Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szeviép-Szeged | O | V, 47 - 74 | 0 - 1 |
FEJES Réka (15) (Vasas) |
FEJES Réka (11) (Vasas) |
SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna (4) (Szeged) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | MKB-Euroleasing Sopron | I | V, 98 - 40 | 0 - 2 |
BROOKS Jelena (22) (Sopron) |
HORTI Dóra (9) (Sopron) |
EÖRDÖGH Edit (7) (Sopron) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | ZTE NKK | O | V, 54 - 72 | 0 - 3 |
CRASNOSCIOC Irina (21) (Zala Volán) |
SZÉLESY Judit (9) (Zala Volán) |
SZONDY Dóra (4) (Vasas) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Atomerőmű KSC | O | GY, 86 - 76 | 1 - 3 |
BÁLINT Réka (23) (Szekszárd) |
KOVALCSIK Emese Zsófia (13) (Vasas) |
LAKLÓTH Anna (5) (Vasas) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BEAC-Újbuda | I | GY, 64 - 93 | 2 - 3 |
PUSZTAI Sára (20) (BEAC) |
CSICSAI Kata (8) (BEAC) |
BAGI Melinda (4) (Vasas) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | MiZo Pécs 2010 | O | V, 70 - 79 | 2 - 4 |
FEJES Réka (22) (Vasas) |
KOVALCSIK Emese Zsófia (10) (Vasas) |
KRNJIC Sara (4) (Pécs) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | SEAT Lami Véd Győr | I | V, 107 - 71 | 2 - 5 |
VIDA Anna (22) (Gyor) |
KELLER Annamária (12) (Gyor) |
LAKLÓTH Anna (8) (Vasas) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Ceglédi EKK | O | GY, 93 - 47 | 3 - 5 |
LAKLÓTH Anna (18) (Vasas) |
FEJES Réka (7) (Vasas) |
CZANK Timea (6) (Vasas) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Bajai NKK | I | GY, 66 - 72 | 4 - 5 |
CZANK Timea (28) (Vasas) |
FEJES Réka (11) (Vasas) |
CZANK Timea (6) (Vasas) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Szolnoki NKK | O | V, 65 - 84 | 4 - 6 |
BOSKOVIC Marija (26) (Szolnok) |
FEJES Réka (11) (Vasas) |
CZANK Timea (4) (Vasas) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | MiZo Pécs 2010 | I | V, 104 - 65 | 4 - 7 |
CZANK Timea (22) (Vasas) |
VAJDA Anna (9) (Pécs) |
IVÁNYI Dalma (9) (Pécs) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | BSE | O | GY, 87 - 53 | 5 - 7 |
SOMOGYI Andrea (20) (Vasas) |
SOMOGYI Andrea (9) (Vasas) |
SZONDY Dóra (4) (Vasas) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Atomerőmű KSC | I | V, 86 - 85 | 5 - 8 |
SOMOGYI Andrea (21) (Vasas) |
SOMOGYI Andrea (10) (Vasas) |
PUNGOR Krisztina (6) (Szekszárd) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | MKB-Euroleasing Sopron | O | V, 50 - 97 | 5 - 9 |
KRIVACEVIC TIJANA (22) (Sopron) |
BROOKS Jelena (8) (Sopron) |
HONTI Katalin (5) (Sopron) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | BEAC-Újbuda | O | GY, 68 - 58 | 6 - 9 |
CZANK Timea (22) (Vasas) |
BAGI Melinda (14) (Vasas) |
SZONDY Dóra (3) (Vasas) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | BSE | I | V, 74 - 54 | 6 - 10 |
LAKLÓTH Anna (19) (Vasas) |
VARDA Daniela (10) (BSE) |
KOCSIS Boglárka (10) (BSE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | ZTE NKK | I | V, 82 - 59 | 6 - 11 |
CRASNOSCIOC Irina (26) (Zala Volán) |
SZÉLESY Judit (7) (Zala Volán) |
BUKOVSZKI Mónika (7) (Zala Volán) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | SEAT Lami Véd Győr | O | V, 71 - 77 | 6 - 12 |
LAKLÓTH Anna (22) (Vasas) |
LAKLÓTH Anna (9) (Vasas) |
LAKLÓTH Anna (5) (Vasas) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Szeviép-Szeged | I | V, 106 - 57 | 6 - 13 |
SIPAVICIUTE Vaida (21) (Szeged) |
SIPAVICIUTE Vaida (10) (Szeged) |
ZHERZHERUNOVA Olena (5) (Szeged) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Bajai NKK | O | GY, 73 - 60 | 7 - 13 |
LAKLÓTH Anna (18) (Vasas) |
CZANK Timea (11) (Vasas) |
CZANK Timea (4) (Vasas) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Ceglédi EKK | I | GY, 49 - 94 | 8 - 13 |
SZABÓ Viktória (17) (Cegléd) |
SZABÓ Viktória (6) (Cegléd) |
HALMI Nikoletta (4) (Cegléd) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Szolnoki NKK | I | V, 59 - 51 | 8 - 14 |
BOSKOVIC Marija (14) (Szolnok) |
FARKASINSZKI Orsolya (9) (Szolnok) |
DARIDA Csilla (7) (Szolnok) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |