Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kaposvári KK U20 | I | V, 95 - 79 | 0 - 1 |
BOGDÁN Benedek (29) (Kaposvári KK U20) |
BOGDÁN Benedek (15) (Kaposvári KK U20) |
PUSKA Bence (9) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Mester Milán, Boros Gyevi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Atomerőmű SE U20 | I | V, 84 - 73 | 0 - 2 |
SZALAI Milán Zsolt (30) (Atomerõmû SE U20) |
KAROSI Gergely (17) (Tehetséges Fiatalok BP U20) |
PAJOR Dávid (8) (Atomerõmû SE U20) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Propszt Amanda, Sterczer Péter Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | O | GY, 86 - 78 | 1 - 2 |
KUTROVICH Bence Csaba (23) (Tehetséges Fiatalok BP U20) |
KAROSI Gergely (15) (Tehetséges Fiatalok BP U20) |
KÁMÁN Kristóf (6) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | DEAC U20 | I | V, 111 - 88 | 1 - 3 |
KUTROVICH Bence Csaba (30) (Tehetséges Fiatalok BP U20) |
KAROSI Gergely (10) (Tehetséges Fiatalok BP U20) |
TÓTH Bence Miklós (10) (DEAC U20) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Bács Csaba, Szűcs Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Alba Fehérvár U20 | I | V, 95 - 56 | 1 - 4 |
POLSTER Attila (23) (Alba Fehérvár U20) |
LÉVI Kevin Dominik (11) (Alba Fehérvár U20) |
TAKÁCS Martin (7) (Alba Fehérvár U20) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Koller István, Poór Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | O | V, 61 - 102 | 1 - 5 |
PINTÉR Máté Ferenc (24) (Tehetséges Fiatalok BP U20) |
OLASZ Ádám Zsolt (9) (PVSK U20) |
BÍRÓ Levente (11) (PVSK U20) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Gaál Norbert, Makay Dániel József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Egis Körmend U20 | I | V, 100 - 67 | 1 - 6 |
BALOGH Máté (24) (Egis Körmend U20) |
BALOGH Máté (14) (Egis Körmend U20) |
KISS Mátyás (9) (Egis Körmend U20) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | O | V, 66 - 84 | 1 - 7 |
KUCSERA Dániel (28) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
KUCSERA Dániel (12) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
SZÁNTÓ Dániel (8) (Tehetséges Fiatalok BP U20) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | JP Auto - JKSE U20 | I | GY, 75 - 90 | 2 - 7 |
KAROSI Gergely (22) (Tehetséges Fiatalok BP U20) |
KASZÁS Márton (13) (Jászberény U20) |
SZABÓ Martin (7) (Jászberény U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Sopron KC U20 | O | V, 88 - 92 | 2 - 8 |
BUZSÁKI Bence (25) (Sopron KC U20) |
WERNER Viktor (12) (Sopron KC U20) |
CSÁTALJAY Barna (7) (Sopron KC U20) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák U20 | O | V, 69 - 91 | 2 - 9 | - | - | |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | I | GY, 57 - 66 | 3 - 9 | - | - | |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Németh András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | O | V, 62 - 96 | 3 - 10 | - | - | |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Kaposvári KK U20 | O | V, 65 - 74 | 3 - 11 | - | - | |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Gaál Norbert, Szilágyi Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Atomerőmű SE U20 | O | V, 85 - 98 | 3 - 12 | - | - | |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | I | GY, 70 - 80 | 4 - 12 | - | - | |
Aréna: Ostoros Károly csarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | DEAC U20 | O | V, 68 - 95 | 4 - 13 | - | - | |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Gaál Norbert, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Alba Fehérvár U20 | O | V, 76 - 106 | 4 - 14 | - | - | |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | I | V, 80 - 57 | 4 - 15 | - | - | |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Péter Csaba, Nagy Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Egis Körmend U20 | O | V, 71 - 91 | 4 - 16 | - | - | |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Makay Dániel József, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | I | GY, 63 - 83 | 5 - 16 | - | - | |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | JP Auto - JKSE U20 | O | GY, 70 - 62 | 6 - 16 | - | - | |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Hartai Tamás, Bedőcs Barnabás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Sopron KC U20 | I | GY, 69 - 94 | 7 - 16 | - | - | |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tamás Pálma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák U20 | I | V, 104 - 60 | 7 - 17 | - | - | |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Vadász Csaba, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | O | V, 44 - 63 | 7 - 18 | - | - | |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Lövei László, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | I | V, 81 - 60 | 7 - 19 | - | - | |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fenyvesi Zénó |