Ranglisták - Gyermek Kupa - 2021/2022
Minimum 6 bedobott büntető
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Hegymegi Laura

Hegymegi

Laura
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 100.00
2 Merkel Blanka

Merkel

Blanka
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 100.00
3 Bujdosó Zoé

Bujdosó

Zoé
5 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 2 100.00
4 Lehőcz Zétény

Lehőcz

Zétény
1 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 100.00
5 Gyatyel Máté

Gyatyel

Máté
- Gödöllői SK Gödöllői SK 2 100.00
6 Labancz Vilmos János

Labancz

Vilmos János
Cívis KK U12B Cívis KK U12B 1 100.00
7 Zeberer-Bakócai Levente

Zeberer-Bakócai

Levente
1 Soproni Sportiskolás Vadbivalyok Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 1 100.00
8 Szabó Lehel Nimród

Szabó

Lehel Nimród
2 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 100.00
9 Weiger Dániel Róbert

Weiger

Dániel Róbert
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 100.00
10 Folkmann Bence

Folkmann

Bence
3 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 2 100.00
11 Budai Szilárd

Budai

Szilárd
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 100.00
12 Varga Vivien

Varga

Vivien
4-5 Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 2 100.00
13 Tóth Balassa

Tóth

Balassa
1 BKG Veresegyház BKG Veresegyház 2 100.00
14 Papp Fruzsina Zsófia

Papp

Fruzsina Zsófia
2 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 100.00
15 Borbély Endre

Borbély

Endre
4-5 Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 2 100.00
16 Horváth Gergő

Horváth

Gergő
1 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 100.00
17 Ungvári Nóra

Ungvári

Nóra
2-3 NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 2 100.00
18 Gurau Darius Cristian

Gurau

Darius Cristian
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 100.00
19 Pálinkás Bettina

Pálinkás

Bettina
2 Kécskei Vidrák Kécskei Vidrák 2 100.00
20 Germus Lili

Germus

Lili
1 DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 1 100.00
21 Mizsák Zsuzsanna

Mizsák

Zsuzsanna
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 1 100.00
22 Verdure Marc

Verdure

Marc
2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 100.00
23 Weigert Zoltán

Weigert

Zoltán
4 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 100.00
24 Nagy Áron

Nagy

Áron
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 100.00
25 Vigh Vilmos Archibald

Vigh

Vilmos Archibald
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 100.00
26 Hamza Hunor Jutocsa

Hamza

Hunor Jutocsa
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 1 100.00
27 Jogg Marcell

Jogg

Marcell
2 Újpest-MT/B Újpest-MT/B 2 100.00
28 Varga Jázmin Anna

Varga

Jázmin Anna
3-4 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 100.00
29 Zélity Kristóf

Zélity

Kristóf
3 Kozármisleny SE/A Kozármisleny SE/A 1 100.00
30 Lipcsik Alíz

Lipcsik

Alíz
1 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 100.00
31 Gál Edina

Gál

Edina
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 100.00
32 Simon Amarilla

Simon

Amarilla
5 Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 2 100.00
33 Pap Benedek

Pap

Benedek
3 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 2 100.00
34 Kiss Barnabás

Kiss

Barnabás
2 Újpest-MT/A Újpest-MT/A 2 100.00
35 Szeredi Olivér Csaba

Szeredi

Olivér Csaba
4 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 100.00
36 Ferenc Gergő

Ferenc

Gergő
- Gödöllői SK Gödöllői SK 2 100.00
37 Hernádi Kristóf

Hernádi

Kristóf
2-3 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 100.00
38 Fodor Barnabás Balázs

Fodor

Barnabás Balázs
3-4 PILIS Basket PILIS Basket 2 100.00
39 Fekete Róbert

Fekete

Róbert
1 Cívis KK U12B Cívis KK U12B 1 100.00
40 Magyarovits Janka

Magyarovits

Janka
4 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 100.00
41 Makra Gergő Levente

Makra

Gergő Levente
5 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 100.00
42 Ujvári Zoltán Márió

Ujvári

Zoltán Márió
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 100.00
43 Deés Barnabás

Deés

Barnabás
3 Ajka Ajka 2 100.00
44 Vajda Nóra

Vajda

Nóra
2 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 100.00
45 Gergácz Ádám

Gergácz

Ádám
1 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 1 100.00
46 Dús Bence

Dús

Bence
1 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 2 100.00
47 Kálló-Nagy Zsombor

Kálló-Nagy

Zsombor
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 100.00
48 Tamaskó Milla Dóra

Tamaskó

Milla Dóra
4-5 Bajai NKK Bajai NKK 2 100.00
49 Bors Anna Zoé

Bors

Anna Zoé
1 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 100.00
50 Mezőssy Júlia

Mezőssy

Júlia
1-2 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 100.00
51 Siba Dániel István

Siba

Dániel István
5 BSC BSC 2 100.00
52 Budai Gábor Zalán

Budai

Gábor Zalán
2 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 100.00
53 Barna Zsombor

Barna

Zsombor
2 Dombóvári Kosársuli KE/B Dombóvári Kosársuli KE/B 2 100.00
54 Jakab Attila

Jakab

Attila
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák 2 100.00
55 Sal Kamilla

Sal

Kamilla
2 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 2 100.00
56 Horváth Barnabás

Horváth

Barnabás
2 Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 2 100.00
57 Tornyos Alíz

Tornyos

Alíz
2 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 100.00
58 Slezák Bálint

Slezák

Bálint
5 SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 2 100.00
59 Kállai Fanni

Kállai

Fanni
4 SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 2 100.00
60 Kondor Tibor Dorián

Kondor

Tibor Dorián
1 Cívis KK U12B Cívis KK U12B 1 100.00
61 Hetesi Janka Sára

Hetesi

Janka Sára
5 RICSILLA Rakéták RICSILLA Rakéták 2 100.00
62 Szanda-Nagy Zétény

Szanda-Nagy

Zétény
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 100.00
63 Polony Emma

Polony

Emma
4 BSC Farkasrét BSC Farkasrét 2 100.00
64 Takács Zalán

Takács

Zalán
1-5 VUKE U12 Oroszlánok VUKE U12 Oroszlánok 2 100.00
65 Karajos Regő Botond

Karajos

Regő Botond
3 Repülő Mókusok Repülő Mókusok 1 100.00
66 Laczi Vivien

Laczi

Vivien
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 100.00
67 Banitz Boróka

Banitz

Boróka
2 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 100.00
68 Szigeti Marcell

Szigeti

Marcell
4 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 100.00
69 Gershoj Benjamin

Gershoj

Benjamin
4 Tatai Mosómedvék Tatai Mosómedvék 2 100.00
70 Ágfalvi Zsófia

Ágfalvi

Zsófia
1 Bajai NKK Bajai NKK 2 100.00
71 Gondos Fruzsina Anita

Gondos

Fruzsina Anita
1 DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2 100.00
72 Stefanovits Szonja

Stefanovits

Szonja
3 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 2 100.00
73 Nagy Emma

Nagy

Emma
2 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 100.00
74 Czakó Máté

Czakó

Máté
1 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 100.00
75 Varga Zétény

Varga

Zétény
1-5 Óbudai Kaszások/B Óbudai Kaszások/B 2 100.00
76 Németh Csanád

Németh

Csanád
3 SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 2 100.00
77 Majoros Dorottya

Majoros

Dorottya
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 100.00
78 Kovanecz Anna Róza

Kovanecz

Anna Róza
1 Bajai NKK Bajai NKK 2 100.00
79 Parragi Dominik

Parragi

Dominik
2-3 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 100.00
80 Takács Elza

Takács

Elza
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 100.00
81 Pegán Ádám László

Pegán

Ádám László
1 Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 2 100.00
82 Csiszár Bence Gábor

Csiszár

Bence Gábor
5 DMTK DMTK 2 100.00
83 Bakos Farkas

Bakos

Farkas
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 100.00
84 Skoda Zente

Skoda

Zente
2 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 100.00
85 Radnai Csongor

Radnai

Csongor
1 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 100.00
86 Musa Milán

Musa

Milán
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 100.00
87 Tallmayer Szabolcs

Tallmayer

Szabolcs
3 DMTK DMTK 2 100.00
88 Spanraft Dániel

Spanraft

Dániel
1 Soproni Sportiskolás Vadbivalyok Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 1 100.00
89 Takács Hunor Csaba

Takács

Hunor Csaba
1-2 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 2 100.00
90 Udvardi Míra Diána

Udvardi

Míra Diána
5 Török Sasmadarak Török Sasmadarak 2 100.00
91 Szabó Noémi Lídia

Szabó

Noémi Lídia
1 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 100.00
92 Wratschko Lucas Volker

Wratschko

Lucas Volker
4 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 100.00
93 Nagy József Kornél

Nagy

József Kornél
3 Szentesi KK/A Szentesi KK/A 2 100.00
94 Mátrai Nóra

Mátrai

Nóra
2 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 100.00
95 Kovács Bendegúz

Kovács

Bendegúz
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 1 100.00
96 Tolnai Lilla

Tolnai

Lilla
1-2 Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 2 100.00
97 Patkós Zénó

Patkós

Zénó
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 100.00
98 Németh Zoé

Németh

Zoé
2-3 Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 2 100.00
99 Takács Krisztián

Takács

Krisztián
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 100.00
100 Tóth Panna Gréta

Tóth

Panna Gréta
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 100.00
101 Nagy Balázs Kristóf

Nagy

Balázs Kristóf
2 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 100.00
102 Réz Kristóf

Réz

Kristóf
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 100.00
103 Németh Bence

Németh

Bence
2 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 100.00
104 PÁVEL Ármin

PÁVEL

Ármin
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 100.00
105 Biczok-Kovács Regő

Biczok-Kovács

Regő
1 Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2 100.00
106 Kovács Laura Viktória

Kovács

Laura Viktória
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 100.00
107 Tóth Péter

Tóth

Péter
4 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 100.00
108 Bartl Áron

Bartl

Áron
irány Esztergom U12 Esztergom U12 2 100.00
109 Halász Ádám

Halász

Ádám
4 Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 2 100.00
110 Vitályos Luca Anna

Vitályos

Luca Anna
1 Viadukt SE Viadukt SE 2 100.00
111 Duli Zsolt

Duli

Zsolt
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 100.00
112 Adorján Olivér

Adorján

Olivér
4-5 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 2 100.00
113 Horváth Zselyke

Horváth

Zselyke
2 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 100.00
114 Nagy-Karpiniak Flóra

Nagy-Karpiniak

Flóra
3 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 100.00
115 Molnár Attila

Molnár

Attila
2 Ajka Ajka 2 100.00
116 Virág Botond Áron

Virág

Botond Áron
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 100.00
117 Herczeg Alex

Herczeg

Alex
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 100.00
118 Hajdu Áron

Hajdu

Áron
1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 2 100.00
119 Nagy Gergely

Nagy

Gergely
- Gödöllői SK Gödöllői SK 2 100.00
120 Tóth Sári

Tóth

Sári
1 Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 2 100.00
121 Mikes Máté

Mikes

Máté
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 100.00
122 Giczi Noel

Giczi

Noel
1-2 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 100.00
123 Fehér Bence

Fehér

Bence
4 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 100.00
124 Gelencsér Benedek

Gelencsér

Benedek
1-2 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 100.00
125 Bigus Nóra

Bigus

Nóra
4 Török Sasok Török Sasok 2 100.00
126 Felső Lara

Felső

Lara
2 Kanizsa Kosárlabda Klub Kanizsa Kosárlabda Klub 2 100.00
127 Horváth Bianka

Horváth

Bianka
3 MVM-OSE TKC U12 MVM-OSE TKC U12 2 100.00
128 Schmidt Vince

Schmidt

Vince
4 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 100.00
129 Kitanics Léna

Kitanics

Léna
4 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 100.00
130 Telegdi Nóra

Telegdi

Nóra
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 1 100.00
131 Bakó Szilvia

Bakó

Szilvia
1 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 100.00
132 Szakács Máté

Szakács

Máté
2,3 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 100.00
133 Molnár Nóra

Molnár

Nóra
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 100.00
134 Ecsedi-Orosz Anna

Ecsedi-Orosz

Anna
2 Miskolci Sportiskola Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 1 100.00
135 Komor Zseni Zsófia

Komor

Zseni Zsófia
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 100.00
136 Fogl Noel

Fogl

Noel
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 1 100.00
137 Drágán Balázs Tamás

Drágán

Balázs Tamás
5 SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 2 100.00
138 CSEHI Dániel Tamás

CSEHI

Dániel Tamás
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 100.00
139 Ricska Hunor

Ricska

Hunor
2 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 100.00
140 Miklós Robin

Miklós

Robin
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 1 100.00
141 Tóth Fanni

Tóth

Fanni
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 100.00
142 Gasparics-Szigeti Kolos

Gasparics-Szigeti

Kolos
3 Monok SE Monok SE 2 100.00
143 Csóti Zsombor

Csóti

Zsombor
2 RICSILLA RICSILLA 2 100.00
144 Zentai Zaránd

Zentai

Zaránd
3 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 1 100.00
145 Pungor Máté József

Pungor

Máté József
1 Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 2 100.00
146 Purza Vlad Tudor

Purza

Vlad Tudor
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 100.00
147 Svábik Alex Zétény

Svábik

Alex Zétény
2 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 1 100.00
148 Dunca-Stadler Zalán Dániel

Dunca-Stadler

Zalán Dániel
dobó Hévíz SK Hévíz SK 2 100.00
149 Tokai Bence

Tokai

Bence
3 Pityke KSE (V) Pityke KSE (V) 2 100.00
150 Horváth András Márk

Horváth

András Márk
2-3 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 100.00
151 Ritter Tibor Márk

Ritter

Tibor Márk
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 1 100.00
152 Kilvinger Barnabás Gábor

Kilvinger

Barnabás Gábor
2 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 2 100.00
153 Donát Szabolcs

Donát

Szabolcs
1 Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2 100.00
154 Palyov Lara

Palyov

Lara
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 100.00
155 Bodrogi Dániel

Bodrogi

Dániel
5 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 100.00
156 Szulák Anna Eszter

Szulák

Anna Eszter
5 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 100.00
157 Barabás Benett Hunor

Barabás

Benett Hunor
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 100.00
158 Máté Roland

Máté

Roland
2 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 100.00
159 Tóthmárton Bence

Tóthmárton

Bence
4 Monok SE Monok SE 2 100.00
160 Tarkovács Levente

Tarkovács

Levente
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 100.00
161 Vadadi Márton

Vadadi

Márton
irány Esztergom U12 Esztergom U12 2 100.00
162 Fujt Zenta

Fujt

Zenta
1-5 VUKE U12 Leopárdok VUKE U12 Leopárdok 2 100.00
163 Varga Vince László

Varga

Vince László
1-2 PILIS Basket PILIS Basket 2 100.00
164 Laskai Ramses Bence

Laskai

Ramses Bence
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 1 100.00
165 Toth Sebrescu Dominic

Toth

Sebrescu Dominic
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 100.00
166 Faragó Sándor

Faragó

Sándor
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 100.00
167 Páska Zsombor

Páska

Zsombor
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 100.00
168 Beszteri Kinga

Beszteri

Kinga
3 SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 2 100.00
169 Fafula Bendegúz

Fafula

Bendegúz
bedob MEAFC Struccolók MEAFC Struccolók 1 100.00
170 Dányi Benett

Dányi

Benett
1 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 100.00
171 Varga Péter

Varga

Péter
3 Kanizsa Kosárlabda Klub Kanizsa Kosárlabda Klub 2 100.00
172 Csontos Medox

Csontos

Medox
4 Kozármisleny SE/A Kozármisleny SE/A 1 100.00
173 Csali Vilmos

Csali

Vilmos
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 100.00
174 Fritz Fanni

Fritz

Fanni
1 Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 2 100.00
175 Péter Vencel Kusán

Péter

Vencel Kusán
3 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 100.00
176 Pusztai Domonkos

Pusztai

Domonkos
4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 2 100.00
177 Marics Léda Blanka

Marics

Léda Blanka
4 Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 2 100.00
178 Bende Mór

Bende

Mór
2 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 2 100.00
179 Smeller Zsombor

Smeller

Zsombor
3-4 Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 2 100.00
180 Magda László

Magda

László
- Gödöllői SK Gödöllői SK 2 100.00
181 Groza Mark

Groza

Mark
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 100.00
182 Szarka Levente

Szarka

Levente
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 1 100.00
183 Kámán Roland

Kámán

Roland
2 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 100.00
184 Nagy Dávid

Nagy

Dávid
1 Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 2 100.00
185 Kovács Barbara

Kovács

Barbara
1 Miskolci Sportiskola Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 2 100.00
186 Hárs Janka

Hárs

Janka
1-5 SzKE-Bulldogok SzKE-Bulldogok 2 100.00
187 Cserép Milán

Cserép

Milán
1 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 2 100.00
188 Andrasek Bence

Andrasek

Bence
2 RICSILLA Rakéták RICSILLA Rakéták 2 100.00
189 Polgár Péter

Polgár

Péter
3 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 100.00
190 Veszprémi Vince Ferenc

Veszprémi

Vince Ferenc
4 Újpest-MT/B Újpest-MT/B 2 100.00
191 Kővári Zsófia

Kővári

Zsófia
2 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 100.00
192 Csányi Tamás

Csányi

Tamás
3 Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 2 100.00
193 Török Dávid

Török

Dávid
1 Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 2 100.00
194 Lóvász Bence

Lóvász

Bence
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 100.00
195 Jaksits Dorka

Jaksits

Dorka
3-4 NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 2 100.00
196 Gajda Alexandra

Gajda

Alexandra
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák 2 100.00
197 Földi Fanni

Földi

Fanni
1 Ajka Ajka 2 100.00
198 Borus Zala

Borus

Zala
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 100.00
199 Kiss József

Kiss

József
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 1 100.00
200 Balogh Adrienn

Balogh

Adrienn
1 DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2 100.00
201 Horváth Lili Anna

Horváth

Lili Anna
1 Kécskei Vidrák Kécskei Vidrák 2 100.00
202 Sárváry Anna Ilona

Sárváry

Anna Ilona
1-5 Óbudai Kaszások Girls Óbudai Kaszások Girls 2 100.00
203 Papp Levente

Papp

Levente
2 RICSILLA RICSILLA 2 100.00
204 Császár-Nagymihály Olivér

Császár-Nagymihály

Olivér
4 SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 2 100.00
205 Czigler Zsófi

Czigler

Zsófi
2-3 Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 2 100.00
206 Semethy Yvonne Tessa

Semethy

Yvonne Tessa
1-5 Vasas Bolhák Vasas Bolhák 2 100.00
207 Kovács Dávid

Kovács

Dávid
1 BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 2 100.00
208 Gecse Áron Tamás

Gecse

Áron Tamás
2-3 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 100.00
209 Dócs Antal János

Dócs

Antal János
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 100.00
210 Czakó Vince Attila

Czakó

Vince Attila
1 DMTK DMTK 1 100.00
211 Orovecz Zsombor

Orovecz

Zsombor
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 100.00
212 Zsédenyi Marcell

Zsédenyi

Marcell
4,5 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 100.00
213 Teremi Balázs

Teremi

Balázs
4 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 100.00
214 Darázsdi Ákos

Darázsdi

Ákos
1 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 100.00
215 Káli Ádám Dániel

Káli

Ádám Dániel
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 100.00
216 Szopori Bence

Szopori

Bence
5 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 100.00
217 Nagy Ágoston

Nagy

Ágoston
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 100.00
218 Sztojka Anna Sára

Sztojka

Anna Sára
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 2 100.00
219 Pamminger Zsombor

Pamminger

Zsombor
5 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 100.00
220 Gönczy Lara

Gönczy

Lara
2 Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 2 100.00
221 Szabó-Haklits Márk

Szabó-Haklits

Márk
1 RICSILLA RICSILLA 2 100.00
222 Bodnár Eliza

Bodnár

Eliza
2 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 100.00
223 Goda Tamás

Goda

Tamás
1 Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 2 100.00
224 Szabó Anna

Szabó

Anna
3 RICSILLA RICSILLA 2 100.00
225 Román Bálint

Román

Bálint
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 100.00
226 Horti Mihály

Horti

Mihály
2 Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 2 100.00
227 Ádám Benedek

Ádám

Benedek
1 BSC BSC 2 100.00
228 Kelemen Júlia Éva

Kelemen

Júlia Éva
3 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 100.00
229 Kurucsai Hunor

Kurucsai

Hunor
4 Tatai Mosómedvék Tatai Mosómedvék 1 100.00
230 Csongrádi Anna

Csongrádi

Anna
2 Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák 2 100.00
231 Kőrös-Kovács Nimród

Kőrös-Kovács

Nimród
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 100.00
232 Tóth Zétény

Tóth

Zétény
1 Szolnoki Fekete Párducok Szolnoki Fekete Párducok 2 100.00
233 Pergely Krisztina

Pergely

Krisztina
2 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 100.00
234 Bűcs Fülöp

Bűcs

Fülöp
2 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 100.00
235 Ciortan Bogdan

Ciortan

Bogdan
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 100.00
236 Kozák Botond

Kozák

Botond
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 100.00
237 Galavits Levente Csaba

Galavits

Levente Csaba
3-4-5 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 100.00
238 Sóvári Kristóf

Sóvári

Kristóf
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 100.00
239 Hallgat Péter

Hallgat

Péter
2 Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 2 100.00
240 Halasy Enikő

Halasy

Enikő
1 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 100.00
241 Sonkoly Panna Jázmin

Sonkoly

Panna Jázmin
1 RICSILLA RICSILLA 2 100.00
242 Balta Roland

Balta

Roland
3 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 100.00
243 Reil Emili

Reil

Emili
3 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 100.00
244 Nagy Gábor

Nagy

Gábor
1 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 2 100.00
245 Horváth Zsombor

Horváth

Zsombor
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 100.00
246 Csintalan Gergő

Csintalan

Gergő
1-2 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 2 100.00
247 Stefanovits Hanna

Stefanovits

Hanna
1 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 2 100.00
248 Orosz Orsolya

Orosz

Orsolya
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 1 100.00
249 Orsós Barnabás

Orsós

Barnabás
2 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 100.00
250 Tilli Boglárka

Tilli

Boglárka
2 Repülő Mókusok Repülő Mókusok 1 100.00
251 Belényes Levente Antal

Belényes

Levente Antal
3-4 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 100.00
252 Ádám Zsanett

Ádám

Zsanett
1 Kécskei Vidrák Kécskei Vidrák 2 100.00
253 Wágner Krisztián Patrik

Wágner

Krisztián Patrik
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 100.00
254 Kerényi Balázs

Kerényi

Balázs
1 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 100.00
255 Kele Benjamin

Kele

Benjamin
2 Kanizsa Kosárlabda Klub Kanizsa Kosárlabda Klub 2 100.00
256 Neusinger-Kiss Fédra

Neusinger-Kiss

Fédra
3 MVM-OSE TKC U12 MVM-OSE TKC U12 1 100.00
257 Vasvári Vivien

Vasvári

Vivien
3-4 NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 2 100.00
258 Takács Levente Imre

Takács

Levente Imre
3 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 100.00
259 Morvai Bence

Morvai

Bence
2 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 100.00
260 Pogácsás Zsolt

Pogácsás

Zsolt
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 1 100.00
261 Varga Domos Marcell

Varga

Domos Marcell
4 BSC BSC 2 100.00
262 Kubista Dávid Áron

Kubista

Dávid Áron
1 DMTK DMTK 2 100.00
263 Sipos Ádám

Sipos

Ádám
2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 100.00
264 Kiss Bendegúz

Kiss

Bendegúz
2 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 2 100.00
265 Pencz Flóra

Pencz

Flóra
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 100.00
266 Suba Flóra

Suba

Flóra
1 DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2 100.00
267 Kis Dominik

Kis

Dominik
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 100.00
268 Malárik Máté

Malárik

Máté
bedob Esztergom U12 Esztergom U12 1 100.00
269 Tóth Máté

Tóth

Máté
3-5 PILIS Basket PILIS Basket 2 100.00
270 Kiss Ajsa Borbála

Kiss

Ajsa Borbála
2 Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 1 100.00
271 Szukits Koppány

Szukits

Koppány
1 Soproni Sportiskolás Vadbivalyok Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 2 100.00
272 Biró Panna

Biró

Panna
1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 2 100.00
273 Pozsonyi Máté

Pozsonyi

Máté
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 100.00
274 Nagy Bálint

Nagy

Bálint
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 1 100.00
275 Tóth Réka

Tóth

Réka
4 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 100.00
276 Bíró Anna

Bíró

Anna
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 100.00
277 Nagy Dávid

Nagy

Dávid
1 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 2 87.50
278 Szalai Blanka

Szalai

Blanka
2 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 87.50
279 Solymosi Richárd

Solymosi

Richárd
2 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 83.33
280 Seregély Imre Gergő

Seregély

Imre Gergő
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 83.33
281 Tóth Bendegúz

Tóth

Bendegúz
3 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 83.33
282 Bajor Zétény

Bajor

Zétény
1-2-3 Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 2 80.00
283 Papp Bertalan

Papp

Bertalan
1-4 PILIS Basket PILIS Basket 2 80.00
284 Keller Ádám György

Keller

Ádám György
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 80.00
285 Trungel Zsófia

Trungel

Zsófia
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 80.00
286 Roósz Balázs

Roósz

Balázs
1 Dombóvári Kosársuli KE/B Dombóvári Kosársuli KE/B 2 80.00
287 Alagi Botond

Alagi

Botond
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 80.00
288 Grósz Fanni

Grósz

Fanni
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 80.00
289 HEGEDÜS ÁRON

HEGEDÜS

ÁRON
1-2 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 80.00
290 Jáhny Péter

Jáhny

Péter
3 SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 2 80.00
291 Nagy Judit Tünde

Nagy

Judit Tünde
1 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 77.78
292 Vilics Botond Milán

Vilics

Botond Milán
1-2 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 77.78
293 Nagy Mihály

Nagy

Mihály
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 75.00
294 Borbély Szófia Antónia

Borbély

Szófia Antónia
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 75.00
295 Zollner Bendegúz

Zollner

Bendegúz
2 Újpest-MT/A Újpest-MT/A 2 75.00
296 Bácskai Kornél

Bácskai

Kornél
1 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 75.00
297 Szabó Panka

Szabó

Panka
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 75.00
298 Kiss Dániel

Kiss

Dániel
2 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 75.00
299 Máté Ádám

Máté

Ádám
3 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 75.00
300 Fajta Péter Bendegúz

Fajta

Péter Bendegúz
1 BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 2 75.00
301 Deák-Torák Benedek

Deák-Torák

Benedek
1-2 Salgótarjáni KSE Szécsény Salgótarjáni KSE Szécsény 2 75.00
302 Garbac Amanda Anna

Garbac

Amanda Anna
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 75.00
303 Iván Tamás Maxim

Iván

Tamás Maxim
5 BSC BSC 2 75.00
304 Domonyai István

Domonyai

István
5 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 75.00
305 Szalay Emese

Szalay

Emese
5 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 75.00
306 Vesa Dragos

Vesa

Dragos
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 75.00
307 Klemencsics Dávid Zdravko

Klemencsics

Dávid Zdravko
1-2-3 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 75.00
308 Szokolik Olivér

Szokolik

Olivér
1-5 VUKE U12 Leopárdok VUKE U12 Leopárdok 2 75.00
309 Belléncs Bori

Belléncs

Bori
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 75.00
310 Sismanoglu Can

Sismanoglu

Can
2 DMTK DMTK 2 75.00
311 Zagyi Mira

Zagyi

Mira
2 Beszterce KK Beszterce KK 2 75.00
312 Sárkány Szonja

Sárkány

Szonja
1 Viadukt SE Viadukt SE 2 75.00
313 Szerecz Blanka

Szerecz

Blanka
2 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 75.00
314 Horváth Péter

Horváth

Péter
3 RICSILLA RICSILLA 2 75.00
315 Varga Adina

Varga

Adina
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 75.00
316 Dósa Zsombor

Dósa

Zsombor
1-5 Óbudai Kaszások/B Óbudai Kaszások/B 2 75.00
317 Kajsza Barna

Kajsza

Barna
3 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 75.00
318 Kázmér Kristóf

Kázmér

Kristóf
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 75.00
319 Csaszlava Lilla

Csaszlava

Lilla
- Gödöllői SK Gödöllői SK 2 75.00
320 Szilágyi Tamara

Szilágyi

Tamara
3 Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 2 75.00
321 Szekeres Nóra

Szekeres

Nóra
3 Szentesi KK/A Szentesi KK/A 2 75.00
322 Dancs Gergely Horka

Dancs

Gergely Horka
2 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 75.00
323 Kiss Bence Attila

Kiss

Bence Attila
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 75.00
324 Sallai Márton

Sallai

Márton
2 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 75.00
325 Horváth Bence

Horváth

Bence
1-2 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 75.00
326 Marossy Kornél

Marossy

Kornél
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 75.00
327 Pinczehelyi Vencel

Pinczehelyi

Vencel
2 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 75.00
328 Németh Nadin

Németh

Nadin
2 DMTK Leány DMTK Leány 2 75.00
329 Varga Andor János

Varga

Andor János
3 Szentesi KK/A Szentesi KK/A 2 75.00
330 Molnár Barnabás

Molnár

Barnabás
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 75.00
331 Strasszer Botond

Strasszer

Botond
1 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 75.00
332 Lupkovics Gergő

Lupkovics

Gergő
bedob MEAFC Struccolók MEAFC Struccolók 2 75.00
333 GUTECZ Kornél

GUTECZ

Kornél
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 75.00
334 Németh Lili

Németh

Lili
4 Ajka Ajka 2 75.00
335 Ágoston Csanád Andor

Ágoston

Csanád Andor
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 75.00
336 Tomasevic Petar

Tomasevic

Petar
1 Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 2 75.00
337 Akbulut Mustafa Poyraz

Akbulut

Mustafa Poyraz
1-2-3 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 75.00
338 Mechler Ábel

Mechler

Ábel
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 1 75.00
339 Mátés Gergő

Mátés

Gergő
2-3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 75.00
340 Belicza Dániel

Belicza

Dániel
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 75.00
341 Darázs Dániel

Darázs

Dániel
2-3 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 75.00
342 Dömse Luca

Dömse

Luca
1 NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 2 75.00
343 Kovács Levente Viktor

Kovács

Levente Viktor
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 75.00
344 Pécsi Bence

Pécsi

Bence
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 72.73
345 Dénes Enikő

Dénes

Enikő
1 Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 2 72.73
346 Darvas Milán

Darvas

Milán
1-2 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 72.73
347 Pataki Gergő

Pataki

Gergő
1 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 72.73
348 Morsics Máté

Morsics

Máté
2-3 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 72.73
349 Buda Bálint

Buda

Bálint
1 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 71.43
350 Pásztor Benett Mihály

Pásztor

Benett Mihály
1 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 71.43
351 Horváth Máté

Horváth

Máté
1 Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 2 71.43
352 Müller Zsófia Erzsébet

Müller

Zsófia Erzsébet
1 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 71.43
353 Tuboly Márk

Tuboly

Márk
1 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 70.00
354 Szűcs Adél

Szűcs

Adél
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 70.00
355 Szebényi Zóra

Szebényi

Zóra
2-3 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 70.00
356 Szabó Herta

Szabó

Herta
3 Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 2 69.23
357 Tóth Blanka

Tóth

Blanka
2 DMTK Leány DMTK Leány 2 66.67
358 Bagó Dániel

Bagó

Dániel
3 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 66.67
359 Marton Dóra

Marton

Dóra
1 BKG Veresegyház BKG Veresegyház 2 66.67
360 Lengyel Zsombor

Lengyel

Zsombor
1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 2 66.67
361 Varga Dávid

Varga

Dávid
2 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 66.67
362 Makra Máté

Makra

Máté
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 66.67
363 Toman Zsófi Rozi

Toman

Zsófi Rozi
3 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 66.67
364 Pusztai Bálint

Pusztai

Bálint
4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 2 66.67
365 Kocsis Gergő

Kocsis

Gergő
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 66.67
366 Tornóczky Mór Péter

Tornóczky

Mór Péter
1-2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 66.67
367 Varga Enikő Mária

Varga

Enikő Mária
5 RICSILLA Rakéták RICSILLA Rakéták 2 66.67
368 Turay Szonja

Turay

Szonja
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 66.67
369 Levente Boglárka Petra

Levente

Boglárka Petra
1 DMTK Leány DMTK Leány 2 66.67
370 Magda Barnabás

Magda

Barnabás
1 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 66.67
371 Nagy Emilía

Nagy

Emilía
1 Kécskei Vidrák Kécskei Vidrák 2 66.67
372 Rónaföldi Artúr Zétény

Rónaföldi

Artúr Zétény
bedob MEAFC Struccolók MEAFC Struccolók 2 66.67
373 Láng Olivér

Láng

Olivér
2 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 66.67
374 Mojs Levente

Mojs

Levente
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 1 66.67
375 Banks George

Banks

George
2-3 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 66.67
376 Freund Csongor

Freund

Csongor
4-5 Kozármisleny SE/A Kozármisleny SE/A 1 66.67
377 Szabó Zsombor

Szabó

Zsombor
4 RICSILLA RICSILLA 2 66.67
378 Doró Zsombor

Doró

Zsombor
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 1 66.67
379 Lo Cheikh Ádám

Lo Cheikh

Ádám
5 RICSILLA RICSILLA 2 66.67
380 Kovács Péter

Kovács

Péter
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 66.67
381 Szaszkó-Bogár Eszter

Szaszkó-Bogár

Eszter
1 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 66.67
382 Radnai Dávid

Radnai

Dávid
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 66.67
383 Atkári Ambrus Mór

Atkári

Ambrus Mór
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 66.67
384 Molnár Ákos

Molnár

Ákos
2-3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 1 66.67
385 Nagy Arnold

Nagy

Arnold
1 Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 2 66.67
386 Babulják Balázs

Babulják

Balázs
5 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 66.67
387 Nagy Botond

Nagy

Botond
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 66.67
388 Tarcsa Linett

Tarcsa

Linett
2 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 66.67
389 Nagy Zalán

Nagy

Zalán
1 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 66.67
390 Révész-Veres Albert

Révész-Veres

Albert
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 66.67
391 Szabó Jázmin

Szabó

Jázmin
5 RICSILLA RICSILLA 2 66.67
392 Sasi Réka

Sasi

Réka
1 Bajai NKK Bajai NKK 2 66.67
393 Ábrahám Gergő

Ábrahám

Gergő
1 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 66.67
394 Herkó Péter

Herkó

Péter
1 Szolnoki Fekete Párducok Szolnoki Fekete Párducok 2 66.67
395 Bozóki Nimród Péter

Bozóki

Nimród Péter
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 66.67
396 Földesi Zsombor

Földesi

Zsombor
3 Monok SE Monok SE 2 66.67
397 Rácz András

Rácz

András
3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 66.67
398 Szabó Bence

Szabó

Bence
4-5 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 66.67
399 Sipőcz Noémi

Sipőcz

Noémi
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 66.67
400 Tóth Álmos Vazul

Tóth

Álmos Vazul
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 66.67
401 Novák Levente Ákos

Novák

Levente Ákos
2 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 66.67
402 Gál Rebeka

Gál

Rebeka
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 66.67
403 Kövér Bendegúz

Kövér

Bendegúz
dobó Hévíz SK Hévíz SK 2 66.67
404 Vulpe Titus Mihail

Vulpe

Titus Mihail
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 66.67
405 Abdul-Rahman Ármin

Abdul-Rahman

Ármin
1 Cívis KK U12B Cívis KK U12B 1 66.67
406 Juhász Lara

Juhász

Lara
1 DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 2 63.64
407 Szabados Mátyás

Szabados

Mátyás
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 62.50
408 Szekeres Levente

Szekeres

Levente
1-2 Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 2 62.50
409 Szabó Kristóf

Szabó

Kristóf
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 62.50
410 Győr Szilárd

Győr

Szilárd
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 62.50
411 Farkas Bence

Farkas

Bence
1 RICSILLA RICSILLA 2 62.50
412 Molnár-Oravecz Ada

Molnár-Oravecz

Ada
3 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 62.50
413 Jusztin Áfra

Jusztin

Áfra
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 62.50
414 Benkő Hanna

Benkő

Hanna
2 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 62.50
415 Tarkó Dorina Maja

Tarkó

Dorina Maja
2 RICSILLA Rakéták RICSILLA Rakéták 2 60.00
416 Gáspár Dóra

Gáspár

Dóra
3 Ajka Ajka 2 60.00
417 Sitkei Andor

Sitkei

Andor
2 Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 2 60.00
418 Ölveti Mihály Gábor

Ölveti

Mihály Gábor
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 60.00
419 Roszik Ádám

Roszik

Ádám
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 60.00
420 RIGÓ Szabolcs

RIGÓ

Szabolcs
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 60.00
421 Mészáros Blanka

Mészáros

Blanka
1-2 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 60.00
422 Kovács Alex

Kovács

Alex
3 Kanizsa Kosárlabda Klub Kanizsa Kosárlabda Klub 2 60.00
423 Mayer Marcell Bálint

Mayer

Marcell Bálint
véd? Hévíz SK Hévíz SK 2 60.00
424 Papp Dániel

Papp

Dániel
1-4 PILIS Basket PILIS Basket 2 60.00
425 Dér-Szabó Anikó

Dér-Szabó

Anikó
4 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 60.00
426 Laboncz Ferenc

Laboncz

Ferenc
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 60.00
427 Budai Bálint Géza

Budai

Bálint Géza
2 SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 2 60.00
428 Bodor Nóra Anna

Bodor

Nóra Anna
2 BSC Farkasrét BSC Farkasrét 2 60.00
429 Tarkó Döme Milán

Tarkó

Döme Milán
1 RICSILLA RICSILLA 2 60.00
430 Ispán Balázs

Ispán

Balázs
3 BSC BSC 2 60.00
431 Muzsek Luca Helén

Muzsek

Luca Helén
2 Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 2 60.00
432 Vajda Lilien

Vajda

Lilien
1-5 Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2 60.00
433 Szili Ádám

Szili

Ádám
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 57.14
434 Sereg Gábor Lajos

Sereg

Gábor Lajos
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 57.14
435 Mák Dániel

Mák

Dániel
5 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 1 57.14
436 Szabó Fanni

Szabó

Fanni
4 RICSILLA Rakéták RICSILLA Rakéták 2 57.14
437 Perkó Tamara

Perkó

Tamara
3 Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 2 57.14
438 Balázsi Máté Csanád

Balázsi

Máté Csanád
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 57.14
439 Varga Ármin Benjamin

Varga

Ármin Benjamin
2 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 57.14
440 Rabi Tamara

Rabi

Tamara
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 57.14
441 Kenese Ádám

Kenese

Ádám
2 Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 2 55.56
442 Molnár Hunor Vilmos

Molnár

Hunor Vilmos
2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 55.56
443 Deme Dávid

Deme

Dávid
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 55.56
444 Ujhelyi Lea

Ujhelyi

Lea
2 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 53.85
445 Marossy Ádám

Marossy

Ádám
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 53.85
446 Daskó Detre Milán

Daskó

Detre Milán
1 NYKK Eötvös NYKK Eötvös 2 50.00
447 Benkó Henrietta

Benkó

Henrietta
2 Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 2 50.00
448 Pénzes Hunor

Pénzes

Hunor
1 Repülő Mókusok Repülő Mókusok 1 50.00
449 Kompár Levente

Kompár

Levente
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 50.00
450 Ivkovic Márkó

Ivkovic

Márkó
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 50.00
451 Kulcsár Barna

Kulcsár

Barna
2 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 50.00
452 Gere Krisztián

Gere

Krisztián
3 Újpest-MT/B Újpest-MT/B 2 50.00
453 Németh Gergő

Németh

Gergő
1 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 50.00
454 Gulyás-Szabó Boglárka

Gulyás-Szabó

Boglárka
2 Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 2 50.00
455 Terjéki Tamara

Terjéki

Tamara
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 50.00
456 Magyar Milán József

Magyar

Milán József
1-5 Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2 50.00
457 Kreitner Brúnó

Kreitner

Brúnó
irány Esztergom U12 Esztergom U12 2 50.00
458 Cserny Csanád

Cserny

Csanád
1-5 VUKE U12 Leopárdok VUKE U12 Leopárdok 2 50.00
459 Váczi Kata

Váczi

Kata
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 50.00
460 László Keve

László

Keve
3 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 50.00
461 Domokos Ramóna

Domokos

Ramóna
2 Török Sasok Török Sasok 2 50.00
462 Hiegl Matthias

Hiegl

Matthias
3 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 50.00
463 Kárpáti Marcell

Kárpáti

Marcell
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 50.00
464 Paár Ákos

Paár

Ákos
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 50.00
465 Kismarczi Botond Attila

Kismarczi

Botond Attila
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 50.00
466 Schubert Rudolf

Schubert

Rudolf
3 Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 2 50.00
467 Farkas Aliz

Farkas

Aliz
3 Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 2 50.00
468 Németh Nelli

Németh

Nelli
3-4 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 50.00
469 Sárdy Réka

Sárdy

Réka
4 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 50.00
470 Nagy Dorka

Nagy

Dorka
2 Miskolci Sportiskola Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 2 50.00
471 Pajor Márk

Pajor

Márk
2 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 50.00
472 Jancsók Olivér

Jancsók

Olivér
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 50.00
473 Gscheidt Dominik

Gscheidt

Dominik
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 50.00
474 Prantner Kinga

Prantner

Kinga
1-5 Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2 50.00
475 Fárbás Dániel

Fárbás

Dániel
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 50.00
476 Miklóssy Lea

Miklóssy

Lea
3 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 50.00
477 Nagy Márton Gábor

Nagy

Márton Gábor
5 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 50.00
478 Szabó Zoárd

Szabó

Zoárd
cente MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 50.00
479 Somogyi Réka

Somogyi

Réka
2-3 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 50.00
480 Májer Károly

Májer

Károly
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 50.00
481 Bednár Nóra Lili

Bednár

Nóra Lili
1-5 SzKE-Bulldogok SzKE-Bulldogok 2 50.00
482 Temesvári Kristóf

Temesvári

Kristóf
1 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 50.00
483 Varga Zsombor

Varga

Zsombor
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 50.00
484 Lestyán-Goda Sára

Lestyán-Goda

Sára
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 50.00
485 Vida Levente

Vida

Levente
5 Tatai Mosómedvék Tatai Mosómedvék 2 50.00
486 Székely Eszter Edit

Székely

Eszter Edit
4 DMTK Leány DMTK Leány 2 50.00
487 Ribarics Domonkos Dániel

Ribarics

Domonkos Dániel
5 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 50.00
488 Pichovszky Ferdinánd

Pichovszky

Ferdinánd
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 50.00
489 Bélteky Marianna

Bélteky

Marianna
4 Záhonyi Zsiráfok Záhonyi Zsiráfok 1 50.00
490 Cserteg Arisztid Ádám

Cserteg

Arisztid Ádám
1 Újpest-MT/A Újpest-MT/A 2 50.00
491 Szentpéteri Lilla

Szentpéteri

Lilla
4 DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 2 50.00
492 Éber Janka

Éber

Janka
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 50.00
493 Orlik László Gábor

Orlik

László Gábor
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 50.00
494 Vörös Noel Balázs

Vörös

Noel Balázs
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 50.00
495 Németh Márton

Németh

Márton
1-2-3 Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 2 50.00
496 Kiss Ármin

Kiss

Ármin
cente MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 50.00
497 Somogyi László Rudolf

Somogyi

László Rudolf
1 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 50.00
498 Mara Júlia Eszter

Mara

Júlia Eszter
3 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 50.00
499 Tóth Csaba

Tóth

Csaba
1 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 2 50.00
500 Kakuk Levente

Kakuk

Levente
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 2 50.00
501 Berend Barna

Berend

Barna
4 Monok SE Monok SE 2 50.00
502 Gulyás Márton

Gulyás

Márton
bedob MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 50.00
503 Palásti Adrienn

Palásti

Adrienn
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 50.00
504 Kerékgyártó Lea Zoé

Kerékgyártó

Lea Zoé
3 MVM-OSE TKC U12 MVM-OSE TKC U12 2 50.00
505 Sborgi Davide Emanuele

Sborgi

Davide Emanuele
1-2-3 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 50.00
506 Farkas Ádám

Farkas

Ádám
3 Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 2 50.00
507 Sövegjártó Mihály Lipót

Sövegjártó

Mihály Lipót
1 Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 2 50.00
508 Forreiter Eszter

Forreiter

Eszter
5 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 50.00
509 Tátrai Márk

Tátrai

Márk
1-2 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 50.00
510 Mojzes Márton

Mojzes

Márton
4 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 50.00
511 Mészáros Márk

Mészáros

Márk
2 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 50.00
512 Németh Rebeka

Németh

Rebeka
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 50.00
513 Záhonyi Márk

Záhonyi

Márk
1 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 50.00
514 Fiola Patrik  György

Fiola

Patrik György
5 Salgótarjáni KSE Szécsény Salgótarjáni KSE Szécsény 2 50.00
515 Elekes Tália

Elekes

Tália
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 2 50.00
516 Barna Bence

Barna

Bence
2 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 50.00
517 Pólik Nimród

Pólik

Nimród
1 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 2 50.00
518 Bakos Dániel

Bakos

Dániel
3 Pityke KSE (V) Pityke KSE (V) 2 50.00
519 Magyar Kinga

Magyar

Kinga
3 Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 2 50.00
520 Kajdi István Rókus

Kajdi

István Rókus
3 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 50.00
521 Langer Benjamin Alexander

Langer

Benjamin Alexander
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 50.00
522 Horváth Péter

Horváth

Péter
1-5 KöLöKöS Fiúk/A KöLöKöS Fiúk/A 2 50.00
523 Sallay Anna Gréta

Sallay

Anna Gréta
5 Sportdarázs Sportdarázs 2 50.00
524 Szalai Máté

Szalai

Máté
3 KASI Delfinek/C KASI Delfinek/C 2 50.00
525 Vértes Botond

Vértes

Botond
4 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 50.00
526 Nágl Szabolcs

Nágl

Szabolcs
3 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 50.00
527 Szomolya Boglárka

Szomolya

Boglárka
3 Miskolci Sportiskola Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 2 50.00
528 Hontai Márton

Hontai

Márton
1-5 VUKE U12 Oroszlánok VUKE U12 Oroszlánok 2 50.00
529 Varga Sára

Varga

Sára
3 MVM-OSE TKC U12 MVM-OSE TKC U12 2 50.00
530 Fekete-Páris Balázs

Fekete-Páris

Balázs
4 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 50.00
531 Csákvári Attila Erik

Csákvári

Attila Erik
4 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 50.00
532 Horváth Benedek Tamás

Horváth

Benedek Tamás
3 Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 2 50.00
533 Kiss Márk Dominik

Kiss

Márk Dominik
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 50.00
534 Maurer Domonkos

Maurer

Domonkos
1-5 Óbudai Kaszások/B Óbudai Kaszások/B 2 50.00
535 Lovasi Levente Mór

Lovasi

Levente Mór
3 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 50.00
536 Mészáros Kinga

Mészáros

Kinga
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 50.00
537 Ikotity Keve

Ikotity

Keve
2-3 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 50.00
538 Balogh Kristóf

Balogh

Kristóf
1-2-3 Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 2 50.00
539 Forgó Tibor Vilmos

Forgó

Tibor Vilmos
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 50.00
540 Szilágyi Dorina

Szilágyi

Dorina
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 50.00
541 Keresztfalvi Gergő

Keresztfalvi

Gergő
1 Soproni Tigrisek Fenyő tér Soproni Tigrisek Fenyő tér 2 50.00
542 Jakab Zenkő

Jakab

Zenkő
2 Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 2 50.00
543 Závodszky Anna

Závodszky

Anna
2 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 50.00
544 Bibor Blanka

Bibor

Blanka
2-3 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 50.00
545 Molnár Márta Lili

Molnár

Márta Lili
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 50.00
546 Lukàn Andrej

Lukàn

Andrej
3 Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 2 50.00
547 Halászy Mátyás

Halászy

Mátyás
2 Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 2 50.00
548 Trenka Barnabás

Trenka

Barnabás
4 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 50.00
549 Laczkó Levente

Laczkó

Levente
5 Soproni Sportiskolás Vadbivalyok Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 2 50.00
550 Karsai Konrád Armand

Karsai

Konrád Armand
3 Pityke KSE (V) Pityke KSE (V) 2 50.00
551 Kun-Szabó Dániel

Kun-Szabó

Dániel
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 50.00
552 Papp Zalán

Papp

Zalán
3 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 50.00
553 Rotter Hunor

Rotter

Hunor
3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 50.00
554 Reinelt Iván

Reinelt

Iván
2 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 50.00
555 Kenyeres Máté

Kenyeres

Máté
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 50.00
556 Ullrich Zoé Anna

Ullrich

Zoé Anna
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 50.00
557 Tési - Horváth Emma

Tési - Horváth

Emma
3 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 50.00
558 Balla Csobán István

Balla

Csobán István
3 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 50.00
559 Handler Attila

Handler

Attila
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 50.00
560 Sterbenz Viktória

Sterbenz

Viktória
1-5 Óbudai Kaszások Girls Óbudai Kaszások Girls 2 50.00
561 Antóni Gyula László

Antóni

Gyula László
4-5 Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 2 50.00
562 Szabó Dániel

Szabó

Dániel
3 Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 2 50.00
563 Onder Gerda Viktória

Onder

Gerda Viktória
1 DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2 50.00
564 Jánosi Ákos

Jánosi

Ákos
1 BSC BSC 2 50.00
565 Bordás Lili

Bordás

Lili
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 50.00
566 Kalocsa Miklós

Kalocsa

Miklós
1 Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 2 50.00
567 Hugó Míra

Hugó

Míra
3 Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 2 50.00
568 Gulyás Erika

Gulyás

Erika
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 50.00
569 Csurgó Blanka

Csurgó

Blanka
1-5 SzKE-Bulldogok SzKE-Bulldogok 2 50.00
570 Horváth Bálint

Horváth

Bálint
1 Soproni Tigrisek Fenyő tér Soproni Tigrisek Fenyő tér 2 50.00
571 Téglás Péter

Téglás

Péter
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 50.00
572 Juhász Zsombor

Juhász

Zsombor
2 Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 2 50.00
573 Sándor Dominik Tamás

Sándor

Dominik Tamás
2 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 50.00
574 Schvéder Mónika Fanni

Schvéder

Mónika Fanni
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 50.00
575 Grád Bálint

Grád

Bálint
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 50.00
576 Csányi Dávid Soma

Csányi

Dávid Soma
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 50.00
577 Osztovits Imre Bertalan

Osztovits

Imre Bertalan
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 50.00
578 Szakál Péter

Szakál

Péter
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 50.00
579 Laki Luca

Laki

Luca
3 Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 2 50.00
580 Ress Milán

Ress

Milán
4 Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 2 50.00
581 Bujtás Rebeka

Bujtás

Rebeka
1 Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 2 50.00
582 Tormási Nelli

Tormási

Nelli
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 50.00
583 Buzás Armilla

Buzás

Armilla
2 Török Sasok Török Sasok 2 50.00
584 Koncz Eszter

Koncz

Eszter
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 50.00
585 Szabó Loreláj

Szabó

Loreláj
1 Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 2 50.00
586 Czecze Hunor Zalán

Czecze

Hunor Zalán
irány MEAFC Kossuth MEAFC Kossuth 2 50.00
587 Erős Liza

Erős

Liza
irány Esztergom U12 Esztergom U12 2 50.00
588 Nagy Balázs Dávid

Nagy

Balázs Dávid
1-5 KöLöKöS Fiúk/A KöLöKöS Fiúk/A 2 50.00
589 Szőts Dávid József

Szőts

Dávid József
4 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 2 50.00
590 Jakabffy Márk

Jakabffy

Márk
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 50.00
591 Bergh Lili

Bergh

Lili
3 Viadukt SE Viadukt SE 2 50.00
592 Albrecht Nóra

Albrecht

Nóra
1 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 50.00
593 Lévay Noel Viktor

Lévay

Noel Viktor
1 Soproni Tigrisek Fenyő tér Soproni Tigrisek Fenyő tér 2 50.00
594 Bácsa Nikoletta

Bácsa

Nikoletta
1-2 KARCAGI SE Oroszlánok KARCAGI SE Oroszlánok 1 50.00
595 Erdei Ferenc Zorán

Erdei

Ferenc Zorán
2-3 Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 2 50.00
596 Keszthelyi Bianka

Keszthelyi

Bianka
4 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 50.00
597 Boda Mihály Benedek

Boda

Mihály Benedek
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 2 50.00
598 Sági Helga

Sági

Helga
2 Tatai Mosómedvék Tatai Mosómedvék 2 50.00
599 Telek Attila Csaba

Telek

Attila Csaba
1 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 50.00
600 Horváth Bence Gábor

Horváth

Bence Gábor
4 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 50.00
601 Szabadi Hanna

Szabadi

Hanna
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 50.00
602 Fülöp Tamara

Fülöp

Tamara
3 Sportdarázs Sportdarázs 2 50.00
603 Csató Dániel

Csató

Dániel
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 2 50.00
604 Bencsik Dóra Éva

Bencsik

Dóra Éva
2 RICSILLA Rakéták RICSILLA Rakéták 2 50.00
605 Kerülő Hanna

Kerülő

Hanna
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 50.00
606 Nováky Zsófia

Nováky

Zsófia
4 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 50.00
607 Tóth-Sturza Martin

Tóth-Sturza

Martin
Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 50.00
608 Lakatos Csanád

Lakatos

Csanád
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 50.00
609 Székely Lia

Székely

Lia
4 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 50.00
610 Féhr Zalán

Féhr

Zalán
1-5 Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2 50.00
611 Szlovák Olivía

Szlovák

Olivía
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 50.00
612 Hegedűs Áron

Hegedűs

Áron
irány Esztergom U12 Esztergom U12 2 50.00
613 FÖLDESI-PAP Marcell

FÖLDESI-PAP

Marcell
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 50.00
614 Dalmi-Dienes Kende

Dalmi-Dienes

Kende
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 50.00
615 Berta Dániel

Berta

Dániel
1 Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 2 50.00
616 Borbély Levente

Borbély

Levente
1-5 VUKE U12 Leopárdok VUKE U12 Leopárdok 2 50.00
617 Sipos Soma

Sipos

Soma
irány MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 50.00
618 Lamperth Luca Fanni

Lamperth

Luca Fanni
1 NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 2 50.00
619 Percze Gréta Kata

Percze

Gréta Kata
1 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 50.00
620 Szíj Barnabás

Szíj

Barnabás
1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 2 50.00
621 Gáspár Bernát

Gáspár

Bernát
4 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 50.00
622 Szabó Frigyes

Szabó

Frigyes
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 50.00
623 Tóth Szira Eszter

Tóth

Szira Eszter
2 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 50.00
624 Stefanics László

Stefanics

László
5 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 50.00
625 Czirkos Ákos Péter

Czirkos

Ákos Péter
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 50.00
626 Borosnyai Soma

Borosnyai

Soma
1-2 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 50.00
627 Fekete Ábel

Fekete

Ábel
3 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 50.00
628 Peinhardt Franciska

Peinhardt

Franciska
2 SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 2 50.00
629 Szabó Emma Abigél

Szabó

Emma Abigél
1-5 Vasas Bolhák Vasas Bolhák 2 50.00
630 Balogh Árpád

Balogh

Árpád
3 Szentesi KK/A Szentesi KK/A 2 50.00
631 Németh Karola

Németh

Karola
3 Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 2 50.00
632 Farkas Lara

Farkas

Lara
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 50.00
633 Horváth Márk

Horváth

Márk
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 50.00
634 Balogh Konrád

Balogh

Konrád
1-5 Óbudai Kaszások/B Óbudai Kaszások/B 2 50.00
635 Jaszenovics Bence

Jaszenovics

Bence
2 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 50.00
636 Balogh Domonkos

Balogh

Domonkos
1-2 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 50.00
637 Szokonya Gergő

Szokonya

Gergő
3 Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 2 50.00
638 Fárbás Benjámin

Fárbás

Benjámin
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 50.00
639 Csepin Réka

Csepin

Réka
1 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 50.00
640 Reiner Buda Bulcsú

Reiner

Buda Bulcsú
1-3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 50.00
641 Visnyár Bence Zoltán

Visnyár

Bence Zoltán
2 Salgótarjáni KSE Szécsény Salgótarjáni KSE Szécsény 2 50.00
642 Goda Krisztián

Goda

Krisztián
4 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 50.00
643 Veresegyházi Mátyás

Veresegyházi

Mátyás
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 50.00
644 Nagy Benjámin

Nagy

Benjámin
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 50.00
645 Endrédi Gréta Mária

Endrédi

Gréta Mária
2 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 50.00
646 Kurucz Áron

Kurucz

Áron
irány MEAFC Struccolók MEAFC Struccolók 2 50.00
647 Bősz Olivér

Bősz

Olivér
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák 2 50.00
648 Kutykó Hanna Róza

Kutykó

Hanna Róza
3 Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 2 50.00
649 Áchim Tamara

Áchim

Tamara
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 50.00
650 Kovács Máté

Kovács

Máté
1 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 50.00
651 Fülöp Gergő

Fülöp

Gergő
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 50.00
652 CSABAY Ármin

CSABAY

Ármin
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 50.00
653 Pataki Gréta

Pataki

Gréta
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 50.00
654 Varga Sára

Varga

Sára
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 50.00
655 Tukora Zétény

Tukora

Zétény
1 Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 2 50.00
656 Böröcz Bianka

Böröcz

Bianka
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 50.00
657 Csór Gergő

Csór

Gergő
3 KASI Delfinek/C KASI Delfinek/C 2 50.00
658 Bűdi Balázs

Bűdi

Balázs
1 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 2 50.00
659 Szigetvári Sára

Szigetvári

Sára
2 Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 2 50.00
660 Czakó Zsófia

Czakó

Zsófia
1 DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2 50.00
661 Ocskai László

Ocskai

László
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 50.00
662 Ruzsinszki Zsombor

Ruzsinszki

Zsombor
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 50.00
663 Tamási Luca

Tamási

Luca
1 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 50.00
664 Kruppa Noel

Kruppa

Noel
bedob Esztergom U12 Esztergom U12 2 50.00
665 Bognár Zalán György

Bognár

Zalán György
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 50.00
666 Németh Zsófia Vanda

Németh

Zsófia Vanda
1 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 50.00
667 Czilik Miklós

Czilik

Miklós
3 Szentesi KK/A Szentesi KK/A 2 50.00
668 Kisgyörgy Boróka Réka

Kisgyörgy

Boróka Réka
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 50.00
669 Dési Erik

Dési

Erik
4 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 50.00
670 Henrik Ákos István

Henrik

Ákos István
1 Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 2 50.00
671 Matuz Gergely

Matuz

Gergely
1-2-3 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 50.00
672 Papp Boglárka

Papp

Boglárka
2 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 50.00
673 Domján Dávid Márk

Domján

Dávid Márk
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 50.00
674 Román Richárd Bálint

Román

Richárd Bálint
1-2 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 50.00
675 Tóbiás Endre

Tóbiás

Endre
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 50.00
676 Kostyál Benedek

Kostyál

Benedek
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 50.00
677 Sipos Boglárka

Sipos

Boglárka
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 50.00
678 Sárközi Bálint

Sárközi

Bálint
3 Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 2 50.00
679 Czinege Zsombor

Czinege

Zsombor
2 Újpest-MT/A Újpest-MT/A 2 50.00
680 Lipka Barbara Petra

Lipka

Barbara Petra
3 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 50.00
681 Albert Tamás

Albert

Tamás
bedob MEAFC Kossuth MEAFC Kossuth 2 50.00
682 Pataky Vilmos

Pataky

Vilmos
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 2 50.00
683 Koska Ádám

Koska

Ádám
2 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 50.00
684 Ács Lilla Viktória

Ács

Lilla Viktória
2 SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 2 50.00
685 Mészáros Viktória

Mészáros

Viktória
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 50.00
686 Péntek Sámuel Tamás

Péntek

Sámuel Tamás
2 Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 2 50.00
687 Németh Zsolt

Németh

Zsolt
2-3 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 50.00
688 Gelencsér Bianka

Gelencsér

Bianka
2-3 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 50.00
689 Jánosi Gergő Máté

Jánosi

Gergő Máté
1-5 Kaszás Boys Kaszás Boys 2 50.00
690 Varga Máté

Varga

Máté
cente MEAFC Kossuth MEAFC Kossuth 2 50.00
691 Tótin Vanda

Tótin

Vanda
4-5 Gerje-CEKK Gerje-CEKK 2 50.00
692 Gangl Ádám Richárd

Gangl

Ádám Richárd
2 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 50.00
693 Lukán Boris

Lukán

Boris
2 Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 1 50.00
694 Szlávik Lili

Szlávik

Lili
2 Török Sasok Török Sasok 2 50.00
695 Wágner Barnabás

Wágner

Barnabás
1 BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 2 50.00
696 Csehi Arnold

Csehi

Arnold
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 2 50.00
697 Juhász Jázmin

Juhász

Jázmin
3 Salgótarjáni KSE Szécsény Salgótarjáni KSE Szécsény 2 50.00
698 Kövesdi Lujza

Kövesdi

Lujza
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 50.00
699 Manner Martin

Manner

Martin
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 50.00
700 Jakab Zsófia

Jakab

Zsófia
1 Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 2 50.00
701 Fülöp Letícia Gréta

Fülöp

Letícia Gréta
1 Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 2 50.00
702 Valerio-Bodon Marvin Mario

Valerio-Bodon

Marvin Mario
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 50.00
703 Pali Ilan

Pali

Ilan
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 50.00
704 Zsitkó Sándor

Zsitkó

Sándor
2 Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 2 50.00
705 Grósz Máté

Grósz

Máté
1-5 Kaszás Boys Kaszás Boys 2 50.00
706 Hölzl-Szabó Emília

Hölzl-Szabó

Emília
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 50.00
707 Szabó Ádám

Szabó

Ádám
2 Pityke KSE (V) Pityke KSE (V) 2 50.00
708 Domján Bálint

Domján

Bálint
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 50.00
709 Egyed Sára

Egyed

Sára
1-2 NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 2 50.00
710 Mizsei Attila Álmos

Mizsei

Attila Álmos
2 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 50.00
711 Szakács Anna Léna

Szakács

Anna Léna
3 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 50.00
712 Dede Lilla

Dede

Lilla
1 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 50.00
713 Borbély Anna

Borbély

Anna
2 Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 2 50.00
714 Bohn Levente János

Bohn

Levente János
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 2 50.00
715 Szabó-Pap Erik

Szabó-Pap

Erik
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 50.00
716 Vitéz Botond

Vitéz

Botond
1-5 Óbudai Kaszások/B Óbudai Kaszások/B 2 50.00
717 Sárándi István

Sárándi

István
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 2 50.00
718 Remete Donát

Remete

Donát
1-5 Óbudai Kaszások/B Óbudai Kaszások/B 2 50.00
719 Somogyi Balázs

Somogyi

Balázs
3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 50.00
720 Untermüller Lilla Magdolna

Untermüller

Lilla Magdolna
1 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 50.00
721 Marton Artúr

Marton

Artúr
1-5 VUKE U12 Oroszlánok VUKE U12 Oroszlánok 2 50.00
722 Sepsey Lilla

Sepsey

Lilla
1-5 Vasas Bolhák Vasas Bolhák 2 50.00
723 Pomsár Anna

Pomsár

Anna
5 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 50.00
724 Szabó Álmos

Szabó

Álmos
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 50.00
725 Ajtony Benedek

Ajtony

Benedek
2 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 50.00
726 Turcsányi Tamás

Turcsányi

Tamás
2 Újpest-MT/A Újpest-MT/A 2 50.00
727 Kovács Fanni

Kovács

Fanni
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 50.00
728 Török Bálint

Török

Bálint
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 50.00
729 Brunszvik Levente

Brunszvik

Levente
4-5 Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 2 50.00
730 Velty Tekla Tamara

Velty

Tekla Tamara
1 Miskolci Sportiskola Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 2 50.00
731 Benke Dévid

Benke

Dévid
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 50.00
732 Szeghalmi Mátyás

Szeghalmi

Mátyás
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 50.00
733 Hegyi Valér

Hegyi

Valér
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák 2 50.00
734 Kuppin Laura

Kuppin

Laura
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 50.00
735 Csordás Blanka

Csordás

Blanka
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 50.00
736 Molnár-Gábor Vanda

Molnár-Gábor

Vanda
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 50.00
737 Tapodi Sári

Tapodi

Sári
1 Vasas Bolhák Vasas Bolhák 2 50.00
738 Radák Zsombor Bence

Radák

Zsombor Bence
2 Monok SE Monok SE 2 50.00
739 Puy Eszter Dorka

Puy

Eszter Dorka
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 50.00
740 Jambrik Zalán

Jambrik

Zalán
2 SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 2 50.00
741 Galler Ambrus

Galler

Ambrus
1-5 VUKE U12 Oroszlánok VUKE U12 Oroszlánok 2 50.00
742 Magos Csongor

Magos

Csongor
3 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 50.00
743 Kovács Gergő

Kovács

Gergő
2-3 Kozármisleny SE/A Kozármisleny SE/A 1 50.00
744 Tóth Anna Kamilla

Tóth

Anna Kamilla
4 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 50.00
745 Halász-Lukács Réka

Halász-Lukács

Réka
1 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 50.00
746 Bencze Dániel Bendegúz

Bencze

Dániel Bendegúz
1 Soproni Sportiskolás Vadbivalyok Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 2 50.00
747 Tóth-Cseri Dániel

Tóth-Cseri

Dániel
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 2 50.00
748 Szabó Donát

Szabó

Donát
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 50.00
749 Mester Dániel

Mester

Dániel
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 50.00
750 Moser Réka

Moser

Réka
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 45.45
751 Ormay Gergely

Ormay

Gergely
bedob MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 45.45
752 Jones Aidan

Jones

Aidan
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 45.45
753 Mayr Jana

Mayr

Jana
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 44.44
754 Ocsenás Emma

Ocsenás

Emma
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 44.44
755 Kiss Máté Balázs

Kiss

Máté Balázs
1 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 44.44
756 Tóth Lóránd

Tóth

Lóránd
1 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 44.44
757 Nógrádi Ágoston

Nógrádi

Ágoston
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 43.75
758 Horváth Daniel Kazimierz

Horváth

Daniel Kazimierz
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 42.86
759 Nagy Noé Máté

Nagy

Noé Máté
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 42.86
760 Taricska Barbara Lili

Taricska

Barbara Lili
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 2 42.86
761 Lantos Levente Ferenc

Lantos

Levente Ferenc
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 2 42.86
762 Szakács Áron

Szakács

Áron
1-5 KöLöKöS Fiúk/A KöLöKöS Fiúk/A 2 42.86
763 Jones Benjamin

Jones

Benjamin
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 42.86
764 Verbulecz Roland

Verbulecz

Roland
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 42.86
765 Novotni Máté

Novotni

Máté
cente MEAFC Kossuth MEAFC Kossuth 2 42.86
766 Dudás Olivér

Dudás

Olivér
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 42.86
767 Tóth Barnabás

Tóth

Barnabás
3 Pityke KSE (V) Pityke KSE (V) 2 42.86
768 Pintér Ferenc Ákos

Pintér

Ferenc Ákos
1-5 Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2 42.86
769 Gergye Álmos

Gergye

Álmos
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 42.86
770 Czúni Csaba

Czúni

Csaba
1 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 42.11
771 Novreczky Hanga

Novreczky

Hanga
5 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 41.67
772 Sandrik Péter

Sandrik

Péter
2 Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 2 41.67
773 Hobok Balázs

Hobok

Balázs
1-2 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 41.67
774 Kákonyi Márkó

Kákonyi

Márkó
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 40.00
775 Radnóti Soma

Radnóti

Soma
1-2 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 40.00
776 Auffenberg Márton

Auffenberg

Márton
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 2 40.00
777 Czirbus Nóra

Czirbus

Nóra
2 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 1 40.00
778 Vincze Levente

Vincze

Levente
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 40.00
779 Üveges Emma

Üveges

Emma
3 DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 2 40.00
780 FARKAS Zalán Ákos

FARKAS

Zalán Ákos
1-5 Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 2 40.00
781 Simon Sára

Simon

Sára
1 BSC BSC 2 40.00
782 Gulyás Bálint Béla

Gulyás

Bálint Béla
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 40.00
783 Csizmadia Zoé Dóra

Csizmadia

Zoé Dóra
1 BKG Veresegyház BKG Veresegyház 2 40.00
784 Nagy Benedek Máté

Nagy

Benedek Máté
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 40.00
785 Horváth Gergely

Horváth

Gergely
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 2 40.00
786 Zentai Péter

Zentai

Péter
1-5 Kaszás Boys Kaszás Boys 2 40.00
787 Szabó Gábor

Szabó

Gábor
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 40.00
788 Sós Patrik

Sós

Patrik
4 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 40.00
789 Kereki Adél

Kereki

Adél
2-3 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 40.00
790 Szilágyi Diána

Szilágyi

Diána
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 40.00
791 Samson-Érckövi Éva Omozele

Samson-Érckövi

Éva Omozele
5 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 40.00
792 Farkas Kornél

Farkas

Kornél
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 40.00
793 Molnár Szilárd Bence

Molnár

Szilárd Bence
3 KASI Delfinek/C KASI Delfinek/C 2 40.00
794 Pató Bence

Pató

Bence
1-5 KöLöKöS Fiúk/A KöLöKöS Fiúk/A 2 40.00
795 SZAJKÓ Dominik

SZAJKÓ

Dominik
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 40.00
796 Elek Levente

Elek

Levente
1 Soproni Tigrisek Fenyő tér Soproni Tigrisek Fenyő tér 2 40.00
797 Kovács Zétény Attila

Kovács

Zétény Attila
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 40.00
798 Dombóvári Péter

Dombóvári

Péter
3 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 40.00
799 Veresegyházi Miklós

Veresegyházi

Miklós
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 40.00
800 Matics Gergely

Matics

Gergely
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 40.00
801 Szabó Gergő

Szabó

Gergő
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 40.00
802 Kósa Kaba

Kósa

Kaba
1-2 Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 2 40.00
803 Magyar Luca

Magyar

Luca
3 MVM-OSE TKC U12 MVM-OSE TKC U12 2 40.00
804 Bartha Patrik

Bartha

Patrik
2 Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 2 40.00
805 Salai Dorián

Salai

Dorián
4 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 40.00
806 Várallyay Koppány

Várallyay

Koppány
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 37.50
807 Némethi Alexandra Erzsébet

Némethi

Alexandra Erzsébet
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 37.50
808 Gavlik Liliána Flóra

Gavlik

Liliána Flóra
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 37.50
809 Kónya Lola Viktória

Kónya

Lola Viktória
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 37.50
810 Azurák Bori

Azurák

Bori
3 Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 2 37.50
811 Birinyi Marcell Bence

Birinyi

Marcell Bence
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 37.50
812 Soós Balázs

Soós

Balázs
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 37.50
813 Pabis Zétény Attila

Pabis

Zétény Attila
irány MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 37.50
814 Pesthi Kiara

Pesthi

Kiara
1 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 37.50
815 Lakos Jázmin

Lakos

Jázmin
3 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 37.50
816 Dávid Emma

Dávid

Emma
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 37.50
817 Doszpod Máté

Doszpod

Máté
2 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 37.50
818 Nagy Nóra

Nagy

Nóra
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 37.50
819 Rácz Antal

Rácz

Antal
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 2 37.50
820 László Szabolcs

László

Szabolcs
1 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 37.50
821 Kotlik Pál Hugó

Kotlik

Pál Hugó
3 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 37.50
822 Käfer Jázmin

Käfer

Jázmin
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 36.36
823 Huszti Jázmin

Huszti

Jázmin
5 Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 2 36.36
824 Tarjányi Balázs

Tarjányi

Balázs
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 35.71
825 Hudi Lívia

Hudi

Lívia
3 Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 2 33.33
826 Etzl Eszter

Etzl

Eszter
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 33.33
827 Kiss-Barsi Viktor

Kiss-Barsi

Viktor
1 SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 2 33.33
828 Rákosi Emma

Rákosi

Emma
2 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 33.33
829 Rosta Márton Domonkos

Rosta

Márton Domonkos
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 33.33
830 Zuber András

Zuber

András
5 RICSILLA Rakéták RICSILLA Rakéták 2 33.33
831 Rádai Miklós

Rádai

Miklós
2 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 2 33.33
832 Hőgye Paulina

Hőgye

Paulina
1 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 33.33
833 Lakatos Noel Hunor

Lakatos

Noel Hunor
4 Dombóvári Kosársuli KE/B Dombóvári Kosársuli KE/B 2 33.33
834 Krachun Borka Hanga

Krachun

Borka Hanga
2 Viadukt SE Viadukt SE 2 33.33
835 Marcsingó Barnabás

Marcsingó

Barnabás
3 Monok SE Monok SE 1 33.33
836 Veczán Ádám Pál

Veczán

Ádám Pál
irány MEAFC Kossuth MEAFC Kossuth 2 33.33
837 Gadácsi Bence

Gadácsi

Bence
3 Soproni Sportiskolás Vadbivalyok Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 2 33.33
838 Ertl Daniel

Ertl

Daniel
1-2-3 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 33.33
839 Polyányi Liza

Polyányi

Liza
2 Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 2 33.33
840 Varga Dávid

Varga

Dávid
1-5 VUKE U12 Oroszlánok VUKE U12 Oroszlánok 2 33.33
841 Dobson Róbert

Dobson

Róbert
1 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 33.33
842 Nyitray Nándor

Nyitray

Nándor
2 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 33.33
843 Molnár Mária Tünde

Molnár

Mária Tünde
3 Miskolci Sportiskola Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 1 33.33
844 Bozó Rudolf Vilmos

Bozó

Rudolf Vilmos
1-2-3 Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 2 33.33
845 Balázs Laura

Balázs

Laura
2 Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák 2 33.33
846 Kormos Csaba

Kormos

Csaba
4-5 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 2 33.33
847 Hattyár Benedek István

Hattyár

Benedek István
2 Tatai Mosómedvék Tatai Mosómedvék 2 33.33
848 Krasznai Nóra

Krasznai

Nóra
2 BSC Farkasrét BSC Farkasrét 2 33.33
849 Méhész Benedek

Méhész

Benedek
1-2 PILIS Basket PILIS Basket 2 33.33
850 Mihályi Hanna

Mihályi

Hanna
1 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 33.33
851 Takács Bence

Takács

Bence
3 Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 2 33.33
852 Lagler Bonita

Lagler

Bonita
2 Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 2 33.33
853 Burányi Nelli

Burányi

Nelli
1 Gerje-CEKK Gerje-CEKK 2 33.33
854 Kámán Boglárka Kata

Kámán

Boglárka Kata
2 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 33.33
855 Pataki Miléna

Pataki

Miléna
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 2 33.33
856 Humicskó Hanna

Humicskó

Hanna
1 DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2 33.33
857 Iván Levente

Iván

Levente
2 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 33.33
858 Kövecs Luca Panna

Kövecs

Luca Panna
1-2 NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 2 33.33
859 Krasznay Levente

Krasznay

Levente
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 33.33
860 Balás-Piri Kata

Balás-Piri

Kata
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 33.33
861 Horváth Máté Imre

Horváth

Máté Imre
5 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 33.33
862 Tar Ferenc

Tar

Ferenc
1 DMTK DMTK 2 33.33
863 FARKAS Zoltán

FARKAS

Zoltán
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 33.33
864 Makk Milán

Makk

Milán
1 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 33.33
865 Takács Hanna Zoé

Takács

Hanna Zoé
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 33.33
866 Galatóczki Péter

Galatóczki

Péter
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 2 33.33
867 Szudolszky Ajna

Szudolszky

Ajna
1 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 33.33
868 Csordás Dorottya

Csordás

Dorottya
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 33.33
869 Kovács Bence

Kovács

Bence
3-4 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 33.33
870 Balogh Benett

Balogh

Benett
1-2 Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 2 33.33
871 Kiss-Zsók Csongor

Kiss-Zsók

Csongor
1 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 33.33
872 Galuska Emese

Galuska

Emese
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 33.33
873 Horváth Norbert Zoltán

Horváth

Norbert Zoltán
1 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 33.33
874 Madarász Csaba Viktor

Madarász

Csaba Viktor
2 Gerje-CEKK Gerje-CEKK 2 33.33
875 Komlósi Luca Sára

Komlósi

Luca Sára
1-5 SzKE-Bulldogok SzKE-Bulldogok 2 33.33
876 KÁDÁR Botond

KÁDÁR

Botond
1-5 Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 2 33.33
877 Varga Csongor

Varga

Csongor
3 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 33.33
878 Fiser Domonkos

Fiser

Domonkos
1-2 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 2 33.33
879 Kovács Adrienn

Kovács

Adrienn
2 Kécskei Vidrák Kécskei Vidrák 2 33.33
880 Pojbics Dávid

Pojbics

Dávid
4 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 33.33
881 Erős Máté

Erős

Máté
4 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 33.33
882 Kiss-Bartos Júlia

Kiss-Bartos

Júlia
1 Pityke KSE (V) Pityke KSE (V) 2 33.33
883 Frank Bálint Mátyás

Frank

Bálint Mátyás
3 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 33.33
884 Simon Mátyás

Simon

Mátyás
2 BSC BSC 2 33.33
885 Tállai Zaránd

Tállai

Zaránd
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 1 33.33
886 Börönte Ádám

Börönte

Ádám
1 Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2 33.33
887 Kadenszki Gerda

Kadenszki

Gerda
1-5 Óbudai Kaszások Girls Óbudai Kaszások Girls 2 33.33
888 Koch Csanád

Koch

Csanád
1-2 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 33.33
889 Ihász Kitti

Ihász

Kitti
2 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 33.33
890 Grendorf Kata Gréta

Grendorf

Kata Gréta
2 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 33.33
891 Makovics Nóra

Makovics

Nóra
3 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 33.33
892 Kronavetter Dániel

Kronavetter

Dániel
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 33.33
893 Fonai Balázs

Fonai

Balázs
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 33.33
894 Lőrincz Máté

Lőrincz

Máté
3 KASI Delfinek/C KASI Delfinek/C 2 33.33
895 Fazekas Áron

Fazekas

Áron
2-3 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 33.33
896 Jakó-Szalai Zita

Jakó-Szalai

Zita
1-5 Vasas Bolhák Vasas Bolhák 2 33.33
897 Rédey Barnabás

Rédey

Barnabás
4 BSC BSC 2 33.33
898 Berta András

Berta

András
3 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 33.33
899 Fraknói Dalma

Fraknói

Dalma
4 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 33.33
900 Egei Bence Marcell

Egei

Bence Marcell
1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 2 33.33
901 Csorba Adrienn

Csorba

Adrienn
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 33.33
902 Tölgyesi Ferenc Krisztián

Tölgyesi

Ferenc Krisztián
1 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 33.33
903 Matejcsek Vajk

Matejcsek

Vajk
2 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 33.33
904 Farkas Ádám

Farkas

Ádám
4 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 33.33
905 Gáspár Nóra

Gáspár

Nóra
1 DMTK Leány DMTK Leány 2 33.33
906 Székely-Sipos Viola

Székely-Sipos

Viola
2 Török Sasmadarak Török Sasmadarak 2 33.33
907 Jánosi Dániel

Jánosi

Dániel
1 NYKK Eötvös NYKK Eötvös 2 33.33
908 Bogdán Noé Dániel

Bogdán

Noé Dániel
1-2-3 Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 2 33.33
909 Tóth-Miklósik Dorka

Tóth-Miklósik

Dorka
2 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 33.33
910 Rapali Dániel

Rapali

Dániel
1 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 33.33
911 Vincsákovics Máté

Vincsákovics

Máté
5 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 33.33
912 Mészáros-Hunya Bella

Mészáros-Hunya

Bella
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 33.33
913 Gábor Edgár

Gábor

Edgár
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 33.33
914 Guzsvinecz Kornél Roland

Guzsvinecz

Kornél Roland
1 Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 2 33.33
915 Bácsalmási Dóra

Bácsalmási

Dóra
3 Viadukt SE Viadukt SE 2 33.33
916 Tenk Flórián

Tenk

Flórián
1-5 VUKE U12 Leopárdok VUKE U12 Leopárdok 2 33.33
917 Szécsy Panna

Szécsy

Panna
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 33.33
918 Diószegi Szabolcs

Diószegi

Szabolcs
1-2 Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 2 33.33
919 Szemán Alíz

Szemán

Alíz
4 Török Sasmadarak Török Sasmadarak 2 33.33
920 Pados Levente

Pados

Levente
3 RICSILLA RICSILLA 2 33.33
921 Nagy Jázmin Neszta

Nagy

Jázmin Neszta
1-5 SzKE-Bulldogok SzKE-Bulldogok 2 33.33
922 Domán Noémi

Domán

Noémi
1 Török Sasok Török Sasok 2 33.33
923 Balogh Mira Eszter

Balogh

Mira Eszter
1 BKG Veresegyház BKG Veresegyház 2 33.33
924 Ortutay Bendegúz

Ortutay

Bendegúz
1 Cívis KK U12A