Ranglisták - Fiú Kadett - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Udemezue Ekenedilichukwu

Udemezue

Ekenedilichukwu
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 9.33
2 Csuti Kornél

Csuti

Kornél
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 9.00
3 Dékány Imre

Dékány

Imre
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 8.33
4 Vértes Zsombor

Vértes

Zsombor
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 8.33
5 Köcse Bálint

Köcse

Bálint
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 8.00
6 Paulovits Barnabás

Paulovits

Barnabás
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 7.33
7 Cserkó András

Cserkó

András
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 7.00
8 Szívós Patrik

Szívós

Patrik
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 6.67
9 Halmai Dániel

Halmai

Dániel
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 6.33
10 Sipos Mátyás

Sipos

Mátyás
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 6.33
11 Horváth Natan

Horváth

Natan
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 5.33
12 Balogh László

Balogh

László
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 5.33
13 Szőke Bálint

Szőke

Bálint
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 5.33
14 Ivkovic Milán

Ivkovic

Milán
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 5.00
15 Pákozdi Csongor

Pákozdi

Csongor
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 5.00
16 Németh András

Németh

András
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 5.00
17 Szabó Dániel

Szabó

Dániel
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 4.67
18 Varga Huba

Varga

Huba
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 4.67
19 Megyesi Dániel Márk

Megyesi

Dániel Márk
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 4.67
20 Tóth Balázs

Tóth

Balázs
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 4.33
21 Májer Bálint

Májer

Bálint
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 4.33
22 Herczeg Kristóf

Herczeg

Kristóf
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 4.33
23 Németh Zsombor

Németh

Zsombor
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 4.00
24 Mári György József

Mári

György József
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 4.00
25 Szalay Domonkos

Szalay

Domonkos
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 4.00
26 Dallos Bence

Dallos

Bence
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 3.67
27 Fulai Bátor Szebasztián

Fulai

Bátor Szebasztián
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 3.67
28 Ságodi Róbert

Ságodi

Róbert
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 3.67
29 Rácz Tamás

Rácz

Tamás
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 3.67
30 Juhász Levente

Juhász

Levente
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 3.33
31 Varga Gergő Detre

Varga

Gergő Detre
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 3.33
32 Nagy Balázs

Nagy

Balázs
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 3.33
33 Pánczél Csongor

Pánczél

Csongor
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 3.33
34 Gombás Gergő

Gombás

Gergő
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 3.33
35 Kovács Levente Hetény

Kovács

Levente Hetény
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 3.33
36 Büki Bence

Büki

Bence
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 3.00
37 Tiborcz Benedek

Tiborcz

Benedek
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 3.00
38 Velkey Géza

Velkey

Géza
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 3.00
39 Büki Lóránt

Büki

Lóránt
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 2.67
40 Horváth Barnabás

Horváth

Barnabás
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 2.67
41 Kőházi Bence

Kőházi

Bence
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 2.67
42 Kozma Péter

Kozma

Péter
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 2.33
43 Gyánó Kristóf

Gyánó

Kristóf
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 2.33
44 Makkos Dávid

Makkos

Dávid
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 2.33
45 Filak László

Filak

László
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 2.00
46 Poór Gergő

Poór

Gergő
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 2.00
47 Závecz Péter

Závecz

Péter
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 2.00
48 Tóth-Erdei Bálint

Tóth-Erdei

Bálint
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 2.00
49 Laczkovits Andor Noel

Laczkovits

Andor Noel
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 2.00
50 Reizinger Máté

Reizinger

Máté
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 2.00
51 Szilágyi Örs

Szilágyi

Örs
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 2.00
52 Lajos Bálint

Lajos

Bálint
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 1.67
53 Boros Richárd

Boros

Richárd
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 1.67
54 Németh Bálint Péter

Németh

Bálint Péter
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 1.67
55 Garger Zorán

Garger

Zorán
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 1.50
56 Szántó Mihály

Szántó

Mihály
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 1.33
57 Barabás Ábel

Barabás

Ábel
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 1.33
58 Knyúr Máté Soma

Knyúr

Máté Soma
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 1.33
59 Slavati Bence

Slavati

Bence
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 1.33
60 Pilinszki Máté

Pilinszki

Máté
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 1.33
61 Horváth Ádám

Horváth

Ádám
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 1.00
62 Éder Barnabás

Éder

Barnabás
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 1.00
63 Kövesdi Zoltán

Kövesdi

Zoltán
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 1 1.00
64 Németh Barnabás

Németh

Barnabás
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 1.00
65 Karé Gergő

Karé

Gergő
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 0.67
66 Salánki Fülöp

Salánki

Fülöp
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 0.67
67 Vargyai Kristóf

Vargyai

Kristóf
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 0.67
68 Kuti Dominik

Kuti

Dominik
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 0.67
69 Lép Adrián

Lép

Adrián
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 0.67
70 Roósz Roland

Roósz

Roland
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 0.67
71 Bodor Milán Ferenc

Bodor

Milán Ferenc
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 0.67
72 Lakatos Levente

Lakatos

Levente
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 0.67
73 Dér-Szabó Dániel

Dér-Szabó

Dániel
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 0.67
74 Hoffmann Máté

Hoffmann

Máté
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 0.67
75 Lengyel Botond

Lengyel

Botond
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 0.67
76 Ács Olivér

Ács

Olivér
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 0.50
77 Vida Máté

Vida

Máté
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 0.33
78 Szép Marcell

Szép

Marcell
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 0.33
79 Murvai-Szabó Kornél

Murvai-Szabó

Kornél
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 0.33
80 Bulyovszky Domonkos

Bulyovszky

Domonkos
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 0.33
81 Bajnok Bulcsú

Bajnok

Bulcsú
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 0.33
82 Vojnics Máté

Vojnics

Máté
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 0.33
83 Lang Vince

Lang

Vince
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 0.33
84 Mihály Bence

Mihály

Bence
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 0.33
85 Kovács Attila

Kovács

Attila
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 0.00
86 Dormán Miklós

Dormán

Miklós
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 0.00
87 Óházy Máté

Óházy

Máté
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 1 0.00
88 Balázs Benjamin

Balázs

Benjamin
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 0.00
89 Kovács Kornél

Kovács

Kornél
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 0.00
90 Nagy Ágoston

Nagy

Ágoston
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 0.00
91 Vargovics András

Vargovics

András
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 0.00
92 Herczeg Bálint

Herczeg

Bálint
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 0.00
93 Geröly Márton András

Geröly

Márton András
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 1 0.00
94 Darvas Ágoston

Darvas

Ágoston
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 0.00
95 Kisunyomi Zsombor

Kisunyomi

Zsombor
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 0.00
96 Farkas Sebestyén

Farkas

Sebestyén
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 0.00
97 Kiss Barnabás

Kiss

Barnabás
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 0.00
98 Széll Bence

Széll

Bence
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 2 0.00
99 Bukta Martin Bálint

Bukta

Martin Bálint
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 0.00

Megyei szövetségek