(21-20, 22-10, 26-13, 25-25)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Földházi Tamás Péter, TÖRÖK RÓBERT, Makrai Márton (Bodrogváry Iván József)

Hazai edző nyilatkozata
Gasper Potocnik : Gratulálok a fiúknak! Mindenkinek! A látszat ellenére ez egyáltalán nem volt könnyű meccs. Még ha a végeredmény nem is ezt sugallja. Azokkal a gondokkal, melyekkel a találkozó előtt küzdöttünk, valamint a Sopron ellen elszenvedett vereséggel ez nem volt egyszerű. Látjuk, hogy másnak is vannak nehézségei, hiszen a Kaposvár is problémákkal küzd, hiányzik az irányítójuk. Ezzel együtt megpróbáltunk felkészülni a lehető legjobban és a srácok igazán beletették magukat. Ennek eredménye a mai siker. Most ez a legfontosabb! Még mindig túl sokat hibázunk, van min javítani, de az nagyon jó, hogy ma jobban ráéreztünk a játékra. Nézzünk előre, készüljünk a következő feladatra! Nagyon köszönjük a szurkolóink a támogatást, ebben a nehéz helyzetben különösen sokat jelent! Hálásak vagyunk a szurkolásért, hogy jönnek, bíztatnak minket! Velük erősebbek vagyunk!

Vendég edző nyilatkozata
Nikola Lazics : Gratulálok Szolnokra! Teljesen megérdemelt a győzelem. Első félidőben közel voltunk, s mi kihagytunk 8 büntetőt. Az első játékrészre majdnem ez volt az teljes különbség. A Szolnok az egész meccset más ritmusban játszotta, mi nem tudtunk alkalmazkodni ehhez az agresszív játékhoz. Gondjaink voltak a támadó játékkal, majd a másik oldalon több könnyű pontot kaptunk. Sok volt ez az egy hónap szünet. Előtte jó ritmusban voltunk. Nem értem, miért volt ilyen hosszú. Nem tudok róla, hogy más bajnokságokban is hasonló lett volna. Sok gondot szült az edzésekben. Gasper ( Potocnik) mondta, hogy csak 10-12 játékossal tudott dolgozni folyamatosan. Én boldog voltam, amikor két vagy három fiatallal az öt az öt ellen tudtunk gyakorolni. Nimrod sérült és Borisz mellett nincs harmadik irányítónk. Előre kell nézni, figyelnünk kell a következő mérkőzésre! Meg kell próbálnunk javítani és menni tovább! Sok sikert kívánok az Olajnak!

Hazai játékos nyilatkozata
Pongó Máté : Készültünk rá, hogy javítsunk a Sopron elleni vereséget követően. Azt gondolom, jól is kezdtük a meccset, csak pár ki nem kényszerített hibánk volt. Ilyenek voltak például, amikor a gyors indításoknál rossz döntéseket hoztunk, s ezért nem tudtunk nagyobb előnyt kiépíteni. A második félidőben bejöttek a kinti dobások és labdákat is szereztünk. Ennek köszönhetően nagyobb arányú győzelmet tudtunk aratni. Köszönjük a szurkolóinknak a bíztatást, készülünk a következő találkozónkra!

Vendég játékos nyilatkozata
Krnjajszki Borisz : Mindenek előtt, gratulálok a Szolnoknak! Látványosan jobbak voltak ma este. Jókor érkezett ez a pofon nekünk. A válogatott szünet megtörte a nyerő sorozatot. Előtte két meccset is nyertünk, most meg a szünettel jöttek a sérülések. Nimrod (Hilliard) még mindig nem tudott játszani. Közben páran betegséggel is küzdöttek, így keveset tudtunk együtt edzeni. Tanulságos volt, ezzel együtt már az a dolgunk, hogy koncentráljunk a következő mérkőzésre.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-