Ranglisták - Leány Junior - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Juhász Angéla Blanka

Juhász

Angéla Blanka
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 4 1.75
2 Ferenczi Kata

Ferenczi

Kata
Széchenyi KA Széchenyi KA 5 1.60
3 Mányoky Réka

Mányoky

Réka
Csata DSE Csata DSE 5 1.00
4 Horváth Fruzsina

Horváth

Fruzsina
Csata DSE Csata DSE 5 1.00
5 Schlégl Odett

Schlégl

Odett
Kecskeméti KC Kecskeméti KC 5 0.80
6 Burján Laura

Burján

Laura
Kecskeméti KC Kecskeméti KC 5 0.80
7 Telegdy Zsófia

Telegdy

Zsófia
Csata DSE Csata DSE 4 0.75
8 Molnár Zsófia

Molnár

Zsófia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 0.60
9 Vincze Nikolett

Vincze

Nikolett
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 0.60
10 Galántai Alma

Galántai

Alma
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 0.60
11 Kiss Angelika

Kiss

Angelika
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 5 0.60
12 Ocsenás Flóra

Ocsenás

Flóra
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 5 0.40
13 Szűcs Zsanett

Szűcs

Zsanett
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 0.40
14 Mérész Petra

Mérész

Petra
Kecskeméti KC Kecskeméti KC 5 0.40
15 Budácsik Dorottya

Budácsik

Dorottya
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 5 0.40
16 Kaposi Fanni

Kaposi

Fanni
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 5 0.40
17 Fekete Adrienn

Fekete

Adrienn
Kecskeméti KC Kecskeméti KC 5 0.40
18 Wentzel Nóra

Wentzel

Nóra
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 5 0.40
19 Feinek Dorina

Feinek

Dorina
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 3 0.33
20 Farkas Szonja

Farkas

Szonja
Csata DSE Csata DSE 3 0.33
21 Kun Rita

Kun

Rita
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 4 0.25
22 Rácz Karolina

Rácz

Karolina
Széchenyi KA Széchenyi KA 5 0.20
23 Darabos Sára

Darabos

Sára
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 0.20
24 Vojinovic Milica

Vojinovic

Milica
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 5 0.20
25 Kurtz Kamilla

Kurtz

Kamilla
Kecskeméti KC Kecskeméti KC 5 0.20
26 Krasovec Lili

Krasovec

Lili
Csata DSE Csata DSE 5 0.20
27 Farkas Fanni

Farkas

Fanni
Csata DSE Csata DSE 5 0.20
28 Takács Hanna

Takács

Hanna
Széchenyi KA Széchenyi KA 5 0.20
29 Pop Anamaria

Pop

Anamaria
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 0.20
30 Dombai Réka

Dombai

Réka
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 5 0.20
31 Nagyi Tímea

Nagyi

Tímea
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 0.20
32 Magna Glória

Magna

Glória
Kecskeméti KC Kecskeméti KC 5 0.20
33 Szegeczki Nóra

Szegeczki

Nóra
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 5 0.00
34 Esztári Tünde

Esztári

Tünde
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 1 0.00
35 Bányai Boglárka

Bányai

Boglárka
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 4 0.00
36 Csernik Zita

Csernik

Zita
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 4 0.00
37 Vincze Nóra

Vincze

Nóra
Kecskeméti KC Kecskeméti KC 4 0.00
38 Bacsó Zsófia

Bacsó

Zsófia
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 5 0.00
39 Suga Luca

Suga

Luca
Széchenyi KA Széchenyi KA 5 0.00
40 Habling Lara

Habling

Lara
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 1 0.00
41 Csoma Petra

Csoma

Petra
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 5 0.00
42 Liszkai Rebeka

Liszkai

Rebeka
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 0.00
43 Simon Réka

Simon

Réka
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 0.00
44 Kele Nikolett

Kele

Nikolett
Kecskeméti KC Kecskeméti KC 3 0.00
45 Dúl Terka

Dúl

Terka
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 4 0.00
46 Varga Eszter

Varga

Eszter
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 5 0.00
47 Tőzsér Virág Tímea

Tőzsér

Virág Tímea
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 5 0.00
48 Szakolczi Dorka

Szakolczi

Dorka
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 3 0.00
49 Geleta Fanni

Geleta

Fanni
Széchenyi KA Széchenyi KA 5 0.00
50 Csényi Anna

Csényi

Anna
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 3 0.00
51 Kéita Aya Júlia

Kéita

Aya Júlia
Széchenyi KA Széchenyi KA 5 0.00
52 Renczes Rebeka

Renczes

Rebeka
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 0.00
53 Bánszegi Borbála

Bánszegi

Borbála
Széchenyi KA Széchenyi KA 5 0.00
54 Tóth Fruzsina

Tóth

Fruzsina
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 3 0.00
55 Altmann Anna

Altmann

Anna
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 5 0.00
56 Hegedűs Rebeka

Hegedűs

Rebeka
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 5 0.00
57 Dénes Anna

Dénes

Anna
Csata DSE Csata DSE 5 0.00
58 Kovács Orsolya

Kovács

Orsolya
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 5 0.00
59 Szűcs Luca

Szűcs

Luca
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 5 0.00
60 Kecskés Karina

Kecskés

Karina
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 5 0.00
61 Boros Berta

Boros

Berta
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 5 0.00
62 Solymosi Panna

Solymosi

Panna
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 1 0.00
63 Andi Hanna Emma

Andi

Hanna Emma
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 4 0.00
64 Angyal Barbara

Angyal

Barbara
Csata DSE Csata DSE 5 0.00
65 Peitl Fruzsina Anna

Peitl

Fruzsina Anna
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 5 0.00
66 Várszegi Réka

Várszegi

Réka
Csata DSE Csata DSE 5 0.00
67 Smailbegovic Nadja

Smailbegovic

Nadja
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 5 0.00
68 Nagy Bernadett

Nagy

Bernadett
Kecskeméti KC Kecskeméti KC 2 0.00
69 Rozmán Lilla Anna

Rozmán

Lilla Anna
Széchenyi KA Széchenyi KA 5 0.00
70 Selcova Ilina

Selcova

Ilina
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 5 0.00
71 Kárpáti Réka

Kárpáti

Réka
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 4 0.00
72 Buzánczky Fanni

Buzánczky

Fanni
Kecskeméti KC Kecskeméti KC 5 0.00
73 Balogh Liza

Balogh

Liza
Csata DSE Csata DSE 4 0.00
74 Darabos Vera

Darabos

Vera
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 3 0.00
75 Radakovic Ina

Radakovic

Ina
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 5 0.00
76 Németh Lili

Németh

Lili
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 1 0.00
77 Pozsgai Dóra

Pozsgai

Dóra
Széchenyi KA Széchenyi KA 5 0.00
78 Viszmeg Míra

Viszmeg

Míra
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 0.00
79 Vég-Dudás Anna

Vég-Dudás

Anna
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 5 0.00
80 Benke Annamária

Benke

Annamária
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 4 0.00
81 Rakita Lili

Rakita

Lili
Csata DSE Csata DSE 4 0.00
82 Kababik Bianka

Kababik

Bianka
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 5 0.00
83 Miklós Melinda

Miklós

Melinda
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 0.00
84 Lénárd Adrienn

Lénárd

Adrienn
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 4 0.00
85 Csomor Flóra

Csomor

Flóra
Kecskeméti KC Kecskeméti KC 5 0.00
86 Reider Janka Luca

Reider

Janka Luca
Széchenyi KA Széchenyi KA 5 0.00
87 Mudra Viola

Mudra

Viola
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 5 0.00
88 Palaczki Réka

Palaczki

Réka
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 5 0.00
89 Marsai Dóra

Marsai

Dóra
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 0.00
90 Holcz Rebeka

Holcz

Rebeka
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 4 0.00
91 Kiss Virág

Kiss

Virág
Kecskeméti KC Kecskeméti KC 5 0.00
92 Mihály Emma

Mihály

Emma
Széchenyi KA Széchenyi KA 5 0.00
93 Balogh Noémi

Balogh

Noémi
Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 0.00
94 Szerencsés Tamara Beatrix

Szerencsés

Tamara Beatrix
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 5 0.00
95 Istókovics Adél

Istókovics

Adél
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 1 0.00
96 Varga Alíz

Varga

Alíz
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 5 0.00
97 Sitku Zsuzsanna

Sitku

Zsuzsanna
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 3 0.00
98 Pánczél Ilona

Pánczél

Ilona
Csata DSE Csata DSE 5 0.00
99 Kiss Anna Virág

Kiss

Anna Virág
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 0.00
100 Vígh Bernadett

Vígh

Bernadett
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 5 0.00
101 Wentzel Hanna

Wentzel

Hanna
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 5 0.00
102 Hanti Daniella

Hanti

Daniella
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 0.00
103 Márkusz Lilla

Márkusz

Lilla
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 2 0.00
104 Tasi Rebeka

Tasi

Rebeka
Kecskeméti KC Kecskeméti KC 5 0.00
105 Szirony Dorina

Szirony

Dorina
Széchenyi KA Széchenyi KA 5 0.00
106 Boros Júlia

Boros

Júlia
Csata DSE Csata DSE 5 0.00

Megyei szövetségek