Műsor - 2020. szeptember 27. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló PVSK-CARGATEPVSK-CARGATE I V, 70 - 67 0 - 1 JAKAB Péter (19)
(MTK-Elite Basket)
HEGEDŰS Attila (13)
(MTK-Elite Basket)
BÍRÓ Levente (9)
(PVSK-CARGATE)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
Műsor - 2020. október 9. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Salgótarjáni KSESalgótarjáni KSE O V, 69 - 71 0 - 2 HERENDIC Dominik (18)
(Salgótarján)
SÖMENEK Martin (18)
(Salgótarján)
KARANFILOVSKI Valentino (8)
(Salgótarján)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Varga Zoltán, Borgula György (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2020. október 13. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló HÜBNER-Nyíregyháza BSHÜBNER-Nyíregyháza BS O V, 60 - 67 0 - 3 JAKAB Péter (21)
(MTK-Elite Basket)
HEGEDŰS Attila (11)
(MTK-Elite Basket)
DR. MOHÁCSI Máté (6)
(Nyíregyháza)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Györfy Rúben, Pécsi Zsolt, Jankovics Viktor Zsolt (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. október 22. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló HOYA-Pannon Egyetem VeszprémHOYA-Pannon Egyetem Veszprém O V, 75 - 86 0 - 4 JAKAB Péter (23)
(MTK-Elite Basket)
DUKIC Nebojsa (13)
(PE Veszprém)
SZABÓ Péter (6)
(PE Veszprém)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Hervay Tibor, Radnóti Miklós, Reisz Péter (Vághy Tamás János)
Műsor - 2020. október 30. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló MEAFC-MiskolcMEAFC-Miskolc I V, 78 - 69 0 - 5 KOZÁK Márton (25)
(MEAFC-Miskolc)
HEGEDŰS Attila (14)
(MTK-Elite Basket)
TÓTH Viktor (5)
(MEAFC-Miskolc)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Farkas János)
Műsor - 2020. november 6. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia O V, 51 - 86 0 - 6 DEBRECENI Dániel (18)
(Vasas Akadémia)
TAKÁCS András (13)
(MTK-Elite Basket)
MORAVCSIK Áron (9)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR (Németh Csaba János)
Műsor - 2020. november 11. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Budapesti Honvéd SEBudapesti Honvéd SE I V, 73 - 61 0 - 7 HEGEDŰS Attila (15)
(MTK-Elite Basket)
HEGEDŰS Attila (16)
(MTK-Elite Basket)
TAKÁCS András (4)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Major Ádám, Németh Patrik (Vághy Tamás János)
Műsor - 2020. november 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló BKG Príma AkadémiaBKG Príma Akadémia I V, 100 - 61 0 - 8 NAGY Botond Ágoston (23)
(BKG Príma )
HEGEDŰS Attila (15)
(MTK-Elite Basket)
NAGY Botond Ágoston (7)
(BKG Príma )
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Rózsavölgyi Alexandra, Gaál Norbert (Maár Gábor)
Műsor - 2020. december 4. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló TF-BPTF-BP I V, 82 - 56 0 - 9 KERKAI Ákos (25)
(TF-BP)
KERKAI Ákos (16)
(TF-BP)
KERKAI Ákos (9)
(TF-BP)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Nepp László Oszkár, Kéri István (Nagy János)
Műsor - 2020. december 11. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Nagykőrösi Sólymok KENagykőrösi Sólymok KE O GY, 72 - 69 1 - 9 LAKOSA Ákos (20)
(Nagykőrös)
MÁCSAI Károly (13)
(Nagykőrös)
JILLING László (4)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Szalai Zsolt, Lövei László (Bognár Tibor)
Műsor - 2020. december 19. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Bajai Bácska FKEBajai Bácska FKE I V, 85 - 70 1 - 10 VUKICEVIC Milos (25)
(Bajai Bácska FKE)
PONGÓ Martin (14)
(Bajai Bácska FKE)
JAKAB Péter (8)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok Játékvezetők: Varga Zoltán, Földi László, Borgula György (Domokos Lőrinc)
Műsor - 2021. január 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Salgótarjáni KSESalgótarjáni KSE I V, 78 - 60 1 - 11 SÖMENEK Martin (21)
(Salgótarján)
SÖMENEK Martin (14)
(Salgótarján)
JAKAB Péter (9)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás (Balogh László György)
Műsor - 2021. január 14. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló PVSK-CARGATEPVSK-CARGATE O GY, 81 - 71 2 - 11 TAKÁCS András (25)
(MTK-Elite Basket)
HEGEDŰS Attila (8)
(MTK-Elite Basket)
JAKAB Péter (8)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Major Ádám, Kéri István (Kis Balázs Ferenc)
Műsor - 2021. január 17. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló HÜBNER-Nyíregyháza BSHÜBNER-Nyíregyháza BS I V, 87 - 59 2 - 12 KISS Benedek (17)
(Nyíregyháza)
HEGEDŰS Attila (9)
(MTK-Elite Basket)
VASKÓ György (6)
(Nyíregyháza)
Aréna: Continental Aréna Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Bagi Bálint, Rózsavölgyi Alexandra (Vághy Tamás János)
Műsor - 2021. január 22. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Budapesti Honvéd SEBudapesti Honvéd SE O V, 75 - 94 2 - 13 TANOH DEZ András (19)
(Budapesti Honvéd SE)
PINTÉR Dávid (9)
(Budapesti Honvéd SE)
TÓTH Bence Miklós (8)
(Budapesti Honvéd SE)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Nepp László Oszkár, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston)
Műsor - 2021. január 27. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló MAFCMAFC O V, 85 - 92 2 - 14 TAKÁCS András (30)
(MTK-Elite Basket)
LÁNCOS Krisztián (10)
(MTK-Elite Basket)
JILLING László (6)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Hervay Tibor, Németh Patrik, Nagy-Pál Petra (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2021. január 30. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló HOYA-Pannon Egyetem VeszprémHOYA-Pannon Egyetem Veszprém I V, 74 - 54 2 - 15 SZABÓ Péter (21)
(PE Veszprém)
FUTÓ Balázs (15)
(PE Veszprém)
DUKIC Nebojsa (5)
(PE Veszprém)
Aréna: Március 15. Sportcsarnok Játékvezetők: Szalai Zsolt, DR. MAGYARI TIBOR, Kéri István (Németh Csaba János)
Műsor - 2021. február 6. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló MEAFC-MiskolcMEAFC-Miskolc O V, 78 - 85 2 - 16 HOMOKI Donát László (22)
(MEAFC-Miskolc)
TAKÁCS András (9)
(MTK-Elite Basket)
JAKAB Péter (11)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Horváth Alajos, Horváth Csongor Béla, Földesi Ádám (Vághy Tamás János)
Műsor - 2021. február 13. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló NKA PécsNKA Pécs I GY, 62 - 79 3 - 16 TAKÁCS András (29)
(MTK-Elite Basket)
KOCSIS Zalán (10)
(NKA Pécs)
JAKAB Péter (6)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Radnóti Miklós, Varga Zoltán, Borgula György (Farkas Zoltán)
Műsor - 2021. február 19. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia I V, 83 - 65 3 - 17 JAKAB Péter (18)
(MTK-Elite Basket)
LÁNCOS Krisztián (11)
(MTK-Elite Basket)
JAKAB Péter (9)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Reisz Péter, Kapusi Gábor, Nagy-Pál Petra (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2021. február 27. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló NKA PécsNKA Pécs O V, 68 - 103 3 - 18 KARAVDIC Sedin (19)
(NKA Pécs)
KARAVDIC Sedin (11)
(NKA Pécs)
BENKE Krisztián (5)
(NKA Pécs)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Györfy Rúben, Jurák Krisztián, Kéri István (HOFFMANN Gergely)
Műsor - 2021. március 6. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló MAFCMAFC I - -
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Hervay Tibor, Lövei László, Kruk Melinda (Bognár Tibor)
Műsor - 2021. március 12. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló TF-BPTF-BP O - -
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Műsor - 2021. március 17. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló BKG Príma AkadémiaBKG Príma Akadémia O - -
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Műsor - 2021. március 21. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Nagykőrösi Sólymok KENagykőrösi Sólymok KE I - -
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Műsor - 2021. március 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Bajai Bácska FKEBajai Bácska FKE O - -
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium

Megyei szövetségek