• Férfi NB II. Kelet
    DEAC DEAC II. 73
    Szol Szolnoki Ol. 96
    2018. 11. 16. 19:30
  • Férfi NB II. Közép A
    Közg Közgáz SC. 70
    Pénz Pénzügyõ. 61
    2018. 11. 16. 19:00
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Zala Zalakerámi. 72
    Atom Atomerõmû. 79
    2018. 11. 16. 15:00
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    DEAC DEAC U20 87
    Kapo Kaposvári . 69
    2018. 11. 16. 15:00
  • NB I. B Piros, F U20
    PE V PE Veszpré. 63
    OSE OSE Lions U20 86
    2018. 11. 16. 15:30
  • NB I. B Zöld, F U20
    Széc Széchenyi . 83
    Újpe Újpest-MT . 77
    2018. 11. 16. 16:30
  • NB I. B Zöld, F U20
    SMAF SMAFC U20 80
    Buda Budaörsi D. 76
    2018. 11. 16. 16:45
  • NB I. B Piros, F U20
    MEAF MEAFC U20 71
    Buda Budapesti H. 121
    2018. 11. 16. 19:30
  • Fiú Junior, Kelet
    Nyír Nyíregyhá. 49
    SZED SZEDEÁK/A 73
    2018. 11. 16. 16:00
  • Leány Junior
    Csat Csata DSE 97
    Szol Szolnoki MÃ. 31
    2018. 11. 16. 16:30
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Kapo Kaposvári KK 82
    PVSK PVSK Nemzet. 68
    2018. 11. 16. 16:30
  • Hepp Kupa, Női
    Vasa Vasas AkadÃ. 67
    MAFC MAFC 59
    2018. 11. 16. 19:00
  • „Horváth Judit” Női Amatőr Bajnokság
    Koml Komló Spor. 58
    PINK PINKK U20 41
    2018. 11. 16. 19:15
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    BGK- BGK-SZEK 93
    Szol Szolnoki MÃ. 39
    2018. 11. 16. 18:00
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Száz Százhalomb. 65
    DMTK DMTK Harasz. 46
    2018. 11. 16. 18:30
  • Zala Megye
    Laza Laza Csukló 64
    ZKK ZKK II 42
    2018. 11. 16. 19:00
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt A
    DMTK DMTK Harasz. 92
    Tata Tatai SE 60
    2018. 11. 16. 19:00
  • Zala Megye
    Lent Lenti KK 72
    Rebe Rebels 45
    2018. 11. 16. 20:15
  • Zala Megye
    Böjt Böjtös-Ba. 99
    Kert Kertvárosi. 65
    2018. 11. 16. 21:30
Eredménymátrix - Férfi NB II. Közép A
  Bikák KK U23 BKG-Veresegyház Bravos Budafok II. Bp. Honvéd U23 BEAC GEAC Gödi SE Kõbánya Oldboys Közgáz MAFC BME MAFC Martos Monor Pénzügyõr Sportegyesület Százhalombatta Zuglói Sasok
Bikák KK U23 03/0601/1604/2412/1911/2803/2781-9858-8439-11004/0302/2001/3005/0873-9604/17
BKG-Veresegyház 103-7112/0912/0211/2502/2402/1705/1905/0501/0602/0301/2004/2112/1602/1003/10
Bravos 05/0304/0501/2905/1701/0412/1803/2903/0843-6238-11111/2702/2244-9812/1401/18
Budafok II. 01/0903/2788-7201/1604/1712/1277-5678-6402/2005/1503/0672-7402/0604/0305/06
Bp. Honvéd U23 04/2103/2401/2605/1212/1612/0911/1802/2402/1705/0561-8802/1069-9003/3001/06
BEAC 03/3073-6904/2701/1904/1311/1702/1602/0201/2603/2372-6505/1101/12102-5404/06
GEAC 11/2577-6103/2304/1404/0703/10108-4805/1905/1203/0302/0301/1304/2802/2403/31
Gödi SE 02/2401/2712/0203/2403/1081-8702/1001/0604/1801/2005/0512/1604/0311/20100-72
Kõbánya Oldboys 02/0701/1011/1502/2871-6671-8001/3105/0204/0412/1312/2011/2903/2105/0985-78
Közgáz 02/0104/2603/0172-67102-7605/1701/1512/1812/0711/3004/1203/2270-6101/11107-58
MAFC BME 12/0752-5602/0801/2501/1111/2346-8305/1004/1203/2904/2603/0802/2202/1512/21
MAFC Martos 119-8405/1203/2011/1803/0402/1072-6801/1304/2412/1601/0604/0711/3001/2702/24
Monor 05/1712/21105-6502/1385-6601/1605/0304/1003/2911/2170-6412/0702/2704/2602/01
Pénzügyõr Sportegyesület 01/1804/1202/1570-5002/0105/0301/0812/0711/2303/0884-6103/2978-7104/1905/17
Százhalombatta 03/1058-8504/1612/0911/2903/0255-8302/0501/2005/0566-8905/1901/0812/2011/25
Zuglói Sasok 12/1611/1805/1201/1304/2812/0912/0203/0302/1702/1004/1472-12263-12301/2703/24

Megyei szövetségek