Ranglisták - Fiú egyetemi Rájátszás - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Domsitz Márton

Domsitz

Márton
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 16.50
2 Szegedi Márton Dezső

Szegedi

Márton Dezső
SMAFC SMAFC 2 15.50
3 Boinitzer Dávid

Boinitzer

Dávid
TFSE TFSE 3 14.33
4 Kis Milán

Kis

Milán
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 13.50
5 Tukovits Balázs

Tukovits

Balázs
SMAFC SMAFC 2 11.50
6 Kacskó Csaba

Kacskó

Csaba
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 10.50
7 Ungi Keve

Ungi

Keve
EKE Eger EKE Eger 2 10.00
8 Kovács Botond Áron

Kovács

Botond Áron
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 10.00
9 Nyulász Barnabás

Nyulász

Barnabás
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 9.50
10 Laczó Levente

Laczó

Levente
NKE SE NKE SE 2 9.50
11 Kopasz Márton

Kopasz

Márton
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 9.00
12 Gáspár Mátyás

Gáspár

Mátyás
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 8.75
13 Fehér Ákos

Fehér

Ákos
BME-MAFC BME-MAFC 2 8.50
14 Gáspár Balázs

Gáspár

Balázs
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 2 8.50
15 Tóth Lóránt

Tóth

Lóránt
BME-MAFC BME-MAFC 2 8.00
16 Vincze Balázs

Vincze

Balázs
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 8.00
17 Mlcoch Máté

Mlcoch

Máté
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 8.00
18 Nagy Szabolcs Szilár

Nagy

Szabolcs Szilár
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 8.00
19 Gáspár Erik Dániel

Gáspár

Erik Dániel
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 7.50
20 Barcza Dániel

Barcza

Dániel
SMAFC SMAFC 2 7.50
21 Oláh Zoltán

Oláh

Zoltán
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 7.25
22 Grifatong Miklós

Grifatong

Miklós
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 7.00
23 Nagy Kevin

Nagy

Kevin
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 7.00
24 Fekete József

Fekete

József
BME-MAFC BME-MAFC 2 6.50
25 Horváth Róbert

Horváth

Róbert
EKE Eger EKE Eger 2 6.50
26 Czukor Bence

Czukor

Bence
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 6.50
27 Kéri Tamás

Kéri

Tamás
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 6.50
28 Kovács Tamás

Kovács

Tamás
NKE SE NKE SE 2 6.50
29 Szicsák Bence

Szicsák

Bence
EKE Eger EKE Eger 2 6.50
30 Scerbinskis Reinis

Scerbinskis

Reinis
TFSE TFSE 4 6.25
31 Asszú Ádám

Asszú

Ádám
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 6.25
32 Tasnádi Bence

Tasnádi

Bence
NKE SE NKE SE 2 6.00
33 Mokánszki Máté

Mokánszki

Máté
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 3 6.00
34 Hegyi Ákos

Hegyi

Ákos
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 6.00
35 Steier Krisztián

Steier

Krisztián
EKE Eger EKE Eger 2 6.00
36 Füzy Marcell

Füzy

Marcell
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 6.00
37 Szanyi Róbert

Szanyi

Róbert
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 6.00
38 Takács Dániel

Takács

Dániel
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 5.75
39 Polyák András

Polyák

András
NKE SE NKE SE 2 5.50
40 Lippai Szabolcs

Lippai

Szabolcs
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 5.50
41 Jegesi Norman

Jegesi

Norman
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 5.50
42 Bus Iván

Bus

Iván
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 2 5.50
43 Máriás Gergely Antal

Máriás

Gergely Antal
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 5.50
44 Pintér Dávid

Pintér

Dávid
TFSE TFSE 4 5.50
45 Kozák Bertalan

Kozák

Bertalan
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 5.50
46 Kozák Márton

Kozák

Márton
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 5.25
47 Armaghani Ármin

Armaghani

Ármin
TFSE TFSE 4 5.25
48 Kereszty Loránd

Kereszty

Loránd
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 5.00
49 Lajos Norbert

Lajos

Norbert
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 5.00
50 Polgári Bence

Polgári

Bence
NKE SE NKE SE 2 5.00
51 Szavai Péter

Szavai

Péter
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 5.00
52 Kamenik Bence Ákos

Kamenik

Bence Ákos
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 5.00
53 Tóth Dávid Zoltán

Tóth

Dávid Zoltán
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 5.00
54 Czura Attila

Czura

Attila
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 4.75
55 Szekeres Ferenc

Szekeres

Ferenc
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 4.50
56 Mészáros Máté

Mészáros

Máté
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 4.50
57 Pungor Szabolcs

Pungor

Szabolcs
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 4.50
58 Kárpáti Balázs

Kárpáti

Balázs
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 4.50
59 Nagy Benedek Ágoston

Nagy

Benedek Ágoston
TFSE TFSE 4 4.25
60 Tóth Richárd

Tóth

Richárd
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 4.00
61 Szűcs Attila

Szűcs

Attila
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 4.00
62 Iveszics Milán

Iveszics

Milán
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 4.00
63 Schaul Levente

Schaul

Levente
BME-MAFC BME-MAFC 2 4.00
64 Geiger Bálint

Geiger

Bálint
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 4.00
65 Vörös Miklós

Vörös

Miklós
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 4.00
66 Mészáros Bence

Mészáros

Bence
EKE Eger EKE Eger 2 4.00
67 Tóth Bence

Tóth

Bence
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 4.00
68 Tombor Márton

Tombor

Márton
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 4.00
69 Szűcs Bence

Szűcs

Bence
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 4.00
70 Veszprémy Zoltán

Veszprémy

Zoltán
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 4.00
71 Kovács Zoltán

Kovács

Zoltán
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 3.75
72 Piukovics Bálint

Piukovics

Bálint
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 3.75
73 Takács Zsolt

Takács

Zsolt
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 2 3.50
74 Orliczki Bence Barnabás

Orliczki

Bence Barnabás
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 3.50
75 Urbán Antal

Urbán

Antal
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 3.50
76 Rátvay Tamás

Rátvay

Tamás
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 3.00
77 Szabó Gábor

Szabó

Gábor
EKE Eger EKE Eger 2 3.00
78 Pollák Balázs István

Pollák

Balázs István
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 3.00
79 Haris Róbert

Haris

Róbert
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 3.00
80 Tóth Bence

Tóth

Bence
SMAFC SMAFC 2 3.00
81 Nagy Botond Ágoston

Nagy

Botond Ágoston
TFSE TFSE 4 3.00
82 Veingartner András

Veingartner

András
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 3.00
83 Tálos András

Tálos

András
BME-MAFC BME-MAFC 2 3.00
84 Vaskó György

Vaskó

György
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 2.75
85 Fülöp László Botond

Fülöp

László Botond
TFSE TFSE 4 2.50
86 Bujdosó Péter

Bujdosó

Péter
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 2.50
87 Csepregi Ádám István

Csepregi

Ádám István
BME-MAFC BME-MAFC 2 2.50
88 Horváth Csaba

Horváth

Csaba
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 2.50
89 Schuj Márton János

Schuj

Márton János
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 2.50
90 Sebők Bence

Sebők

Bence
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 2.50
91 Mayer Ákos

Mayer

Ákos
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 2.50
92 Kámán Bálint

Kámán

Bálint
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 2.50
93 Lukács Dániel

Lukács

Dániel
BME-MAFC BME-MAFC 2 2.50
94 Gonda Zsombor

Gonda

Zsombor
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 2.25
95 Király Zalán

Király

Zalán
TFSE TFSE 4 2.25
96 Kovács Adrián

Kovács

Adrián
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 2.00
97 Bános Csaba

Bános

Csaba
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 2.00
98 Horváth Róbert

Horváth

Róbert
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 2.00
99 Liszkai Dávid

Liszkai

Dávid
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 2.00
100 Koflanovics Kristóf

Koflanovics

Kristóf
BME-MAFC BME-MAFC 2 2.00
101 Sinkovits Dániel

Sinkovits

Dániel
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 2.00
102 Szűcs Máté

Szűcs

Máté
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 1.75
103 Megyes Ákos

Megyes

Ákos
EKE Eger EKE Eger 2 1.50
104 Buday-Sántha Attila

Buday-Sántha

Attila
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 1.50
105 Katona Bence

Katona

Bence
TFSE TFSE 2 1.50
106 Naményi Márk

Naményi

Márk
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 1.50
107 Bürgés Sándor

Bürgés

Sándor
EKE Eger EKE Eger 2 1.50
108 Horváth Márton

Horváth

Márton
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 1.50
109 Horváth Bence

Horváth

Bence
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 1.50
110 Vida Zoltán

Vida

Zoltán
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 1.25
111 Bognár Mátyás

Bognár

Mátyás
TFSE TFSE 4 1.25
112 Velenyák János

Velenyák

János
BME-MAFC BME-MAFC 2 1.00
113 Schveighoffer Péter Áron

Schveighoffer

Péter Áron
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 1.00
114 Bujtor Levente

Bujtor

Levente
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 1.00
115 Oroszi Viktor

Oroszi

Viktor
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 1.00
116 Zsuga Tamás

Zsuga

Tamás
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 1.00
117 Vicze Kristóf

Vicze

Kristóf
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 1.00
118 Orliczki Márton

Orliczki

Márton
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 0.75
119 Világi Kristóf

Világi

Kristóf
TFSE TFSE 4 0.75
120 Demeter Ádám

Demeter

Ádám
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 3 0.67
121 Széplaki Zsolt

Széplaki

Zsolt
SMAFC SMAFC 2 0.50
122 Iváncsics Ákos

Iváncsics

Ákos
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.50
123 Nichter Róbert

Nichter

Róbert
SMAFC SMAFC 2 0.50
124 Gáspár Gergely

Gáspár

Gergely
SMAFC SMAFC 2 0.50
125 Mándity Dániel

Mándity

Dániel
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.50
126 Sebestyén Dávid

Sebestyén

Dávid
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 0.50
127 Horváth Barnabás

Horváth

Barnabás
TFSE TFSE 4 0.25
128 Szondi Kristóf

Szondi

Kristóf
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.25
129 Szepesi Szabolcs

Szepesi

Szabolcs
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 2 0.00
130 Soós Bence

Soós

Bence
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
131 Orosz Dominik

Orosz

Dominik
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
132 Völgyi Marcell

Völgyi

Marcell
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.00
133 Galló Márk

Galló

Márk
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 3 0.00
134 Nemes Dániel

Nemes

Dániel
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
135 Laman Richárd

Laman

Richárd
TFSE TFSE 2 0.00
136 Papp Barna

Papp

Barna
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
137 Kőfaragó Richárd

Kőfaragó

Richárd
SMAFC SMAFC 2 0.00
138 Jánkfalvi Máté

Jánkfalvi

Máté
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.00
139 Horányi András

Horányi

András
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
140 Lenger Levente

Lenger

Levente
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.00
141 Győr Marcell

Győr

Marcell
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
142 Oláh Márton

Oláh

Márton
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
143 Kovács Kristóf

Kovács

Kristóf
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.00
144 Erdős Áron

Erdős

Áron
SMAFC SMAFC 2 0.00
145 Yuteng Yin

Yuteng

Yin
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.00
146 Fülöp Zsombor

Fülöp

Zsombor
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
147 Mándity Markó

Mándity

Markó
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
148 Földes Dániel

Földes

Dániel
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00

Megyei szövetségek