Ranglisták - Tippmix Női NB I. A - 2020/2021
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Keyona Lavette Hayes

Keyona Lavette

Hayes
4 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 12 23.92
2 Fraser Brianna Ashaki

Fraser

Brianna Ashaki
4-5 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 22 21.32
3 Jenkins Alisia La'Jewel Charlesneia

Jenkins

Alisia La'Jewel Charlesneia
3-4 TFSE-MTK TFSE-MTK 21 19.57
4 Dzombeta Miljana

Dzombeta

Miljana
1 ZTE NKK ZTE NKK 22 18.05
5 Jenkins Chanise  Monique

Jenkins

Chanise Monique
1 TFSE-MTK TFSE-MTK 22 17.86
6 Bernáth Réka

Bernáth

Réka
2 TFSE-MTK TFSE-MTK 22 17.36
7 Kiesel Brianna

Kiesel

Brianna
1 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 21 17.24
8 Mompremier Beatrice

Mompremier

Beatrice
5 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 20 16.20
9 Goree Cyesha Damian

Goree

Cyesha Damian
4 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 19 15.84
10 Lelik Réka

Lelik

Réka
2-3 Ludovika-FCSM Csata Ludovika-FCSM Csata 16 15.31
11 Krajisnik Tina

Krajisnik

Tina
4 Sopron Basket Sopron Basket 19 15.11
12 Small Ieshia Diamond

Small

Ieshia Diamond
1-2 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 16 14.63
13 Williams Gabrielle Lisa

Williams

Gabrielle Lisa
3-4 Sopron Basket Sopron Basket 18 14.50
14 Vorpahl Leslie

Vorpahl

Leslie
1 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 22 14.46
15 Kiss Virág

Kiss

Virág
5 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 22 14.32
16 SOTIRIOU AIKATERINA

SOTIRIOU

AIKATERINA
3-4 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 21 14.24
17 Smith Janae Louise

Smith

Janae Louise
3-4 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 21 13.91
18 Szabó Petra Judit

Szabó

Petra Judit
5-4 ZTE NKK ZTE NKK 22 13.32
19 ORTIZ VIVES MARIONA

ORTIZ VIVES

MARIONA
2-3 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 21 13.10
20 Brooks Jelena

Brooks

Jelena
4 Sopron Basket Sopron Basket 22 13.05
21 MOORE TINARA NICOLE

MOORE

TINARA NICOLE
3 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 22 13.00
22 Walker Megan Kayla

Walker

Megan Kayla
3-4 Sopron Basket Sopron Basket 22 12.73
23 Skoric Maja

Skoric

Maja
3-4 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 16 12.31
24 Zempare Batabe

Zempare

Batabe
3-4 Ludovika-FCSM Csata Ludovika-FCSM Csata 20 12.10
25 Horváth Bernadett Katalin

Horváth

Bernadett Katalin
1 Ludovika-FCSM Csata Ludovika-FCSM Csata 20 12.05
26 Papp Klaudia

Papp

Klaudia
1-2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 19 11.90
27 Wentzel Nóra

Wentzel

Nóra
2 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 16 11.63
28 Pusztai Petra Panna

Pusztai

Petra Panna
2 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 19 11.42
29 Kravjánszki-Medgyessy Dóra

Kravjánszki-Medgyessy

Dóra
1-2 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 22 11.23
30 Boros Júlia

Boros

Júlia
2-3 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 21 10.95
31 Sarauskaite Daugile

Sarauskaite

Daugile
5 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 18 10.89
32 MOKANGO MODIRI CHANEL

MOKANGO MODIRI

CHANEL
4 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 21 10.43
33 Dubei Debóra

Dubei

Debóra
2-3 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 19 10.42
34 Török Ágnes

Török

Ágnes
3-4 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 22 10.41
35 Zubac Dragana

Zubac

Dragana
2 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 19 10.37
36 Vári Zita

Vári

Zita
2 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 19 10.26
37 January Briann Jolie

January

Briann Jolie
1 Sopron Basket Sopron Basket 20 10.25
38 Mányoky Réka

Mányoky

Réka
3 Ludovika-FCSM Csata Ludovika-FCSM Csata 22 10.18
39 Mányoky Judit Eszter

Mányoky

Judit Eszter
1 ZTE NKK ZTE NKK 17 9.77
40 Bach Boglárka

Bach

Boglárka
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 22 9.73
41 Czank Timea

Czank

Timea
1-2 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 18 9.39
42 STRAUTMANE PAULA

STRAUTMANE

PAULA
4 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 21 9.38
43 Friskovec Zala

Friskovec

Zala
2 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 17 9.29
44 Kiss Angelika

Kiss

Angelika
4-5 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 22 9.18
45 Andusic Tijana

Andusic

Tijana
5 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 21 9.10
46 Bozóki Bettina

Bozóki

Bettina
4-5 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 16 9.00
47 Dombai Réka

Dombai

Réka
1-2 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 22 9.00
48 Mérész Beatrix

Mérész

Beatrix
4-5 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 22 8.82
49 Krnjic Sara

Krnjic

Sara
5 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 17 8.77
50 Szűcs Réka

Szűcs

Réka
1 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 21 8.71
51 Dusanic Latinka

Dusanic

Latinka
2-3 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 21 8.48
52 Tóth Orsolya

Tóth

Orsolya
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 22 8.27
53 Böröndy Vivien

Böröndy

Vivien
2-3 Ludovika-FCSM Csata Ludovika-FCSM Csata 22 8.18
54 Bálint Réka

Bálint

Réka
4 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 22 8.00
55 Varga Alíz

Varga

Alíz
4 Sopron Basket Sopron Basket 18 8.00
56 Studer Ágnes

Studer

Ágnes
1 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 22 8.00
57 Sarok Nikolett

Sarok

Nikolett
3 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 20 7.75
58 Weninger Virág

Weninger

Virág
2-3 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 18 7.50
59 McBryde Dominique Lachelle

McBryde

Dominique Lachelle
3-4 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 22 7.18
60 Angyal Barbara

Angyal

Barbara
1 Ludovika-FCSM Csata Ludovika-FCSM Csata 18 7.06
61 Tuchscherer Deanna

Tuchscherer

Deanna
3-4 ZTE NKK ZTE NKK 17 7.06
62 Kányási Veronika

Kányási

Veronika
2-1 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 22 7.05
63 Hegedűs Janka

Hegedűs

Janka
4-5 Ludovika-FCSM Csata Ludovika-FCSM Csata 22 6.86
64 Demeter Nóra

Demeter

Nóra
4 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 22 6.82
65 Dénesné Fegyverneky Zsófia

Dénesné Fegyverneky

Zsófia
1 Sopron Basket Sopron Basket 22 6.68
66 Zele Dorina

Zele

Dorina
5 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 17 6.65
67 Markovic Nevena

Markovic

Nevena
4 TFSE-MTK TFSE-MTK 19 6.63
68 Szűcs Lilla

Szűcs

Lilla
3-4 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 21 6.57
69 Gereben Lívia

Gereben

Lívia
3 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 16 6.31
70 Szabó Fanni Andrea

Szabó

Fanni Andrea
3-2 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 19 6.16
71 Czukor Dalma

Czukor

Dalma
3 Sopron Basket Sopron Basket 22 6.05
72 Aho Nina Daniella

Aho

Nina Daniella
1-2 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 22 5.96
73 Szabó Dóra

Szabó

Dóra
2-1 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 12 5.92
74 Kaposi Pálma

Kaposi

Pálma
5 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 16 5.63
75 Theodoreán Alexandra

Theodoreán

Alexandra
2 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 22 5.59
76 Kulcsár Bianka

Kulcsár

Bianka
2-3 ZTE NKK ZTE NKK 20 5.45
77 Madár Eszter

Madár

Eszter
3-4 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 21 5.29
78 Barnai Judit Eszter

Barnai

Judit Eszter
5 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 19 5.26
79 Smailbegovic Nadija

Smailbegovic

Nadija
1-2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 22 4.91
80 Miklós Melinda

Miklós

Melinda
3 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 21 4.62
81 Németh Alma

Németh

Alma
5 TFSE-MTK TFSE-MTK 22 4.55
82 LASS KADRI ANN

LASS

KADRI ANN
4 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 19 4.37
83 Varga Zsófia

Varga

Zsófia
3-4 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 14 4.29
84 Koch Dóra

Koch

Dóra
1-2 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 22 4.14
85 Madár Kata

Madár

Kata
3-4 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 22 3.86
86 Révész Boróka

Révész

Boróka
3 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 12 3.83
87 Révész Luca

Révész

Luca
3-2 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 22 3.82
88 Jáhni Zsófia

Jáhni

Zsófia
4 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 22 3.77
89 Montai-Vukov Szonja

Montai-Vukov

Szonja
4 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 21 3.67
90 Tóth Franka Emilia

Tóth

Franka Emilia
4-5 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 22 3.50
91 Katona Szidónia

Katona

Szidónia
2-1 TFSE-MTK TFSE-MTK 17 3.47
92 Kobolák Cintia Zsófia

Kobolák

Cintia Zsófia
4-5 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 22 3.41
93 Budácsik Dorottya Eszter

Budácsik

Dorottya Eszter
4-5 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 11 3.36
94 Gorjanácz Ágnes

Gorjanácz

Ágnes
3-4 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 19 3.32
95 Sánta Petra

Sánta

Petra
1 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 18 3.28
96 Varga Sára

Varga

Sára
1 Sopron Basket Sopron Basket 16 2.94
97 Horváth Fruzsina

Horváth

Fruzsina
4 ZTE NKK ZTE NKK 22 2.82
98 Ruják Nóra Anna

Ruják

Nóra Anna
1-2 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 18 2.78
99 Gyöngyösi Janka

Gyöngyösi

Janka
3 Ludovika-FCSM Csata Ludovika-FCSM Csata 13 2.69
100 Kovács Kitti Regina

Kovács

Kitti Regina
5-4 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 16 2.69
101 Kéita Aya Júlia

Kéita

Aya Júlia
2-3 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 22 2.64
102 Szirony Dorina

Szirony

Dorina
3-2 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 20 2.60
103 Szerencsés Tamara Beatrix

Szerencsés

Tamara Beatrix
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 22 2.55
104 Habling Lara

Habling

Lara
4-5 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 15 2.53
105 Chroméj Hajnalka

Chroméj

Hajnalka
1-2 ZTE NKK ZTE NKK 12 2.50
106 Úr Boglárka

Úr

Boglárka
3 ZTE NKK ZTE NKK 19 2.37
107 Tenyér Zsófia

Tenyér

Zsófia
1-2 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 21 2.24
108 Kovács Vanessza Luca

Kovács

Vanessza Luca
4 TFSE-MTK TFSE-MTK 15 2.20
109 Boros Berta Panna

Boros

Berta Panna
1 TFSE-MTK TFSE-MTK 22 2.14
110 Salamon Zsófia

Salamon

Zsófia
5 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 13 1.92
111 Zsilinszki Lilla

Zsilinszki

Lilla
4-5 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 17 1.82
112 Laufer Gabriella

Laufer

Gabriella
4 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 14 1.79
113 Herman Aliz

Herman

Aliz
3 TFSE-MTK TFSE-MTK 18 1.78
114 Juhász Angéla Blanka

Juhász

Angéla Blanka
4-5 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 15 1.60
115 Dömötör Dorina

Dömötör

Dorina
4 ZTE NKK ZTE NKK 20 1.25
116 Pucz Eszter

Pucz

Eszter
3 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 12 1.17
117 Horváth Zsanett

Horváth

Zsanett
2-3 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 15 1.13
118 Horváth Fanni

Horváth

Fanni
3 ZTE NKK ZTE NKK 21 1.10
119 Zsámár Lili

Zsámár

Lili
2-3 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 16 1.06
120 Frindt Nikolett

Frindt

Nikolett
2 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 12 1.00

Megyei szövetségek