Ranglisták - Férfi NB II. Közép B - 2020/2021
 
P.
Név
Csapat
M. Érték
1 Kiss Károly Kiss Károly Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 4 30
2 Trepák Zoltán Trepák Zoltán Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 4 22
3 Bihari Máté Bihari Máté Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 3 20
4 Arató Balázs Arató Balázs ELTE BEAC ELTE BEAC 1 15
5 Tóth Ádám Kristóf Tóth Ádám Kristóf Piliscsaba Piliscsaba 1 9
6 Schweighoffer Balázs Schweighoffer Balázs Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 4 9
7 Tursics Krisztián Tursics Krisztián Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 4 9
8 Forrai Bence Márton Forrai Bence Márton PSK-Csepel PSK-Csepel 1 9
9 Kőber Balázs Máté Kőber Balázs Máté BKG Príma Akadémia U23 BKG Príma Akadémia U23 1 8
10 László Zsolt László Zsolt PSK-Csepel PSK-Csepel 1 7
11 Badics Tibor Badics Tibor ELTE BEAC ELTE BEAC 1 6
12 Bocsárdi Gábor Zoltán Bocsárdi Gábor Zoltán Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 6
13 Imolay Ákos Imolay Ákos Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 1 6
14 Jakab Arnold Jakab Arnold Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 5
15 Dévai Ádám Dévai Ádám Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 5
16 Simonics Olivér Márk Simonics Olivér Márk Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 1 5
17 Haris Róbert Haris Róbert Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 4 4
18 Mozsár Miklós Mozsár Miklós Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 4 4
19 Lakatos Csaba Balázs Lakatos Csaba Balázs BKG Príma Akadémia U23 BKG Príma Akadémia U23 1 4
20 Igonda Benedek Igonda Benedek BKG Príma Akadémia U23 BKG Príma Akadémia U23 1 4
21 Sebők Bence Sebők Bence Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 4
22 Gajaschi Alessandro Emanuele Gajaschi Alessandro Emanuele Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 4
23 Baatarsukh Anuujin Baatarsukh Anuujin Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 4
24 Biczók Gergely Biczók Gergely Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 4
25 Reszeli Soós Gábor Reszeli Soós Gábor Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 4
26 Sipos Gergely Miklós Sipos Gergely Miklós Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 4
27 Magyar Tamás Magyar Tamás ELTE BEAC ELTE BEAC 1 3
28 Gyurcsányi Péter Gyurcsányi Péter ELTE BEAC ELTE BEAC 1 3
29 Gedei Tibor Gedei Tibor Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 4 3
30 Csősz Márton Csősz Márton BKG Príma Akadémia U23 BKG Príma Akadémia U23 1 3
31 Brezovcsik Dániel Tamás Brezovcsik Dániel Tamás Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 3
32 Máté Antal József Máté Antal József Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 3
33 Fekete Bálint Fekete Bálint Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 1 3
34 Kerti Patrik Bende Kerti Patrik Bende Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 1 3
35 Illés Bence Miklós Illés Bence Miklós PSK-Csepel PSK-Csepel 1 3
36 Kakucska Kristóf Kakucska Kristóf PSK-Csepel PSK-Csepel 1 3
37 Debreceni Gergő Debreceni Gergő Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 3 2
38 Csősz Zoltán Csősz Zoltán BKG Príma Akadémia U23 BKG Príma Akadémia U23 1 2
39 Piller Bálint Nándor Piller Bálint Nándor BKG Príma Akadémia U23 BKG Príma Akadémia U23 1 2
40 Kaszás Norman Ede Kaszás Norman Ede BKG Príma Akadémia U23 BKG Príma Akadémia U23 1 2
41 Bencsik Norbert Bencsik Norbert Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 2
42 Erdődi Péter Erdődi Péter Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 2
43 Marik Miklós Marik Miklós Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 2
44 Dombai Balázs Dombai Balázs Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 2
45 Simonics Levente Dávid Simonics Levente Dávid Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 1 2
46 Kenedi Róbert Kenedi Róbert Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 1 2
47 László Zsolt Károly László Zsolt Károly PSK-Csepel PSK-Csepel 1 2
48 Mazúr Károly Márton Mazúr Károly Márton PSK-Csepel PSK-Csepel 1 2
49 Beri Imre Beri Imre ELTE BEAC ELTE BEAC 1 1
50 Tóth Ádám Béla Tóth Ádám Béla Piliscsaba Piliscsaba 1 1
51 Balázs Ádám Balázs Ádám Piliscsaba Piliscsaba 1 1
52 Jakkel Mihály Péter Jakkel Mihály Péter Piliscsaba Piliscsaba 1 1
53 Bátaszéki Balázs Bátaszéki Balázs Piliscsaba Piliscsaba 1 1
54 Csabay Ádám Csabay Ádám Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 4 1
55 Szolnoki Balázs Szolnoki Balázs Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 1
56 Dávid András Lajos Dávid András Lajos Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 1
57 Waigand Ágoston Waigand Ágoston Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 1
58 Taylor John Mark Taylor John Mark Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 1
59 Starosta Gergő Bence Starosta Gergő Bence Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 1 1

Megyei szövetségek