Műsor - 2020. október 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I GY, 67 - 89 1 - 0 GOVENS Anthony Darrin (19)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (17)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DONOVAN TREVEON Donaldson (11)
(Jászberény)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Farkas Gábor, Major Ádám (Fekete László)
Műsor - 2020. október 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 102 - 81 2 - 0 BROWN Zachary Garrett (27)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (20)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
KERPEL-FRONIUS Gáspár (6)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál Attila, Goda László (Téczely Tamás)
Műsor - 2020. október 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 95 - 93 2 - 1 ANDERSON Kyan Shakeel (19)
(Falco KC)
GOVENS Anthony Darrin (13)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
GOVENS Anthony Darrin (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Frányó Péter (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2020. október 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I GY, 51 - 64 3 - 1 DŽELETOVIĆ Ðorđe (22)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (12)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
JUKIC Josip (4)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Nagy Viktor (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2020. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló OSE LionsOSE Lions O GY, 91 - 84 4 - 1 DŽELETOVIĆ Ðorđe (23)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (19)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
GOVENS Anthony Darrin (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Ádám József, Söjtöry Tamás Ferenc, Balogh Gyula (Balogh László György)
Műsor - 2020. október 31. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló DEACDEAC O V, 90 - 92 4 - 2 GOVENS Anthony Darrin (35)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
HINES Shaqiulle Savan (10)
(DEAC)
GOVENS Anthony Darrin (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Farkas Gábor, Goda László, Minár László Balázs (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2020. november 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O V, 78 - 84 4 - 3 DŽELETOVIĆ Ðorđe (23)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
WARNER Angelo Curtis (6)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, TÖRÖK RÓBERT, Györfy Rúben (Dernei Gábor)
Műsor - 2020. december 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 71 - 66 4 - 4 LÓRÁNT Péter (21)
(Atomerőmű SE)
DICKEY III James L. (22)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
GOVENS Anthony Darrin (6)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Pozsonyi László, Söjtöry Tamás Ferenc (Németh Csaba János)
Műsor - 2020. december 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 97 - 83 5 - 4 DŽELETOVIĆ Ðorđe (25)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (17)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
GOVENS Anthony Darrin (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Ádám József, Sörlei Attila (Faidt Mihály)
Műsor - 2020. december 9. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Egis KörmendEgis Körmend I GY, 74 - 80 6 - 4 DICKEY III James L. (24)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (15)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
GOVENS Anthony Darrin (7)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, TÖRÖK RÓBERT, Boros Tamás (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2020. december 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O GY, 89 - 85 7 - 4 DŽELETOVIĆ Ðorđe (29)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BRKIC Veljko (13)
(PVSK-VEOLIA)
GOVENS Anthony Darrin (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (Faidt Mihály)
Műsor - 2020. december 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 88 - 81 8 - 4 BROWN Zachary Garrett (27)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
TAYLOR Travis T. (14)
(Egis Körmend)
GOVENS Anthony Darrin (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2020. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O GY, 125 - 69 9 - 4 DŽELETOVIĆ Ðorđe (24)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (7)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
KERPEL-FRONIUS Gáspár (13)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Ádám József, Györfy Rúben, Szilágyi Bálint (Bogárdi János)
Műsor - 2020. december 30. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Sopron KCSopron KC I GY, 70 - 80 10 - 4 GOVENS Anthony Darrin (28)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (11)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DŽELETOVIĆ Ðorđe (6)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, TÖRÖK RÓBERT, Nagy Viktor (Bognár Tibor)
Műsor - 2021. január 2. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I GY, 78 - 87 11 - 4 GOVENS Anthony Darrin (28)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
TURNER Frank Rahim (8)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter (Fekete László)
Műsor - 2021. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló OSE LionsOSE Lions I V, 98 - 95 11 - 5 BROWN Zachary Garrett (37)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (15)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (4)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Ádám József, dr. Mészáros Balázs (Bogárdi János)
Műsor - 2021. január 10. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 71 - 83 11 - 6 VÁRADI Benedek (18)
(Falco KC)
DICKEY III James L. (13)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
VÁRADI Benedek (7)
(Falco KC)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Nagy Viktor (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2021. január 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 96 - 75 12 - 6 DŽELETOVIĆ Ðorđe (22)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (13)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
CURRY Morris Sharaud (8)
(Kaposvári KK)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Praksch Péter Árpád, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2021. január 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I V, 81 - 76 12 - 7 BRKIC Veljko (20)
(PVSK-VEOLIA)
DICKEY III James L. (14)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
RUJÁK András (6)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Fodor Attila (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2021. január 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 94 - 69 13 - 7 GOVENS Anthony Darrin (25)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (7)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
GOVENS Anthony Darrin (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Ádám József, Frányó Péter (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2021. február 3. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét I GY, 95 - 99 14 - 7 GOVENS Anthony Darrin (36)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (15)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
THOMAS JR Cleveland Joseph (8)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2021. február 6. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló DEACDEAC I V, 93 - 84 14 - 8 KELLER Iván (18)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (19)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
MOODY Stefan Tyler (10)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy Viktor (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2021. február 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 87 - 95 15 - 8 VUKO Tonko (20)
(Zalakerámia ZTE KK)
DICKEY III James L. (13)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
GOVENS Anthony Darrin (7)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Söjtöry Tamás Ferenc, Kovács Nimród János (Fekete László)
Műsor - 2021. március 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét O GY, 122 - 116 16 - 8 DŽELETOVIĆ Ðorđe (25)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (23)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
GOVENS Anthony Darrin (16)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Pozsonyi László (Farkas János)
Műsor - 2021. március 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 101 - 92 17 - 8 LÓRÁNT Péter (29)
(Atomerőmű SE)
JACKSON Justin Le Shayne (8)
(Atomerőmű SE)
GOVENS Anthony Darrin (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Frányó Péter, Györfy Rúben (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2021. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I GY, 74 - 91 18 - 8 GOVENS Anthony Darrin (29)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
GOVENS Anthony Darrin (11)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Farkas Gábor (Hartyáni Zsolt)

Megyei szövetségek