Ranglisták - Férfi NB II. Közép B - 2020/2021
 
P.
Név
Csapat
M. Érték
1 Tursics Krisztián Tursics Krisztián Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 4 80
2 Kiss Károly Kiss Károly Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 4 74
3 Trepák Zoltán Trepák Zoltán Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 4 55
4 Bihari Máté Bihari Máté Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 3 52
5 Haris Róbert Haris Róbert Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 4 50
6 Arató Balázs Arató Balázs ELTE BEAC ELTE BEAC 1 34
7 Csabay Ádám Csabay Ádám Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 4 30
8 Schweighoffer Balázs Schweighoffer Balázs Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 4 28
9 Jakab Arnold Jakab Arnold Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 26
10 László Zsolt László Zsolt PSK-Csepel PSK-Csepel 1 20
11 Forrai Bence Márton Forrai Bence Márton PSK-Csepel PSK-Csepel 1 20
12 Imolay Ákos Imolay Ákos Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 1 19
13 Tóth Ádám Kristóf Tóth Ádám Kristóf Piliscsaba Piliscsaba 1 18
14 Gedei Tibor Gedei Tibor Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 4 18
15 Badics Tibor Badics Tibor ELTE BEAC ELTE BEAC 1 17
16 Kőber Balázs Máté Kőber Balázs Máté BKG Príma Akadémia U23 BKG Príma Akadémia U23 1 16
17 Sipos Gergely Miklós Sipos Gergely Miklós Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 16
18 Gyurcsányi Péter Gyurcsányi Péter ELTE BEAC ELTE BEAC 1 15
19 Lakatos Csaba Balázs Lakatos Csaba Balázs BKG Príma Akadémia U23 BKG Príma Akadémia U23 1 15
20 Simonics Olivér Márk Simonics Olivér Márk Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 1 15
21 Jakkel Mihály Péter Jakkel Mihály Péter Piliscsaba Piliscsaba 1 14
22 Kakucska Kristóf Kakucska Kristóf PSK-Csepel PSK-Csepel 1 14
23 Baatarsukh Anuujin Baatarsukh Anuujin Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 13
24 Magyar Tamás Magyar Tamás ELTE BEAC ELTE BEAC 1 12
25 Bocsárdi Gábor Zoltán Bocsárdi Gábor Zoltán Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 12
26 Mozsár Miklós Mozsár Miklós Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 4 11
27 Csősz Márton Csősz Márton BKG Príma Akadémia U23 BKG Príma Akadémia U23 1 11
28 Brezovcsik Dániel Tamás Brezovcsik Dániel Tamás Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 11
29 Gajaschi Alessandro Emanuele Gajaschi Alessandro Emanuele Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 11
30 Biczók Gergely Biczók Gergely Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 11
31 Dévai Ádám Dévai Ádám Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 11
32 Fekete Bálint Fekete Bálint Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 1 10
33 Kerti Patrik Bende Kerti Patrik Bende Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 1 10
34 László Zsolt Károly László Zsolt Károly PSK-Csepel PSK-Csepel 1 10
35 Máté Antal József Máté Antal József Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 9
36 Dr. Glavatity Dénes Dr. Glavatity Dénes Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 9
37 Reszeli Soós Gábor Reszeli Soós Gábor Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 9
38 Illés Bence Miklós Illés Bence Miklós PSK-Csepel PSK-Csepel 1 9
39 Igonda Benedek Igonda Benedek BKG Príma Akadémia U23 BKG Príma Akadémia U23 1 8
40 Sebők Bence Sebők Bence Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 8
41 Hirschler Máté János Hirschler Máté János Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 8
42 Piller Bálint Nándor Piller Bálint Nándor BKG Príma Akadémia U23 BKG Príma Akadémia U23 1 7
43 Erdődi Péter Erdődi Péter Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 7
44 Dávid András Lajos Dávid András Lajos Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 7
45 Beri Imre Beri Imre ELTE BEAC ELTE BEAC 1 6
46 Tóth Ádám Béla Tóth Ádám Béla Piliscsaba Piliscsaba 1 6
47 Debreceni Gergő Debreceni Gergő Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 3 6
48 Szolnoki Balázs Szolnoki Balázs Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 5
49 Taylor John Mark Taylor John Mark Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 5
50 Starosta Gergő Bence Starosta Gergő Bence Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 1 5
51 Csősz Zoltán Csősz Zoltán BKG Príma Akadémia U23 BKG Príma Akadémia U23 1 4
52 Kaszás Norman Ede Kaszás Norman Ede BKG Príma Akadémia U23 BKG Príma Akadémia U23 1 4
53 Bencsik Norbert Bencsik Norbert Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 4
54 Marik Miklós Marik Miklós Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 4
55 Dombai Balázs Dombai Balázs Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 4
56 Simonics Levente Dávid Simonics Levente Dávid Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 1 4
57 Kenedi Róbert Kenedi Róbert Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 1 4
58 Mazúr Károly Márton Mazúr Károly Márton PSK-Csepel PSK-Csepel 1 4
59 Bátaszéki Balázs Bátaszéki Balázs Piliscsaba Piliscsaba 1 3
60 Sándor Benedek Sándor Benedek BKG Príma Akadémia U23 BKG Príma Akadémia U23 1 3
61 Balázs Ádám Balázs Ádám Piliscsaba Piliscsaba 1 2
62 Waigand Ágoston Waigand Ágoston Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 2
63 Pápay Mihály Pápay Mihály ELTE BEAC ELTE BEAC 1 1
64 Kézi Arnold Kézi Arnold Piliscsaba Piliscsaba 1 1

Megyei szövetségek