Ranglisták - Tippmix Női NB I. A - 2020/2021
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Keyona Lavette Hayes

Keyona Lavette

Hayes
4 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 12 33.25
2 Jenkins Alisia La'Jewel Charlesneia

Jenkins

Alisia La'Jewel Charlesneia
3-4 TFSE-MTK TFSE-MTK 21 29.76
3 Fraser Brianna Ashaki

Fraser

Brianna Ashaki
4-5 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 22 26.27
4 Mompremier Beatrice

Mompremier

Beatrice
5 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 20 26.10
5 Krajisnik Tina

Krajisnik

Tina
4 Sopron Basket Sopron Basket 19 26.05
6 Kiesel Brianna

Kiesel

Brianna
1 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 21 24.71
7 Sarauskaite Daugile

Sarauskaite

Daugile
5 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 18 23.56
8 Jenkins Chanise  Monique

Jenkins

Chanise Monique
1 TFSE-MTK TFSE-MTK 22 23.55
9 ORTIZ VIVES MARIONA

ORTIZ VIVES

MARIONA
2-3 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 21 22.91
10 Bernáth Réka

Bernáth

Réka
2 TFSE-MTK TFSE-MTK 22 22.59
11 Goree Cyesha Damian

Goree

Cyesha Damian
4 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 19 21.95
12 Kiss Virág

Kiss

Virág
5 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 22 21.73
13 Zempare Batabe

Zempare

Batabe
3-4 Ludovika-FCSM Csata Ludovika-FCSM Csata 20 21.20
14 Vorpahl Leslie

Vorpahl

Leslie
1 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 22 20.82
15 Williams Gabrielle Lisa

Williams

Gabrielle Lisa
3-4 Sopron Basket Sopron Basket 18 20.67
16 Smith Janae Louise

Smith

Janae Louise
3-4 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 21 20.62
17 Szabó Petra Judit

Szabó

Petra Judit
5-4 ZTE NKK ZTE NKK 22 20.05
18 Brooks Jelena

Brooks

Jelena
4 Sopron Basket Sopron Basket 22 19.96
19 SOTIRIOU AIKATERINA

SOTIRIOU

AIKATERINA
3-4 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 21 19.29
20 Dzombeta Miljana

Dzombeta

Miljana
1 ZTE NKK ZTE NKK 22 18.36
21 Kravjánszki-Medgyessy Dóra

Kravjánszki-Medgyessy

Dóra
1-2 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 22 18.36
22 Lelik Réka

Lelik

Réka
2-3 Ludovika-FCSM Csata Ludovika-FCSM Csata 16 17.56
23 MOORE TINARA NICOLE

MOORE

TINARA NICOLE
3 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 22 17.27
24 Small Ieshia Diamond

Small

Ieshia Diamond
1-2 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 16 17.06
25 January Briann Jolie

January

Briann Jolie
1 Sopron Basket Sopron Basket 20 16.25
26 Walker Megan Kayla

Walker

Megan Kayla
3-4 Sopron Basket Sopron Basket 22 16.00
27 Mányoky Réka

Mányoky

Réka
3 Ludovika-FCSM Csata Ludovika-FCSM Csata 22 15.82
28 Skoric Maja

Skoric

Maja
3-4 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 16 15.56
29 Andusic Tijana

Andusic

Tijana
5 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 21 15.24
30 STRAUTMANE PAULA

STRAUTMANE

PAULA
4 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 21 15.14
31 Studer Ágnes

Studer

Ágnes
1 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 22 14.86
32 Kiss Angelika

Kiss

Angelika
4-5 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 22 14.82
33 Horváth Bernadett Katalin

Horváth

Bernadett Katalin
1 Ludovika-FCSM Csata Ludovika-FCSM Csata 20 14.80
34 Bach Boglárka

Bach

Boglárka
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 22 14.59
35 Török Ágnes

Török

Ágnes
3-4 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 22 14.41
36 MOKANGO MODIRI CHANEL

MOKANGO MODIRI

CHANEL
4 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 21 14.33
37 Papp Klaudia

Papp

Klaudia
1-2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 19 14.31
38 Krnjic Sara

Krnjic

Sara
5 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 17 14.30
39 Mérész Beatrix

Mérész

Beatrix
4-5 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 22 13.55
40 Dubei Debóra

Dubei

Debóra
2-3 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 19 13.37
41 Tóth Orsolya

Tóth

Orsolya
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 22 13.36
42 Czank Timea

Czank

Timea
1-2 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 18 13.22
43 Pusztai Petra Panna

Pusztai

Petra Panna
2 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 19 12.89
44 Boros Júlia

Boros

Júlia
2-3 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 21 12.48
45 Varga Alíz

Varga

Alíz
4 Sopron Basket Sopron Basket 18 12.22
46 Wentzel Nóra

Wentzel

Nóra
2 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 16 12.06
47 Szűcs Réka

Szűcs

Réka
1 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 21 11.90
48 Dénesné Fegyverneky Zsófia

Dénesné Fegyverneky

Zsófia
1 Sopron Basket Sopron Basket 22 11.77
49 Weninger Virág

Weninger

Virág
2-3 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 18 11.61
50 Dombai Réka

Dombai

Réka
2-3 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 22 11.09
51 Bálint Réka

Bálint

Réka
4 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 22 10.95
52 Bozóki Bettina

Bozóki

Bettina
4-5 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 16 10.81
53 Vári Zita

Vári

Zita
2 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 19 10.74
54 Zubac Dragana

Zubac

Dragana
2 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 19 10.74
55 Sarok Nikolett

Sarok

Nikolett
3 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 20 10.55
56 Friskovec Zala

Friskovec

Zala
2 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 17 10.41
57 Dusanic Latinka

Dusanic

Latinka
2-3 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 21 10.38
58 Barnai Judit Eszter

Barnai

Judit Eszter
5 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 19 10.26
59 McBryde Dominique Lachelle

McBryde

Dominique Lachelle
3-4 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 22 10.23
60 Böröndy Vivien

Böröndy

Vivien
2-3 Ludovika-FCSM Csata Ludovika-FCSM Csata 22 10.05
61 Markovic Nevena

Markovic

Nevena
4 TFSE-MTK TFSE-MTK 19 10.00
62 Kányási Veronika

Kányási

Veronika
2-1 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 22 9.59
63 Hegedűs Janka

Hegedűs

Janka
4-5 Ludovika-FCSM Csata Ludovika-FCSM Csata 22 9.50
64 Kaposi Pálma

Kaposi

Pálma
5 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 16 9.25
65 Czukor Dalma

Czukor

Dalma
3 Sopron Basket Sopron Basket 22 9.14
66 Theodoreán Alexandra

Theodoreán

Alexandra
2 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 22 9.05
67 Madár Eszter

Madár

Eszter
3-4 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 21 8.57
68 Zele Dorina

Zele

Dorina
5 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 17 8.53
69 Mányoky Judit Eszter

Mányoky

Judit Eszter
1 ZTE NKK ZTE NKK 17 8.00
70 Gereben Lívia

Gereben

Lívia
3 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 16 7.81
71 Tuchscherer Deanna

Tuchscherer

Deanna
3-4 ZTE NKK ZTE NKK 17 7.76
72 Angyal Barbara

Angyal

Barbara
1 Ludovika-FCSM Csata Ludovika-FCSM Csata 18 7.28
73 Aho Nina Daniella

Aho

Nina Daniella
1-2 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 22 7.23
74 Kobolák Cintia Zsófia

Kobolák

Cintia Zsófia
4-5 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 22 7.09
75 Szabó Fanni Andrea

Szabó

Fanni Andrea
3-2 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 19 7.00
76 Németh Alma

Németh

Alma
5 TFSE-MTK TFSE-MTK 22 6.95
77 Szabó Dóra

Szabó

Dóra
2-1 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 12 6.75
78 Demeter Nóra

Demeter

Nóra
4 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 22 6.55
79 Miklós Melinda

Miklós

Melinda
3 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 21 6.33
80 Szűcs Lilla

Szűcs

Lilla
3-4 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 21 6.05
81 LASS KADRI ANN

LASS

KADRI ANN
4 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 19 5.95
82 Montai-Vukov Szonja

Montai-Vukov

Szonja
4 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 21 5.90
83 Gorjanácz Ágnes

Gorjanácz

Ágnes
3-4 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 19 5.16
84 Révész Boróka

Révész

Boróka
3 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 12 5.08
85 Smailbegovic Nadija

Smailbegovic

Nadija
1-2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 22 5.05
86 Tóth Franka Emilia

Tóth

Franka Emilia
4-5 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 22 5.00
87 Kovács Kitti Regina

Kovács

Kitti Regina
5-4 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 16 4.88
88 Révész Luca

Révész

Luca
3-2 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 22 4.73
89 Horváth Fruzsina

Horváth

Fruzsina
4 ZTE NKK ZTE NKK 22 4.59
90 Budácsik Dorottya Eszter

Budácsik

Dorottya Eszter
4-5 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 11 4.55
91 Varga Zsófia

Varga

Zsófia
3-4 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 14 4.43
92 Varga Sára

Varga

Sára
1 Sopron Basket Sopron Basket 16 4.31
93 Sánta Petra

Sánta

Petra
1 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 18 4.00
94 Kovács Vanessza Luca

Kovács

Vanessza Luca
4 TFSE-MTK TFSE-MTK 15 3.87
95 Koch Dóra

Koch

Dóra
1-2 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 22 3.86
96 Madár Kata

Madár

Kata
3-4 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 22 3.64
97 Kulcsár Bianka

Kulcsár

Bianka
2-3 ZTE NKK ZTE NKK 20 3.50
98 Tenyér Zsófia

Tenyér

Zsófia
1-2 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 21 3.48
99 Ruják Nóra Anna

Ruják

Nóra Anna
1-2 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 18 3.44
100 Jáhni Zsófia

Jáhni

Zsófia
4 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 22 3.37
101 Szerencsés Tamara Beatrix

Szerencsés

Tamara Beatrix
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 22 3.32
102 Chroméj Hajnalka

Chroméj

Hajnalka
1-2 ZTE NKK ZTE NKK 12 3.25
103 Kéita Aya Júlia

Kéita

Aya Júlia
2-3 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 22 3.04
104 Laufer Gabriella

Laufer

Gabriella
4 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 14 2.79
105 Katona Szidónia

Katona

Szidónia
2-1 TFSE-MTK TFSE-MTK 17 2.71
106 Habling Lara

Habling

Lara
4-5 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 15 2.67
107 Gyöngyösi Janka

Gyöngyösi

Janka
3 Ludovika-FCSM Csata Ludovika-FCSM Csata 13 2.62
108 Juhász Angéla Blanka

Juhász

Angéla Blanka
4-5 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 15 2.27
109 Szirony Dorina

Szirony

Dorina
3-2 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 20 1.90
110 Salamon Zsófia

Salamon

Zsófia
5 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 13 1.85
111 Herman Aliz

Herman

Aliz
3 TFSE-MTK TFSE-MTK 18 1.56
112 Zsámár Lili

Zsámár

Lili
2-3 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 16 1.50
113 Boros Berta Panna

Boros

Berta Panna
1 TFSE-MTK TFSE-MTK 22 1.36
114 Horváth Fanni

Horváth

Fanni
3 ZTE NKK ZTE NKK 21 1.19
115 Zsilinszki Lilla

Zsilinszki

Lilla
4-5 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 17 1.00
116 Horváth Zsanett

Horváth

Zsanett
2-3 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 15 0.94
117 Frindt Nikolett

Frindt

Nikolett
2 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 12 0.84
118 Úr Boglárka

Úr

Boglárka
3 ZTE NKK ZTE NKK 19 0.68
119 Pucz Eszter

Pucz

Eszter
3 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 12 0.25
120 Dömötör Dorina

Dömötör

Dorina
4 ZTE NKK ZTE NKK 20 -0.45

Megyei szövetségek