Ranglisták - Gyermek Kupa - 2019/2020
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Kovács Lilla

Kovács

Lilla
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 4 0.00
2 Kronavetter Dániel

Kronavetter

Dániel
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 6 0.00
3 Ratkóczi Mirkó Zsombor

Ratkóczi

Mirkó Zsombor
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 4 0.00
4 Gavrilut Adrian

Gavrilut

Adrian
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 8 0.00
5 Martinkovics Enikő Boglárka

Martinkovics

Enikő Boglárka
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 7 0.00
6 Nagy Dániel Ágoston

Nagy

Dániel Ágoston
SZKHSE SZKHSE 6 0.00
7 Szabó Trisztán

Szabó

Trisztán
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 5 0.00
8 Deme Dániel

Deme

Dániel
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 0.00
9 Badari Zétény

Badari

Zétény
Lehel U12/B Lehel U12/B 6 0.00
10 Lázár Máté

Lázár

Máté
Hévíz SK Hévíz SK 7 0.00
11 Kolosai Dominik

Kolosai

Dominik
Szerencs VSE Szerencs VSE 8 0.00
12 Pinczés Petra

Pinczés

Petra
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 4 0.00
13 Szabó Miklós

Szabó

Miklós
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 4 0.00
14 Kalincsák Anna Gréta

Kalincsák

Anna Gréta
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 4 0.00
15 Barta Rebeka

Barta

Rebeka
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 8 0.00
16 Varga Lajos Károly

Varga

Lajos Károly
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 6 0.00
17 Gréczi Larina

Gréczi

Larina
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 6 0.00
18 Fercsák Ádám

Fercsák

Ádám
Szerencs VSE Szerencs VSE 8 0.00
19 Diczkó Zsuzsa

Diczkó

Zsuzsa
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 6 0.00
20 Lipóczki Mónika

Lipóczki

Mónika
Szentesi KK B Szentesi KK B 4 0.00
21 Deák-Torák Janka

Deák-Torák

Janka
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 6 0.00
22 Kaszap Zsombor

Kaszap

Zsombor
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 6 0.00
23 Csóti Zita Ágnes

Csóti

Zita Ágnes
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 6 0.00
24 Orosz Levente Dániel

Orosz

Levente Dániel
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
25 Jónás Krisztina Eszte

Jónás

Krisztina Eszte
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 6 0.00
26 Galambos Gábor

Galambos

Gábor
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 6 0.00
27 Kosik Hédi

Kosik

Hédi
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 7 0.00
28 Hencsik Adrienn

Hencsik

Adrienn
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 8 0.00
29 Szegedi Csongor

Szegedi

Csongor
ZTE KK/B ZTE KK/B 5 0.00
30 Kéninger Botond

Kéninger

Botond
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 8 0.00
31 Király Gábor

Király

Gábor
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 4 0.00
32 Szlojan Márk

Szlojan

Márk
TFSE TFSE 6 0.00
33 Varga Johanna

Varga

Johanna
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 7 0.00
34 Szőts Bálint Ákos

Szőts

Bálint Ákos
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
35 Vörös Luca

Vörös

Luca
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 0.00
36 Patikás Dániel

Patikás

Dániel
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 3 0.00
37 Szabó Petra

Szabó

Petra
Malév Kobrák Malév Kobrák 4 0.00
38 Kovács Áron

Kovács

Áron
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 8 0.00
39 Marton Szilvia

Marton

Szilvia
Radobasket Radobasket 8 0.00
40 Rácz Gergő Zoltán

Rácz

Gergő Zoltán
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 0.00
41 Limpek Lilla Julianna

Limpek

Lilla Julianna
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 8 0.00
42 Németh Ingrid

Németh

Ingrid
Széchenyi Tömegsport SE Medvék Széchenyi Tömegsport SE Medvék 6 0.00
43 Erdős Rómeó

Erdős

Rómeó
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 4 0.00
44 Butykay Enikő Baranka

Butykay

Enikő Baranka
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 4 0.00
45 Tolinger Miklós

Tolinger

Miklós
Monori SE Monori SE 3 0.00
46 Sonkoly Zoltán

Sonkoly

Zoltán
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 6 0.00
47 Barnóczky Vince Gellért

Barnóczky

Vince Gellért
Monori SE Monori SE 8 0.00
48 Ruszkó Zoé

Ruszkó

Zoé
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 4 0.00
49 Savic Noa

Savic

Noa
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 8 0.00
50 Kovács-Barcza Donát

Kovács-Barcza

Donát
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 0.00
51 Őss Hanna

Őss

Hanna
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 4 0.00
52 Czákler Anna Zelina

Czákler

Anna Zelina
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 7 0.00
53 Csiffáry Klára Vlasta

Csiffáry

Klára Vlasta
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 4 0.00
54 Horváth Alexa

Horváth

Alexa
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 6 0.00
55 Fodor Benedek Károly

Fodor

Benedek Károly
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 3 0.00
56 Ley Dominik

Ley

Dominik
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 6 0.00
57 Nagy Kristóf

Nagy

Kristóf
Beszterce KK Beszterce KK 6 0.00
58 Markó Bence Tamás

Markó

Bence Tamás
Sopronkövesdi Zsiráfok Sopronkövesdi Zsiráfok 5 0.00
59 Pajor Márk

Pajor

Márk
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 0.00
60 Kruzslicz Ádám

Kruzslicz

Ádám
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 6 0.00
61 Pék Botond

Pék

Botond
Hévíz SK Hévíz SK 7 0.00
62 Némethy Máté Balázs

Némethy

Máté Balázs
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 3 0.00
63 Barna Bianka

Barna

Bianka
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 8 0.00
64 Fábián Domonkos

Fábián

Domonkos
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 6 0.00
65 Nagy Márton Ferenc

Nagy

Márton Ferenc
BLF KK/B BLF KK/B 3 0.00
66 Dobos Hunor

Dobos

Hunor
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 6 0.00
67 Tamasián Gergő

Tamasián

Gergő
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 0.00
68 Blaskovits Anna Ibolya

Blaskovits

Anna Ibolya
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 8 0.00
69 Szécsi Emma Lili

Szécsi

Emma Lili
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 8 0.00
70 Huszár-Fábián Henrik

Huszár-Fábián

Henrik
FTSI Fiú FTSI Fiú 7 0.00
71 Jelinek Csongor

Jelinek

Csongor
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 7 0.00
72 Ivánfai András

Ivánfai

András
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 3 0.00
73 Slett Réka

Slett

Réka
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 6 0.00
74 Popovics Blanka Anna

Popovics

Blanka Anna
KVSE U12 KVSE U12 5 0.00
75 TÖLGYESI Emese

TÖLGYESI

Emese
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 4 0.00
76 Jacsó Zalán

Jacsó

Zalán
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 4 0.00
77 Szijjártó Botond

Szijjártó

Botond
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 6 0.00
78 Tóth Botond

Tóth

Botond
Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 8 0.00
79 Ordas Zsanett

Ordas

Zsanett
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 0.00
80 Ábrahám Réka Judit

Ábrahám

Réka Judit
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 7 0.00
81 Sándor Levente Tamás

Sándor

Levente Tamás
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 6 0.00
82 Csiky András

Csiky

András
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
83 Pintér Tamás

Pintér

Tamás
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 3 0.00
84 Győrfi Gergő

Győrfi

Gergő
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 0.00
85 Fejes Flóra

Fejes

Flóra
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 6 0.00
86 Hegedűs Áron

Hegedűs

Áron
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 0.00
87 Balogh Katinka

Balogh

Katinka
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 4 0.00
88 Kacsó Dorina

Kacsó

Dorina
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 8 0.00
89 Demeter-Nyitrai Dávid

Demeter-Nyitrai

Dávid
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 5 0.00
90 Makán Dorka

Makán

Dorka
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 0.00
91 Szarvas Tímea Lilla

Szarvas

Tímea Lilla
Bajai NKK Bajai NKK 8 0.00
92 Mészáros Ádám Botond

Mészáros

Ádám Botond
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 0.00
93 Szabó Dániel Erős

Szabó

Dániel Erős
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 6 0.00
94 Gerics Szofi Kitti

Gerics

Szofi Kitti
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 6 0.00
95 Szalai Gergely

Szalai

Gergely
Tatai Törpék Tatai Törpék 4 0.00
96 Kovács Larina

Kovács

Larina
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 3 0.00
97 Bohó Anna

Bohó

Anna
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 3 0.00
98 Szabó Noémi

Szabó

Noémi
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 7 0.00
99 Sógorka Máté

Sógorka

Máté
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 8 0.00
100 Bera Károly

Bera

Károly
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 5 0.00
101 Bozsér Adrián

Bozsér

Adrián
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 3 0.00
102 Rákli Levente

Rákli

Levente
Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 8 0.00
103 Albert Dániel Benjámin

Albert

Dániel Benjámin
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 8 0.00
104 Vásárhelyi Sára

Vásárhelyi

Sára
FTSI Leány FTSI Leány 4 0.00
105 Szenti Kitti Lili

Szenti

Kitti Lili
HSA Sasok HSA Sasok 8 0.00
106 Gulyás Zalán

Gulyás

Zalán
Lehel U12/B Lehel U12/B 3 0.00
107 Kiss Máté László

Kiss

Máté László
VMG DSE VMG DSE 5 0.00
108 Kapi Márton László

Kapi

Márton László
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 8 0.00
109 Sterbenz Anna

Sterbenz

Anna
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 0.00
110 Kocsárdi Réka

Kocsárdi

Réka
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 0.00
111 Menyu Roxána

Menyu

Roxána
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 7 0.00
112 Weichselbaum William

Weichselbaum

William
Budapest Blazers Budapest Blazers 6 0.00
113 Horváth Alex

Horváth

Alex
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 8 0.00
114 Főfai Tíbor

Főfai

Tíbor
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 5 0.00
115 Vadányi Marcell

Vadányi

Marcell
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 5 0.00
116 Szávin Péter

Szávin

Péter
SZSE U12 SZSE U12 3 0.00
117 Teaciu Matei

Teaciu

Matei
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 6 0.00
118 Ódor Bence

Ódor

Bence
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 6 0.00
119 Kistóth Lilla

Kistóth

Lilla
Tatai Aprók Tatai Aprók 6 0.00
120 Kocsis Milán

Kocsis

Milán
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 6 0.00
121 Valaczkay Benedek

Valaczkay

Benedek
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 8 0.00
122 Turcsányi Mátyás

Turcsányi

Mátyás
MAFC MAFC 6 0.00
123 Szlavicsek Zorán Mór

Szlavicsek

Zorán Mór
Hévíz SK Hévíz SK 7 0.00
124 Rózsa Márton Csaba

Rózsa

Márton Csaba
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 0.00
125 Kósa Hanna

Kósa

Hanna
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 0.00
126 Zelei Barnabás

Zelei

Barnabás
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 4 0.00
127 Vinkovits Dorka

Vinkovits

Dorka
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 4 0.00
128 Horváth Zerind

Horváth

Zerind
SZSE U12 SZSE U12 6 0.00
129 Kis Gerda Hanna

Kis

Gerda Hanna
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 4 0.00
130 Szablics Bence

Szablics

Bence
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 7 0.00
131 Kinyik Dominik

Kinyik

Dominik
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 4 0.00
132 Bugyi Gabriella

Bugyi

Gabriella
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 7 0.00
133 Kecskés Viktória

Kecskés

Viktória
Bajai NKK Bajai NKK 8 0.00
134 Papp Regina

Papp

Regina
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 7 0.00
135 Fülöp Zsombor

Fülöp

Zsombor
Szolnoki KA Szolnoki KA 4 0.00
136 Rózsa Sára Ágnes

Rózsa

Sára Ágnes
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 4 0.00
137 Aufmuth Tamás

Aufmuth

Tamás
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 7 0.00
138 Földi Benedek

Földi

Benedek
Rácalmási Sárkányok Rácalmási Sárkányok 3 0.00
139 Inalegwu Noel

Inalegwu

Noel
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 0.00
140 Décsei Lőrinc Tamás

Décsei

Lőrinc Tamás
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 8 0.00
141 Marosi Mirjana

Marosi

Mirjana
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 6 0.00
142 Harkányi Ábel Andor

Harkányi

Ábel Andor
Malév Kobrák Malév Kobrák 3 0.00
143 Labancz Dalma

Labancz

Dalma
Pityke Fiú Pityke Fiú 4 0.00
144 Fábián Ábel

Fábián

Ábel
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 4 0.00
145 Bogdán Áron Imre

Bogdán

Áron Imre
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 8 0.00
146 Horváth Borsika Lara

Horváth

Borsika Lara
MTK Budapest MTK Budapest 8 0.00
147 Székely Lia

Székely

Lia
Csata Garfield Csata Garfield 4 0.00
148 Busi Dorina Hanna

Busi

Dorina Hanna
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 6 0.00
149 Barabás Kiara

Barabás

Kiara
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 8 0.00
150 Harangozó Kata

Harangozó

Kata
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 6 0.00
151 Zakor Izabella

Zakor

Izabella
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 0.00
152 Szecső Roland

Szecső

Roland
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 0.00
153 Baross Noel Richard

Baross

Noel Richard
Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 8 0.00
154 Szabó Máté

Szabó

Máté
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 6 0.00
155 Dániel Balázs

Dániel

Balázs
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 4 0.00
156 Dávid Márton

Dávid

Márton
BKG-Ebes BKG-Ebes 8 0.00
157 Fritz Márton

Fritz

Márton
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 0.00
158 Kocsis Balázs

Kocsis

Balázs
BKG Veresegyház BKG Veresegyház 3 0.00
159 Obreczán Marcell

Obreczán

Marcell
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 6 0.00
160 Márton Lia Rebeka

Márton

Lia Rebeka
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 6 0.00
161 Szabó Roland

Szabó

Roland
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 7 0.00
162 Mohácsi Dominik

Mohácsi

Dominik
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 4 0.00
163 SZABÓ Nándor Csanád

SZABÓ

Nándor Csanád
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 8 0.00
164 Török András

Török

András
Fűzfői AK Fűzfői AK 6 0.00
165 Krakkó Péter

Krakkó

Péter
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 0.00
166 Baczai Bende

Baczai

Bende
BKG Veresegyház BKG Veresegyház 3 0.00
167 Oláh Tamara

Oláh

Tamara
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 7 0.00
168 Pokol Panna

Pokol

Panna
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 0.00
169 Lukács Attila

Lukács

Attila
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 6 0.00
170 Nagy Kristóf

Nagy

Kristóf
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 6 0.00
171 Léhmann Kinga

Léhmann

Kinga
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 8 0.00
172 Sógor Bendegúz

Sógor

Bendegúz
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 6 0.00
173 Hamar Barnabás

Hamar

Barnabás
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 8 0.00
174 Láng Lilien

Láng

Lilien
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 6 0.00
175 Rácz László

Rácz

László
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 6 0.00
176 Bretus Lola

Bretus

Lola
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 0.00
177 Molnár Benjámin

Molnár

Benjámin
JKC JKC 7 0.00
178 Dávid Tamás

Dávid

Tamás
BKG-Ebes BKG-Ebes 8 0.00
179 Horváth Áron

Horváth

Áron
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 3 0.00
180 König Mihály

König

Mihály
Bajai Bácska Bajai Bácska 3 0.00
181 Szilágyi Luca

Szilágyi

Luca
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 0.00
182 Mihályi Barnabás Márk

Mihályi

Barnabás Márk
Békási Kaszások Békási Kaszások 6 0.00
183 Hanol Zsolt Kornél

Hanol

Zsolt Kornél
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 4 0.00
184 Berényi Mercédesz

Berényi

Mercédesz
FTSI Leány FTSI Leány 6 0.00
185 Kovács Nóra

Kovács

Nóra
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 0.00
186 Borsos Balázs

Borsos

Balázs
BKG-Ebes BKG-Ebes 6 0.00
187 KISS LÁSZLÓ ISTVÁN

KISS

LÁSZLÓ ISTVÁN
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 7 0.00
188 Németi Péter

Németi

Péter
VMG DSE VMG DSE 6 0.00
189 Rónyai Barnabás

Rónyai

Barnabás
Szolnoki KA Szolnoki KA 8 0.00
190 Dragomirescu Cristian

Dragomirescu

Cristian
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 4 0.00
191 Nagy Katalin

Nagy

Katalin
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 6 0.00
192 Szentendrey Máté

Szentendrey

Máté
SZKHSE SZKHSE 6 0.00
193 Szilágyi Gellért

Szilágyi

Gellért
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 4 0.00
194 Orbán Zsófia Mária

Orbán

Zsófia Mária
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 0.00
195 Kocza Barnabás

Kocza

Barnabás
Lehel U12/B Lehel U12/B 4 0.00
196 Nemecz Balázs

Nemecz

Balázs
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 3 0.00
197 Adorján Amira

Adorján

Amira
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 8 0.00
198 Ottófi Dávid

Ottófi

Dávid
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 4 0.00
199 Zsigmond Botond

Zsigmond

Botond
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 6 0.00
200 Gulyás Áron

Gulyás

Áron
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 3 0.00
201 Fröhlich-Jánossy Anna

Fröhlich-Jánossy

Anna
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 4 0.00
202 Bondár Gergő Tibor

Bondár

Gergő Tibor
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 8 0.00
203 Horváth Anna Piroska

Horváth

Anna Piroska
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 0.00
204 Sami Márk

Sami

Márk
Szerencs VSE Szerencs VSE 4 0.00
205 Móricz Tamás

Móricz

Tamás
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 0.00
206 Wratschko Noel

Wratschko

Noel
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 6 0.00
207 Bőle Jázmin

Bőle

Jázmin
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 4 0.00
208 Bárczi Panna Kinga

Bárczi

Panna Kinga
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 6 0.00
209 Danyi András Márk

Danyi

András Márk
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 4 0.00
210 Hudák Ábel

Hudák

Ábel
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 6 0.00
211 Kis Bence

Kis

Bence
Pityke Fiú Pityke Fiú 8 0.00
212 Enyedi Lilla Eszter

Enyedi

Lilla Eszter
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 0.00
213 Besenyei Patrik

Besenyei

Patrik
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 7 0.00
214 Csizmazia Olivér Bence

Csizmazia

Olivér Bence
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 8 0.00
215 Veres Márton Attila

Veres

Márton Attila
JKC JKC 7 0.00
216 Turcsányi Péter

Turcsányi

Péter
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 6 0.00
217 Albert-Nyári Máté

Albert-Nyári

Máté
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 8 0.00
218 Tóth Kristóf

Tóth

Kristóf
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 0.00
219 Szennai Levente

Szennai

Levente
Monori SE Monori SE 8 0.00
220 Maizl Márk

Maizl

Márk
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
221 Vigh Petra

Vigh

Petra
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 6 0.00
222 Nagy Emil Nándor

Nagy

Emil Nándor
BKG-Ebes BKG-Ebes 8 0.00
223 Bálint Benedek Adrián

Bálint

Benedek Adrián
Malév Kobrák Malév Kobrák 5 0.00
224 Willingstorffer András

Willingstorffer

András
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 4 0.00
225 Ágó Mátyás

Ágó

Mátyás
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 4 0.00
226 Kiss Vajk

Kiss

Vajk
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 0.00
227 Döbör Máté

Döbör

Máté
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 8 0.00
228 Gyapay Gellért

Gyapay

Gellért
Radobasket Radobasket 4 0.00
229 Tóth Bendegúz

Tóth

Bendegúz
BLF KK/B BLF KK/B 3 0.00
230 Krupa Marcell Hunor

Krupa

Marcell Hunor
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 4 0.00
231 Tölgyesi Áron

Tölgyesi

Áron
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 8 0.00
232 Győriványi Botond

Győriványi

Botond
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 0.00
233 Mikuska Noel Benedek

Mikuska

Noel Benedek
Beszterce KK Beszterce KK 8 0.00
234 Nánai Boglárka

Nánai

Boglárka
HSA Sasok HSA Sasok 8 0.00
235 Fekete Balázs

Fekete

Balázs
Siófoki KS Siófoki KS 7 0.00
236 Kovács Zalán  Lajos

Kovács

Zalán Lajos
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 3 0.00
237 Török Richárd Csaba

Török

Richárd Csaba
Gödi Gödények Gödi Gödények 8 0.00
238 Gergely Csanád

Gergely

Csanád
Siófoki KS Siófoki KS 6 0.00
239 Nyikos Emma Kornélia

Nyikos

Emma Kornélia
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 6 0.00
240 Lovas Márk

Lovas

Márk
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 6 0.00
241 Csizmadia Roland József

Csizmadia

Roland József
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 3 0.00
242 Giczi Dominik

Giczi

Dominik
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 5 0.00
243 Kenéz Koppány Sándor

Kenéz

Koppány Sándor
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 6 0.00
244 Ratkovics Zsófia

Ratkovics

Zsófia
Sopronkövesdi Zsiráfok Sopronkövesdi Zsiráfok 5 0.00
245 Vida Tibor

Vida

Tibor
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 4 0.00
246 Tóth Regő

Tóth

Regő
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 0.00
247 Zsidó Bence László

Zsidó

Bence László
RICSILLA Kunszentmárton RICSILLA Kunszentmárton 4 0.00
248 Gyulai Botond

Gyulai

Botond
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 3 0.00
249 Vécsi Flórián

Vécsi

Flórián
KVSE U12 KVSE U12 3 0.00
250 Tóth Márton

Tóth

Márton
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 4 0.00
251 Korompay Kornél

Korompay

Kornél
SZPA-HSE SZPA-HSE 3 0.00
252 Papp-Durbák Dorottya

Papp-Durbák

Dorottya
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 6 0.00
253 Földényi Márkó

Földényi

Márkó
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 0.00
254 Ryssa Viktória

Ryssa

Viktória
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 4 0.00
255 Molnár Metta

Molnár

Metta
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 7 0.00
256 Mészáros Gergő

Mészáros

Gergő
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 0.00
257 Fáry Botond

Fáry

Botond
Újpest-MT/B Újpest-MT/B 5 0.00
258 Ardelean Balázs

Ardelean

Balázs
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 6 0.00
259 Galavits Lili Csenge

Galavits

Lili Csenge
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 6 0.00
260 Pirók Eszter

Pirók

Eszter
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 7 0.00
261 GÁBRIEL Daniella

GÁBRIEL

Daniella
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 8 0.00
262 Csoma Levente

Csoma

Levente
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 3 0.00
263 Kovács Zoltán

Kovács

Zoltán
KVSE U12 KVSE U12 5 0.00
264 Szanyi Borbála

Szanyi

Borbála
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 4 0.00
265 Bartik Zalán

Bartik

Zalán
Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 8 0.00
266 Szabó Erika Anna

Szabó

Erika Anna
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 6 0.00
267 Mészáros Dávid Zalán

Mészáros

Dávid Zalán
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 0.00
268 Tőzsér Ádám

Tőzsér

Ádám
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 6 0.00
269 Csökmei Áron

Csökmei

Áron
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 5 0.00
270 Kulizs Martin Benjamin

Kulizs

Martin Benjamin
TFSE TFSE 4 0.00
271 Hájas Attila Máté

Hájas

Attila Máté
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 0.00
272 Kovács Jázmin

Kovács

Jázmin
Bajai NKK Bajai NKK 4 0.00
273 Fülöp Csanád

Fülöp

Csanád
KASI/C KASI/C 4 0.00
274 Gábor Nadin

Gábor

Nadin
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 6 0.00
275 Molnár Lilien

Molnár

Lilien
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 6 0.00
276 Illés Dávid Attila

Illés

Dávid Attila
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 4 0.00
277 Gável Dalma

Gável

Dalma
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 0.00
278 Pató Dóra

Pató

Dóra
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 7 0.00
279 Balogh Bence

Balogh

Bence
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 6 0.00
280 Ottó Márton

Ottó

Márton
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 6 0.00
281 Gyapjas Kristóf

Gyapjas

Kristóf
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 6 0.00
282 Boldizsár Endre

Boldizsár

Endre
Pityke Fiú Pityke Fiú 8 0.00
283 Vadócz Viktória Laura

Vadócz

Viktória Laura
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 5 0.00
284 Papp Zalán

Papp

Zalán
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 6 0.00
285 Kőrös Adél Boróka

Kőrös

Adél Boróka
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 5 0.00
286 Komár Bence

Komár

Bence
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
287 Zsubori-Andok Levente

Zsubori-Andok

Levente
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 6 0.00
288 Berzy Petra Sára

Berzy

Petra Sára
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 0.00
289 Winkler Petra

Winkler

Petra
OSE MórMoták OSE MórMoták 6 0.00
290 Czifra Péter

Czifra

Péter
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 6 0.00
291 Varga Eszter

Varga

Eszter
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 4 0.00
292 Kövesdi Alex Erik

Kövesdi

Alex Erik
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 6 0.00
293 Ványi Gréta

Ványi

Gréta
Radobasket Radobasket 6 0.00
294 Erdei Gréta

Erdei

Gréta
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 0.00
295 Hetzl Nóra

Hetzl

Nóra
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 6 0.00
296 Papp Márton

Papp

Márton
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 0.00
297 Bereczki Orsolya Tünde

Bereczki

Orsolya Tünde
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 7 0.00
298 Puskás Kadosa Kán

Puskás

Kadosa Kán
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 0.00
299 Pothorszki Bence

Pothorszki

Bence
Esztergom U12 Esztergom U12 6 0.00
300 Ying Jie Xin

Ying

Jie Xin
Budapest Blazers Budapest Blazers 6 0.00
301 Qiu Jianhao

Qiu

Jianhao
Budapest Blazers Budapest Blazers 4 0.00
302 Bíró Botond

Bíró

Botond
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 7 0.00
303 Szommer Diána Hanna

Szommer

Diána Hanna
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 7 0.00
304 Kovács Bence

Kovács

Bence
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 6 0.00
305 Katonka Martin

Katonka

Martin
Szentesi KK B Szentesi KK B 4 0.00
306 Fodor Zsófia Nikoletta

Fodor Zsófia

Nikoletta
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 7 0.00
307 Szamay Kornél

Szamay

Kornél
DMTK DMTK 8 0.00
308 Bányai Bence Iván

Bányai

Bence Iván
Budapest Csepel Budapest Csepel 8 0.00
309 Tóth Viktor

Tóth

Viktor
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 8 0.00
310 Vinczenti Eliza

Vinczenti

Eliza
HSA Pumák HSA Pumák 7 0.00
311 Szijjártó Balázs

Szijjártó

Balázs
VMG DSE VMG DSE 4 0.00
312 Docsa Soma

Docsa

Soma
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 8 0.00
313 Tóth Gergely

Tóth

Gergely
Ajka Ajka 6 0.00
314 Keczely Zalán

Keczely

Zalán
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 6 0.00
315 Hegyi Ádám Dániel

Hegyi

Ádám Dániel
Tatai Törpék Tatai Törpék 5 0.00
316 Balatoni Botond

Balatoni

Botond
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 3 0.00
317 Szunyog Kristóf Zsolt

Szunyog

Kristóf Zsolt
CEKK CEKK 4 0.00
318 Szűcs Viktória

Szűcs

Viktória
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 4 0.00
319 Mód Boglárka

Mód

Boglárka
Török Sasok Török Sasok 6 0.00
320 Kriston Regő Márton

Kriston

Regő Márton
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 0.00
321 Kaiser Emma

Kaiser

Emma
Bajai NKK Bajai NKK 8 0.00
322 Vámosi Joel Dániel

Vámosi

Joel Dániel
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 0.00
323 Fátyol András

Fátyol

András
Hévíz SK Hévíz SK 7 0.00
324 Pap Melinda

Pap

Melinda
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 0.00
325 Fülöp Kata

Fülöp

Kata
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 7 0.00
326 Gózon Noé

Gózon

Noé
Rácalmási Sárkányok Rácalmási Sárkányok 3 0.00
327 Deák Gréta Nóra

Deák

Gréta Nóra
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 0.00
328 Áncsán Nóra

Áncsán

Nóra
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 0.00
329 Tell Vivien

Tell

Vivien
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 0.00
330 Komáromi Kinga

Komáromi

Kinga
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 6 0.00
331 Schleisz-Bognár Kristóf

Schleisz-Bognár

Kristóf
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 7 0.00
332 Dénes Loránd

Dénes

Loránd
KASI/C KASI/C 8 0.00
333 Nagy Barnabás

Nagy

Barnabás
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 4 0.00
334 Lékai Bence

Lékai

Bence
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 6 0.00
335 Bek Péter Ernő

Bek

Péter Ernő
ZTE KK/B ZTE KK/B 4 0.00
336 Kaiser Kristóf

Kaiser

Kristóf
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 5 0.00
337 Vári László

Vári

László
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 6 0.00
338 Laczó Bence Péter

Laczó

Bence Péter
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 4 0.00
339 Goretity Mirjana

Goretity

Mirjana
Bajai NKK Bajai NKK 8 0.00
340 Bátori Barna

Bátori

Barna
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 8 0.00
341 Gróf Gergő

Gróf

Gergő
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 4 0.00
342 Tóth Bálint

Tóth

Bálint
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 8 0.00
343 Vitofrancesco Chiara

Vitofrancesco

Chiara
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 4 0.00
344 Makai Csanád

Makai

Csanád
BKG-Ebes BKG-Ebes 4 0.00
345 Makai Patrik Márk

Makai

Patrik Márk
Siófoki KS Siófoki KS 4 0.00
346 Vékony Dominik Zoltán

Vékony

Dominik Zoltán
Dife KK Dife KK 3 0.00
347 Puskás Lili Anna

Puskás

Lili Anna
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 8 0.00
348 Kövér Benedek András

Kövér

Benedek András
Gödi Gödények Gödi Gödények 6 0.00
349 Ágó Lili

Ágó

Lili
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 4 0.00
350 Becsei István

Becsei

István
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 8 0.00
351 KÁDÁR Bence

KÁDÁR

Bence
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 8 0.00
352 Mészáros Milán

Mészáros

Milán
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 6 0.00
353 Papp Nándor

Papp

Nándor
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 0.00
354 Romhányi Dorián

Romhányi

Dorián
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 4 0.00
355 Tarjányi Balázs

Tarjányi

Balázs
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 8 0.00
356 Makán Kristóf Erik

Makán

Kristóf Erik
Beszterce KK Beszterce KK 8 0.00
357 Hegedűs Hanna

Hegedűs

Hanna
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 4 0.00
358 Szlávik Máté

Szlávik

Máté
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 4 0.00
359 Kurucsó Fruzsina

Kurucsó

Fruzsina
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 3 0.00
360 Drescher Emma

Drescher

Emma
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 0.00
361 Nezáczki Kata Szofi

Nezáczki

Kata Szofi
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 8 0.00
362 Ádám Hanna

Ádám

Hanna
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 3 0.00
363 Kis-Lukács Hunor

Kis-Lukács

Hunor
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 5 0.00
364 Ábri László

Ábri

László
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 6 0.00
365 Endrődi Gergő

Endrődi

Gergő
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 6 0.00
366 Bodnár Máté

Bodnár

Máté
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 0.00
367 Glózer Benjamin Krisztián

Glózer

Benjamin Krisztián
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 3 0.00
368 Kuczik Barnabás

Kuczik

Barnabás
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 8 0.00
369 Németh Léna

Németh

Léna
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 0.00
370 Nagy Zita

Nagy

Zita
Török Sasok Török Sasok 6 0.00
371 Papp Dániel Zsolt

Papp

Dániel Zsolt
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 0.00
372 Kozma Kende

Kozma

Kende
RICSILLA RICSILLA 5 0.00
373 Vasas Gábor

Vasas

Gábor
CEKK CEKK 6 0.00
374 Ordasi Evelin

Ordasi

Evelin
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 0.00
375 Kelemen Zoltán Alex

Kelemen

Zoltán Alex
Szerencs VSE Szerencs VSE 5 0.00
376 Kincses Botond Gergő

Kincses

Botond Gergő
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 8 0.00
377 Polgar David

Polgar

David
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 4 0.00
378 Dalocsa Vince

Dalocsa

Vince
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 5 0.00
379 Lóczy György

Lóczy

György
SZKHSE SZKHSE 6 0.00
380 Popelyák Kristóf Péter

Popelyák

Kristóf Péter
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 0.00
381 Németh Krisztián

Németh

Krisztián
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 8 0.00
382 Dankó Zoltán

Dankó

Zoltán
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 6 0.00
383 Osztotics Viktória

Osztotics

Viktória
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 8 0.00
384 Horváth Domokos János

Horváth

Domokos János
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 7 0.00
385 Elekes Csongor

Elekes

Csongor
Kalózok Kalózok 6 0.00
386 Nagy Balázs Kristóf

Nagy

Balázs Kristóf
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 6 0.00
387 Virág Viola

Virág

Viola
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 7 0.00
388 Berdó Hanna

Berdó

Hanna
Fűzfői AK Fűzfői AK 5 0.00
389 Mizsei Donát

Mizsei

Donát
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 6 0.00
390 Szekeres Levente

Szekeres

Levente
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 8 0.00
391 Baráth-Németh Luca Sára

Baráth-Németh

Luca Sára
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 0.00
392 Király Keve

Király

Keve
Szerencs VSE Szerencs VSE 5 0.00
393 Sohonyai Amira Karolina

Sohonyai

Amira Karolina
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 5 0.00
394 Soós Luca Dorottya

Soós

Luca Dorottya
Hévíz SK Hévíz SK 6 0.00
395 Bella Gergő

Bella

Gergő
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 6 0.00
396 Vidra Tamás

Vidra

Tamás
Radobasket Radobasket 8 0.00
397 Aleva Hunor

Aleva

Hunor
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 0.00
398 Csata Lőrinc

Csata

Lőrinc
Beszterce KK Beszterce KK 6 0.00
399 Lukácsi Richárd

Lukácsi

Richárd
Lehel U12/B Lehel U12/B 3 0.00
400 Tóth Sára Luca

Tóth

Sára Luca
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 8 0.00
401 Jegesi Márk

Jegesi

Márk
Szolnoki KA Szolnoki KA 7 0.00
402 Gérczei Bence

Gérczei

Bence
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 0.00
403 Varga Gergő

Varga

Gergő
Sopronkövesdi Zsiráfok Sopronkövesdi Zsiráfok 5 0.00
404 Szlatki Tamás

Szlatki

Tamás
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 7 0.00
405 Dienes Deján

Dienes

Deján
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 8 0.00
406 Balogh Barna

Balogh

Barna
Dombóvári KS Dombóvári KS 6 0.00
407 Kalmár Zalán

Kalmár

Zalán
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 6 0.00
408 Szedres Barna

Szedres

Barna
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
409 Svéd Anna Viktória

Svéd

Anna Viktória
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 6 0.00
410 Mentényi Málna

Mentényi

Málna
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 4 0.00
411 Váradi Zétény

Váradi

Zétény
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 6 0.00
412 Dobos Milán

Dobos

Milán
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 6 0.00
413 Dani Annamária

Dani

Annamária
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 8 0.00
414 Gulyás Bence András

Gulyás

Bence András
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 0.00
415 Kiss Bence

Kiss

Bence
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 0.00
416 Falucskai Domonkos

Falucskai

Domonkos
DMTK DMTK 6 0.00
417 Pirint Gábor

Pirint

Gábor
SZKHSE SZKHSE 4 0.00
418 Papp Eszter

Papp

Eszter
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 3 0.00
419 Szűcs Sándor

Szűcs

Sándor
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 4 0.00
420 Bodor Vivien

Bodor

Vivien
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 0.00
421 Kovács Zalán Benedek

Kovács

Zalán Benedek
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 0.00
422 Héjja Alexandra Dorin

Héjja

Alexandra Dorin
HSA Sasok HSA Sasok 8 0.00
423 Stein-Vinklár Flóra

Stein-Vinklár

Flóra
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 8 0.00
424 Fehér Milán Márk

Fehér

Milán Márk
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 7 0.00
425 Kristóf Ábel

Kristóf

Ábel
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 4 0.00
426 Csomós Balázs

Csomós

Balázs
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 4 0.00
427 Benke Mihály

Benke

Mihály
KVSE U12 KVSE U12 5 0.00
428 Imre Márton

Imre

Márton
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 7 0.00
429 Joó Bálint

Joó

Bálint
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 3 0.00
430 Domokos Botond

Domokos

Botond
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 0.00
431 Sallai Bence

Sallai

Bence
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 0.00
432 Szerémi Martin

Szerémi

Martin
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 6 0.00
433 Farkas Kristóf

Farkas

Kristóf
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
434 Bibok Zsombor

Bibok

Zsombor
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 5 0.00
435 Szőke Barnabás

Szőke

Barnabás
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 4 0.00
436 Ács Péter Patrik

Ács

Péter Patrik
Békási Kaszások Békási Kaszások 6 0.00
437 Kamondi Máté

Kamondi

Máté
Kalózok Kalózok 8 0.00
438 Maros Attila

Maros

Attila
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 0.00
439 Hortó Roland

Hortó

Roland
Dife KK Dife KK 3 0.00
440 Stella Sámuel Balázs

Stella

Sámuel Balázs
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 6 0.00
441 Cservák Regina Réka

Cservák

Regina Réka
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 6 0.00
442 Radnóti Soma

Radnóti

Soma
Bajai Bácska Bajai Bácska 3 0.00
443 Váradi Kristóf

Váradi

Kristóf
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 0.00
444 Németh Regina Szonja

Németh

Regina Szonja
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 0.00
445 Lovas Albert Levente

Lovas

Albert Levente
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 6 0.00
446 Yang Bohao Rick

Yang

Bohao Rick
Budapest Blazers Budapest Blazers 6 0.00
447 Szentirmay Gergő András

Szentirmay

Gergő András
Tatai Törpék Tatai Törpék 6 0.00
448 BUDAI-KIRÁLY Dorottya

BUDAI-KIRÁLY

Dorottya
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 4 0.00
449 Kostyák Zsombor

Kostyák

Zsombor
KASI/B KASI/B 6 0.00
450 Nagy Dániel

Nagy

Dániel
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 7 0.00
451 Bencze László

Bencze

László
FTSI Fiú FTSI Fiú 4 0.00
452 Bárány Szabolcs

Bárány

Szabolcs
Pityke Fiú Pityke Fiú 8 0.00
453 Séta Zalán Zorán

Séta

Zalán Zorán
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 6 0.00
454 Zab Levente

Zab

Levente
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 6 0.00
455 Óvári Nándor

Óvári

Nándor
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 6 0.00
456 Bittmann Zsombor

Bittmann

Zsombor
Tatai Törpék Tatai Törpék 8 0.00
457 Varga Tamara Nóra

Varga

Tamara Nóra
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 3 0.00
458 Petrák Dávid

Petrák

Dávid
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 0.00
459 Strenner Alex

Strenner

Alex
Fűzfői AK Fűzfői AK 5 0.00
460 Horvát Levente

Horvát

Levente
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 7 0.00
461 Forján Eszter

Forján

Eszter
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 4 0.00
462 Jáger Gellért

Jáger

Gellért
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 8 0.00
463 Rónai Márton János

Rónai

Márton János
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 4 0.00
464 Sejkóczki Ádám

Sejkóczki

Ádám
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 8 0.00
465 Herczeg Máté

Herczeg

Máté
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 8 0.00
466 Gesztesi Bálint

Gesztesi

Bálint
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 8 0.00
467 Simon Hanna

Simon

Hanna
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 8 0.00
468 Szigethy Katalin

Szigethy

Katalin
SZSE U12 SZSE U12 3 0.00
469 Faragó Kristóf

Faragó

Kristóf
Esztergom U12 Esztergom U12 8 0.00
470 Zentai Panna

Zentai

Panna
Viadukt SE Viadukt SE 5 0.00
471 Molnár Petra

Molnár

Petra
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 6 0.00
472 Pácza Blanka

Pácza

Blanka
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 8 0.00
473 Ódor Laura

Ódor

Laura
Fűzfői AK Fűzfői AK 7 0.00
474 Cs. Molnár Lili

Cs. Molnár

Lili
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 8 0.00
475 Kövér Vivien

Kövér

Vivien
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 0.00
476 Kiss Gábor  Kende

Kiss

Gábor Kende
Monori SE Monori SE 8 0.00
477 Görömbei Szabina

Görömbei

Szabina
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 6 0.00
478 Borsody Ádám

Borsody

Ádám
JKC JKC 7 0.00
479 Petrovics Renáta Blanka

Petrovics

Renáta Blanka
Radobasket/B Radobasket/B 6 0.00
480 Balázs André

Balázs

André
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 0.00
481 Véber Viola

Véber

Viola
Ajka Ajka 6 0.00
482 Pánczél Bozsó

Pánczél

Bozsó
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 6 0.00
483 Pados Kira

Pados

Kira
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 5 0.00
484 Sajgó Balázs

Sajgó

Balázs
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 8 0.00
485 Lakatos Rómeó

Lakatos

Rómeó
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 7 0.00
486 Papp Gergely

Papp

Gergely
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 4 0.00
487 Pál-Horváth Anna Edit

Pál-Horváth

Anna Edit
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 0.00
488 Csötönyi Gábor

Csötönyi

Gábor
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 6 0.00
489 Ferenczi Marcell József

Ferenczi

Marcell József
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 4 0.00
490 Oláh-Viniczai Ákos

Oláh-Viniczai

Ákos
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 5 0.00
491 Nagy Attila

Nagy

Attila
Szentesi KK B Szentesi KK B 4 0.00
492 Szőke Nikoletta

Szőke

Nikoletta
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 4 0.00
493 Szabó Milán Alex

Szabó

Milán Alex
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 0.00
494 Homolya Tamás

Homolya

Tamás
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 0.00
495 Hóbor Dániel

Hóbor

Dániel
Téti Tigrisek Téti Tigrisek 4 0.00
496 Kiss Benedek

Kiss

Benedek
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 8 0.00
497 Széphalmi Ákos

Széphalmi

Ákos
VMG DSE VMG DSE 4 0.00
498 Feith Izabella

Feith

Izabella
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 0.00
499 Koszpek Klaudia

Koszpek

Klaudia
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 4 0.00
500 Hérincs Dorka

Hérincs

Dorka
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 3 0.00
501 Lichtl Liána

Lichtl

Liána
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 4 0.00
502 Pellek Ágoston

Pellek

Ágoston
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 3 0.00
503 Szojka Milán

Szojka

Milán
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
504 Kolosits Adél

Kolosits

Adél
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 8 0.00
505 Radák Léna

Radák

Léna
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 6 0.00
506 Varga Morbert

Varga

Morbert
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 4 0.00
507 Kun Bekény

Kun

Bekény
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 0.00
508 Nagymihály Nóra

Nagymihály

Nóra
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 4 0.00
509 Illés Petra Maja

Illés

Petra Maja
Hévíz SK Hévíz SK 5 0.00
510 Baráth Panna

Baráth

Panna
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 6 0.00
511 Szerecz Blanka

Szerecz

Blanka
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 7 0.00
512 Baranyi Noémi

Baranyi

Noémi
HSA Pumák HSA Pumák 4 0.00
513 Joó Zsombor

Joó

Zsombor
Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 8 0.00
514 Molnár Sára

Molnár

Sára
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 3 0.00
515 Kis Milán

Kis

Milán
KASI/C KASI/C 8 0.00
516 Boldvai Norina

Boldvai

Norina
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 6 0.00
517 Kiss Emese

Kiss

Emese
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 7 0.00
518 Nagy Zsuzsanna

Nagy

Zsuzsanna
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 6 0.00
519 Kurdoglu Ates

Kurdoglu

Ates
Békási Kaszások Békási Kaszások 5 0.00
520 Gergály Dávid

Gergály

Dávid
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 0.00
521 Pataki Gréta

Pataki

Gréta
MTK Budapest MTK Budapest 4 0.00
522 BÁCSI Bálint

BÁCSI

Bálint
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 6 0.00
523 Tóth Janka

Tóth

Janka
Török Sasok Török Sasok 6 0.00
524 Bernei Emma

Bernei

Emma
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 0.00
525 Novreczky Csenge

Novreczky

Csenge
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 6 0.00
526 Vida Marcell Attila

Vida

Marcell Attila
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 3 0.00
527 Vanó András

Vanó

András
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 8 0.00
528 Visi Réka

Visi

Réka
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 7 0.00
529 Szalay Kristóf

Szalay

Kristóf
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 8 0.00
530 Hornyák Balázs

Hornyák

Balázs
Széchenyi Tömegsport SE Medvék Széchenyi Tömegsport SE Medvék 6 0.00
531 Sebesi Zsombor

Sebesi

Zsombor
Siófoki KS Siófoki KS 7 0.00
532 Butila Barnabás

Butila

Barnabás
BKG Prima Akadémia U12 M BKG Prima Akadémia U12 M 3 0.00
533 Inczeffy Vivien

Inczeffy

Vivien
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 6 0.00
534 Magyarósi Léna

Magyarósi

Léna
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 4 0.00
535 Biczó Bence

Biczó

Bence
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 0.00
536 Németh Anna

Németh

Anna
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 4 0.00
537 Kardos Botond

Kardos

Botond
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 6 0.00
538 Hibján Ádám

Hibján

Ádám
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 6 0.00
539 Csimma Huba

Csimma

Huba
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 6 0.00
540 KISER Zalán

KISER

Zalán
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 0.00
541 Hartaházi Temes

Hartaházi

Temes
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 0.00
542 Zöldi Péter András

Zöldi

Péter András
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 5 0.00
543 Deák Hédi

Deák

Hédi
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 4 0.00
544 Balázs Domonkos

Balázs

Domonkos
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 5 0.00
545 Kurucsó Hanna

Kurucsó

Hanna
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 3 0.00
546 Nagy Zétény

Nagy

Zétény
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 8 0.00
547 Kiss Alex Erik

Kiss

Alex Erik
Monori SE Monori SE 8 0.00
548 Muhvic Al Dominik

Muhvic Al

Dominik
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 4 0.00
549 JANES Iringó

JANES

Iringó
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 4 0.00
550 Ábri Kristóf

Ábri

Kristóf
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 8 0.00
551 Nagy Dávid

Nagy

Dávid
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 6 0.00
552 Szabó Soma

Szabó

Soma
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 0.00
553 Baján Amarilla

Baján

Amarilla
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 3 0.00
554 Karai Lilla Zita

Karai

Lilla Zita
Pityke Fiú Pityke Fiú 6 0.00
555 Elek Félix

Elek

Félix
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 8 0.00
556 Singlár Ábel

Singlár

Ábel
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 8 0.00
557 Marth Zétény

Marth

Zétény
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 0.00
558 Csákvári Attila Erik

Csákvári

Attila Erik
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 3 0.00
559 Lakatos Erik

Lakatos

Erik
KVSE U12 KVSE U12 5 0.00
560 Szemes Márk

Szemes

Márk
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 7 0.00
561 Veres Máté

Veres

Máté
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 4 0.00
562 Wágner Barnabás

Wágner

Barnabás
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 7 0.00
563 Rotar George

Rotar

George
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 6 0.00
564 Dezső Alexa

Dezső

Alexa
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 6 0.00
565 Dózsa Kincső

Dózsa

Kincső
SZKHSE SZKHSE 4 0.00
566 Bozorádi Emánuel

Bozorádi

Emánuel
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 4 0.00
567 Bartus György

Bartus

György
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 6 0.00
568 Gróf Tamás

Gróf

Tamás
OSE MórMoták OSE MórMoták 8 0.00
569 Végh Nóra

Végh

Nóra
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 3 0.00
570 Hallgató Abigél

Hallgató

Abigél
MTK Budapest MTK Budapest 8 0.00
571 Gréts Zoé

Gréts

Zoé
DMTK/B DMTK/B 8 0.00
572 Buthy Krisztofer

Buthy

Krisztofer
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 7 0.00
573 Kelemen Kata

Kelemen

Kata
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 3 0.00
574 Borbély Roland

Borbély

Roland
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 3 0.00
575 Kátai Zsófia

Kátai

Zsófia
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 5 0.00
576 Szecső Dániel

Szecső

Dániel
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 0.00
577 Bodnár Adél

Bodnár

Adél
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 5 0.00
578 Balázs Norbert

Balázs

Norbert
Szerencs VSE Szerencs VSE 6 0.00
579 Tál Jázmin Zia

Tál

Jázmin Zia
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 8 0.00
580 Pap Miklós

Pap

Miklós
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 6 0.00
581 Lőcsei Zalán Andor

Lőcsei

Zalán Andor
Szolnoki KA Szolnoki KA 6 0.00
582 Pollák Dóra

Pollák

Dóra
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 0.00
583 Janzsó Olivér

Janzsó

Olivér
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 6 0.00
584 Kutas Levente

Kutas

Levente
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 0.00
585 Varga Ábel

Varga

Ábel
MAFC MAFC 4 0.00
586 Lukács Noé

Lukács

Noé
Kalózok Kalózok 4 0.00
587 Áder Noel

Áder

Noel
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 7 0.00
588 Kakas Benedek

Kakas

Benedek
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 6 0.00
589 Illés Gergő Dániel

Illés

Gergő Dániel
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 0.00
590 Borbáth István

Borbáth

István
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 0.00
591 Czeglédi Tíra

Czeglédi

Tíra
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 6 0.00
592 Tuboly Márk

Tuboly

Márk
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 0.00
593 Szűcs Dániel

Szűcs

Dániel
BKG-Ebes BKG-Ebes 6 0.00
594 Németh Flóra

Németh

Flóra
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 0.00
595 Petercsák Kornélia

Petercsák

Kornélia
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 8 0.00
596 Sipos Alexa

Sipos

Alexa
Csata Garfield Csata Garfield 8 0.00
597 Németh Lilien

Németh

Lilien
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 4 0.00
598 Süth Miklós

Süth

Miklós
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 0.00
599 Osztatni Máté Barnabás

Osztatni

Máté Barnabás
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 6 0.00
600 Dezsényi Zsombor

Dezsényi

Zsombor
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 6 0.00
601 Ocskai Olivér

Ocskai

Olivér
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 6 0.00
602 Bugár Rajmound Benjamin

Bugár

Rajmound Benjamin
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 7 0.00
603 Mákszem Boglárka

Mákszem

Boglárka
Radobasket/B Radobasket/B 4 0.00
604 Szekeres Zalán Sámuel

Szekeres

Zalán Sámuel
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 3 0.00
605 Pásztor Nóra

Pásztor

Nóra
Viadukt SE Viadukt SE 6 0.00
606 Levente Boglárka

Levente

Boglárka
DMTK/B DMTK/B 8 0.00
607 Szentgróti Szonja

Szentgróti

Szonja
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 0.00
608 Vincz Blanka

Vincz

Blanka
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 8 0.00
609 Buday Alex Máté

Buday

Alex Máté
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 4 0.00
610 Kiszler Ákos

Kiszler

Ákos
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 4 0.00
611 Szeghalmi Mátyás

Szeghalmi

Mátyás
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 4 0.00
612 Piskernig Christian Leon

Piskernig

Christian Leon
TFSE TFSE 6 0.00
613 Mandl Edina Maja

Mandl

Edina Maja
Török Sasok Török Sasok 8 0.00
614 Koller Kolos

Koller

Kolos
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 6 0.00
615 Fekete Nándor

Fekete

Nándor
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 4 0.00
616 Marosi Míra Gabriella

Marosi

Míra Gabriella
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 0.00
617 Pusztai Zita

Pusztai

Zita
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 4 0.00
618 Ogunson-Bonnyai Zsaklin Maja

Ogunson-Bonnyai

Zsaklin Maja
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 4 0.00
619 Tarjányi Áron

Tarjányi

Áron
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
620 Varga Letícia

Varga

Letícia
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 8 0.00
621 Gajdos Emili

Gajdos

Emili
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 6 0.00
622 Szabo Norbert

Szabo

Norbert
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 5 0.00
623 Mihálkovics Botond

Mihálkovics

Botond
TFSE TFSE 8 0.00
624 Szöllősi Botond

Szöllősi

Botond
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 8 0.00
625 Arany Zoltán

Arany

Zoltán
Dife KK Dife KK 3 0.00
626 Lőrinczi Zsigmond

Lőrinczi

Zsigmond
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 8 0.00
627 Piák Anna Petra

Piák

Anna Petra
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 5 0.00
628 Kis-Vaszil Nikolett

Kis-Vaszil

Nikolett
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 8 0.00
629 Zágoni Zsombor Dénes

Zágoni

Zsombor Dénes
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 6 0.00
630 Horváth Nikolett

Horváth

Nikolett
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 0.00
631 Lambert Luca

Lambert

Luca
MTK Budapest MTK Budapest 8 0.00
632 Kiss Zóra Lilla

Kiss

Zóra Lilla
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 4 0.00
633 Király Barbara

Király

Barbara
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 5 0.00
634 Csikszentmihályi Csaba

Csikszentmihályi

Csaba
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 4 0.00
635 Kiss Réka Rebeka

Kiss

Réka Rebeka
DMTK/B DMTK/B 6 0.00
636 Tatai Gréta

Tatai

Gréta
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 6 0.00
637 Hangya Erik

Hangya

Erik
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 7 0.00
638 Várbíró Lili

Várbíró

Lili
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 7 0.00
639 Konta Mira

Konta

Mira
Tatai Aprók Tatai Aprók 6 0.00
640 Kovács Balázs

Kovács

Balázs
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 6 0.00
641 Gyürki Alex

Gyürki

Alex
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 8 0.00
642 Tóth Tarhos Előd

Tóth Tarhos

Előd
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 4 0.00
643 Auszmann Anna

Auszmann

Anna
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 4 0.00
644 Czirbus Lili

Czirbus

Lili
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 8 0.00
645 Csiha Zsolt

Csiha

Zsolt
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 6 0.00
646 Szalai Márk Róbert

Szalai

Márk Róbert
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 3 0.00
647 Fejes Gréta Csenge

Fejes

Gréta Csenge
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 4 0.00
648 Szűcs Léna Eliss

Szűcs

Léna Eliss
HSA Pumák HSA Pumák 7 0.00
649 Csonka Csaba

Csonka

Csaba
KASI/C KASI/C 8 0.00
650 Kecskés Dávid

Kecskés

Dávid
Bajai Bácska Bajai Bácska 4 0.00
651 Porkoláb Emma

Porkoláb

Emma
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 6 0.00
652 Vörös Sámuel

Vörös

Sámuel
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 0.00
653 File Lívia Anna

File

Lívia Anna
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 5 0.00
654 Medvei Csenge Tűzvirág

Medvei

Csenge Tűzvirág
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 8 0.00
655 Pápai Dániel

Pápai

Dániel
Esztergom U12 Esztergom U12 7 0.00
656 Göbölös-Szabó Dante

Göbölös-Szabó

Dante
Viadukt SE Viadukt SE 8 0.00
657 Sándor Mirabella

Sándor

Mirabella
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 0.00
658 Bősze Máté

Bősze

Máté
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 6 0.00
659 Gera Viktor

Gera

Viktor
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 8 0.00
660 Győri Marcell

Győri

Marcell
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 5 0.00
661 Décsey Csaba

Décsey

Csaba
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 6 0.00
662 Szabó Zsigmond Attila

Szabó

Zsigmond Attila
BKG-Ebes BKG-Ebes 6 0.00
663 Humicskó Henriett

Humicskó

Henriett
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 5 0.00
664 Lazók Zsigmond

Lazók

Zsigmond
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 0.00
665 Panyik Marcell Noel

Panyik

Marcell Noel
Radobasket Radobasket 6 0.00
666 Gazsi Márk

Gazsi

Márk
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 8 0.00
667 Vilics Botond Milán

Vilics

Botond Milán
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 6 0.00
668 Tóth Lóránd

Tóth

Lóránd
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 5 0.00
669 Papp Kamilla Réka

Papp

Kamilla Réka
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 5 0.00
670 Kónya Szabolcs

Kónya

Szabolcs
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 8 0.00
671 Kovács Zalán

Kovács

Zalán
VMG DSE VMG DSE 6 0.00
672 Yi Keyan

Yi

Keyan
Budapest Blazers Budapest Blazers 6 0.00
673 BUDAI-KIRÁLY Bendegúz

BUDAI-KIRÁLY

Bendegúz
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 6 0.00
674 Kormány Nina Zsuzsa

Kormány

Nina Zsuzsa
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 8 0.00
675 Józan Bence

Józan

Bence
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 5 0.00
676 Horváth Levente Gyula

Horváth

Levente Gyula
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 6 0.00
677 Fazekas Zsombor

Fazekas

Zsombor
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 4 0.00
678 Maser Kata

Maser

Kata
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 5 0.00
679 Dobos Benedek Dorián

Dobos

Benedek Dorián
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 0.00
680 Milis Lilla Izabella

Milis

Lilla Izabella
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 0.00
681 Tolnai-Halász László

Tolnai-Halász

László
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 0.00
682 Almani Sami Majdi

Almani

Sami Majdi
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 6 0.00
683 Bojté Viola

Bojté

Viola
VMG DSE VMG DSE 6 0.00
684 Szűcs-Tóth Félix

Szűcs-Tóth

Félix
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 8 0.00
685 Nagyfalusi Tamás

Nagyfalusi

Tamás
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 4 0.00
686 Radvánszki András

Radvánszki

András
Radobasket/B Radobasket/B 4 0.00
687 Asatofei Levéd

Asatofei

Levéd
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 3 0.00
688 Horváth Flóra

Horváth

Flóra
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 3 0.00
689 Horváth Zétény

Horváth

Zétény
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 3 0.00
690 Forgács Elinor Dóra

Forgács

Elinor Dóra
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 6 0.00
691 Bazsó Bianka

Bazsó

Bianka
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 6 0.00
692 Borbás Bálint

Borbás

Bálint
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 6 0.00
693 Mezriczky Hanna

Mezriczky

Hanna
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 0.00
694 Batár Barnabás

Batár

Barnabás
TFSE TFSE 6 0.00
695 Trifont Roland

Trifont

Roland
FTSI Fiú FTSI Fiú 7 0.00
696 Kékesi Kitti

Kékesi

Kitti
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 6 0.00
697 Nagy Máté

Nagy

Máté
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 6 0.00
698 Kürti Panni

Kürti

Panni
SZPA-HSE SZPA-HSE 3 0.00
699 Josepovits Kinga

Josepovits

Kinga
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 8 0.00
700 Schmid Sophia

Schmid

Sophia
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 6 0.00
701 Novográdecz Damján

Novográdecz

Damján
PILIS Basket PILIS Basket 8 0.00
702 Farkas Tímea Bettína

Farkas

Tímea Bettína
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 3 0.00
703 Dénes Nóra

Dénes

Nóra
Széchenyi KA Széchenyi KA 8 0.00
704 Fehér Bende Zente

Fehér

Bende Zente
KASI/C KASI/C 8 0.00
705 Tóth Vivien Valéria

Tóth

Vivien Valéria
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 6 0.00
706 Röszler Áron

Röszler

Áron
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 0.00
707 Kiss Ruben

Kiss

Ruben
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 0.00
708 Tegze Boldizsár

Tegze

Boldizsár
BKG Veresegyház BKG Veresegyház 3 0.00
709 Karácsony Mira Rabella

Karácsony

Mira Rabella
Hévíz SK Hévíz SK 7 0.00
710 Sütő-Orbán Panni

Sütő-Orbán

Panni
Csata Garfield Csata Garfield 8 0.00
711 Kaszás Dalma Patrícia

Kaszás

Dalma Patrícia
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 4 0.00
712 Nyulászi Bálint

Nyulászi

Bálint
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 4 0.00
713 Papp Kata

Papp

Kata
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 8 0.00
714 Farkas Laura

Farkas

Laura
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 8 0.00
715 Körmendi Soma

Körmendi

Soma
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 7 0.00
716 Lusztig Dániel Tamás

Lusztig

Dániel Tamás
Újpest-MT/B Újpest-MT/B 3 0.00
717 Werner Péter

Werner

Péter
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 4 0.00
718 Pfundt Árpád

Pfundt

Árpád
BKG Prima Akadémia U12 M BKG Prima Akadémia U12 M 4 0.00
719 Molnár Kende

Molnár

Kende
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 8 0.00
720 Garay Zsuzsanna

Garay

Zsuzsanna
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 8 0.00
721 Pálosi Laura

Pálosi

Laura
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 0.00
722 László Anna

László

Anna
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 7 0.00
723 Bán Tamás Lóránt

Bán

Tamás Lóránt
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 0.00
724 Batyki Nikolett

Batyki

Nikolett
Fűzfői AK Fűzfői AK 4 0.00
725 Barna Márk

Barna

Márk
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 8 0.00
726 Bognár Tamás Mihály

Bognár

Tamás Mihály
Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 4 0.00
727 Jenei Vince

Jenei

Vince
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 7 0.00
728 Grósz Ádám

Grósz

Ádám
Békási Kaszások Békási Kaszások 4 0.00
729 Nagy David

Nagy

David
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 8 0.00
730 Molnár Dániel

Molnár

Dániel
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 8 0.00
731 Árvay Zsófia

Árvay

Zsófia
Török Sasok Török Sasok 8 0.00
732 Gajárszky-Tóth Zsombor

Gajárszky-Tóth

Zsombor
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 0.00
733 Ehmann Csilla

Ehmann

Csilla
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 8 0.00
734 Turcsányi Nándor

Turcsányi

Nándor
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 6 0.00
735 Bodor Bence

Bodor

Bence
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 6 0.00
736 Makula Lorenzó

Makula

Lorenzó
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 8 0.00
737 Szél Mirella

Szél

Mirella
BSC BSC 6 0.00
738 Ferenczi Hanna

Ferenczi

Hanna
Ajka Ajka 6 0.00
739 Gerber Luca

Gerber

Luca
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 0.00
740 Krizsán Kata

Krizsán

Kata
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 0.00
741 Hősei Vilmos

Hősei

Vilmos
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 6 0.00
742 Eckensberger Sára Margit

Eckensberger

Sára Margit
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 8 0.00
743 Vágvölgyi Viktória

Vágvölgyi

Viktória
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 0.00
744 Kiss János Péter

Kiss

János Péter
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 6 0.00
745 Paragi Zsombor

Paragi

Zsombor
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 0.00
746 Lovasi Gergő Apor

Lovasi

Gergő Apor
ZTE KK/B ZTE KK/B 8 0.00
747 Kovács Dominik Vilmos

Kovács

Dominik Vilmos
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 8 0.00
748 Baban Dariu

Baban

Dariu
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 4 0.00
749 Bernáth Etele

Bernáth

Etele
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 5 0.00
750 Csányi Zétény

Csányi

Zétény
SZKHSE SZKHSE 6 0.00
751 Marossy Nóra

Marossy

Nóra
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 7 0.00
752 Bujdosó Lívia

Bujdosó

Lívia
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 8 0.00
753 Vankó Bence Péter

Vankó

Bence Péter
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 8 0.00
754 Nyíri Viktória

Nyíri

Viktória
HSA Pumák HSA Pumák 7 0.00
755 Mosolygó Bence

Mosolygó

Bence
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 0.00
756 Szabó Milán

Szabó

Milán
KASI/A KASI/A 7 0.00
757 Kiss Zétény

Kiss

Zétény
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 6 0.00
758 Földes Beatrix

Földes

Beatrix
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 8 0.00
759 Betónia Lili Eszter

Betónia

Lili Eszter
KKS-Titánok KKS-Titánok 3 0.00
760 Illés Bence

Illés

Bence
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
761 Filep-Kallós Mátyás

Filep-Kallós

Mátyás
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 6 0.00
762 Vincze Miklós Tamás

Vincze

Miklós Tamás
Dombóvári KS Dombóvári KS 6 0.00
763 Bakó Csenge

Bakó

Csenge
Széchenyi KA Széchenyi KA 8 0.00
764 Kazancsov Panna

Kazancsov

Panna
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 8 0.00
765 Simon Sára

Simon

Sára
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 0.00
766 Kerekes Kitti

Kerekes

Kitti
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 8 0.00
767 Szalmás Dávid

Szalmás

Dávid
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 6 0.00
768 Molnár-Bodó Baján

Molnár-Bodó

Baján
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 6 0.00
769 Vajda Abigél

Vajda

Abigél
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 0.00
770 Rácz Péter

Rácz

Péter
Lehel U12/B Lehel U12/B 6 0.00
771 Boronyai Dániel

Boronyai

Dániel
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 0.00
772 Nagy Ádám

Nagy

Ádám
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 3 0.00
773 Rékli Hunor

Rékli

Hunor
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 0.00
774 Popp Ákos

Popp

Ákos
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 3 0.00
775 Dauda Zita

Dauda

Zita
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 4 0.00
776 Dósa Daniella Kiara

Dósa

Daniella Kiara
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 6 0.00
777 Szabó Vanda

Szabó

Vanda
Tatabányai KC Tatabányai KC 3 0.00
778 Karkossiák Gergő

Karkossiák

Gergő
Monori SE Monori SE 6 0.00
779 Szörtsey Lili Pálma

Szörtsey

Lili Pálma
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 0.00
780 Révész Panni

Révész

Panni
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 8 0.00
781 Zámbori Luca

Zámbori

Luca
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 6 0.00
782 Sipos Ádám

Sipos

Ádám
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 0.00
783 Kolozsi Vanessza

Kolozsi

Vanessza
Pityke Fiú Pityke Fiú 6 0.00
784 Rigó Dorina

Rigó

Dorina
Széchenyi KA Széchenyi KA 6 0.00
785 Cseppely Hunor

Cseppely

Hunor
Szerencs VSE Szerencs VSE 7 0.00
786 Orsós Loretta

Orsós

Loretta
Bajai NKK Bajai NKK 8 0.00
787 Herr Szonja

Herr

Szonja
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 6 0.00
788 Varga Borbála

Varga

Borbála
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 8 0.00
789 Szabó Gitta Kiara

Szabó

Gitta Kiara
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 3 0.00
790 Babai Zora Janka

Babai

Zora Janka
Viadukt SE Viadukt SE 6 0.00
791 Kendelényi Léda

Kendelényi

Léda
MTK Budapest MTK Budapest 6 0.00
792 Sulyok Dávid

Sulyok

Dávid
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 6 0.00
793 Horváth Dániel

Horváth

Dániel
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 8 0.00
794 Kojnok Botond

Kojnok

Botond
OSE MórMoták OSE MórMoták 3 0.00
795 Ökrös Vince

Ökrös

Vince
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 8 0.00
796 Márton Ákos

Márton

Ákos
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 3 0.00
797 Józsa Olivér György

Józsa

Olivér György
Budapest Csepel Budapest Csepel 8 0.00
798 Molnár Erik Marcell

Molnár

Erik Marcell
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 6 0.00
799 Demeter Anna

Demeter

Anna
Török Sasok Török Sasok 6 0.00
800 Molnár Zsófia Andrea

Molnár

Zsófia Andrea
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 6 0.00
801 Batuska József

Batuska

József
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 0.00
802 Simon Liza

Simon

Liza
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 4 0.00
803 Varga Márton  Gyula

Varga

Márton Gyula
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 8 0.00
804 Varga Csanád

Varga

Csanád
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 4 0.00
805 Hencz Debóra Evelin

Hencz

Debóra Evelin
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 4 0.00
806 Fáczán Lili

Fáczán

Lili
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 4 0.00
807 Sisa Kristóf

Sisa

Kristóf
Lehel U12/B Lehel U12/B 4 0.00
808 Lukán Boris

Lukán

Boris
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 4 0.00
809 Páll Csaba Levente

Páll

Csaba Levente
Békási Kaszások Békási Kaszások 6 0.00
810 Czúni Csaba

Czúni

Csaba
Fűzfői AK Fűzfői AK 5 0.00
811 Bite Marcell

Bite

Marcell
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 6 0.00
812 Csillag Liza

Csillag

Liza
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 8 0.00
813 Pannonhalmi Dénes

Pannonhalmi

Dénes
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 8 0.00
814 Gonda Korina Hanna

Gonda

Korina Hanna
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 4 0.00
815 Horváth Anna

Horváth

Anna
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 0.00
816 Kolozsvári András

Kolozsvári

András
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 3 0.00
817 Szabó Emília Erzsébet

Szabó

Emília Erzsébet
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 8 0.00
818 Horváth Levente

Horváth

Levente
Esztergom U12 Esztergom U12 7 0.00
819 Kovács Barbara

Kovács

Barbara
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 0.00
820 Karai Bernát Sándor

Karai

Bernát Sándor
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 8 0.00
821 Rostás Sára

Rostás

Sára
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 8 0.00
822 Nagy Richárd

Nagy

Richárd
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 0.00
823 Pap Gergő

Pap

Gergő
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 0.00
824 Kiss Áron

Kiss

Áron
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 6 0.00
825 Wochna Bence

Wochna

Bence
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 0.00
826 Szálkai Gordon

Szálkai

Gordon
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 0.00
827 Rácz Nóra

Rácz

Nóra
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 8 0.00
828 Kis Bendegúz

Kis

Bendegúz
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 6 0.00
829 Kiss Milán

Kiss

Milán
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 0.00
830 Pocsai Kitti

Pocsai

Kitti
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 6 0.00
831 Cseppentő Lilla

Cseppentő

Lilla
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 5 0.00
832 Firle-Kiss Bora

Firle-Kiss

Bora
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 3 0.00
833 Pethes Benedek

Pethes

Benedek
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 8 0.00
834 Faubl Csenge Zsuzsanna

Faubl

Csenge Zsuzsanna
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 4 0.00
835 Hevesi Álmos Keve

Hevesi

Álmos Keve
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 8 0.00
836 Pap Gréta

Pap

Gréta
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 8 0.00
837 Pölös Máté

Pölös

Máté
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 5 0.00
838 György Antal

György

Antal
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 8 0.00
839 Vita Réka

Vita

Réka
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 6 0.00
840 Harmath Olivér

Harmath

Olivér
Esztergom U12 Esztergom U12 6 0.00
841 Szalay Sára

Szalay

Sára
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 4 0.00
842 Rubi Marcell

Rubi

Marcell
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 0.00
843 Frenreisz Zalán

Frenreisz

Zalán
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 5 0.00
844 Trepák Márk

Trepák

Márk
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 6 0.00
845 Horváth Péter

Horváth

Péter
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
846 Gombás Petra

Gombás

Petra
OSE MórMoták OSE MórMoták 6 0.00
847 Fodor Szabolcs

Fodor

Szabolcs
BKG-Ebes BKG-Ebes 8 0.00
848 Vértes Bertalan

Vértes

Bertalan
ZTE KK/B ZTE KK/B 8 0.00
849 Valicsek Zétény

Valicsek

Zétény
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 0.00
850 Jankó Erik Dominik

Jankó

Erik Dominik
Radobasket Radobasket 6 0.00
851 Barna Bence

Barna

Bence
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 3 0.00
852 Pusztai Ákos

Pusztai

Ákos
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
853 Tóth Levente

Tóth

Levente
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 6 0.00
854 Filep Eszter Írisz

Filep

Eszter Írisz
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 7 0.00
855 Szabari Bettina

Szabari

Bettina
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 8 0.00
856 Vida Jázmin

Vida

Jázmin
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 4 0.00
857 Bokányi Dávid

Bokányi

Dávid
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 4 0.00
858 Lovász Bence

Lovász

Bence
CEKK CEKK 5 0.00
859 Koczor Cintia

Koczor

Cintia
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 7 0.00
860 Szuhánszki Zalán

Szuhánszki

Zalán
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 0.00
861 Gombos Borbála

Gombos

Borbála
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 6 0.00
862 Bátfai Nándor Benjámin

Bátfai

Nándor Benjámin
Cívis DKA Tigrisek/B Cívis DKA Tigrisek/B 4 0.00
863 Vadon Regina

Vadon

Regina
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 8 0.00
864 Szeifert Ábel Botond

Szeifert

Ábel Botond
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 6 0.00
865 Mészáros Zsombor

Mészáros

Zsombor
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 7 0.00
866 Kocsis Eszter

Kocsis

Eszter
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 7 0.00
867 Olcsák Zsigmond

Olcsák

Zsigmond
Cívis DKA Tigrisek/B Cívis DKA Tigrisek/B 4 0.00
868 Kerti Anna

Kerti

Anna
Tatabányai KC Tatabányai KC 4 0.00
869 Deme Nóra

Deme

Nóra
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 0.00
870 Dinnyés Attila

Dinnyés

Attila
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 6 0.00
871 Marsi Máté

Marsi

Máté
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 6 0.00
872 Bereczki Eszter

Bereczki

Eszter
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 7 0.00
873 Fűzi Bálint

Fűzi

Bálint
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 3 0.00
874 Mátrai Nóra

Mátrai

Nóra
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 7 0.00
875 Pozman Ábel

Pozman

Ábel
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 6 0.00
876 Komondi Károly

Komondi

Károly
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 7 0.00
877 Szép Csaba Máté

Szép

Csaba Máté
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 6 0.00
878 Czeibert Soma Gergő

Czeibert

Soma Gergő
KASI/C KASI/C 8 0.00
879 Fodor Gergő

Fodor

Gergő
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 5 0.00
880 Kurucsai Dávid

Kurucsai

Dávid
FTSI Fiú FTSI Fiú 7 0.00
881 Stang Károly József

Stang

Károly József
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 6 0.00
882 Seeberger Martin

Seeberger

Martin
FTSI Fiú FTSI Fiú 7 0.00
883 Kondorosi Luca

Kondorosi

Luca
BLF KK/B BLF KK/B 3 0.00
884 Ruck Sámuel

Ruck

Sámuel
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 3 0.00
885 Gugolya Nóra

Gugolya

Nóra
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 0.00
886 Neumann András

Neumann

András
PILIS Basket PILIS Basket 8 0.00
887 Talabos Dániel

Talabos

Dániel
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 8 0.00
888 Pohl Máté

Pohl

Máté
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 0.00
889 Lakatos Csanád

Lakatos

Csanád
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 6 0.00
890 Eke Márk Botond

Eke

Márk Botond
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 7 0.00
891 Pálfalvi Vanda

Pálfalvi

Vanda
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 4 0.00
892 Balassa Gergő Zoltán

Balassa

Gergő Zoltán
Békási Kaszások Békási Kaszások 4 0.00
893 Ress Milán

Ress

Milán
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 4 0.00
894 Farkas Noel István

Farkas

Noel István
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 8 0.00
895 Susánszki Júlia

Susánszki

Júlia
Csata Garfield Csata Garfield 8 0.00
896 Schmidt Evelin

Schmidt

Evelin
Tatabányai KC Tatabányai KC 5 0.00
897 Zengői Laura

Zengői

Laura
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 0.00
898 Molnár Gréta

Molnár

Gréta
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 7 0.00
899 Török Patrik Máté

Török

Patrik Máté
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 3 0.00
900 Nagy Blanka Viktória

Nagy

Blanka Viktória
KKS-Titánok KKS-Titánok 4 0.00
901 Tóth Levente Máté

Tóth

Levente Máté
Tatai Törpék Tatai Törpék 6 0.00
902 Herbent Bence

Herbent

Bence
Ajka Ajka 4 0.00
903 Csuzi Koppány Bánk

Csuzi

Koppány Bánk
BKG Prima Akadémia U12 M BKG Prima Akadémia U12 M 4 0.00
904 Szigeti Soma

Szigeti

Soma
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 6 0.00
905 Tóth Szabolcs

Tóth

Szabolcs
Gödi Gödények Gödi Gödények 7 0.00
906 Fekete-Nagy Kitti

Fekete-Nagy

Kitti
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 6 0.00
907 Máhl Laura

Máhl

Laura
Fűzfői AK Fűzfői AK 7 0.00
908 Farkas Márkó

Farkas

Márkó
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 0.00
909 FARKAS BALÁZS

FARKAS

BALÁZS
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 7 0.00
910 Vörös Sára

Vörös

Sára
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 3 0.00
911 Pethő Kristóf

Pethő

Kristóf
Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 8 0.00
912 Tarczali Viktória

Tarczali

Viktória
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 4 0.00
913 Lakatos Szabolcs

Lakatos

Szabolcs
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 7 0.00
914 Selinc Mihai

Selinc

Mihai
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 8 0.00
915 Vágvölgyi Zsófia

Vágvölgyi

Zsófia
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 0.00
916 Karli Dóra

Karli

Dóra
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 8 0.00
917 Csordás Ivett

Csordás

Ivett
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 5 0.00
918 Németh Áron

Németh

Áron
KASI/B KASI/B 8 0.00
919 Dávid Roland László

Dávid

Roland László
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 4 0.00
920 Pék Barnabás

Pék

Barnabás
Hévíz SK Hévíz SK 7 0.00
921 Kövesi Luca

Kövesi

Luca
Csata Csillagok Csata Csillagok 6 0.00
922 Piroska Bálint

Piroska

Bálint
Széchenyi Tömegsport SE Medvék Széchenyi Tömegsport SE Medvék 6 0.00
923 Mikuska Bertold

Mikuska

Bertold
Beszterce KK Beszterce KK 6 0.00
924 Nagy Dániel

Nagy

Dániel
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 4 0.00
925 Pintér Viola

Pintér

Viola
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 0.00
926 Székely Balázs

Székely

Balázs
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 0.00
927 Sági Regina Petra

Sági

Regina Petra
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 6 0.00
928 Halász Jonatán

Halász

Jonatán
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 0.00
929 Szabó Mihály

Szabó

Mihály
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 6 0.00
930 Csendes Ádám

Csendes

Ádám
Kalózok Kalózok 6 0.00
931 Császár Luca

Császár

Luca
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 4 0.00
932 Lovasi Andor Attila

Lovasi

Andor Attila
ZTE KK/B ZTE KK/B 6 0.00
933 KÁDÁR Botond

KÁDÁR

Botond
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 4 0.00
934 Lazarescu Alexandru

Lazarescu

Alexandru
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 6 0.00
935 Ligler Barnabás

Ligler

Barnabás
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 6 0.00
936 Horváth Emma Anna

Horváth

Emma Anna
DMTK/B DMTK/B 8 0.00
937 Lengyel Dóra

Lengyel

Dóra
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 4 0.00
938 Csizmadia Botond

Csizmadia

Botond
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 0.00
939 Fekete Balázs

Fekete

Balázs
BLF KK/A BLF KK/A 5 0.00
940 Nagy Alexandra

Nagy

Alexandra
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 6 0.00
941 Fehér Kincső

Fehér

Kincső