Ranglisták - Gyermek Kupa - 2019/2020
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Mészáros Dávid Zalán

Mészáros

Dávid Zalán
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 0.00
2 Zelei Dominik

Zelei

Dominik
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 6 0.00
3 Domokos Botond

Domokos

Botond
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 0.00
4 Henglár Adél

Henglár

Adél
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 0.00
5 Papp Loránd

Papp

Loránd
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 0.00
6 Bibok Zsombor

Bibok

Zsombor
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 5 0.00
7 Keszte Ádám

Keszte

Ádám
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 8 0.00
8 Tóth Titanilla

Tóth

Titanilla
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 4 0.00
9 Végh Zoltán

Végh

Zoltán
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 5 0.00
10 Gábor Nadin

Gábor

Nadin
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 6 0.00
11 Gável Dalma

Gável

Dalma
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 0.00
12 Kálmán Paulina

Kálmán

Paulina
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 4 0.00
13 Stella Sámuel Balázs

Stella

Sámuel Balázs
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 6 0.00
14 Horváth Zsuzsanna

Horváth

Zsuzsanna
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 4 0.00
15 Nagy Balázs

Nagy

Balázs
Szentesi KK Szentesi KK 8 0.00
16 Németh Regina Szonja

Németh

Regina Szonja
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 0.00
17 Gaál Tamás

Gaál

Tamás
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 0.00
18 Rónyai Barnabás

Rónyai

Barnabás
Szolnoki KA Szolnoki KA 8 0.00
19 Tamás Bálint

Tamás

Bálint
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 3 0.00
20 Müller Milán Dániel

Müller

Milán Dániel
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 8 0.00
21 Szentendrey Máté

Szentendrey

Máté
SZKHSE SZKHSE 6 0.00
22 Kostyák Zsombor

Kostyák

Zsombor
KASI/B KASI/B 6 0.00
23 Székely Bence

Székely

Bence
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 7 0.00
24 Séta Zalán Zorán

Séta

Zalán Zorán
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 6 0.00
25 Nagy Mátyás Benjámin

Nagy

Mátyás Benjámin
SZKHSE SZKHSE 6 0.00
26 Csík Alex Kristóf

Csík

Alex Kristóf
Budapest Csepel Budapest Csepel 6 0.00
27 Szőnyi Máté

Szőnyi

Máté
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 3 0.00
28 Zsigmond Botond

Zsigmond

Botond
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 6 0.00
29 Nagy-Schneider Máté

Nagy-Schneider

Máté
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 3 0.00
30 Ádám Gábor Zsombor

Ádám

Gábor Zsombor
Szolnoki KA Szolnoki KA 8 0.00
31 Bondár Gergő Tibor

Bondár

Gergő Tibor
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 8 0.00
32 Horvát Levente

Horvát

Levente
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 7 0.00
33 Riegl Marcell

Riegl

Marcell
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 3 0.00
34 Papp Dániel Zsolt

Papp

Dániel Zsolt
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 0.00
35 Bíró Dániel József

Bíró

Dániel József
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 6 0.00
36 Ruszka Erik

Ruszka

Erik
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 6 0.00
37 Dér Dóra Csenge

Dér

Dóra Csenge
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 7 0.00
38 Kis Bence

Kis

Bence
Pityke Fiú Pityke Fiú 8 0.00
39 Élő Klaudia

Élő

Klaudia
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 3 0.00
40 Pete Csanád

Pete

Csanád
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 3 0.00
41 Csizmazia Olivér Bence

Csizmazia

Olivér Bence
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 8 0.00
42 Kurucz Lilla

Kurucz

Lilla
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 0.00
43 Horváth Csillag Panna

Horváth

Csillag Panna
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 0.00
44 Dalocsa Vince

Dalocsa

Vince
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 5 0.00
45 Végh Boglárka

Végh

Boglárka
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 6 0.00
46 MÉSZÁROS Patrícia

MÉSZÁROS

Patrícia
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 8 0.00
47 Dankó Zoltán

Dankó

Zoltán
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 6 0.00
48 LAKATOS Botond

LAKATOS

Botond
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 0.00
49 Mile Máté

Mile

Máté
Budapest Blazers Budapest Blazers 4 0.00
50 Szekeres Zalán

Szekeres

Zalán
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 8 0.00
51 Nagy Emil Nándor

Nagy

Emil Nándor
BKG-Ebes BKG-Ebes 8 0.00
52 Ágó Mátyás

Ágó

Mátyás
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 4 0.00
53 György Marcel

György

Marcel
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 0.00
54 Mizsei Donát

Mizsei

Donát
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 6 0.00
55 Nagy Hedvig

Nagy

Hedvig
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 6 0.00
56 Fenyvesi Péter Dávid

Fenyvesi

Péter Dávid
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 6 0.00
57 Sohonyai Amira Karolina

Sohonyai

Amira Karolina
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 5 0.00
58 Dénes Csanád

Dénes

Csanád
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 7 0.00
59 Pintér Zoárd

Pintér

Zoárd
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 6 0.00
60 Kiss Keve

Kiss

Keve
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 6 0.00
61 Győriványi Botond

Győriványi

Botond
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 0.00
62 Csata Lőrinc

Csata

Lőrinc
Beszterce KK Beszterce KK 6 0.00
63 Fekete Balázs

Fekete

Balázs
Siófoki KS Siófoki KS 7 0.00
64 Godány Gréta

Godány

Gréta
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 4 0.00
65 Jegesi Márk

Jegesi

Márk
Szolnoki KA Szolnoki KA 7 0.00
66 RIGÓ Szabolcs

RIGÓ

Szabolcs
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 0.00
67 Rádics Ádám

Rádics

Ádám
Radobasket Radobasket 6 0.00
68 Orosi Nándor Bence

Orosi

Nándor Bence
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 8 0.00
69 Lovas Márk

Lovas

Márk
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 6 0.00
70 Muresan Radu

Muresan

Radu
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 6 0.00
71 Nagy Boglárka

Nagy

Boglárka
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 8 0.00
72 Kenéz Koppány Sándor

Kenéz

Koppány Sándor
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 6 0.00
73 Svéd Anna Viktória

Svéd

Anna Viktória
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 6 0.00
74 IHÁSZ Vivien

IHÁSZ

Vivien
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 6 0.00
75 Dobos Milán

Dobos

Milán
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 6 0.00
76 Hegedüs Sára

Hegedüs

Sára
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 8 0.00
77 Horváth Bence Levente

Horváth

Bence Levente
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 8 0.00
78 Mihálovics Kristóf

Mihálovics

Kristóf
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 6 0.00
79 Tóth Márton

Tóth

Márton
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 4 0.00
80 Fülöp Buda Gergely

Fülöp

Buda Gergely
KKS-Titánok KKS-Titánok 3 0.00
81 Berta Mátyás

Berta

Mátyás
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 4 0.00
82 Ryssa Viktória

Ryssa

Viktória
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 4 0.00
83 Babay-Bognár Kinga

Babay-Bognár

Kinga
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 0.00
84 Szűcs Sándor

Szűcs

Sándor
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 4 0.00
85 Lendvai Alexandra

Lendvai

Alexandra
Radobasket/B Radobasket/B 6 0.00
86 Loderer Petra

Loderer

Petra
OSE MórMoták OSE MórMoták 6 0.00
87 Héjja Alexandra Dorin

Héjja

Alexandra Dorin
HSA Sasok HSA Sasok 8 0.00
88 Tisza Andor Gergő

Tisza

Andor Gergő
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
89 Vér Nikolett Erzsébet

Vér

Nikolett Erzsébet
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 0.00
90 Pronk Dávid

Pronk

Dávid
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 8 0.00
91 Kendi Arlen Martin

Kendi

Arlen Martin
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 8 0.00
92 Kovács Zoltán

Kovács

Zoltán
KVSE U12 KVSE U12 5 0.00
93 Majer Martin

Majer

Martin
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 4 0.00
94 Németh Atilla Gergő

Németh

Atilla Gergő
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 0.00
95 Kurucsó Fruzsina

Kurucsó

Fruzsina
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 3 0.00
96 Tóth Janka

Tóth

Janka
Török Sasok Török Sasok 6 0.00
97 Faragó Máté

Faragó

Máté
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 0.00
98 Vida Marcell Attila

Vida

Marcell Attila
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 3 0.00
99 Kuszkó Bence Ádám

Kuszkó

Bence Ádám
MAFC MAFC 6 0.00
100 Pomázi Lola

Pomázi

Lola
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 7 0.00
101 Tiszavári Balázs

Tiszavári

Balázs
Szerencs VSE Szerencs VSE 5 0.00
102 Bodnár Máté

Bodnár

Máté
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 0.00
103 Faraga Zsombor Zoárd

Faraga

Zsombor Zoárd
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 3 0.00
104 Gulyás Tamás

Gulyás

Tamás
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 7 0.00
105 Németh Léna

Németh

Léna
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 0.00
106 Schmidl Napsugár

Schmidl

Napsugár
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 0.00
107 Inczeffy Vivien

Inczeffy

Vivien
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 6 0.00
108 Mári László

Mári

László
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 8 0.00
109 Németh Anna

Németh

Anna
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 4 0.00
110 Keller Adrián

Keller

Adrián
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 8 0.00
111 Méhész Botond

Méhész

Botond
PILIS Basket PILIS Basket 8 0.00
112 Misóczki Zorka

Misóczki

Zorka
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 4 0.00
113 Komár Bence

Komár

Bence
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
114 Jecs Dominik

Jecs

Dominik
BLF KK/B BLF KK/B 3 0.00
115 Wéber Koppány

Wéber

Koppány
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 0.00
116 Czifra Péter

Czifra

Péter
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 6 0.00
117 Mátrahegyi Flóra

Mátrahegyi

Flóra
PILIS Basket PILIS Basket 8 0.00
118 Balázs Domonkos

Balázs

Domonkos
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 5 0.00
119 Felter Bendegúz

Felter

Bendegúz
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 6 0.00
120 Kerekes Nóra

Kerekes

Nóra
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 4 0.00
121 Muhvic Al Dominik

Muhvic Al

Dominik
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 4 0.00
122 Tóth Gréta

Tóth

Gréta
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 8 0.00
123 Vizi Benedek

Vizi

Benedek
SZSE U12 SZSE U12 4 0.00
124 Niederleitner Szófia

Niederleitner

Szófia
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 6 0.00
125 Bereczki Orsolya Tünde

Bereczki

Orsolya Tünde
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 7 0.00
126 Ying Jie Xin

Ying

Jie Xin
Budapest Blazers Budapest Blazers 6 0.00
127 Oross Anna

Oross

Anna
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 8 0.00
128 Jáger Gellért

Jáger

Gellért
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 8 0.00
129 Szentirmay András

Szentirmay

András
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 0.00
130 Moór Ádám

Moór

Ádám
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 7 0.00
131 Gesztesi Bálint

Gesztesi

Bálint
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 8 0.00
132 Kispál Zsófia

Kispál

Zsófia
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 8 0.00
133 Bolyán Hunor Péter

Bolyán

Hunor Péter
BKG Prima Akadémia U12 M BKG Prima Akadémia U12 M 3 0.00
134 Horváth Viktória

Horváth

Viktória
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 0.00
135 Szamay Kornél

Szamay

Kornél
DMTK DMTK 8 0.00
136 Molnár Petra

Molnár

Petra
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 6 0.00
137 Vinczenti Eliza

Vinczenti

Eliza
HSA Pumák HSA Pumák 7 0.00
138 Száraz Levente

Száraz

Levente
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 0.00
139 Kövér Vivien

Kövér

Vivien
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 0.00
140 Várai Ádám

Várai

Ádám
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 6 0.00
141 Simon Luca

Simon

Luca
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 6 0.00
142 Farkas Balázs

Farkas

Balázs
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
143 Hegyi Ádám Dániel

Hegyi

Ádám Dániel
Tatai Törpék Tatai Törpék 5 0.00
144 Tit Luca Andrei

Tit

Luca Andrei
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 8 0.00
145 Körtvélyessy Péter

Körtvélyessy

Péter
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 0.00
146 Szűcs Viktória

Szűcs

Viktória
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 4 0.00
147 Pánczél Bozsó

Pánczél

Bozsó
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 6 0.00
148 Töreky Gergő Gábor

Töreky

Gergő Gábor
KVSE U12 KVSE U12 5 0.00
149 Lakatos Rómeó

Lakatos

Rómeó
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 7 0.00
150 Orsós Rebeka Melissza

Orsós

Rebeka Melissza
Ajka Ajka 5 0.00
151 Hapsz Emese Boglárka

Hapsz

Emese Boglárka
MTK Budapest MTK Budapest 8 0.00
152 Rem Zsolt

Rem

Zsolt
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 0.00
153 Fülöp Kata

Fülöp

Kata
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 7 0.00
154 Ardelean Bendegúz József

Ardelean

Bendegúz József
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 3 0.00
155 Fenó Roland

Fenó

Roland
BSC BSC 4 0.00
156 Tell Vivien

Tell

Vivien
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 0.00
157 Oláh Ádám

Oláh

Ádám
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
158 Deák Dominik

Deák

Dominik
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 4 0.00
159 Szőke Nikoletta

Szőke

Nikoletta
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 4 0.00
160 Bán Boglárka

Bán

Boglárka
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 0.00
161 Buday Bulcsú

Buday

Bulcsú
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 7 0.00
162 Hóbor Dániel

Hóbor

Dániel
Téti Tigrisek Téti Tigrisek 4 0.00
163 Mityók Norbert

Mityók

Norbert
Békási Kaszások Békási Kaszások 6 0.00
164 Csúcs Dorina Anna

Csúcs

Dorina Anna
Radobasket/B Radobasket/B 6 0.00
165 Monos Tímea Gabriella

Monos

Tímea Gabriella
Tatai Aprók Tatai Aprók 8 0.00
166 Laczó Bence Péter

Laczó

Bence Péter
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 4 0.00
167 Gróf Gergő

Gróf

Gergő
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 4 0.00
168 Horváth Hella Sára

Horváth

Hella Sára
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 0.00
169 Szojka Milán

Szojka

Milán
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
170 Varga Zsombor

Varga

Zsombor
Esztergom U12 Esztergom U12 7 0.00
171 Szekeres Lóránt

Szekeres

Lóránt
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 6 0.00
172 Kun Bekény

Kun

Bekény
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 0.00
173 Székely Gergő

Székely

Gergő
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 0.00
174 Kabdebó Levente

Kabdebó

Levente
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
175 Melkovics Vince Ákos

Melkovics

Vince Ákos
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 0.00
176 Kövér Benedek András

Kövér

Benedek András
Gödi Gödények Gödi Gödények 6 0.00
177 KÁDÁR Bence

KÁDÁR

Bence
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 8 0.00
178 Raffai Benedek Balázs

Raffai

Benedek Balázs
Sopronkövesdi Zsiráfok Sopronkövesdi Zsiráfok 5 0.00
179 Molnár Sára

Molnár

Sára
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 3 0.00
180 Szabó Alexandra

Szabó

Alexandra
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 8 0.00
181 Sárai Zalán Márk

Sárai

Zalán Márk
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 8 0.00
182 Nagy Zsuzsanna

Nagy

Zsuzsanna
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 6 0.00
183 Asztalos Botond

Asztalos

Botond
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 0.00
184 Makán Kristóf Erik

Makán

Kristóf Erik
Beszterce KK Beszterce KK 8 0.00
185 Kozma Jázmin

Kozma

Jázmin
HSA Pumák HSA Pumák 7 0.00
186 Remsei Barnabás

Remsei

Barnabás
Radobasket Radobasket 8 0.00
187 Anek Balázs

Anek

Balázs
Kalózok Kalózok 4 0.00
188 Nagy Dániel

Nagy

Dániel
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 7 0.00
189 Riskó Lőrinc

Riskó

Lőrinc
Rácalmási Sárkányok Rácalmási Sárkányok 3 0.00
190 Zab Levente

Zab

Levente
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 6 0.00
191 Beke Kitti

Beke

Kitti
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 0.00
192 Marosi Míra Gabriella

Marosi

Míra Gabriella
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 0.00
193 Fehér Jázmin

Fehér

Jázmin
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 6 0.00
194 Bakacsi Lilla

Bakacsi

Lilla
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 3 0.00
195 Varga Letícia

Varga

Letícia
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 8 0.00
196 Szabó Bence

Szabó

Bence
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 8 0.00
197 Orosz István

Orosz

István
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 6 0.00
198 Fodor Zalán

Fodor

Zalán
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 7 0.00
199 Forján Eszter

Forján

Eszter
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 4 0.00
200 Kozma Kende

Kozma

Kende
RICSILLA RICSILLA 5 0.00
201 Barta Alexa Róza

Barta

Alexa Róza
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 6 0.00
202 Lőrinczi Zsigmond

Lőrinczi

Zsigmond
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 8 0.00
203 Gemzsi Dzsesszika

Gemzsi

Dzsesszika
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 7 0.00
204 Lenkai Lilla

Lenkai

Lilla
Újpest-MT/B Újpest-MT/B 4 0.00
205 Horváth Nikolett

Horváth

Nikolett
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 0.00
206 Dorner Péter Sándor

Dorner

Péter Sándor
Budapest Csepel Budapest Csepel 8 0.00
207 Szvetenay-Tymoszuk Mia

Szvetenay-Tymoszuk

Mia
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 4 0.00
208 Ács Emese

Ács

Emese
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 0.00
209 Lóczy György

Lóczy

György
SZKHSE SZKHSE 6 0.00
210 Kiss Réka Rebeka

Kiss

Réka Rebeka
DMTK/B DMTK/B 6 0.00
211 Osztotics Viktória

Osztotics

Viktória
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 8 0.00
212 Tautz Dániel

Tautz

Dániel
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 7 0.00
213 Konta Mira

Konta

Mira
Tatai Aprók Tatai Aprók 6 0.00
214 Türk Milán

Türk

Milán
TFSE TFSE 8 0.00
215 Mihályi Zsombor

Mihályi

Zsombor
Esztergom U12 Esztergom U12 6 0.00
216 Ferenc-Kapuvári Sára

Ferenc-Kapuvári

Sára
JKC JKC 5 0.00
217 Virág Viola

Virág

Viola
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 7 0.00
218 Nagy Alexandru Arpyka

Nagy

Alexandru Arpyka
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 4 0.00
219 Horváth Hanna

Horváth

Hanna
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 0.00
220 Szekeres Levente

Szekeres

Levente
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 8 0.00
221 Karai Lilla Zita

Karai

Lilla Zita
Pityke Fiú Pityke Fiú 6 0.00
222 Kovács Hanna

Kovács

Hanna
Fűzfői AK Fűzfői AK 4 0.00
223 Marth Zétény

Marth

Zétény
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 0.00
224 Kerling Barnabás

Kerling

Barnabás
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 4 0.00
225 Nagy Benedek

Nagy

Benedek
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 6 0.00
226 Miklós Koppány

Miklós

Koppány
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 8 0.00
227 Lukácsi Richárd

Lukácsi

Richárd
Lehel U12/B Lehel U12/B 3 0.00
228 Boros Csanád Hunor

Boros

Csanád Hunor
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 3 0.00
229 Gombkötő Ádám

Gombkötő

Ádám
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 0.00
230 Gérczei Bence

Gérczei

Bence
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 0.00
231 Nagy Előd

Nagy

Előd
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 8 0.00
232 Stikrád Dalma

Stikrád

Dalma
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 3 0.00
233 Dezső Alexa

Dezső

Alexa
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 6 0.00
234 Nádler Ádám

Nádler

Ádám
Esztergom U12 Esztergom U12 4 0.00
235 Szöllősi Viktória Anna

Szöllősi

Viktória Anna
HSA Sasok HSA Sasok 8 0.00
236 Gróf Tamás

Gróf

Tamás
OSE MórMoták OSE MórMoták 8 0.00
237 Vásárhelyi Milán

Vásárhelyi

Milán
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 5 0.00
238 Varga Zétény

Varga

Zétény
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 4 0.00
239 Herke Dániel Milán

Herke

Dániel Milán
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 5 0.00
240 Mentényi Málna

Mentényi

Málna
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 4 0.00
241 Dani Annamária

Dani

Annamária
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 8 0.00
242 Pölöskey András Ádám

Pölöskey

András Ádám
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 0.00
243 Kátai Zsófia

Kátai

Zsófia
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 5 0.00
244 Kőrössy Zsófia

Kőrössy

Zsófia
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 7 0.00
245 Nagy Tímea Léna

Nagy

Tímea Léna
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 7 0.00
246 Tál Jázmin Zia

Tál

Jázmin Zia
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 8 0.00
247 Karcz-Lukács Kolos

Karcz-Lukács

Kolos
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 8 0.00
248 Baksa Dorián Gábor

Baksa

Dorián Gábor
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 6 0.00
249 Schin Péter

Schin

Péter
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 6 0.00
250 Bodor Vivien

Bodor

Vivien
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 0.00
251 Kutas Levente

Kutas

Levente
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 0.00
252 Stein-Vinklár Flóra

Stein-Vinklár

Flóra
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 8 0.00
253 Kovács Rebeka

Kovács

Rebeka
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 7 0.00
254 Áder Noel

Áder

Noel
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 7 0.00
255 Kapitány Gábor

Kapitány

Gábor
Siófoki KS Siófoki KS 6 0.00
256 Petrovics Lilla Janka

Petrovics

Lilla Janka
Radobasket/B Radobasket/B 6 0.00
257 Albert Zsófia

Albert

Zsófia
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 6 0.00
258 Imre Márton

Imre

Márton
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 7 0.00
259 Bancos Cristian

Bancos

Cristian
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 6 0.00
260 Vadász Sándor Martin

Vadász

Sándor Martin
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 8 0.00
261 Sallai Bence

Sallai

Bence
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 0.00
262 Petercsák Kornélia

Petercsák

Kornélia
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 8 0.00
263 BADAR Levente László

BADAR

Levente László
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 7 0.00
264 Süth Miklós

Süth

Miklós
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 0.00
265 Wendl Viktor

Wendl

Viktor
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 4 0.00
266 Ványi Emma

Ványi

Emma
Radobasket/B Radobasket/B 4 0.00
267 Sipos József

Sipos

József
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 4 0.00
268 Maros Attila

Maros

Attila
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 0.00
269 Horváth Marcell

Horváth

Marcell
SZSE U12 SZSE U12 6 0.00
270 Vajger Villő Aliz

Vajger

Villő Aliz
SZSE U12 SZSE U12 5 0.00
271 Cservák Regina Réka

Cservák

Regina Réka
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 6 0.00
272 Daróczi Balázs Nándor

Daróczi

Balázs Nándor
Békási Kaszások Békási Kaszások 6 0.00
273 Pásztor Nóra

Pásztor

Nóra
Viadukt SE Viadukt SE 6 0.00
274 Pataki Boldizsár

Pataki

Boldizsár
VMG DSE VMG DSE 5 0.00
275 Vincz Blanka

Vincz

Blanka
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 8 0.00
276 Rem Dániel

Rem

Dániel
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 4 0.00
277 Németh Zoltán

Németh

Zoltán
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 5 0.00
278 Kárpáti Levente Máté

Kárpáti

Levente Máté
Hévíz SK Hévíz SK 3 0.00
279 Fehér Bende Zente

Fehér

Bende Zente
KASI/C KASI/C 8 0.00
280 Bujtás Ármin

Bujtás

Ármin
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 4 0.00
281 Zöldi Péter András

Zöldi

Péter András
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 5 0.00
282 Kővári Domonkos

Kővári

Domonkos
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 4 0.00
283 Sismanoglu Kaan

Sismanoglu

Kaan
DMTK DMTK 8 0.00
284 Kurucsó Hanna

Kurucsó

Hanna
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 3 0.00
285 Karácsony Mira Rabella

Karácsony

Mira Rabella
Hévíz SK Hévíz SK 7 0.00
286 Jakab Sándor

Jakab

Sándor
Szerencs VSE Szerencs VSE 6 0.00
287 Nyulászi Bálint

Nyulászi

Bálint
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 4 0.00
288 Burján Hanna Gréta

Burján

Hanna Gréta
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 6 0.00
289 Kurucz Zsombor

Kurucz

Zsombor
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 6 0.00
290 Gergely Botond

Gergely

Botond
Szerencs VSE Szerencs VSE 6 0.00
291 Szabó Soma

Szabó

Soma
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 0.00
292 Kéki Ágoston

Kéki

Ágoston
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 3 0.00
293 Horgász Róbert

Horgász

Róbert
Szolnoki KA Szolnoki KA 3 0.00
294 Rónai Márton János

Rónai

Márton János
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 4 0.00
295 Erdélyi Donát

Erdélyi

Donát
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 3 0.00
296 Molnár Kende

Molnár

Kende
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 8 0.00
297 Sipos Elizabet

Sipos

Elizabet
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 7 0.00
298 László Anna

László

Anna
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 7 0.00
299 Holod Gábor

Holod

Gábor
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 4 0.00
300 Ács-Sánta Kata

Ács-Sánta

Kata
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 6 0.00
301 Cozma Patrik

Cozma

Patrik
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 6 0.00
302 Pácza Blanka

Pácza

Blanka
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 8 0.00
303 Kis Bernadett

Kis

Bernadett
HSA Pumák HSA Pumák 4 0.00
304 Csomor Péter

Csomor

Péter
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 0.00
305 Kiss Gábor  Kende

Kiss

Gábor Kende
Monori SE Monori SE 8 0.00
306 Erdei Balázs

Erdei

Balázs
Szerencs VSE Szerencs VSE 8 0.00
307 Szekeres Teó

Szekeres

Teó
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 0.00
308 Molnár Dániel

Molnár

Dániel
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 8 0.00
309 Jánosi Roland

Jánosi

Roland
Budapest Csepel Budapest Csepel 7 0.00
310 Koncz Noémi Judit

Koncz

Noémi Judit
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 6 0.00
311 Turcsányi Nándor

Turcsányi

Nándor
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 6 0.00
312 Iglódi Tamás

Iglódi

Tamás
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 4 0.00
313 VÉGH Ingrid

VÉGH

Ingrid
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 7 0.00
314 Vajdics Dávid

Vajdics

Dávid
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 6 0.00
315 Pados Kira

Pados

Kira
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 5 0.00
316 Papp Gergely

Papp

Gergely
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 4 0.00
317 Kőszeghy Zorka

Kőszeghy

Zorka
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 0.00
318 Szűcs Léna Eliss

Szűcs

Léna Eliss
HSA Pumák HSA Pumák 7 0.00
319 Konrád Balázs

Konrád

Balázs
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 3 0.00
320 Harmati Zsolt

Harmati

Zsolt
RICSILLA Kunszentmárton RICSILLA Kunszentmárton 4 0.00
321 Vörös Sámuel

Vörös

Sámuel
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 0.00
322 Tenke Márton

Tenke

Márton
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 0.00
323 Küri Zsombor

Küri

Zsombor
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 3 0.00
324 Bidló Boglárka Boróka

Bidló

Boglárka Boróka
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 0.00
325 Szabó Milán Alex

Szabó

Milán Alex
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 0.00
326 Sándor Mirabella

Sándor

Mirabella
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 0.00
327 Kiss Benedek

Kiss

Benedek
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 8 0.00
328 Lakatos Barbara

Lakatos

Barbara
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 0.00
329 Décsey Csaba

Décsey

Csaba
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 6 0.00
330 Horváth Bálint

Horváth

Bálint
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 0.00
331 Pados Levente

Pados

Levente
RICSILLA RICSILLA 3 0.00
332 Suba Dániel

Suba

Dániel
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
333 Lichtl Liána

Lichtl

Liána
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 4 0.00
334 Miron Roland

Miron

Roland
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 8 0.00
335 Petz Vilmos

Petz

Vilmos
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 4 0.00
336 Kolosits Adél

Kolosits

Adél
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 8 0.00
337 Tóth Lóránd

Tóth

Lóránd
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 5 0.00
338 Pásti Bianka

Pásti

Bianka
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 6 0.00
339 Kovács Zalán

Kovács

Zalán
VMG DSE VMG DSE 6 0.00
340 Pintér Rozália Mária

Pintér

Rozália Mária
Radobasket/B Radobasket/B 4 0.00
341 Varga Dávid

Varga

Dávid
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 4 0.00
342 Veszprémi Ábel

Veszprémi

Ábel
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 6 0.00
343 Szerecz Blanka

Szerecz

Blanka
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 7 0.00
344 Kárpáthegyi Léda Anna

Kárpáthegyi

Léda Anna
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 3 0.00
345 Camenzind Alina Bianca

Camenzind

Alina Bianca
Budapest Blazers Budapest Blazers 6 0.00
346 Kis Milán

Kis

Milán
KASI/C KASI/C 8 0.00
347 Maksa Roland

Maksa

Roland
Pityke Fiú Pityke Fiú 5 0.00
348 Marossy Ádám

Marossy

Ádám
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 8 0.00
349 Maser Kata

Maser

Kata
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 5 0.00
350 Südi-Molnár Luca

Südi-Molnár

Luca
Tatai Aprók Tatai Aprók 8 0.00
351 Hallgató Gellért

Hallgató

Gellért
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 8 0.00
352 Tolnai-Halász László

Tolnai-Halász

László
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 0.00
353 BALOG László

BALOG

László
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 0.00
354 Dimény Kincső Petra

Dimény

Kincső Petra
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 0.00
355 Matejcsek Míra

Matejcsek

Míra
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 8 0.00
356 Bernei Emma

Bernei

Emma
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 0.00
357 Vanó András

Vanó

András
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 8 0.00
358 Bakos Anna Dominika

Bakos

Anna Dominika
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 0.00
359 Horváth Zétény

Horváth

Zétény
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 3 0.00
360 Koprla Benjámin

Koprla

Benjámin
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 8 0.00
361 Gróf Máté

Gróf

Máté
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 6 0.00
362 Mezriczky Hanna

Mezriczky

Hanna
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 0.00
363 Kohári Áron

Kohári

Áron
Beszterce KK Beszterce KK 6 0.00
364 Rutterschmidt Martin

Rutterschmidt

Martin
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
365 Csaplár Mercédesz

Csaplár

Mercédesz
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 4 0.00
366 Magyarósi Léna

Magyarósi

Léna
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 4 0.00
367 Kardos Botond

Kardos

Botond
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 6 0.00
368 Ferencz Zsombor János

Ferencz

Zsombor János
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 4 0.00
369 Schmid Sophia

Schmid

Sophia
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 6 0.00
370 Dancsó Orsolya Darina

Dancsó

Orsolya Darina
Szentesi KK Szentesi KK 6 0.00
371 Horváth Dániel

Horváth

Dániel
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 8 0.00
372 Kölbl Levente

Kölbl

Levente
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 3 0.00
373 Susányi Kata

Susányi

Kata
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 6 0.00
374 Varga Fruzsina

Varga

Fruzsina
Radobasket/B Radobasket/B 4 0.00
375 Balogh Gergő

Balogh

Gergő
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 8 0.00
376 Tatai Gréta

Tatai

Gréta
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 6 0.00
377 Csepregi Luca

Csepregi

Luca
Rácalmási Sárkányok Rácalmási Sárkányok 3 0.00
378 Kovács Balázs

Kovács

Balázs
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 6 0.00
379 Vörös Bodza

Vörös

Bodza
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 0.00
380 Batuska József

Batuska

József
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 0.00
381 Duchaj Benedek

Duchaj

Benedek
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 7 0.00
382 Kovács Ármin

Kovács

Ármin
TFSE TFSE 8 0.00
383 Hencz Debóra Evelin

Hencz

Debóra Evelin
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 4 0.00
384 Forró Dorottya Abigél

Forró

Dorottya Abigél
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 8 0.00
385 Horváth Bence

Horváth

Bence
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 8 0.00
386 Szabó László

Szabó

László
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 5 0.00
387 Elek Félix

Elek

Félix
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 8 0.00
388 Csákvári Attila Erik

Csákvári

Attila Erik
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 3 0.00
389 Kovacsics Kata

Kovacsics

Kata
Széchenyi KA Széchenyi KA 5 0.00
390 Bite Marcell

Bite

Marcell
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 6 0.00
391 Valóczki Szabolcs Levente

Valóczki

Szabolcs Levente
Radobasket/B Radobasket/B 6 0.00
392 Horváth Nóra

Horváth

Nóra
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 4 0.00
393 Horváth Anna

Horváth

Anna
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 0.00
394 Dávid Tamás

Dávid

Tamás
Szolnoki KA Szolnoki KA 8 0.00
395 Pongrácz Fanni Jázmin

Pongrácz

Fanni Jázmin
Téti Tigrisek Téti Tigrisek 4 0.00
396 Végh Viktória Kitti

Végh

Viktória Kitti
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 0.00
397 Dózsa Kincső

Dózsa

Kincső
SZKHSE SZKHSE 4 0.00
398 Karai Bernát Sándor

Karai

Bernát Sándor
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 8 0.00
399 Végh Nóra

Végh

Nóra
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 3 0.00
400 Szántai Szonja

Szántai

Szonja
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 8 0.00
401 Kiss Áron

Kiss

Áron
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 6 0.00
402 Magán Levente

Magán

Levente
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 6 0.00
403 Szemenyei Abigél

Szemenyei

Abigél
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 7 0.00
404 Szoó Milán

Szoó

Milán
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 8 0.00
405 Kelemen Kata

Kelemen

Kata
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 3 0.00
406 Módi Lara Dóra

Módi

Lara Dóra
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 3 0.00
407 Illés Márk Ákos

Illés

Márk Ákos
Hévíz SK Hévíz SK 6 0.00
408 Szecső Dániel

Szecső

Dániel
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 0.00
409 Gerber Luca

Gerber

Luca
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 0.00
410 Varga Dóra Anna

Varga

Dóra Anna
Fűzfői AK Fűzfői AK 3 0.00
411 Eckensberger Sára Margit

Eckensberger

Sára Margit
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 8 0.00
412 Ágosoton Attila

Ágosoton

Attila
JKC JKC 7 0.00
413 Sebe Mátyás

Sebe

Mátyás
KVSE U12 KVSE U12 4 0.00
414 Farkas Róbert

Farkas

Róbert
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 5 0.00
415 Varga Ábel

Varga

Ábel
MAFC MAFC 4 0.00
416 Bogdán Fanni

Bogdán

Fanni
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 3 0.00
417 Horváth Bence

Horváth

Bence
ZTE KK/B ZTE KK/B 4 0.00
418 Kakas Benedek

Kakas

Benedek
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 6 0.00
419 Fehérvári Alíz

Fehérvári

Alíz
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 8 0.00
420 Orosz Bence Szabolcs

Orosz

Bence Szabolcs
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 0.00
421 Bernáth Etele

Bernáth

Etele
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 5 0.00
422 Heisz Petra

Heisz

Petra
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 7 0.00
423 Antal Zsombor

Antal

Zsombor
Szentesi KK Szentesi KK 6 0.00
424 Vankó Bence Péter

Vankó

Bence Péter
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 8 0.00
425 Kovács István

Kovács

István
JKC JKC 7 0.00
426 Kiss Enikő Tímea

Kiss

Enikő Tímea
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 4 0.00
427 Nagy Borostyán Julianna

Nagy

Borostyán Julianna
SZSE U12 SZSE U12 5 0.00
428 Sipos Alexa

Sipos

Alexa
Csata Garfield Csata Garfield 8 0.00
429 Osztatni Máté Barnabás

Osztatni

Máté Barnabás
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 6 0.00
430 Kiss Máté

Kiss

Máté
Bajai Bácska Bajai Bácska 8 0.00
431 Illés Bence

Illés

Bence
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
432 Németh Lilien

Németh

Lilien
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 6 0.00
433 Vadon Viktória Hanna

Vadon

Viktória Hanna
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 5 0.00
434 Kazancsov Panna

Kazancsov

Panna
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 8 0.00
435 Kovács Viktória

Kovács

Viktória
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 0.00
436 Matisz Dániel

Matisz

Dániel
VMG DSE VMG DSE 4 0.00
437 Májer Levente

Májer

Levente
Szerencs VSE Szerencs VSE 6 0.00
438 Levente Boglárka

Levente

Boglárka
DMTK/B DMTK/B 8 0.00
439 Vajda Abigél

Vajda

Abigél
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 0.00
440 Buday Alex Máté

Buday

Alex Máté
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 4 0.00
441 Gulyás Gréta

Gulyás

Gréta
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 3 0.00
442 Nagy Ádám

Nagy

Ádám
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 3 0.00
443 Sikó Balázs Péter

Sikó

Balázs Péter
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 8 0.00
444 Jánószki Enikő Nóra

Jánószki

Enikő Nóra
Radobasket/B Radobasket/B 6 0.00
445 Lép Izabella

Lép

Izabella
Széchenyi KA Széchenyi KA 8 0.00
446 Koller Kolos

Koller

Kolos
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 6 0.00
447 Scarlat Mihai

Scarlat

Mihai
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 4 0.00
448 Balogh Brendon

Balogh

Brendon
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 6 0.00
449 Pusztai Zita

Pusztai

Zita
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 4 0.00
450 Révész Panni

Révész

Panni
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 8 0.00
451 GYÉMÁNT Nimród

GYÉMÁNT

Nimród
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 6 0.00
452 Kolozsi Vanessza

Kolozsi

Vanessza
Pityke Fiú Pityke Fiú 6 0.00
453 Ráskai Zsófia

Ráskai

Zsófia
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 5 0.00
454 Bach Gábor Ernő

Bach

Gábor Ernő
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 4 0.00
455 Ocsenás Móna Petra

Ocsenás

Móna Petra
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 0.00
456 Szöllősi Botond

Szöllősi

Botond
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 8 0.00
457 Koyuncu Deniz

Koyuncu

Deniz
SZSE U12 SZSE U12 3 0.00
458 Vass-Kovács Karolin

Vass-Kovács

Karolin
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 6 0.00
459 Piák Anna Petra

Piák

Anna Petra
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 5 0.00
460 Takács Levente

Takács

Levente
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 3 0.00
461 Babai Zora Janka

Babai

Zora Janka
Viadukt SE Viadukt SE 6 0.00
462 Rózsahegyi Márk

Rózsahegyi

Márk
Malév Kobrák Malév Kobrák 5 0.00
463 Gugolya Nóra

Gugolya

Nóra
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 0.00
464 Várhegyi Zoltán Ákos

Várhegyi

Zoltán Ákos
BLF KK/B BLF KK/B 3 0.00
465 Chapman Maximilián Attila

Chapman

Maximilián Attila
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 8 0.00
466 Lakatos Csanád

Lakatos

Csanád
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 6 0.00
467 Buchholz Huba

Buchholz

Huba
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 8 0.00
468 Grósz Ádám

Grósz

Ádám
Békási Kaszások Békási Kaszások 4 0.00
469 Jablonszki Lili

Jablonszki

Lili
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 4 0.00
470 Kaminski Kevin Rómeó

Kaminski

Kevin Rómeó
DMTK DMTK 3 0.00
471 Árvay Zsófia

Árvay

Zsófia
Török Sasok Török Sasok 8 0.00
472 Farkas Noel István

Farkas

Noel István
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 8 0.00
473 Ujj Iván István

Ujj

Iván István
Szerencs VSE Szerencs VSE 8 0.00
474 Zengői Laura

Zengői

Laura
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 0.00
475 Rostás Atilla Titusz

Rostás

Atilla Titusz
Siófoki KS Siófoki KS 4 0.00
476 Kiss Lorina

Kiss

Lorina
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 6 0.00
477 Vinczenti Lujza

Vinczenti

Lujza
HSA Pumák HSA Pumák 7 0.00
478 Szalai Márk Róbert

Szalai

Márk Róbert
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 3 0.00
479 Ambrus Renáta

Ambrus

Renáta
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 3 0.00
480 Péter Tamás

Péter

Tamás
Szolnoki KA Szolnoki KA 4 0.00
481 Csonka Csaba

Csonka

Csaba
KASI/C KASI/C 8 0.00
482 Szigeti Soma

Szigeti

Soma
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 6 0.00
483 Olajos Levente

Olajos

Levente
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 8 0.00
484 Máhl Laura

Máhl

Laura
Fűzfői AK Fűzfői AK 7 0.00
485 Jánosi Dávid

Jánosi

Dávid
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 6 0.00
486 Stomp Lilla

Stomp

Lilla
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 7 0.00
487 Horváth Jázmin

Horváth

Jázmin
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 6 0.00
488 Bősze Máté

Bősze

Máté
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 6 0.00
489 Korompay Lili

Korompay

Lili
SZPA-HSE SZPA-HSE 3 0.00
490 Zeke Nikol

Zeke

Nikol
Tatabányai KC Tatabányai KC 5 0.00
491 Szabó Zsigmond Attila

Szabó

Zsigmond Attila
BKG-Ebes BKG-Ebes 6 0.00
492 Körtvélyessy András Pál

Körtvélyessy

András Pál
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 6 0.00
493 Varga András János

Varga

András János
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 6 0.00
494 Vágvölgyi Zsófia

Vágvölgyi

Zsófia
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 0.00
495 Kovács Péter

Kovács

Péter
KASI/A KASI/A 8 0.00
496 Csoma Réka Petra

Csoma

Réka Petra
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 4 0.00
497 Dávid Roland László

Dávid

Roland László
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 4 0.00
498 Szabó Norbert

Szabó

Norbert
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 5 0.00
499 MOLNÁR Bence

MOLNÁR

Bence
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 5 0.00
500 Herczeg Ádám

Herczeg

Ádám
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 6 0.00
501 Papp Kamilla Réka

Papp

Kamilla Réka
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 5 0.00
502 Yi Keyan

Yi

Keyan
Budapest Blazers Budapest Blazers 6 0.00
503 Dániel Benjámin

Dániel

Benjámin
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 6 0.00
504 Pethes Benedek

Pethes

Benedek
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 8 0.00
505 Győrfi Ákos

Győrfi

Ákos
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 0.00
506 Klein Domonkos

Klein

Domonkos
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 6 0.00
507 Pölös Máté

Pölös

Máté
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 5 0.00
508 Oláh Nóra

Oláh

Nóra
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 8 0.00
509 Mencseli Kornél

Mencseli

Kornél
Fűzfői AK Fűzfői AK 5 0.00
510 Paré Márk

Paré

Márk
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 8 0.00
511 Dobos Benedek Dorián

Dobos

Benedek Dorián
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 0.00
512 Rubi Marcell

Rubi

Marcell
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 0.00
513 Almani Sami Majdi

Almani

Sami Majdi
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 6 0.00
514 Hegedüs Hanga

Hegedüs

Hanga
Csata Garfield Csata Garfield 6 0.00
515 Gombás Petra

Gombás

Petra
OSE MórMoták OSE MórMoták 6 0.00
516 Gershoj Benjamin

Gershoj

Benjamin
Tatai Aprók Tatai Aprók 4 0.00
517 Bartusz Szabolcs Márk

Bartusz

Szabolcs Márk
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 5 0.00
518 Vermes Máté

Vermes

Máté
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
519 Asatofei Levéd

Asatofei

Levéd
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 3 0.00
520 Fornvald Thomas

Fornvald

Thomas
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 8 0.00
521 Simon Péter Márk

Simon

Péter Márk
Tatai Törpék Tatai Törpék 4 0.00
522 Forgács Elinor Dóra

Forgács

Elinor Dóra
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 6 0.00
523 Tóth Levente

Tóth

Levente
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 6 0.00
524 Goda János

Goda

János
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 6 0.00
525 Vida Jázmin

Vida

Jázmin
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 4 0.00
526 Hohl Benjámin

Hohl

Benjámin
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 6 0.00
527 Máthé-Mózes Emma

Máthé-Mózes

Emma
MTK Budapest MTK Budapest 4 0.00
528 Hegedüs Botond

Hegedüs

Botond
KASI/B KASI/B 8 0.00
529 Nagy Máté

Nagy

Máté
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 6 0.00
530 Kollár Kata

Kollár

Kata
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 3 0.00
531 Turóczy Dalma

Turóczy

Dalma
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 7 0.00
532 Novográdecz Damján

Novográdecz

Damján
PILIS Basket PILIS Basket 8 0.00
533 DARAGÓ Bence

DARAGÓ

Bence
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 6 0.00
534 Ruzsa Kamilla

Ruzsa

Kamilla
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 8 0.00
535 Vadon Regina

Vadon

Regina
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 8 0.00
536 Bozóki Dániel

Bozóki

Dániel
Szentesi KK Szentesi KK 4 0.00
537 Király Krisztián

Király

Krisztián
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 0.00
538 Kocsis Eszter

Kocsis

Eszter
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 7 0.00
539 Csernus Dániel

Csernus

Dániel
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 0.00
540 Simon Alexandra

Simon

Alexandra
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 8 0.00
541 Szikszai Balázs János

Szikszai

Balázs János
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 6 0.00
542 Sütő-Orbán Panni

Sütő-Orbán

Panni
Csata Garfield Csata Garfield 8 0.00
543 Papp Kata

Papp

Kata
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 8 0.00
544 Gerencsér Anna

Gerencsér

Anna
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 4 0.00
545 Mátrai Nóra

Mátrai

Nóra
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 7 0.00
546 Szücs Fanni Lili

Szücs

Fanni Lili
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 7 0.00
547 Nagy Réka

Nagy

Réka
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 0.00
548 Czeibert Soma Gergő

Czeibert

Soma Gergő
KASI/C KASI/C 8 0.00
549 Tarjányi Lőrinc

Tarjányi

Lőrinc
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 7 0.00
550 GULYÁS PETRA

GULYÁS

PETRA
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 4 0.00
551 Pokorny Péter

Pokorny

Péter
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 0.00
552 Garay Zsuzsanna

Garay

Zsuzsanna
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 8 0.00
553 Bán Tamás Lóránt

Bán

Tamás Lóránt
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 0.00
554 Karda Attila Patrik

Karda

Attila Patrik
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 7 0.00
555 Kollár Lilla

Kollár

Lilla
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 8 0.00
556 Huang Tingyue

Huang

Tingyue
Tatabányai KC Tatabányai KC 5 0.00
557 Varga Marcell

Varga

Marcell
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 8 0.00
558 Baka Boldizsár

Baka

Boldizsár
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 0.00
559 Kokavecz Rita

Kokavecz

Rita
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 4 0.00
560 GALAMBOS KENDE

GALAMBOS

KENDE
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 3 0.00
561 Bíró Bence Benjamin

Bíró

Bence Benjamin
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 0.00
562 Rostás Sára

Rostás

Sára
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 8 0.00
563 Poór Dénes

Poór

Dénes
Rácalmási Sárkányok Rácalmási Sárkányok 3 0.00
564 Wochna Bence

Wochna

Bence
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 0.00
565 Molnár-Sóvágó Máté

Molnár-Sóvágó

Máté
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 0.00
566 Milanics Krisztina

Milanics

Krisztina
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 0.00
567 Lipcsik Alíz

Lipcsik

Alíz
Csata Garfield Csata Garfield 8 0.00
568 Diósi Csenge Dominika

Diósi

Csenge Dominika
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 0.00
569 Bodri Liliána

Bodri

Liliána
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 8 0.00
570 Trombitás Marcell

Trombitás

Marcell
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 0.00
571 Makai Cintia Ibolya

Makai

Cintia Ibolya
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 6 0.00
572 Nagy Mihály

Nagy

Mihály
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 6 0.00
573 Krizsán Kata

Krizsán

Kata
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 0.00
574 Vágvölgyi Viktória

Vágvölgyi

Viktória
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 0.00
575 Török Botond

Török

Botond
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 6 0.00
576 Szabó Orsolya

Szabó

Orsolya
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 0.00
577 Kecskeméti Barnabás

Kecskeméti

Barnabás
Siófoki KS Siófoki KS 4 0.00
578 Vida Dorottya

Vida

Dorottya
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 8 0.00
579 Paulicska Fruzsina

Paulicska

Fruzsina
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 7 0.00
580 Biczó Panna

Biczó

Panna
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 0.00
581 Kiss Flóra

Kiss

Flóra
BKG Prima Akadémia U12 M BKG Prima Akadémia U12 M 3 0.00
582 Kassai Dávid

Kassai

Dávid
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 0.00
583 Csányi Zétény

Csányi

Zétény
SZKHSE SZKHSE 6 0.00
584 Kiss-Luczai Milán

Kiss-Luczai

Milán
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 0.00
585 Nyíri Viktória

Nyíri

Viktória
HSA Pumák HSA Pumák 7 0.00
586 Dézsi Martin Benjamin

Dézsi

Martin Benjamin
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 7 0.00
587 Homoki Zsombor

Homoki

Zsombor
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 6 0.00
588 Balogh Zénó Krisztofer

Balogh

Zénó Krisztofer
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 8 0.00
589 Antóni Bence

Antóni

Bence
Radobasket Radobasket 8 0.00
590 Vukics Bulcsú

Vukics

Bulcsú
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 5 0.00
591 Földes Beatrix

Földes

Beatrix
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 8 0.00
592 Kádár Botond

Kádár

Botond
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 5 0.00
593 Lassán Márk

Lassán

Márk
FTSI Fiú FTSI Fiú 5 0.00
594 Filep-Kallós Mátyás

Filep-Kallós

Mátyás
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 6 0.00
595 Pintér Viola

Pintér

Viola
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 0.00
596 Göcze Zsombor

Göcze

Zsombor
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 4 0.00
597 Halász Jonatán

Halász

Jonatán
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 0.00
598 Galacz-Gidófalvy Bendegúz

Galacz-Gidófalvy

Bendegúz
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 8 0.00
599 Deák Adél

Deák

Adél
OSE MórMoták OSE MórMoták 6 0.00
600 Usherwood Sophie

Usherwood

Sophie
Széchenyi KA Széchenyi KA 4 0.00
601 Rácz Péter

Rácz

Péter
Lehel U12/B Lehel U12/B 6 0.00
602 Hadarits Júlia

Hadarits

Júlia
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 3 0.00
603 Veres Doren

Veres

Doren
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 4 0.00
604 Rékli Hunor

Rékli

Hunor
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 0.00
605 Verasztó Vilmos

Verasztó

Vilmos
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 8 0.00
606 Pásk Richárd György

Pásk

Richárd György
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 4 0.00
607 Ligler Barnabás

Ligler

Barnabás
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 6 0.00
608 Flórián Kamilla Kíra

Flórián

Kamilla Kíra
Esztergom U12 Esztergom U12 6 0.00
609 Ekler Attila

Ekler

Attila
Hévíz SK Hévíz SK 7 0.00
610 Fekete Balázs

Fekete

Balázs
BLF KK/A BLF KK/A 5 0.00
611 Masnecz Hanna

Masnecz

Hanna
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 6 0.00
612 Ferkó Dorka

Ferkó

Dorka
Tatai Aprók Tatai Aprók 6 0.00
613 Fekete Alex Richárd

Fekete

Alex Richárd
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 6 0.00
614 Zámbori Luca

Zámbori

Luca
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 6 0.00
615 Rigó Dorina

Rigó

Dorina
Széchenyi KA Széchenyi KA 6 0.00
616 Bódis Csenge

Bódis

Csenge
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 0.00
617 Molnár Márk Miklós

Molnár

Márk Miklós
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 8 0.00
618 Pintér Dóra

Pintér

Dóra
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 6 0.00
619 Pekarek Boglárka

Pekarek

Boglárka
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 3 0.00
620 Hajnal Lara

Hajnal

Lara
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 3 0.00
621 Varga Áron

Varga

Áron
Kalózok Kalózok 4 0.00
622 Horváth Patrik

Horváth

Patrik
Téti Tigrisek Téti Tigrisek 4 0.00
623 Árva Krisztián Botond

Árva

Krisztián Botond
BLF KK/A BLF KK/A 6 0.00
624 Kendelényi Léda

Kendelényi

Léda
MTK Budapest MTK Budapest 6 0.00
625 Reith Ármin

Reith

Ármin
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 0.00
626 Kojnok Botond

Kojnok

Botond
OSE MórMoták OSE MórMoták 3 0.00
627 Kása Levente

Kása

Levente
ZTE KK/B ZTE KK/B 4 0.00
628 Balogh Gergely

Balogh

Gergely
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 3 0.00
629 Semegi-Nyulas Csaba

Semegi-Nyulas

Csaba
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 6 0.00
630 Iványi Zsófia Alexa

Iványi

Zsófia Alexa
Radobasket/B Radobasket/B 6 0.00
631 Sághy Tamás

Sághy

Tamás
KASI/B KASI/B 8 0.00
632 Demeter Anna

Demeter

Anna
Török Sasok Török Sasok 6 0.00
633 Pop Matei

Pop

Matei
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 8 0.00
634 Nyulász Viktória

Nyulász

Viktória
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 7 0.00
635 Simon Liza

Simon

Liza
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 4 0.00
636 László Domonkos

László

Domonkos
BLF KK/A BLF KK/A 5 0.00
637 Lovász Lehel

Lovász

Lehel
CEKK CEKK 5 0.00
638 Tajti Dóra

Tajti

Dóra
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 8 0.00
639 Vadon Gellért Domonkos

Vadon

Gellért Domonkos
BLF KK/B BLF KK/B 5 0.00
640 Világos Kristóf Zsolt

Világos

Kristóf Zsolt
Hévíz SK Hévíz SK 3 0.00
641 Papp Zsófia

Papp

Zsófia
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 0.00
642 Páll Csaba Levente

Páll

Csaba Levente
Békási Kaszások Békási Kaszások 6 0.00
643 Kokas Hanna

Kokas

Hanna
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 3 0.00
644 Jánosi Flóra Csillag

Jánosi

Flóra Csillag
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 8 0.00
645 Csillag Liza

Csillag

Liza
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 8 0.00
646 Farkas Márkó

Farkas

Márkó
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 0.00
647 Lattmann Erik Miklós

Lattmann

Erik Miklós
Malév Kobrák Malév Kobrák 3 0.00
648 Dávid Emese

Dávid

Emese
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 0.00
649 Szilágyi Dávid

Szilágyi

Dávid
BLF KK/B BLF KK/B 5 0.00
650 Kozma Kornél

Kozma

Kornél
Szentesi KK Szentesi KK 8 0.00
651 Nagy Rebeka Emma

Nagy

Rebeka Emma
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 8 0.00
652 Kajtár-Varga Dominik

Kajtár-Varga

Dominik
Újpest-MT/B Újpest-MT/B 5 0.00
653 Lakatos Szabolcs

Lakatos

Szabolcs
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 7 0.00
654 Holló-Hunya Márton

Holló-Hunya

Márton
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 4 0.00
655 Subicz Barnabás

Subicz

Barnabás
KASI/A KASI/A 7 0.00
656 Karli Dóra

Karli

Dóra
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 8 0.00
657 Kiri Nándor

Kiri

Nándor
FTSI Fiú FTSI Fiú 4 0.00
658 Spendel Adél

Spendel

Adél
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 6 0.00
659 Csicsely-Podani Anna

Csicsely-Podani

Anna
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 8 0.00
660 PÁVEL Ármin

PÁVEL

Ármin
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 0.00
661 Tóth Alíz

Tóth

Alíz
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 8 0.00
662 Herter Hanna

Herter

Hanna
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 0.00
663 Cseppentő Lilla

Cseppentő

Lilla
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 5 0.00
664 Csizmadia Zsófia Mária

Csizmadia

Zsófia Mária
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 3 0.00
665 Kovács Zétény Attila

Kovács

Zétény Attila
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 6 0.00
666 Faubl Csenge Zsuzsanna

Faubl

Csenge Zsuzsanna
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 4 0.00
667 Tolnai Márton

Tolnai

Márton
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 4 0.00
668 Jakab Kiara

Jakab

Kiara
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 8 0.00
669 Bátor Hunor

Bátor

Hunor
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 4 0.00
670 Abaházy Zalán

Abaházy

Zalán
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 4 0.00
671 Tasi Roland Kristóf

Tasi

Roland Kristóf
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 6 0.00
672 Mokcsay Dóra

Mokcsay

Dóra
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 0.00
673 Frenreisz Zalán

Frenreisz

Zalán
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 5 0.00
674 Héjja Olivér Máté

Héjja

Olivér Máté
SZPA-HSE SZPA-HSE 3 0.00
675 Pöltl Hanna

Pöltl

Hanna
Tatabányai KC Tatabányai KC 7 0.00
676 Fodor Szabolcs

Fodor

Szabolcs
BKG-Ebes BKG-Ebes 8 0.00
677 Boga Levente László

Boga

Levente László
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 4 0.00
678 Horváth Márton

Horváth

Márton
BSC BSC 8 0.00
679 Patakvárhegyi Zoltán

Patakvárhegyi

Zoltán
Pityke Fiú Pityke Fiú 4 0.00
680 Matola Dalma

Matola

Dalma
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 0.00
681 Horváth Norina

Horváth

Norina
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 3 0.00
682 Maszlag Tamás

Maszlag

Tamás
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 5 0.00
683 Bánóczky Bence

Bánóczky

Bence
Bajai Bácska Bajai Bácska 8 0.00
684 JOVANOVICS Bence

JOVANOVICS

Bence
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 6 0.00
685 Bánáti Lili

Bánáti

Lili
Bajai NKK Bajai NKK 8 0.00
686 Filep Eszter Írisz

Filep

Eszter Írisz
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 7 0.00
687 Bokányi Dávid

Bokányi

Dávid
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 4 0.00
688 Kőhegyi Sarolta Linda

Kőhegyi

Sarolta Linda
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 7 0.00
689 Sarvajcz Dávid

Sarvajcz

Dávid
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 0.00
690 Petrák Dorka

Petrák

Dorka
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 3 0.00
691 Hajdu-Adamik Csege

Hajdu-Adamik

Csege
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 4 0.00
692 Nagy Norbert

Nagy

Norbert
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 5 0.00
693 Sulyok Áron

Sulyok

Áron
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 7 0.00
694 Szabó Zoltán

Szabó

Zoltán
MAFC MAFC 4 0.00
695 Kovács Dávid

Kovács

Dávid
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 8 0.00
696 Szeifert Ábel Botond

Szeifert

Ábel Botond
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 6 0.00
697 Éles Mátyás

Éles

Mátyás
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 0.00
698 Olcsák Zsigmond

Olcsák

Zsigmond
Cívis DKA Tigrisek/B Cívis DKA Tigrisek/B 4 0.00
699 Saincaize Dániel Noel

Saincaize

Dániel Noel
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 0.00
700 Kállay Benjámin

Kállay

Benjámin
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 8 0.00
701 Kovácsovics Zétény

Kovácsovics

Zétény
VMG DSE VMG DSE 4 0.00
702 Pongó Miklós

Pongó

Miklós
Széchenyi Tömegsport SE Medvék Széchenyi Tömegsport SE Medvék 6 0.00
703 Hubai Lenke

Hubai

Lenke
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 0.00
704 Bereczki Eszter

Bereczki

Eszter
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 7 0.00
705 Bolba Flaviu

Bolba

Flaviu
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 6 0.00
706 Malét-Szabó Márton

Malét-Szabó

Márton
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 5 0.00
707 Pozman Ábel

Pozman

Ábel
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 6 0.00
708 Tapodi Kornél

Tapodi

Kornél
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 4 0.00
709 Görög Martin

Görög

Martin
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 4 0.00
710 Molnár Béla Rikardó

Molnár

Béla Rikardó
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 4 0.00
711 Ress Máté

Ress

Máté
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 8 0.00
712 Fecz Hunor

Fecz

Hunor
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 6 0.00
713 Csornai Dóra

Csornai

Dóra
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 8 0.00
714 Seeberger Martin

Seeberger

Martin
FTSI Fiú FTSI Fiú 7 0.00
715 Hegedűs Alexandra

Hegedűs

Alexandra
Fűzfői AK Fűzfői AK 5 0.00
716 Tihanyi Simon Bence

Tihanyi

Simon Bence
SZPA-HSE SZPA-HSE 4 0.00
717 Neumann András

Neumann

András
PILIS Basket PILIS Basket 8 0.00
718 Tóth Csanád Tibor

Tóth

Csanád Tibor
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 6 0.00
719 Vanyák Balázs

Vanyák

Balázs
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 8 0.00
720 Verhás Kata

Verhás

Kata
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 6 0.00
721 Pogány Kata

Pogány

Kata
Szentesi KK Szentesi KK 6 0.00
722 Juhász Adrienn

Juhász

Adrienn
Kaszás Girls Kaszás Girls 6 0.00
723 Zavodnyik Petra

Zavodnyik

Petra
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 7 0.00
724 Czermann Zétény

Czermann

Zétény
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 0.00
725 Dezső-Kovács Szófia

Dezső-Kovács

Szófia
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 0.00
726 Hegyesi Norbert

Hegyesi

Norbert
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 6 0.00
727 Susánszki Júlia

Susánszki

Júlia
Csata Garfield Csata Garfield 8 0.00
728 Molnár Gréta

Molnár

Gréta
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 7 0.00
729 Szabó Botond

Szabó

Botond
Bajai Bácska Bajai Bácska 3 0.00
730 Marton Balázs

Marton

Balázs
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 8 0.00
731 Szobácsi Hunor Krisztián

Szobácsi

Hunor Krisztián
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 4 0.00
732 Csatordai Lajos

Csatordai

Lajos
Szentesi KK Szentesi KK 4 0.00
733 Stikl Péter

Stikl

Péter
KASI/A KASI/A 6 0.00
734 Besztercei Ákos

Besztercei

Ákos
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 8 0.00
735 Rókus Gergő

Rókus

Gergő
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
736 Szombati Kristóf

Szombati

Kristóf
BKG-Ebes BKG-Ebes 8 0.00
737 Tóth Szabolcs

Tóth

Szabolcs
Gödi Gödények Gödi Gödények 7 0.00
738 Balogh Enikő

Balogh

Enikő
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 6 0.00
739 Agg Márton

Agg

Márton
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 0.00
740 Voják Roland

Voják

Roland
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 6 0.00
741 Bohács Bence Patrik

Bohács

Bence Patrik
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 7 0.00
742 Végh Gábor

Végh

Gábor
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 8 0.00
743 Tóth Olivér

Tóth

Olivér
BLF KK/A BLF KK/A 4 0.00
744 Horváth Kristóf

Horváth

Kristóf
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 8 0.00
745 Plugor Borbála

Plugor

Borbála
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 0.00
746 Szegedi András

Szegedi

András
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 8 0.00
747 Pintér Gergő

Pintér

Gergő
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 8 0.00
748 Juhász Ábel

Juhász

Ábel
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
749 Héjja Karina

Héjja

Karina
HSA Pumák HSA Pumák 4 0.00
750 Fey Elza Anna

Fey

Elza Anna
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 6 0.00
751 Molnár Örs Imre

Molnár

Örs Imre
Sopronkövesdi Zsiráfok Sopronkövesdi Zsiráfok 3 0.00
752 Müller Vivien

Müller

Vivien
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 0.00
753 Pócs Hanga Zselyke

Pócs

Hanga Zselyke
Csata Garfield Csata Garfield 8 0.00
754 Slam Róbert Máté

Slam

Róbert Máté
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 8 0.00
755 Molnár Benjámin

Molnár

Benjámin
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 0.00
756 Betancourt-Szepessy Marléne

Betancourt-Szepessy

Marléne
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 8 0.00
757 Domonkos Bence

Domonkos

Bence
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 4 0.00
758 Pongrácz Petra

Pongrácz

Petra
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 6 0.00
759 Székely Balázs

Székely

Balázs
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 0.00
760 Szabó Mihály

Szabó

Mihály
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 6 0.00
761 Turbucz Barnabás Ádám

Turbucz

Barnabás Ádám
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 3 0.00
762 Kohut Jázmin

Kohut

Jázmin
FTSI Leány FTSI Leány 6 0.00
763 Kadlicskó Hunor

Kadlicskó

Hunor
Siófoki KS Siófoki KS 4 0.00
764 Bódi Tamás

Bódi

Tamás
RICSILLA Kunszentmárton RICSILLA Kunszentmárton 4 0.00
765 Szarvas Márton

Szarvas

Márton
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 0.00
766 Lengyel Dorina

Lengyel

Dorina
KKS-Titánok KKS-Titánok 4 0.00
767 Tóth Milán

Tóth

Milán
Dife KK Dife KK 3 0.00
768 Wigand Míra Brigitta

Wigand

Míra Brigitta
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 8 0.00
769 Horváth Emma Anna

Horváth

Emma Anna
DMTK/B DMTK/B 8 0.00
770 Stefkó Dominik Marcell

Stefkó

Dominik Marcell
Gödi Gödények Gödi Gödények 8 0.00
771 Nagy Alexandra

Nagy

Alexandra
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 6 0.00
772 Szabó László Zoltán

Szabó

László Zoltán
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 8 0.00
773 Keller Nándor

Keller

Nándor
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 4 0.00
774 Kispéter Gergő

Kispéter

Gergő
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 0.00
775 Desbordes-Korcsev Brúnó

Desbordes-Korcsev

Brúnó
DMTK DMTK 8 0.00
776 Rovnyai János

Rovnyai

János
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 8 0.00
777 Hiegl Gisela Maria

Hiegl

Gisela Maria
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 6 0.00
778 Filep Áron

Filep

Áron
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 6 0.00
779 Tóth-Sturza Márkó

Tóth-Sturza

Márkó
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 6 0.00
780 Mónus Áron

Mónus

Áron
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 4 0.00
781 Kátai Bence

Kátai

Bence
Siófoki KS Siófoki KS 7 0.00
782 Dobos Dániel

Dobos

Dániel
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 7 0.00
783 Márton Benedek

Márton

Benedek
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 7 0.00
784 Szabados Zsombor

Szabados

Zsombor
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
785 Kiss Olivér Bence

Kiss

Olivér Bence
Kalózok Kalózok 4 0.00
786 Kanyó Márk

Kanyó

Márk
BKG Prima Akadémia U12 M BKG Prima Akadémia U12 M 3 0.00
787 Farkas Márk

Farkas

Márk
Lehel U12/B Lehel U12/B 6 0.00
788 Birta Boglárka

Birta

Boglárka
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 3 0.00
789 Krajcsovich Jázmin Anett

Krajcsovich

Jázmin Anett
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 0.00
790 Fekete Dominik

Fekete

Dominik
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 8 0.00
791 Rácz Gábor

Rácz

Gábor
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 0.00
792 Juhász Anna

Juhász

Anna
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 6 0.00
793 SZEPESI Eszter

SZEPESI

Eszter
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 8 0.00
794 Ughy Arabella Liza

Ughy

Arabella Liza
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 5 0.00
795 Szabó Fanni

Szabó

Fanni
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 4 0.00
796 Sánta Botond Bence

Sánta

Botond Bence
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 8 0.00
797 Ferstl Alexandra Martina

Ferstl

Alexandra Martina
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 4 0.00
798 Rézműves Lóránt Márkó

Rézműves

Lóránt Márkó
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 7 0.00
799 Tenger Olivér

Tenger

Olivér
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 8 0.00
800 Progli Martin Ferenc

Progli

Martin Ferenc
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 6 0.00
801 Bedő Kristóf Benjámin

Bedő

Kristóf Benjámin
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 6 0.00
802 Nagy Ádám

Nagy

Ádám
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 3 0.00
803 Szíj-Krisánszky Zoé Izabell

Szíj-Krisánszky

Zoé Izabell
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 8 0.00
804 Tihanyi Péter

Tihanyi

Péter
KVSE U12 KVSE U12 3 0.00
805 Lakatos Eugénia Annamária

Lakatos

Eugénia Annamária
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 7 0.00
806 Nagy Kira Viktória

Nagy

Kira Viktória
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 3 0.00
807 Orbán Olivér

Orbán

Olivér
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 4 0.00
808 Zugor Petra Lia

Zugor

Petra Lia
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 4 0.00
809 Árvay Száva

Árvay

Száva
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 3 0.00
810 Szlávik Flóra Rebeka

Szlávik

Flóra Rebeka
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 0.00
811 Kóczán Kira Amira

Kóczán

Kira Amira
Szentesi KK Szentesi KK 6 0.00
812 Babos Bálint

Babos

Bálint
ZTE KK/B ZTE KK/B 4 0.00
813 Szabó Dénes

Szabó

Dénes
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 3 0.00
814 Vidra Áron

Vidra

Áron
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 4 0.00
815 Bartók Bence

Bartók

Bence
Radobasket/B Radobasket/B 8 0.00
816 Juhász Marcell Donát

Juhász

Marcell Donát
Újpest-MT/B Újpest-MT/B 4 0.00
817 Németh Ákos

Németh

Ákos
KASI/B KASI/B 8 0.00
818 Arnóth Szabina

Arnóth

Szabina
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 6 0.00
819 Ajtai János

Ajtai

János
Szentesi KK B Szentesi KK B 4 0.00
820 Huzsvay Gergő

Huzsvay

Gergő
Bajai Bácska Bajai Bácska 8 0.00
821 Fajszi Horka

Fajszi

Horka
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 7 0.00
822 Kornhoffer Levente

Kornhoffer

Levente
BLF KK/A BLF KK/A 6 0.00
823 Mihály Péter

Mihály

Péter
CEKK CEKK 6 0.00
824 Horváth Tamás

Horváth

Tamás
MAFC MAFC 6 0.00
825 Révész-Veres Albert

Révész-Veres

Albert
BLF KK/B BLF KK/B 4 0.00
826 Magyar Anna Sára

Magyar

Anna Sára
Csata Garfield Csata Garfield 6 0.00
827 Murvai Izabella

Murvai

Izabella
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 3 0.00
828 Domján Ervin

Domján

Ervin
Gödi Gödények Gödi Gödények 8 0.00
829 Gayer Míra Dorka

Gayer

Míra Dorka
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 3 0.00
830 Szabó Jázmin Izabell

Szabó

Jázmin Izabell
MTK Budapest MTK Budapest 8 0.00
831 Briet Ilona

Briet

Ilona
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 8 0.00
832 Farkas Levente

Farkas

Levente
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 0.00
833 Szűcs Izabella

Szűcs

Izabella
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 6 0.00
834 Povedák Borbála

Povedák

Borbála
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 6 0.00
835 Vigh Vilmos Archibald

Vigh

Vilmos Archibald
SZSE U12 SZSE U12 3 0.00
836 Hékédi Zalán

Hékédi

Zalán
Szentesi KK Szentesi KK 6 0.00
837 Horváth Kristóf

Horváth

Kristóf
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 8 0.00
838 Szalai Dominik Dániel

Szalai

Dominik Dániel
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 0.00
839 Horváth Petra Viktória

Horváth

Petra Viktória
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 8 0.00
840 Erdélyi Barnabás

Erdélyi

Barnabás
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 4 0.00
841 Kreka Balázs

Kreka

Balázs
KASI/A KASI/A 5 0.00
842 Nikl Bálint

Nikl

Bálint
DMTK DMTK 8 0.00
843 Bodnár Aliz Éva

Bodnár

Aliz Éva
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 6 0.00
844 Papp Dorottya

Papp

Dorottya
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 7 0.00
845 Királyházi Péter

Királyházi

Péter
Pityke Fiú Pityke Fiú 8 0.00
846 Irk Nándor

Irk

Nándor
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 0.00
847 Drótos Szonja

Drótos

Szonja
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 6 0.00
848 Bozó Máté

Bozó

Máté
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 8 0.00
849 Erös Nikolett

Erös

Nikolett
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 0.00
850 Fábián Gergő

Fábián

Gergő
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 4 0.00
851 Szerencsés Szandra

Szerencsés

Szandra
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 6 0.00
852 Rádó Ármin

Rádó

Ármin
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 6 0.00
853 Kis Boglárka

Kis

Boglárka
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 4 0.00
854 Wéber Áron

Wéber

Áron
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 6 0.00
855 Klós Tamás Viktor

Klós

Tamás Viktor
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 6 0.00
856 Kamondi Márton

Kamondi

Márton
Kalózok Kalózok 8 0.00
857 Tóth Botond

Tóth

Botond
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 5 0.00
858 Tuboly Zalán

Tuboly

Zalán
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 0.00
859 Szabó Balázs Gergely

Szabó

Balázs Gergely
Szentesi KK Szentesi KK 6 0.00
860 Sipos Imre

Sipos

Imre
Dife KK Dife KK 3 0.00
861 Benczédy Kolos

Benczédy

Kolos
DMTK DMTK 8 0.00
862 László Dániel

László

Dániel
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 8 0.00
863 Barna Kinga

Barna

Kinga
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 7 0.00
864 Fodor Sándor

Fodor

Sándor
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 8 0.00
865 Baráth Bertalan Miklós

Baráth

Bertalan Miklós
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 6 0.00
866 Markovics-Ritter Merse

Markovics-Ritter

Merse
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 5 0.00
867 Vida Balázs

Vida

Balázs
Tatai Törpék Tatai Törpék 8 0.00
868 Czakó Máté Barnabás

Czakó

Máté Barnabás
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 6 0.00
869 Gottlieb Gergely

Gottlieb

Gergely
Bajai Bácska Bajai Bácska 6 0.00
870 Balogh Ábel

Balogh

Ábel
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 6 0.00
871 Kreisz Botond

Kreisz

Botond
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 5 0.00
872 Tóth Krisztián

Tóth

Krisztián
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 7 0.00
873 Méhes Máté Dániel

Méhes

Máté Dániel
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 4 0.00
874 Csik Mici Magdolna

Csik

Mici Magdolna
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 8 0.00
875 Smuk Abigél

Smuk

Abigél
Széchenyi KA Széchenyi KA 8 0.00
876 Molnár Balázs

Molnár

Balázs
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 0.00
877 Rózsavölgyi Katalin

Rózsavölgyi

Katalin
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 0.00
878 Szűcs Dorina

Szűcs

Dorina
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 8 0.00
879 Pálfy Zétény

Pálfy

Zétény
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 8 0.00
880 Máté Roland

Máté

Roland
Fűzfői AK Fűzfői AK 3 0.00
881 Laczkó Jázmin

Laczkó

Jázmin
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 7 0.00
882 Gonda Réka Johanna

Gonda

Réka Johanna
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 6 0.00
883 Ács Hajna Zsuzsanna

Ács

Hajna Zsuzsanna
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 0.00
884 Bari Mirjam

Bari

Mirjam
Tatabányai KC Tatabányai KC 5 0.00
885 Vígh Dániel

Vígh

Dániel
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 6 0.00
886 Csősz Nikoletta

Csősz

Nikoletta
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 6 0.00
887 Ludmann Dániel László

Ludmann

Dániel László
VMG DSE VMG DSE 6 0.00
888 Farkas Botond

Farkas

Botond
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 3 0.00
889 Baksics Milán

Baksics

Milán
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 4 0.00
890 Szabó Rebeka

Szabó

Rebeka
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 0.00
891 Harangus David

Harangus

David
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 8 0.00
892 Juhász Bence Zsolt

Juhász

Bence Zsolt
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 0.00
893 Várhalmi Flóra

Várhalmi

Flóra
KKS-Titánok KKS-Titánok 4 0.00
894 Szalai Szonja

Szalai

Szonja
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 0.00
895 Gregóczki Tamara

Gregóczki

Tamara
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 8 0.00
896 Szilágyi Bálint Péter

Szilágyi

Bálint Péter
Cívis DKA Tigrisek/B Cívis DKA Tigrisek/B 4 0.00
897 Horváth Botond

Horváth

Botond
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 7 0.00
898 Lengyel Anna

Lengyel

Anna
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 4 0.00
899 Varga Villő

Varga

Villő
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 8 0.00
900 Nagy Bálint Kristóf

Nagy

Bálint Kristóf
FTSI Fiú FTSI Fiú 7 0.00
901 Szigeti Zalán

Szigeti

Zalán
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 3 0.00
902 Baráth Barna

Baráth

Barna
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 4 0.00
903 Kálóczy Ádám Dávid

Kálóczy

Ádám Dávid
Kalózok Kalózok 8 0.00
904 Takács Mirabel

Takács

Mirabel
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 8 0.00
905 Bartha Bettina Vivien

Bartha

Bettina Vivien
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 6 0.00
906 Ikládi Anna

Ikládi

Anna
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 4 0.00
907 Marton Hanna Bianka

Marton

Hanna Bianka
Csata Garfield Csata Garfield 6 0.00
908 Kis Botond

Kis

Botond
BSC BSC 4 0.00
909 Bukszár Barbara Éva

Bukszár

Barbara Éva
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 6 0.00
910 Szabadi Lea

Szabadi

Lea
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 3 0.00
911 Horváth Mercédesz

Horváth

Mercédesz
Ajka Ajka 4 0.00
912 Bakó Bálint

Bakó

Bálint
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 8 0.00
913 Németh Enikő

Németh

Enikő
Csata Garfield Csata Garfield 6 0.00
914 Horváth Nikolett

Horváth

Nikolett
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 5 0.00
915 Makk Gergő

Makk

Gergő
Bajai Bácska Bajai Bácska 5 0.00
916 Maráczi Bence

Maráczi

Bence
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 6 0.00
917 Soós Barnabás Tamás

Soós

Barnabás Tamás
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 5 0.00
918 Balogh Bianka

Balogh

Bianka
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 5 0.00
919 Péter Zsombor

Péter

Zsombor
KASI/A KASI/A 3 0.00
920 Fehér Dóra

Fehér

Dóra
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 8 0.00
921 Takács Leila

Takács

Leila
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 0.00
922 Katona Csenge Zoé

Katona

Csenge Zoé
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 8 0.00
923 Tóth Sára Csilla

Tóth

Sára Csilla
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 8 0.00
924 Varga Bendegúz

Varga

Bendegúz
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 3 0.00
925 Horváth Anna

Horváth

Anna
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 5 0.00
926 Zágoni Abigél Judit

Zágoni

Abigél Judit
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 4 0.00
927 Vejtey Zalán

Vejtey

Zalán
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 8 0.00
928 Seres Zénó Gábor

Seres

Zénó Gábor
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 3 0.00
929 Nyíri Ábel

Nyíri

Ábel
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 0.00
930 Vágó Amira Anna

Vágó

Amira Anna
BLF KK/B BLF KK/B 3 0.00
931 Ábrahám Eszter

Ábrahám

Eszter
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 0.00
932 Szabó Anna

Szabó

Anna
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 0.00
933 Mecseki Csenge, Kata

Mecseki

Csenge, Kata
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 0.00
934 Szent-Iványi Mátyás

Szent-Iványi

Mátyás
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 5 0.00
935 Nyári Döniz Csenge

Nyári

Döniz Csenge
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 8 0.00
936 Du Chengzhe

Du

Chengzhe
BLF KK/B BLF KK/B 3 0.00
937 Kolozsvári Ákos

Kolozsvári

Ákos
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 0.00
938 Molnár Miklós Dezső

Molnár

Miklós Dezső
Sopronkövesdi Zsiráfok Sopronkövesdi Zsiráfok 5 0.00
939 Danyi Balázs Barnabás

Danyi

Balázs Barnabás
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 5 0.00
940 Goda Hanna