(24-26, 23-14, 27-20, 22-24)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Tőzsér Dénes Kelemen, Balog György Attila, Györfy Rúben (Schäffer Béla Róbert)

Hazai edző nyilatkozata
Matthias Zollner : Gratulálok a csapatomnak és a szurkolóinknak az újabb győzelemhez. Nem egyszerű a helyzetünk, három mérkőzést játszunk hat nap alatt, négyet kilenc nap alatt, koncentrálnunk kell minden találkozóra, és van számos sérülés is, ami miatt rövid a rotációnk. Így pedig nehéz a saját játékunkat játszani, gyors, pörgős kosárlabdát, agresszív védekezéssel. Tisztában vagyunk ezzel, de ma 10-15 percig megmutattuk, hogy hogyan is tudunk kosarazni, ha koncentráltak és motiváltak vagyunk. Ugyanakkor a kosárlabda mindig kétoldalú. Az egyik ma az volt, hogy a Szeged nagyon jól, felkészülten játszott. Jó darabig sok gondot okoztak nekünk a labdajáratásban. Úgy gondolom, végül a tripladobások jelentették a különbséget.

Vendég edző nyilatkozata
Andjelko Mandic : Gratulálok a Körmendnek, jobbak voltak. Az első félidőben még tartottuk a lépést, igaz ott is kihagytunk néhány ziccert. Lehet, hogy még jobb is lehetett volna. De a Körmend ma egyszerűen jobb volt. A második félidőben akadozott a támadás meg a védekezés. Mindig van egy tervünk arra, hogyan fogunk játszani, ez ment 20-25 percig, utána már nem. Nem is néztem igazából a statisztikát, nem is annyira lényeges. Gratulálok a srácoknak, senki ne értse félre, hiszen megpróbáltak mindent. De megérdemelték a körmendiek, és ahogy Gáspár is mondta, készülünk a jövőheti meccsre.

Hazai játékos nyilatkozata
Erjon Kastrati : Ismét bebizonyosodott, hogy ez egy jó, minőségi bajnokság, és ha a csapatok nem koncentrálnak már az elejétől, az első másodperctől, ahogy például mi is tettük azt a mai találkozón, akkor bajba kerülhetnek. Velünk ma ez történt, nem hajtottuk végre azt, ami az edzésen elhangzott, és harminc perc kellett, hogy igazán visszajöjjünk a játékunkba. Végül nyertünk, de ez egy nagyon nehéz meccs volt.

Vendég játékos nyilatkozata
Kerpel-Fronius Gáspár : Gratulálok a Körmendnek, megérdemelten nyertek. Mi az első félidőben fel tudtuk venni velük a lépést, jó meccset tudtunk játszani, aztán elkezdtünk hibázni és ezeket a hibákat ők könyörtelenül kihasználták, megbüntették. Az első félidőben csak egy eladott labdánk volt, a másodikban már nyolc. Látszott, hogy elfáradtunk, könnyebb kosarakat szereztek. Készülünk a jövő heti meccsünkre és még egyszer gratulálok a Körmendnek.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-