Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Jászberényi KSE | I | GY, 67 - 89 | 1 - 0 |
GOVENS Darrin Anthony (19) (Szedeák) |
DICKEY III James L (17) (Szedeák) |
DONOVAN TREVEON Donaldson (11) (Jászberény) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Farkas Gábor, Major Ádám (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Sopron KC | O | GY, 102 - 81 | 2 - 0 |
BROWN Zachary Garrett (27) (Szedeák) |
DICKEY III James L (20) (Szedeák) |
KERPEL-FRONIUS Gáspár (6) (Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál Attila, Goda László (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | I | V, 95 - 93 | 2 - 1 |
ANDERSON Kyan Shakeel (19) (Falco KC) |
GOVENS Darrin Anthony (13) (Szedeák) |
GOVENS Darrin Anthony (9) (Szedeák) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Frányó Péter (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Kaposvári KK | I | GY, 51 - 64 | 3 - 1 |
GJORGJI Dzeletovic (22) (Szedeák) |
DICKEY III James L (12) (Szedeák) |
JUKIC Josip (4) (Kaposvári KK) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Nagy Viktor (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | OSE Lions | O | GY, 91 - 84 | 4 - 1 |
GJORGJI Dzeletovic (23) (Szedeák) |
DICKEY III James L (19) (Szedeák) |
GOVENS Darrin Anthony (10) (Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Ádám József, Söjtöry Tamás Ferenc, Balogh Gyula (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | DEAC | O | V, 90 - 92 | 4 - 2 |
GOVENS Darrin Anthony (35) (Szedeák) |
HINES Shaqiulle Savan (10) (DEAC) |
GOVENS Darrin Anthony (8) (Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Gábor, Goda László, Minár László Balázs (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Szolnoki Olajbányász | O | V, 78 - 84 | 4 - 3 |
GJORGJI Dzeletovic (23) (Szedeák) |
DICKEY III James L (10) (Szedeák) |
WARNER Angelo Curtis (6) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, TÖRÖK RÓBERT, Györfy Rúben (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Atomerőmű SE | I | V, 71 - 66 | 4 - 4 |
LÓRÁNT Péter (21) (Atomerőmű SE) |
DICKEY III James L (22) (Szedeák) |
GOVENS Darrin Anthony (6) (Szedeák) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Pozsonyi László, Söjtöry Tamás Ferenc (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | GY, 97 - 83 | 5 - 4 |
GJORGJI Dzeletovic (25) (Szedeák) |
DICKEY III James L (17) (Szedeák) |
GOVENS Darrin Anthony (9) (Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Ádám József, Sörlei Attila (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Egis Körmend | I | GY, 74 - 80 | 6 - 4 |
DICKEY III James L (24) (Szedeák) |
DICKEY III James L (15) (Szedeák) |
GOVENS Darrin Anthony (7) (Szedeák) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, TÖRÖK RÓBERT, Boros Tamás (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | PVSK-VEOLIA | O | GY, 89 - 85 | 7 - 4 |
GJORGJI Dzeletovic (29) (Szedeák) |
BRKIC Veljko (13) (PVSK-VEOLIA) |
GOVENS Darrin Anthony (9) (Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Egis Körmend | O | GY, 88 - 81 | 8 - 4 |
BROWN Zachary Garrett (27) (Szedeák) |
TAYLOR Travis T. (14) (Egis Körmend) |
GOVENS Darrin Anthony (8) (Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Jászberényi KSE | O | GY, 125 - 69 | 9 - 4 |
GJORGJI Dzeletovic (24) (Szedeák) |
DICKEY III James L (7) (Szedeák) |
KERPEL-FRONIUS Gáspár (13) (Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Ádám József, Györfy Rúben, Szilágyi Bálint (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Sopron KC | I | GY, 70 - 80 | 10 - 4 |
GOVENS Darrin Anthony (28) (Szedeák) |
DICKEY III James L (11) (Szedeák) |
GJORGJI Dzeletovic (6) (Szedeák) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, TÖRÖK RÓBERT, Nagy Viktor (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Alba Fehérvár | I | GY, 78 - 87 | 11 - 4 |
GOVENS Darrin Anthony (28) (Szedeák) |
DICKEY III James L (9) (Szedeák) |
TURNER Frank Rahim (8) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | OSE Lions | I | V, 98 - 95 | 11 - 5 |
BROWN Zachary Garrett (37) (Szedeák) |
DICKEY III James L (15) (Szedeák) |
DICKEY III James L (4) (Szedeák) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Ádám József, dr. Mészáros Balázs (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | O | V, 71 - 83 | 11 - 6 |
VÁRADI Benedek (18) (Falco KC) |
DICKEY III James L (13) (Szedeák) |
VÁRADI Benedek (7) (Falco KC) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Nagy Viktor (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Kaposvári KK | O | GY, 96 - 75 | 12 - 6 |
GJORGJI Dzeletovic (22) (Szedeák) |
DICKEY III James L (13) (Szedeák) |
CURRY Morris Sharaud (8) (Kaposvári KK) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Praksch Péter Árpád, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | PVSK-VEOLIA | I | V, 81 - 76 | 12 - 7 |
BRKIC Veljko (20) (PVSK-VEOLIA) |
DICKEY III James L (14) (Szedeák) |
FUNDERBURK JR Kenneth Dermont (6) (PVSK-VEOLIA) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Fodor Attila (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Alba Fehérvár | O | GY, 94 - 69 | 13 - 7 |
GOVENS Darrin Anthony (25) (Szedeák) |
DICKEY III James L (7) (Szedeák) |
GOVENS Darrin Anthony (8) (Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Ádám József, Frányó Péter (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | I | GY, 95 - 99 | 14 - 7 |
GOVENS Darrin Anthony (36) (Szedeák) |
DICKEY III James L (15) (Szedeák) |
THOMAS JR Cleveland Joseph (8) (Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | DEAC | I | V, 93 - 84 | 14 - 8 |
KELLER Iván (18) (Szedeák) |
DICKEY III James L (19) (Szedeák) |
MOODY Stefan Tyler (10) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy Viktor (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | GY, 87 - 95 | 15 - 8 |
VUKO Tonko (20) (Zalakerámia ZTE KK) |
DICKEY III James L (13) (Szedeák) |
GOVENS Darrin Anthony (7) (Szedeák) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Söjtöry Tamás Ferenc, Kovács Nimród János (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | O | GY, 122 - 116 | 16 - 8 |
GJORGJI Dzeletovic (25) (Szedeák) |
DICKEY III James L (23) (Szedeák) |
GOVENS Darrin Anthony (16) (Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Pozsonyi László (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Atomerőmű SE | O | GY, 101 - 92 | 17 - 8 |
LÓRÁNT Péter (29) (Atomerőmű SE) |
JACKSON Justin Le Shayne (8) (Atomerőmű SE) |
GOVENS Darrin Anthony (8) (Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Frányó Péter, Györfy Rúben (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Szolnoki Olajbányász | I | GY, 74 - 91 | 18 - 8 |
GOVENS Darrin Anthony (29) (Szedeák) |
DICKEY III James L (8) (Szedeák) |
GOVENS Darrin Anthony (11) (Szedeák) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Farkas Gábor (Hartyáni Zsolt) |