Műsor - 2020. november 7. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O GY, 91 - 90 1 - 0 TURNER Frank Rahim (24)
(Alba Fehérvár)
AHMAD Esa Yaqin (6)
(Alba Fehérvár)
TURNER Frank Rahim (11)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Ádám József, Nagy Viktor, Nyilas István (Bognár Tibor)
Műsor - 2020. november 30. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 79 - 97 2 - 0 CURRY Ronald Lee JR. (22)
(Alba Fehérvár)
VUKO Tonko (6)
(Zalakerámia ZTE KK)
TURNER Frank Rahim (8)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Nagy Viktor (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2020. december 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló OSE LionsOSE Lions I V, 91 - 86 2 - 1 HAYES Bradley Jordan (22)
(OSE Lions)
AHMAD Esa Yaqin (10)
(Alba Fehérvár)
TURNER Frank Rahim (7)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, TÖRÖK RÓBERT (Forrai Sámuel)
Műsor - 2020. december 5. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló DEACDEAC I GY, 64 - 76 3 - 1 VOJVODA Dávid (22)
(Alba Fehérvár)
HINES Shaqiulle Savan (10)
(DEAC)
CURRY Ronald Lee JR. (7)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Nyilas István (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2020. december 12. 17:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 81 - 64 4 - 1 VOJVODA Dávid (20)
(Alba Fehérvár)
DAVIS Stacy Wright (13)
(Alba Fehérvár)
KOVÁCS Ákos (7)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Goda László, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2020. december 16. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 91 - 82 5 - 1 VOJVODA Dávid (26)
(Alba Fehérvár)
TAYLOR Travis T. (15)
(Egis Körmend)
THAMES Xavier Raynard (9)
(Egis Körmend)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Farkas Gábor (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2020. december 19. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I V, 85 - 83 5 - 2 CAKARUN Marjan (24)
(Szolnoki Olajbányász)
CAKARUN Marjan (9)
(Szolnoki Olajbányász)
WARNER Angelo Curtis (8)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Dernei Gábor)
Műsor - 2020. december 23. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 101 - 93 6 - 2 AHMAD Esa Yaqin (25)
(Alba Fehérvár)
AHMAD Esa Yaqin (11)
(Alba Fehérvár)
CURRY Ronald Lee JR. (7)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Ádám József, dr. Mészáros Balázs (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2020. december 27. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét I GY, 73 - 85 7 - 2 KARAHODZIC Kemal (27)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
THOMAS JR Cleveland Joseph (8)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
TURNER Frank Rahim (10)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, Csabai-Kaskötő Brigitta (Téczely Tamás)
Műsor - 2020. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 75 - 70 7 - 3 CURRY Ronald Lee JR. (22)
(Alba Fehérvár)
TAYLOR Travis T. (14)
(Egis Körmend)
CURRY Ronald Lee JR. (3)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2021. január 2. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O V, 78 - 87 7 - 4 GOVENS Anthony Darrin (28)
(Szedeák)
DICKEY III James L. (9)
(Szedeák)
TURNER Frank Rahim (8)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter (Fekete László)
Műsor - 2021. január 6. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét O GY, 66 - 60 8 - 4 DAVIS Stacy Wright (17)
(Alba Fehérvár)
DAVIS Stacy Wright (14)
(Alba Fehérvár)
WITTMANN Krisztián (5)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Nagy Viktor, Kovács Nimród János (Faidt Mihály)
Műsor - 2021. január 9. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló OSE LionsOSE Lions O GY, 97 - 72 9 - 4 DAVIS Stacy Wright (20)
(Alba Fehérvár)
BAILEY Adrio Ramone (9)
(OSE Lions)
CURRY Ronald Lee JR. (8)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, TÖRÖK RÓBERT, Boros Tamás (Forrai Sámuel)
Műsor - 2021. január 13. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O GY, 82 - 65 10 - 4 DAVIS Stacy Wright (21)
(Alba Fehérvár)
AHMAD Esa Yaqin (10)
(Alba Fehérvár)
BRBAKLIC Aleksa (6)
(Jászberény)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Szilágyi Bálint, Horváth Csongor Béla (Téczely Tamás)
Műsor - 2021. január 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I GY, 54 - 72 11 - 4 TURNER Frank Rahim (15)
(Alba Fehérvár)
WILLIAMS XEYRIUS CLIFTON (10)
(Jászberény)
TURNER Frank Rahim (7)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Balogh Gyula, Sörlei Attila (Farkas János)
Műsor - 2021. január 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Sopron KCSopron KC I GY, 83 - 87 12 - 4 DAVIS Stacy Wright (24)
(Alba Fehérvár)
AHMAD Esa Yaqin (13)
(Alba Fehérvár)
VOJVODA Dávid (5)
(Alba Fehérvár)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Lengyel Ádám József (Bognár Tibor)
Műsor - 2021. január 23. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 95 - 71 13 - 4 ELMORE Jonathan Barett (27)
(Sopron KC)
AHMAD Esa Yaqin (10)
(Alba Fehérvár)
TURNER Frank Rahim (6)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Györfy Rúben (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2021. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 95 - 84 13 - 5 VOJVODA Dávid (25)
(Alba Fehérvár)
BRUINSMA Evan John (8)
(Falco KC)
VÁRADI Benedek (10)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Söjtöry Tamás Ferenc, dr. Mészáros Balázs (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2021. január 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I V, 94 - 69 13 - 6 GOVENS Anthony Darrin (25)
(Szedeák)
DICKEY III James L. (7)
(Szedeák)
GOVENS Anthony Darrin (8)
(Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Ádám József, Frányó Péter (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2021. február 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I GY, 97 - 100 14 - 6 DAVIS Stacy Wright (33)
(Alba Fehérvár)
AHMAD Esa Yaqin (14)
(Alba Fehérvár)
CURRY Morris Sharaud (13)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Téczely Tamás)
Műsor - 2021. február 6. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O V, 82 - 88 14 - 7 RIVERS Demetre Earl (27)
(Kaposvári KK)
RIVERS Demetre Earl (8)
(Kaposvári KK)
HEARST Zaid (5)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Szilágyi Bálint (Forrai Sámuel)
Műsor - 2021. február 27. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló DEACDEAC O V, 95 - 102 14 - 8 TÓTH Ádám (24)
(DEAC)
DAVIS Stacy Wright (6)
(Alba Fehérvár)
RONALD Moore (10)
(DEAC)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, dr. Mészáros Balázs (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2021. március 3. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O V, 70 - 85 14 - 9 SUBOTIC Bojan (22)
(Szolnoki Olajbányász)
OMENAKA Godwin Ekene (10)
(Alba Fehérvár)
WARNER Angelo Curtis (7)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Praksch Péter Árpád, Györfy Rúben (Dernei Gábor)
Műsor - 2021. március 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 90 - 77 14 - 10 VOJVODA Dávid (24)
(Alba Fehérvár)
VOJVODA Dávid (9)
(Alba Fehérvár)
CURRY Ronald Lee JR. (5)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Faidt Mihály)
Műsor - 2021. március 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I GY, 82 - 89 15 - 10 VOJVODA Dávid (27)
(Alba Fehérvár)
DAVIS Stacy Wright (11)
(Alba Fehérvár)
RUJÁK András (6)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Pozsonyi László (Fekete László)
Műsor - 2021. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 90 - 88 16 - 10 BRUINSMA Evan John (23)
(Falco KC)
BARAC Boris (10)
(Falco KC)
ANDERSON Kyan Shakeel (9)
(Falco KC)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Várhalmi Zsolt László)

Megyei szövetségek