NB I. A csoport, Fiú U20 - Tehetséges Fiatalok BP U20Tehetséges Fiatalok BP U20
Műsor - 2018. szeptember 29. 15:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Kaposvári KK U20Kaposvári KK U20 I V, 95 - 79 0 - 1 BOGDÁN Benedek (29)
(Kaposvári KK U20)
BOGDÁN Benedek (15)
(Kaposvári KK U20)
PUSKA Bence (9)
(Kaposvári KK U20)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Mester Milán, Boros Gyevi Ádám
Műsor - 2018. október 6. 15:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Atomerőmű SE U20Atomerőmű SE U20 I V, 84 - 73 0 - 2 SZALAI Milán Zsolt (30)
(Atomerõmû SE U20)
KAROSI Gergely (17)
(Tehetséges Fiatalok BP U20)
PAJOR Dávid (8)
(Atomerõmû SE U20)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Propszt Amanda, Sterczer Péter Márk
Műsor - 2018. október 13. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Zalakerámia ZTE KK U20Zalakerámia ZTE KK U20 O GY, 86 - 78 1 - 2 KUTROVICH Bence (23)
(Tehetséges Fiatalok BP U20)
KAROSI Gergely (15)
(Tehetséges Fiatalok BP U20)
KÁMÁN Kristóf (6)
(Zalakerámia ZTE KK U20)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos
Műsor - 2018. október 19. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló DEAC U20DEAC U20 I V, 111 - 88 1 - 3 KUTROVICH Bence (30)
(Tehetséges Fiatalok BP U20)
KAROSI Gergely (10)
(Tehetséges Fiatalok BP U20)
TÓTH Bence Miklós (10)
(DEAC U20)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Bács Csaba, Szűcs Balázs
Műsor - 2018. október 26. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Alba Fehérvár U20Alba Fehérvár U20 I V, 95 - 56 1 - 4 POLSTER Attila (23)
(Alba Fehérvár U20)
LÉVI Kevin Dominik (11)
(Alba Fehérvár U20)
TAKÁCS Martin (7)
(Alba Fehérvár U20)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Koller István, Poór Tamás
Műsor - 2018. november 3. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Pécsi VSK-VEOLIA U20Pécsi VSK-VEOLIA U20 O V, 61 - 102 1 - 5 PINTÉR Máté (24)
(Tehetséges Fiatalok BP U20)
OLASZ Ádám (9)
(PVSK U20)
BÍRÓ Levente (11)
(PVSK U20)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Gaál Norbert, Makay Dániel József
Műsor - 2018. november 10. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Egis Körmend U20Egis Körmend U20 I V, 100 - 67 1 - 6 BALOGH Máté (24)
(Egis Körmend U20)
BALOGH Máté (14)
(Egis Körmend U20)
KISS Mátyás (9)
(Egis Körmend U20)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert
Műsor - 2018. november 17. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló KTE-Duna Aszfalt U20KTE-Duna Aszfalt U20 O V, 66 - 84 1 - 7 KUCSERA Dániel (28)
(KTE-Duna Aszfalt U20)
KUCSERA Dániel (12)
(KTE-Duna Aszfalt U20)
SZÁNTÓ Dániel (8)
(Tehetséges Fiatalok BP U20)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tahin András
Műsor - 2018. november 22. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló JP Auto - JKSE U20JP Auto - JKSE U20 I GY, 75 - 90 2 - 7 KAROSI Gergely (22)
(Tehetséges Fiatalok BP U20)
KASZÁS Márton (13)
(Jászberény U20)
SZABÓ Martin (7)
(Jászberény U20)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fenyvesi Zénó
Műsor - 2018. december 15. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Sopron KC U20Sopron KC U20 O V, 88 - 92 2 - 8 BUZSÁKI Bence (25)
(Sopron KC U20)
WERNER Viktor (12)
(Sopron KC U20)
CSÁTALJAI Barna (7)
(Sopron KC U20)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Pohánka Balázs, Sancilio Alexis
Műsor - 2018. december 22. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Naturtex-SZTE-Szedeák U20Naturtex-SZTE-Szedeák U20 O V, 69 - 91 2 - 9
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla
Műsor - 2018. december 27. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 I GY, 57 - 66 3 - 9
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Hernicz Balazs, Németh András
Műsor - 2018. december 30. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Szolnoki Olaj KK U20Szolnoki Olaj KK U20 O V, 62 - 96 3 - 10
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István
Műsor - 2019. január 5. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Kaposvári KK U20Kaposvári KK U20 O V, 65 - 74 3 - 11
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Gaál Norbert, Szilágyi Tamás
Műsor - 2019. január 12. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Atomerőmű SE U20Atomerőmű SE U20 O V, 85 - 98 3 - 12
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Zádeczki Donát László
Műsor - 2019. január 20. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Zalakerámia ZTE KK U20Zalakerámia ZTE KK U20 I GY, 70 - 80 4 - 12
Aréna: Ostoros Károly csarnok Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Sándor
Műsor - 2019. január 26. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló DEAC U20DEAC U20 O V, 68 - 95 4 - 13
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Gaál Norbert, Csoma Viktor
Műsor - 2019. február 2. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Alba Fehérvár U20Alba Fehérvár U20 O V, 76 - 106 4 - 14
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Sancilio Alexis
Műsor - 2019. február 9. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Pécsi VSK-VEOLIA U20Pécsi VSK-VEOLIA U20 I V, 80 - 57 4 - 15
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok
Műsor - 2019. március 2. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Egis Körmend U20Egis Körmend U20 O V, 71 - 91 4 - 16
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Makay Dániel József, Csoma Viktor
Műsor - 2019. március 8. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló KTE-Duna Aszfalt U20KTE-Duna Aszfalt U20 I GY, 63 - 83 5 - 16
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
Műsor - 2019. március 16. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló JP Auto - JKSE U20JP Auto - JKSE U20 O GY, 70 - 62 6 - 16
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Bedőcs Barnabás, Hartai Tamás
Műsor - 2019. március 20. 16:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Sopron KC U20Sopron KC U20 I GY, 69 - 94 7 - 16
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tamás Pálma
Műsor - 2019. március 23. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Naturtex-SZTE-Szedeák U20Naturtex-SZTE-Szedeák U20 I V, 104 - 60 7 - 17
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Vadász Csaba, Utasi Balázs
Műsor - 2019. március 27. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 O V, 44 - 63 7 - 18
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Lövei László, Gruber Nikolett Lilla
Műsor - 2019. március 30. 15:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Szolnoki Olaj KK U20Szolnoki Olaj KK U20 I V, 81 - 60 7 - 19
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fenyvesi Zénó

Megyei szövetségek