• Férfi NB I. B Zöld
    DEAC
    DEAC U23
    VÁSÁ
    Bodrogi Bau.
    2021. 11. 30. 18:00
  • Női Amatőr NB I. Piros
    MTK
    MTK-TFSE
    ATOM
    Szekszárd
    2021. 11. 30. 19:50
  • Férfi NB II. Közép A
    ÚJPES
    Újpest-MT .
    JKC
    Józsefvár.
    2021. 11. 30. 19:00
  • Férfi NB II. Közép A
    KGÁZ
    Közgáz SC.
    KKS
    KKS
    2021. 11. 30. 19:30
  • Férfi NB II. Közép B
    TF-BP
    TF-BP SE U23
    MONOR
    Monori SE
    2021. 11. 30. 20:15
  • Fiú Kadett
    HONV
    Budapesti H.
    ZSAK
    Zsíros Aka.
    2021. 11. 30. 18:20
  • Fiú Junior
    ÚMT
    Újpest-MT/A
    NYSC
    Nyíregyhá.
    2021. 11. 30. 17:00
  • Fiú Junior
    DOMB
    Dombóvári.
    DKKA
    Dávid Korn.
    2021. 11. 30. 19:00
  • Leány Kadett
    CSATA
    Csata DSE
    KECSK
    Kecskeméti.
    2021. 11. 30. 19:00
  • Fiú Junior, Regionális
    SZVSE
    Szerencs VSE
    KARC
    Karcagi SE
    2021. 11. 30. 16:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    GYULA
    Gyulasport .
    SZED
    SZEDEÁK/B
    2021. 11. 30. 16:30
  • Leány Junior, Regionális
    DVTK
    DVTK-ÉLKSK T
    DVTK
    DVTK Akadé.
    2021. 11. 30. 16:15
  • Leány Junior, Regionális
    PSE
    Pénzügyő.
    PSK-C
    PSK-CSEPEL-.
    2021. 11. 30. 18:20
  • Fiú egyetemi Kelet
    DEAC
    DEAC
    NKE S
    NKE SE
    2021. 11. 30. 19:30
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Kiss
    Kiss Lenke KA
    Ludov
    Ludovika SE
    2021. 11. 30. 18:30
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Budaf
    Budafok U20
    Dunah
    Dunaharaszt.
    2021. 11. 30. 19:00
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    MS-C
    MS-Club
    U99
    U99
    2021. 11. 30. 19:15
  • Vas Megye
    CVSE
    CVSE Vulká.
    Deck
    Deck Bistro.
    2021. 11. 30. 19:20
  • „Egyed Mihály” Férfi Bajnokság
    Mecse
    Mecsek SE
    PEAC
    PEAC II.
    2021. 11. 30. 19:30
  • Vas Megye
    S.A.K
    S.A.K.K.
    Büki
    Büki TK
    2021. 11. 30. 19:45
  • Vas Megye
    Kősze
    Kőszegi SE
    BC Ol
    BC Olad
    2021. 11. 30. 20:20
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    All S
    All Star Bo.
    Barát
    Barátok
    2021. 11. 30. 20:20
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    BLF K
    BLF KK
    Budap
    Budapest Bi.
    2021. 11. 30. 18:15
  • Budapest, Senior Férfi
    Chemo
    Chemol
    BKG S
    BKG Senior
    2021. 11. 30. 20:45
  • Tolna Megye - Nagyok Kupája
    Bajai
    Bajai Bács.
    Atome
    Atomerőmű.
    2021. 11. 30. 16:00
  • JNSZ Serdülő Fiú
    Cívis
    Cívis KK -.
    Karca
    Karcagi SE
    2021. 11. 30. 16:45
Műsor
ALBA Alba Fehérvár - Atomerőmű SE ASE
12. 27. /18:00
14. forduló
KVÁR Kaposvári KK - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét KTE
12. 27. /18:00
14. forduló
SZEG Naturtex-SZTE-Szedeák - Szolnoki Olajbányász SZOLN
12. 27. /18:00
14. forduló
OSE MVM-OSE Lions 72 - 80 Sopron KC SOPR
11. 17. /18:00
14. forduló
ZTE Zalakerámia ZTE KK 80 - 84 Egis Körmend KÖRM
09. 22. /17:30
14. forduló
Tabella
Gy. V. P. D. K.
1 Falco KC Szombathely
Falco KC Szombathely
11 0 22 1020 824
2 Szolnoki Olajbányász
Szolnoki Olajbányász
8 1 17 749 691
3 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
7 3 17 767 782
4 Kaposvári KK
Kaposvári KK
5 5 15 806 811
5 DEAC-Tungsram
DEAC-Tungsram
5 5 15 820 779
6 Pécsi VSK-VEOLIA
Pécsi VSK-VEOLIA
5 5 15 839 860
7 HÜBNER Nyíregyháza BS
HÜBNER Nyíregyháza BS
5 6 16 937 983
8 MVM-OSE Lions
MVM-OSE Lions
5 6 16 842 841
9 Naturtex-SZTE-Szedeák
Naturtex-SZTE-Szedeák
4 5 13 748 736
10 Egis Körmend
Egis Körmend
4 5 13 752 756
11 Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
4 6 14 863 907
12 Sopron KC
Sopron KC
3 7 13 800 869
13 Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
2 8 12 772 819
14 Atomerőmű SE
Atomerőmű SE
2 8 12 844 901
Játssz ünnepi sorsjegyeinkkel!
Az MKOSZ készültségi szintjei

Felülvizsgálva: 2021.11.30. 8:00

Megyei szövetségek