• Férfi NB I. A
    Zala Zalakerámi. 99
    Atom Atomerõmû. 98
    40. perc
  • Férfi NB I. A
    DEAC DEAC 80
    Kapo Kaposvári KK 65
    40. perc
  • Férfi NB I. B Piros
    MEAF MEAFC-Miskolc 71
    Buda Budapesti H. 75
    40. perc
  • Férfi NB I. B Piros
    PE V PE Veszprém 85
    OSE OSE Lions 77
    40. perc
  • Férfi NB I. B Zöld
    SMAF SMAFC 48
    Alba Alba Fehér. 43
    23. perc
  • Férfi NB I. B Zöld
    Széc Széchenyi . 34
    Újpe Újpest-MT 28
    21. perc
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Zala Zalakerámi. 72
    Atom Atomerõmû. 79
    40. perc
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    DEAC DEAC U20 87
    Kapo Kaposvári . 69
    40. perc
  • NB I. B Piros, F U20
    PE V PE Veszpré. 63
    OSE OSE Lions U20 86
    40. perc
  • NB I. B Zöld, F U20
    Széc Széchenyi . 83
    Újpe Újpest-MT . 77
    40. perc
  • NB I. B Zöld, F U20
    SMAF SMAFC U20 80
    Buda Budaörsi D. 76
    40. perc
  • NB I. B Piros, F U20
    MEAF MEAFC U20 28
    Buda Budapesti H. 40
    14. perc
  • Fiú Junior, Kelet
    Nyír Nyíregyhá. 49
    SZED SZEDEÁK/A 73
    40. perc
  • Leány Junior
    Csat Csata DSE 97
    Szol Szolnoki MÃ. 31
    40. perc
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Kapo Kaposvári KK 82
    PVSK PVSK Nemzet. 68
    40. perc
  • Hepp Kupa, Női
    Vasa Vasas AkadÃ. 43
    MAFC MAFC 46
    27. perc
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    BGK- BGK-SZEK 93
    Szol Szolnoki MÃ. 39
    40. perc
  • Férfi NB II. Kelet
    Mezõ Mezõberén.
    Gyul Gyulai Color
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB II. Kelet
    DEAC DEAC II.
    Szol Szolnoki Ol.
    2018. 11. 16. 19:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    Sopr Soproni Tig.
    Kosá Kosárlabda.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    CVSE CVSE Vulká.
    Kozá Kozármisle.
    2018. 11. 16. 19:30
  • Férfi NB II. Közép A
    Közg Közgáz SC.
    Pénz Pénzügyõ.
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB II. Közép B
    SZPA SZPA
    PAFC PAFC Basket
    2018. 11. 16. 19:30
  • Gyermek Kupa
    Baja Bajai NKK
    Baja Bajai Bács.
    2018. 11. 16. 15:00
  • Gyermek Kupa
    Baja Bajai Bács.
    Pity Pityke Fiú
    2018. 11. 16. 16:30
  • Gyermek Kupa
    Pity Pityke Fiú
    Baja Bajai NKK
    2018. 11. 16. 18:00
  • Leány Junior, Regionális
    Szom Szombathely.
    Pécs Pécsi VSK
    2018. 11. 16. 15:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Nyír Nyíregyhá.
    Egri Egri VSI KOK
    2018. 11. 16. 16:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Nagy Nagykőrös.
    Kecs Kecskeméti.
    2018. 11. 16. 17:45
  • Fiú Junior, Regionális
    PVSK PVSK-Panthers
    Domb Dombóvári.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Zsír Zsíros Aka.
    KKS KKS
    2018. 11. 16. 19:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Mező Mezőcsáti.
    Nyír Nyíregyhá.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Fiú Kadett, Regionális
    OSE OSE Lions/A
    Szom Szombathely.
    2018. 11. 16. 17:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Kere Keresztúri.
    ELIT ELITE Baske.
    2018. 11. 16. 17:40
  • Fiú Kadett, Regionális
    Nyír Nyíregyhá.
    Mező Mezőcsáti.
    2018. 11. 16. 18:00
  • „Horváth Judit” Női Amatőr Bajnokság
    Koml Komló Spor.
    PINK PINKK U20
    2018. 11. 16. 19:15
  • Pest Megye - Fiú Junior
    Tata Tatai SE
    Nagy Nagymaros U18
    2018. 11. 16. 16:30
  • Tolna Megye - Nagyok Kupája
    Domb Dombóvári.
    KSC KSC SzekszÃ.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Tata Tatabányai.
    Nagy Nagykőrös.
    2018. 11. 16. 18:00
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    NKE NKE SE
    Öreg Öreg KaszÃ.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Száz Százhalomb.
    DMTK DMTK Harasz.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Zala Megye
    Laza Laza Csukló
    ZKK ZKK II
    2018. 11. 16. 19:00
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt A
    DMTK DMTK Harasz.
    Tata Tatai SE
    2018. 11. 16. 19:00
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Zicc Ziccer KS
    Albe Albertirsai.
    2018. 11. 16. 19:20
  • Hajdú-Bihar Megye
    Nyír Nyíradonyi.
    3vs3 3vs3
    2018. 11. 16. 19:30
  • Zala Megye
    Lent Lenti KK
    Rebe Rebels
    2018. 11. 16. 20:15
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt B
    BKGD BKGDSE
    Albe Albertirsai.
    2018. 11. 16. 20:30
  • Zala Megye
    Böjt Böjtös-Ba.
    Kert Kertvárosi.
    2018. 11. 16. 21:30
  • Budapest, Férfi D
    Kere Keresztúri.
    Nagy Nagytétén.
    2018. 11. 16. 19:20
  • Budapest, Férfi D
    Buda Budai Mind1
    SZPA SZPA-HSE Ta.
    2018. 11. 16. 20:20
  • Budapest, Női A
    Töre Törekvés SE
    BEAC BEAC Bics
    2018. 11. 16. 20:50
  • Budapest, Női B
    BEAC BEAC Dzsoni.
    Viha Viharos Sze.
    2018. 11. 16. 18:45
Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért- 2017/2018
2018. június 18. | 18:00
Döntő 4. m.
Arena Savaria
Pécsi VSK-VEOLIA
Falco KC
Pécsi VSK-VEOLIA
Szolnoki Olaj KK
81-83
(26-21, 19-19, 16-20, 20-23)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Papp Péter, Benczur Tamás, Tőzsér Dénes (Faidt Mihály)
CSAPAT %
2p köz.
Falco KC
Szolnoki Olaj KK
56%
66%
2p ktáv.
Falco KC
Szolnoki Olaj KK
30%
0%
3p táv.
Falco KC
Szolnoki Olaj KK
29%
22%
1p bünt.
Falco KC
Szolnoki Olaj KK
86%
80%
Falco KC Szolnoki Olaj KK
Szerzett labda 4 6
Eladott labda 11 10
Lepattanó 38 39
Gólpassz 13 10
Fault 20 24
VAL 110 106
VIDEÓK
Statisztika
Falco KC
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Govens Darrin X 26 4 5 80 2 3 67 1 5 20 7 13 54 11 12 92 2 1 3 2 5 4 9 5 1 0 34 39 0
Perl Zoltán X 6 0 1 0 1 3 33 0 1 0 1 5 20 4 4 100 9 1 10 1 3 2 4 3 0 0 17 38 0
Borisov Milos X 25 2 4 50 0 1 0 5 9 56 7 14 50 6 8 75 8 1 9 1 1 4 5 1 0 0 31 34 0
TAYLOR Steve X 8 4 7 57 0 2 0 0 1 0 4 10 40 0 0 0 8 2 10 0 0 3 1 1 0 0 14 33 0
Norfleet Julian Vincent X 9 3 7 43 0 1 0 1 5 20 4 13 31 0 1 0 1 0 1 0 1 3 2 1 0 3 2 29 0
PUSTAHVAR Aliaksandr 7 2 3 67 0 0 0 0 3 0 2 6 33 3 3 100 2 2 4 0 0 2 2 2 0 0 11 19 0
Tóth Norbert 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 2 1 0 0 0 1 8 0
Hódi Patrik 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Durázi Krisztofer 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dancsecs Andras 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kucsora Csaba Ákos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Összesen 5 81 15 27 56 3 10 30 7 24 29 25 61 41 24 28 86 30 8 38 4 11 20 24 13 1 3 110 200 0
Szolnoki Olaj KK
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Vojvoda Dávid X 6 3 6 50 0 1 0 0 6 0 3 13 23 0 0 0 7 0 7 1 0 2 1 3 1 0 9 35 0
Perry Kendrick X 20 6 9 67 0 1 0 2 7 29 8 17 47 2 2 100 4 1 5 0 2 2 1 3 1 0 19 34 0
Ford Quincy X 11 4 5 80 0 0 0 1 5 20 5 10 50 0 0 0 5 1 6 3 1 3 1 2 0 0 17 30 0
Milosevic Strahinja X 14 1 2 50 0 0 0 2 5 40 3 7 43 6 6 100 5 2 7 0 2 4 4 1 0 0 20 26 0
Andric Luksa X 12 3 4 75 0 0 0 1 1 100 4 5 80 3 4 75 1 3 4 0 2 5 4 1 1 0 18 18 0
BROWNING Steven 12 3 4 75 0 1 0 1 6 17 4 11 36 3 5 60 4 0 4 0 0 2 3 0 0 0 10 23 0
Tóth Ádám 4 1 2 50 0 0 0 0 0 0 1 2 50 2 2 100 1 2 3 2 3 3 5 0 0 0 10 21 0
Kovács Péter 4 2 3 67 0 1 0 0 2 0 2 6 33 0 1 0 2 1 3 0 0 3 1 0 0 1 3 13 0
Csák Bence 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Taiwo Samuel 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tóth Zoltán 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Polyák László 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Összesen 5 83 23 35 66 0 4 0 7 32 22 30 71 42 16 20 80 29 10 39 6 10 24 20 10 3 1 106 200 0
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás

Megyei szövetségek