Ranglisták - Fiú egyetemi Rájátszás - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Szegedi Márton Dezső

Szegedi

Márton Dezső
SMAFC SMAFC 2 34.00
2 Domsitz Márton

Domsitz

Márton
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 32.50
3 Bus Iván

Bus

Iván
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 2 22.50
4 Tukovits Balázs

Tukovits

Balázs
SMAFC SMAFC 2 22.50
5 Nagy Botond Ágoston

Nagy

Botond Ágoston
TFSE TFSE 4 22.00
6 Czukor Bence

Czukor

Bence
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 22.00
7 Nagy Szabolcs Szilár

Nagy

Szabolcs Szilár
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 22.00
8 Oláh Zoltán

Oláh

Zoltán
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 21.00
9 Tóth Dávid Zoltán

Tóth

Dávid Zoltán
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 21.00
10 Kacskó Csaba

Kacskó

Csaba
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 20.00
11 Gáspár Mátyás

Gáspár

Mátyás
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 20.00
12 Boinitzer Dávid

Boinitzer

Dávid
TFSE TFSE 3 19.67
13 Buday-Sántha Attila

Buday-Sántha

Attila
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 19.50
14 Grifatong Miklós

Grifatong

Miklós
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 19.50
15 Takács Dániel

Takács

Dániel
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 19.25
16 Laczó Levente

Laczó

Levente
NKE SE NKE SE 2 19.00
17 Szicsák Bence

Szicsák

Bence
EKE Eger EKE Eger 2 19.00
18 Schuj Márton János

Schuj

Márton János
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 18.50
19 Czura Attila

Czura

Attila
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 18.50
20 Kovács Botond Áron

Kovács

Botond Áron
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 18.00
21 Lippai Szabolcs

Lippai

Szabolcs
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 18.00
22 Tóth Bence

Tóth

Bence
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 17.50
23 Kozák Márton

Kozák

Márton
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 17.50
24 Kámán Bálint

Kámán

Bálint
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 17.50
25 Rátvay Tamás

Rátvay

Tamás
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 17.50
26 Nyulász Barnabás

Nyulász

Barnabás
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 17.50
27 Scerbinskis Reinis

Scerbinskis

Reinis
TFSE TFSE 4 17.00
28 Ungi Keve

Ungi

Keve
EKE Eger EKE Eger 2 17.00
29 Pollák Balázs István

Pollák

Balázs István
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 17.00
30 Mészáros Máté

Mészáros

Máté
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 17.00
31 Steier Krisztián

Steier

Krisztián
EKE Eger EKE Eger 2 16.00
32 Szűcs Attila

Szűcs

Attila
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 16.00
33 Horváth Róbert

Horváth

Róbert
EKE Eger EKE Eger 2 16.00
34 Kis Milán

Kis

Milán
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 16.00
35 Kereszty Loránd

Kereszty

Loránd
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 15.50
36 Fehér Ákos

Fehér

Ákos
BME-MAFC BME-MAFC 2 15.50
37 Pintér Dávid

Pintér

Dávid
TFSE TFSE 4 15.50
38 Mészáros Bence

Mészáros

Bence
EKE Eger EKE Eger 2 15.00
39 Nagy Kevin

Nagy

Kevin
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 15.00
40 Mokánszki Máté

Mokánszki

Máté
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 3 15.00
41 Kopasz Márton

Kopasz

Márton
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 14.25
42 Barcza Dániel

Barcza

Dániel
SMAFC SMAFC 2 14.00
43 Szanyi Róbert

Szanyi

Róbert
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 13.75
44 Tasnádi Bence

Tasnádi

Bence
NKE SE NKE SE 2 13.50
45 Asszú Ádám

Asszú

Ádám
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 13.25
46 Mlcoch Máté

Mlcoch

Máté
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 12.50
47 Máriás Gergely Antal

Máriás

Gergely Antal
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 12.50
48 Geiger Bálint

Geiger

Bálint
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 12.50
49 Tóth Lóránt

Tóth

Lóránt
BME-MAFC BME-MAFC 2 12.00
50 Lajos Norbert

Lajos

Norbert
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 12.00
51 Armaghani Ármin

Armaghani

Ármin
TFSE TFSE 4 12.00
52 Fekete József

Fekete

József
BME-MAFC BME-MAFC 2 12.00
53 Gáspár Balázs

Gáspár

Balázs
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 2 12.00
54 Kéri Tamás

Kéri

Tamás
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 11.50
55 Vaskó György

Vaskó

György
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 11.50
56 Kovács Zoltán

Kovács

Zoltán
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 11.25
57 Szavai Péter

Szavai

Péter
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 11.00
58 Liszkai Dávid

Liszkai

Dávid
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 11.00
59 Hegyi Ákos

Hegyi

Ákos
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 10.50
60 Piukovics Bálint

Piukovics

Bálint
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 10.50
61 Tóth Bence

Tóth

Bence
SMAFC SMAFC 2 10.00
62 Kozák Bertalan

Kozák

Bertalan
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 10.00
63 Polgári Bence

Polgári

Bence
NKE SE NKE SE 2 10.00
64 Vörös Miklós

Vörös

Miklós
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 10.00
65 Nagy Benedek Ágoston

Nagy

Benedek Ágoston
TFSE TFSE 4 9.50
66 Vincze Balázs

Vincze

Balázs
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 9.50
67 Horváth Csaba

Horváth

Csaba
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 8.50
68 Horváth Róbert

Horváth

Róbert
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 8.50
69 Megyes Ákos

Megyes

Ákos
EKE Eger EKE Eger 2 8.00
70 Füzy Marcell

Füzy

Marcell
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 7.50
71 Szekeres Ferenc

Szekeres

Ferenc
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 7.25
72 Horváth Barnabás

Horváth

Barnabás
TFSE TFSE 4 6.75
73 Orliczki Bence Barnabás

Orliczki

Bence Barnabás
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 6.50
74 Tóth Richárd

Tóth

Richárd
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 6.50
75 Veszprémy Zoltán

Veszprémy

Zoltán
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 6.50
76 Kárpáti Balázs

Kárpáti

Balázs
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 6.50
77 Vida Zoltán

Vida

Zoltán
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 6.50
78 Schaul Levente

Schaul

Levente
BME-MAFC BME-MAFC 2 6.50
79 Gonda Zsombor

Gonda

Zsombor
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 6.25
80 Iveszics Milán

Iveszics

Milán
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 6.00
81 Takács Zsolt

Takács

Zsolt
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 2 6.00
82 Gáspár Erik Dániel

Gáspár

Erik Dániel
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 6.00
83 Katona Bence

Katona

Bence
TFSE TFSE 2 6.00
84 Szűcs Bence

Szűcs

Bence
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 5.75
85 Kamenik Bence Ákos

Kamenik

Bence Ákos
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 5.50
86 Haris Róbert

Haris

Róbert
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 5.50
87 Demeter Ádám

Demeter

Ádám
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 3 5.33
88 Király Zalán

Király

Zalán
TFSE TFSE 4 5.25
89 Lukács Dániel

Lukács

Dániel
BME-MAFC BME-MAFC 2 5.00
90 Bános Csaba

Bános

Csaba
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 4.50
91 Bujtor Levente

Bujtor

Levente
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 4.50
92 Jegesi Norman

Jegesi

Norman
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 4.50
93 Orliczki Márton

Orliczki

Márton
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 4.25
94 Fülöp László Botond

Fülöp

László Botond
TFSE TFSE 4 4.25
95 Schveighoffer Péter Áron

Schveighoffer

Péter Áron
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 3.50
96 Kovács Tamás

Kovács

Tamás
NKE SE NKE SE 2 3.50
97 Szabó Gábor

Szabó

Gábor
EKE Eger EKE Eger 2 3.50
98 Horváth Márton

Horváth

Márton
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 3.00
99 Vicze Kristóf

Vicze

Kristóf
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 3.00
100 Bujdosó Péter

Bujdosó

Péter
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 3.00
101 Tombor Márton

Tombor

Márton
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 3.00
102 Mayer Ákos

Mayer

Ákos
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 3.00
103 Urbán Antal

Urbán

Antal
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 2.50
104 Sebestyén Dávid

Sebestyén

Dávid
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 2.50
105 Polyák András

Polyák

András
NKE SE NKE SE 2 2.50
106 Oroszi Viktor

Oroszi

Viktor
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 2.50
107 Széplaki Zsolt

Széplaki

Zsolt
SMAFC SMAFC 2 2.50
108 Pungor Szabolcs

Pungor

Szabolcs
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 2.50
109 Szűcs Máté

Szűcs

Máté
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 2.25
110 Horváth Bence

Horváth

Bence
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 2.25
111 Sebők Bence

Sebők

Bence
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 2.00
112 Veingartner András

Veingartner

András
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 2.00
113 Lenger Levente

Lenger

Levente
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 2.00
114 Sinkovits Dániel

Sinkovits

Dániel
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 1.50
115 Koflanovics Kristóf

Koflanovics

Kristóf
BME-MAFC BME-MAFC 2 1.50
116 Világi Kristóf

Világi

Kristóf
TFSE TFSE 4 0.75
117 Yuteng Yin

Yuteng

Yin
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.50
118 Bürgés Sándor

Bürgés

Sándor
EKE Eger EKE Eger 2 0.50
119 Szondi Kristóf

Szondi

Kristóf
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.50
120 Naményi Márk

Naményi

Márk
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.50
121 Tálos András

Tálos

András
BME-MAFC BME-MAFC 2 0.50
122 Nichter Róbert

Nichter

Róbert
SMAFC SMAFC 2 0.50
123 Erdős Áron

Erdős

Áron
SMAFC SMAFC 2 0.50
124 Velenyák János

Velenyák

János
BME-MAFC BME-MAFC 2 0.50
125 Völgyi Marcell

Völgyi

Marcell
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.00
126 Kovács Kristóf

Kovács

Kristóf
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.00
127 Győr Marcell

Győr

Marcell
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
128 Fülöp Zsombor

Fülöp

Zsombor
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
129 Jánkfalvi Máté

Jánkfalvi

Máté
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.00
130 Galló Márk

Galló

Márk
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 3 0.00
131 Zsuga Tamás

Zsuga

Tamás
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
132 Szepesi Szabolcs

Szepesi

Szabolcs
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 2 0.00
133 Horányi András

Horányi

András
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
134 Nemes Dániel

Nemes

Dániel
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
135 Laman Richárd

Laman

Richárd
TFSE TFSE 2 0.00
136 Orosz Dominik

Orosz

Dominik
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
137 Papp Barna

Papp

Barna
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
138 Kőfaragó Richárd

Kőfaragó

Richárd
SMAFC SMAFC 2 0.00
139 Soós Bence

Soós

Bence
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
140 Mándity Markó

Mándity

Markó
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
141 Földes Dániel

Földes

Dániel
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
142 Bognár Mátyás

Bognár

Mátyás
TFSE TFSE 4 0.00
143 Oláh Márton

Oláh

Márton
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 -0.50
144 Mándity Dániel

Mándity

Dániel
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 -0.50
145 Iváncsics Ákos

Iváncsics

Ákos
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 -0.50
146 Kovács Adrián

Kovács

Adrián
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 -0.50
147 Csepregi Ádám István

Csepregi

Ádám István
BME-MAFC BME-MAFC 2 -1.50
148 Gáspár Gergely

Gáspár

Gergely
SMAFC SMAFC 2 -1.50

Megyei szövetségek