Műsor - 2018. szeptember 29. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Naturtex-SZTE-Szedeák U20Naturtex-SZTE-Szedeák U20 I V, 75 - 69 0 - 1 KERPEL-FRONIUS Gáspár (19)
(Naturtex-SZTE-Szedeák U20)
TAIWO Samuel (12)
(Szolnoki Olaj KK U20)
KERPEL-FRONIUS Gáspár (5)
(Naturtex-SZTE-Szedeák U20)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tóth Cecília, Varga Zoltán
Műsor - 2018. október 6. 15:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 O GY, 64 - 60 1 - 1 KÓKAI Dávid (19)
(Szolnoki Olaj KK U20)
SZABÓ Norbert (10)
(Szolnoki Olaj KK U20)
FRIKKER Marcell (4)
(Szolnoki Olaj KK U20)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Mile Gábor
Műsor - 2018. október 13. 15:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Sopron KC U20Sopron KC U20 I GY, 66 - 83 2 - 1 KÓKAI Dávid (21)
(Szolnoki Olaj KK U20)
WERNER Viktor (19)
(Sopron KC U20)
FRIKKER Marcell (6)
(Szolnoki Olaj KK U20)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Rudasits Ákos, Rokob Krisztián
Műsor - 2018. október 20. 15:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Kaposvári KK U20Kaposvári KK U20 I V, 83 - 77 2 - 2 KOCSIS Zalán (26)
(Kaposvári KK U20)
KOCSIS Zalán (15)
(Kaposvári KK U20)
HOCK Gergő János (8)
(Kaposvári KK U20)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Lakos Koppány, Mester Milán
Műsor - 2018. október 27. 15:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Atomerőmű SE U20Atomerőmű SE U20 O GY, 76 - 53 3 - 2 KALMÁR Viktor (21)
(Atomerõmû SE U20)
RÉKASI Bojta Bendegúz (17)
(Szolnoki Olaj KK U20)
SZALAI Milán Zsolt (5)
(Atomerõmû SE U20)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kovács Csaba, Mile Gábor
Műsor - 2018. november 3. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Zalakerámia ZTE KK U20Zalakerámia ZTE KK U20 I V, 74 - 69 3 - 3 FARKAS Attila (34)
(Zalakerámia ZTE KK U20)
RÉKASI Bojta Bendegúz (15)
(Szolnoki Olaj KK U20)
BAGÓ Martin (5)
(Zalakerámia ZTE KK U20)
Aréna: Ostoros Károly csarnok Játékvezetők: Benedek Zoltán, Csák Máté Károly
Műsor - 2018. november 10. 18:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló DEAC U20DEAC U20 O V, 56 - 68 3 - 4 CSÁK Bence (18)
(Szolnoki Olaj KK U20)
RÉKASI Bojta Bendegúz (11)
(Szolnoki Olaj KK U20)
TÓTH Bence Miklós (5)
(DEAC U20)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Szabó László, Mile Gábor
Műsor - 2018. november 18. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Alba Fehérvár U20Alba Fehérvár U20 I GY, 53 - 57 4 - 4 CSÁK Bence (16)
(Szolnoki Olaj KK U20)
TAIWO Samuel (15)
(Szolnoki Olaj KK U20)
TAKÁCS Milán (3)
(Alba Fehérvár U20)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Molnár Tamás, Müller Martin
Műsor - 2018. november 25. 15:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Pécsi VSK-VEOLIA U20Pécsi VSK-VEOLIA U20 O GY, 76 - 65 5 - 4 TAIWO Samuel (20)
(Szolnoki Olaj KK U20)
TAIWO Samuel (18)
(Szolnoki Olaj KK U20)
BENKE Krisztián (6)
(PVSK U20)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kovács Csaba, Mile Gábor
Műsor - 2018. december 7. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló KTE-Duna Aszfalt U20KTE-Duna Aszfalt U20 I GY, 70 - 76 6 - 4 - -
Aréna: GAMF Sportcsarnok - Törös Olga Játékvezetők: Fekete Csaba, Komáromi Péter
Műsor - 2018. december 15. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Egis Körmend U20Egis Körmend U20 O GY, 103 - 73 7 - 4 KÓKAI Dávid (23)
(Szolnoki Olaj KK U20)
TAIWO Samuel (15)
(Szolnoki Olaj KK U20)
FRANK Áron (9)
(Szolnoki Olaj KK U20)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária
Műsor - 2018. december 27. 15:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló JP Auto - JKSE U20JP Auto - JKSE U20 O GY, 104 - 60 8 - 4 - -
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Mile Gábor, Fenyvesi Zénó
Műsor - 2018. december 30. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20 I GY, 62 - 96 9 - 4 - -
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István
Műsor - 2019. január 5. 15:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Naturtex-SZTE-Szedeák U20Naturtex-SZTE-Szedeák U20 O GY, 90 - 56 10 - 4 - -
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
Műsor - 2019. január 12. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 I V, 80 - 72 10 - 5 - -
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Tóth Kálmán, Polyák Máté
Műsor - 2019. január 19. 15:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Sopron KC U20Sopron KC U20 O GY, 85 - 51 11 - 5 - -
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor
Műsor - 2019. február 2. 15:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Atomerőmű SE U20Atomerőmű SE U20 I GY, 65 - 82 12 - 5 - -
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda
Műsor - 2019. február 9. 15:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Zalakerámia ZTE KK U20Zalakerámia ZTE KK U20 O GY, 96 - 66 13 - 5 - -
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Szabó László, Kovács Csaba
Műsor - 2019. február 20. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Kaposvári KK U20Kaposvári KK U20 O GY, 71 - 48 14 - 5 - -
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó
Műsor - 2019. március 2. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló DEAC U20DEAC U20 I GY, 53 - 73 15 - 5 - -
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Sörlei Attila, Hegedűs Imre
Műsor - 2019. március 9. 15:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Alba Fehérvár U20Alba Fehérvár U20 O V, 59 - 67 15 - 6 - -
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Borgula György
Műsor - 2019. március 16. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Pécsi VSK-VEOLIA U20Pécsi VSK-VEOLIA U20 I V, 90 - 61 15 - 7 - -
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Balogh László
Műsor - 2019. március 20. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Egis Körmend U20Egis Körmend U20 I GY, 90 - 91 16 - 7 - -
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tóth Kálmán, Schneider Bertold
Műsor - 2019. március 22. 15:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló KTE-Duna Aszfalt U20KTE-Duna Aszfalt U20 O GY, 91 - 66 17 - 7 - -
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó
Műsor - 2019. március 30. 15:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20 O GY, 81 - 60 18 - 7 - -
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fenyvesi Zénó
Műsor - 2019. április 6. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló JP Auto - JKSE U20JP Auto - JKSE U20 I GY, 51 - 105 19 - 7 - -
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Fehérvári Gergely

Megyei szövetségek