(23-22, 32-12, 15-32, 27-13)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Pálla Zoltán, Győrffy Pál Attila, Ádám József (Hartyáni Zsolt)

Hazai edző nyilatkozata
Dragan Alekszics : Ezen a mérkőzésen kijött a nagyobb tapasztalatunk. A Debrecen a két kiesőnk miatt talán úgy érezhette, hogy nagyobb a nyomás rajtuk, ezért az elején el tudtunk húzni. A harmadik negyed rosszul sikerült, de a végére összeszedtük magunkat - gratulálok a játékosaimnak, két barátjukat látták, hogy súlyos sérülést szenvedtek, illetve Rowsey és Benke is megsérült, ők sem egészségesek, de ezen felülkerekedve hajtottak egészen a végéig. Holnap megpróbálunk mindent beleadni a Falco ellen.

Vendég edző nyilatkozata
Berényi Sándor : Szeretnék gratulálni a Szolnoknak, megérdemelten nyertek. A különbség kissé túlzó, de szeretnék gratulálni a saját csapatomnak is. Sajnos a második negyedben átrohantak rajtunk, demoralizáló kosarakat szereztek. Ezt rosszul reagáltuk le, a Szolnok pedig egy olyan jó csapat, aki ezt kihasználja. A szünetben sikerült rendezni a sorokat, hittünk abban, hogy képesek lehetünk ledolgozni a hátrányt. 4-6 pontos hátrányban derült ki, hogy ellenfelünk egy győztes csapat, néhány szituációt remekül reagáltak le, 210-es játékosuk vetődött a labdáért, majd kosarat is szerzett belőle - nekünk is meg kell tanulnunk ezt, hogyan válhatunk ilyenné. Nem érheti szó a ház elejét, jól küzdöttek a srácok, de a Szolnok megérdemelten győzött.

Hazai játékos nyilatkozata
Csák Bence : Szeretnék gratulálni a Debrecennek, remekül küzdöttek. Jól kezdtük a mérkőzést, kizártunk, támadólepattanókat szereztünk. Nehéz volt a felkészülésünk, két kulcsjátékosunk hiányzott. A szünet után kissé bealudtunk, de szerencsére előnyünk kitartott a meccs végéig.

Vendég játékos nyilatkozata
Polyák László : Vegyes érzelmek kavarognak bennem. Az második negyedben álmosan kezdtünk, ha ott jobban játszottunk volna, többet kihozhattunk volna a mérkőzésből. Tudtuk, hogy ellenfelünk rotációja rövid, de nem sikerült felőrölnünk őket, pedig a harmadik negyedben jól játszottunk. A végjáték sajnos nem sikerült, gratulálok a Szolnoknak.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-