Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szolnoki NKK | I | GY, 38 - 87 | 1 - 0 |
EÖRDÖGH Edit (14) (Sopron) |
HONTI Katalin (7) (Sopron) |
DARIDA Csilla (5) (Szolnok) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Szolnoki NKK | O | GY, 94 - 49 | 2 - 0 |
KRIVACEVIC TIJANA (23) (Sopron) |
FARKASINSZKI Orsolya (8) (Szolnok) |
EÖRDÖGH Edit (7) (Sopron) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Vasas-Csata | O | GY, 98 - 40 | 3 - 0 |
BROOKS Jelena (22) (Sopron) |
HORTI Dóra (9) (Sopron) |
EÖRDÖGH Edit (7) (Sopron) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Atomerőmű KSC | I | GY, 66 - 104 | 4 - 0 |
BROOKS Jelena (27) (Sopron) |
HORTI Dóra (11) (Sopron) |
EÖRDÖGH Edit (6) (Sopron) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | BEAC-Újbuda | O | GY, 81 - 40 | 5 - 0 |
VARGA Zsófia (23) (Sopron) |
LICSKAI Zsófia (8) (Sopron) |
EÖRDÖGH Edit (3) (Sopron) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Ceglédi EKK | I | GY, 51 - 113 | 6 - 0 |
HOLT AMBER SHIRELL (21) (Sopron) |
LICINA Tanja (10) (Cegléd) |
EÖRDÖGH Edit (4) (Sopron) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Bajai NKK | O | GY, 109 - 43 | 7 - 0 |
VARGA Zsófia (22) (Sopron) |
LICSKAI Zsófia (11) (Sopron) |
HOLT AMBER SHIRELL (3) (Sopron) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | ZTE NKK | I | GY, 79 - 93 | 8 - 0 |
RASHEED Rita Salwa (30) (Zala Volán) |
HOLT AMBER SHIRELL (7) (Sopron) |
BUKOVSZKI Mónika (7) (Zala Volán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BSE | O | GY, 94 - 56 | 9 - 0 |
SZLIMÁK Hajnalka (16) (BSE) |
HOLT AMBER SHIRELL (8) (Sopron) |
HORTI Dóra (6) (Sopron) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | SEAT Lami Véd Győr | I | GY, 70 - 81 | 10 - 0 |
RADUNOVIC Hajdana (27) (Gyor) |
HOLT AMBER SHIRELL (8) (Sopron) |
DJELMIS Angela (6) (Gyor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | MiZo Pécs 2010 | O | V, 66 - 71 | 10 - 1 |
OHLDE Nicole Katherine (16) (Pécs) |
IVÁNYI Dalma (11) (Pécs) |
IVÁNYI Dalma (8) (Pécs) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Szeviép-Szeged | I | V, 85 - 73 | 10 - 2 |
NÉMETH Bernadett (22) (Szeged) |
FÜRÉSZ Emőke (9) (Szeged) |
FÜRÉSZ Emőke (7) (Szeged) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Atomerőmű KSC | O | GY, 109 - 56 | 11 - 2 |
HOLT AMBER SHIRELL (21) (Sopron) |
HOLT AMBER SHIRELL (10) (Sopron) |
HONTI Katalin (8) (Sopron) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | BEAC-Újbuda | I | GY, 46 - 101 | 12 - 2 |
LICSKAI Zsófia (29) (Sopron) |
ZSÁMÁR Judit (13) (BEAC) |
HADARICS Kinga (3) (Sopron) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Ceglédi EKK | O | GY, 127 - 42 | 13 - 2 |
HOLT AMBER SHIRELL (26) (Sopron) |
LICINA Tanja (9) (Cegléd) |
EÖRDÖGH Edit (5) (Sopron) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Bajai NKK | I | GY, 57 - 92 | 14 - 2 |
EÖRDÖGH Edit (23) (Sopron) |
BROOKS Jelena (10) (Sopron) |
BROOKS Jelena (6) (Sopron) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Vasas-Csata | I | GY, 50 - 97 | 15 - 2 |
KRIVACEVIC TIJANA (22) (Sopron) |
BROOKS Jelena (8) (Sopron) |
HONTI Katalin (5) (Sopron) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | ZTE NKK | O | GY, 100 - 57 | 16 - 2 |
KRIVACEVIC TIJANA (27) (Sopron) |
HOLT AMBER SHIRELL (9) (Sopron) |
HONTI Katalin (7) (Sopron) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | BSE | I | GY, 39 - 94 | 17 - 2 |
HOLT AMBER SHIRELL (20) (Sopron) |
SEMSEI Barbara (7) (Sopron) |
EÖRDÖGH Edit (3) (Sopron) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | SEAT Lami Véd Győr | O | GY, 86 - 54 | 18 - 2 |
BROOKS Jelena (22) (Sopron) |
BROOKS Jelena (7) (Sopron) |
EÖRDÖGH Edit (4) (Sopron) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | MiZo Pécs 2010 | I | GY, 60 - 75 | 19 - 2 |
OHLDE Nicole Katherine (20) (Pécs) |
VAJDA Anna (9) (Pécs) |
RAKSÁNYI Krisztina (4) (Pécs) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Szeviép-Szeged | O | GY, 79 - 66 | 20 - 2 |
CIGLAR Iva (22) (Szeged) |
HORTI Dóra (9) (Sopron) |
EÖRDÖGH Edit (9) (Sopron) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |