Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért- 2020/2021
(16-19, 22-22, 14-21, 24-8)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Benczur Tamás, Praksch Péter Árpád, Győrffy Pál Attila (Hartyáni Zsolt)

Hazai edző nyilatkozata
Gasper Okorn : : Nagyon kemény meccset játszottunk. Nagyon idegesen kezdtük a mérkőzést. Úgy éreztem a fiúk túlságosan felfogták, mekkora a tét. Sok kihagyott dobásunk és eladott labdánk is volt, amivel élni tudott a Szolnok. Szeretném megköszöni a csapatomnak, hogy megmutatta, mekkora tartása van. Tudom, hogy az este végére már senki nem fog emlékezni erre a meccsre, de ezt el kell mondanom. Hatalmasat küzdött ez a csapat ebben a szezonban, amikor minden rossz összejött. És mi mégis itt vagyunk. És küzdünk az utolsó - utáni pillanatig. Nincsenek szavak, de egyet megígérhetek, mindent meg fogok tenni, hogy szerdán fel tegyük az I-re a pontot. 50-50% lesz nyerni, ez egy 5m meccs, ahol bármi megtörténhet. Ma játszottuk az idei szezon utolsó hazai meccsét, ezért szeretném még egyszer megköszönni ezt a mai napot, illetve a 3 évet Szombathelynek. Beleszerettem ebbe az Arénába!

Vendég edző nyilatkozata
Gasper Potocnik : : Ahogy Marjan elmondta, nagyon jó úton voltunk, hogy lezárjuk a párharcot. Sajnálom, hogy nem jött össze. A negyedik negyed elején mezőny poszton fault problémáink voltak, több játékosunknak is 4. személyi hibával kellett játszania. Talán ez ott volt a fejekben és nem volt olyan agresszív a védekezésünk. A Falco ezt kihasználta, lassan sikerült ledolgoznia a hátrányát és talált egymásra a szurkolóival. Nagy esélyt szalasztottunk el, de nem az utolsót. 2 napunk van felkészülni, a szerdai 5. mérkőzésre, ahol meglátjuk, hogy mi fog történni.

Hazai játékos nyilatkozata
Perl Zoltán : Hatalmasat küzdöttünk, és talán ez döntött. Nem kezdtük jól a mérkőzést, de megmutattuk, hogy tudunk küzdeni egymásért. Szerdán folytatjuk.

Vendég játékos nyilatkozata
Marjan Cakarun : Nagyon nehéz mit mondani, mert 35 percig nagyon jól játszottuk, utána viszont, mintha megszűnt volna a védekezésünk. Sajnálom, hogy egy ilyen esélyt elszalasztottunk, de nincs vége a bajnokságnak, mert szerdán, Szolnokon végződik a párharc.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

Ábel György
Összesen 5 76 21 33 64 3 5 60 2 20 10 26 58 45 22 27 81 23 12 35 4 11 19 28 12 2 1 109 200

Tamás Ottó
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás