) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Földházi Tamás, Frányó Péter, Balog György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | CMB CARGO UNI GYÔR | O | GY, 74 - 66 | 8 - 5 |
DRAMMEH BINTA MOMMY DAISY (21) (PINKK-Pécsi 424) |
GRIGALAUSKYTÉ Monika (14) (CMB CARGO UNI GYÔR) |
DRAMMEH BINTA MOMMY DAISY (4) (PINKK-Pécsi 424) |
Játékvezetők: Farkas Gábor, Gál János, Söjtöry Tamás (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Aluinvent DVTK Miskolc | O | GY, 89 - 79 | 9 - 5 |
CZANK Timea (20) (Aluinvent DVTK Miskolc) |
BREWER Alyssia (11) (Aluinvent DVTK Miskolc) |
LIKHTAROVICH Tatsiana (5) (Aluinvent DVTK Miskolc) |
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Minár László, Vida Béla (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | PEAC-Pécs | I | V, 67 - 57 | 9 - 6 |
ROBERTSON-WARREN Cierra Joenell (20) (PINKK-Pécsi 424) |
WILLIAMS DESTINY CHEYENNE (12) (PEAC-Pécs) |
RAKSÁNYI Krisztina (4) (PEAC-Pécs) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál, Gorka Szabolcs, Jakab László (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | ELTE-BEAC Újbuda | I | GY, 55 - 91 | 10 - 6 |
PUSZTAI Sára (25) (ELTE-BEAC Újbuda) |
HANDY CHANTELLE (7) (PINKK-Pécsi 424) |
HANDY CHANTELLE (4) (PINKK-Pécsi 424) |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Menyhárt Ferenc, Vida József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Ceglédi EKK | I | GY, 87 - 93 | 11 - 6 |
SKORIC Maja (30) (Ceglédi EKK) |
ROBERTSON-WARREN Cierra Joenell (17) (PINKK-Pécsi 424) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (7) (Ceglédi EKK) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Farkas Gábor, Minár László, Bognár Tibor (Gincsai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Vasas Akadémia | I | GY, 39 - 102 | 12 - 6 |
DRAMMEH BINTA MOMMY DAISY (25) (PINKK-Pécsi 424) |
NAGY Dorottya (11) (PINKK-Pécsi 424) |
RUJÁK Nóra Anna (6) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Surányi Gábor, Fodor Attila, Menyhárt Ferenc (Farkas János) |