Ranglisták - Fiú egyetemi Rájátszás - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Domsitz Márton

Domsitz

Márton
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 6.50
2 Szegedi Márton Dezső

Szegedi

Márton Dezső
SMAFC SMAFC 2 5.50
3 Boinitzer Dávid

Boinitzer

Dávid
TFSE TFSE 3 5.33
4 Kis Milán

Kis

Milán
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 5.00
5 Kovács Tamás

Kovács

Tamás
NKE SE NKE SE 2 4.50
6 Fekete József

Fekete

József
BME-MAFC BME-MAFC 2 4.50
7 Vincze Balázs

Vincze

Balázs
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 4.00
8 Kovács Botond Áron

Kovács

Botond Áron
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 4.00
9 Oláh Zoltán

Oláh

Zoltán
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 4.00
10 Tukovits Balázs

Tukovits

Balázs
SMAFC SMAFC 2 3.50
11 Barcza Dániel

Barcza

Dániel
SMAFC SMAFC 2 3.50
12 Tóth Lóránt

Tóth

Lóránt
BME-MAFC BME-MAFC 2 3.50
13 Gáspár Mátyás

Gáspár

Mátyás
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 3.25
14 Scerbinskis Reinis

Scerbinskis

Reinis
TFSE TFSE 4 3.00
15 Füzy Marcell

Füzy

Marcell
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 3.00
16 Lippai Szabolcs

Lippai

Szabolcs
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 2.75
17 Kopasz Márton

Kopasz

Márton
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 2.75
18 Polyák András

Polyák

András
NKE SE NKE SE 2 2.50
19 Nagy Szabolcs Szilár

Nagy

Szabolcs Szilár
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 2.50
20 Grifatong Miklós

Grifatong

Miklós
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 2.50
21 Horváth Csaba

Horváth

Csaba
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 2.50
22 Ungi Keve

Ungi

Keve
EKE Eger EKE Eger 2 2.50
23 Kozák Márton

Kozák

Márton
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 2.25
24 Fehér Ákos

Fehér

Ákos
BME-MAFC BME-MAFC 2 2.00
25 Kereszty Loránd

Kereszty

Loránd
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 2.00
26 Mlcoch Máté

Mlcoch

Máté
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 2.00
27 Orliczki Bence Barnabás

Orliczki

Bence Barnabás
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 2.00
28 Urbán Antal

Urbán

Antal
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 2.00
29 Tóth Bence

Tóth

Bence
SMAFC SMAFC 2 2.00
30 Kacskó Csaba

Kacskó

Csaba
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 2.00
31 Máriás Gergely Antal

Máriás

Gergely Antal
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 2.00
32 Pintér Dávid

Pintér

Dávid
TFSE TFSE 4 2.00
33 Szűcs Bence

Szűcs

Bence
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 2.00
34 Szicsák Bence

Szicsák

Bence
EKE Eger EKE Eger 2 2.00
35 Tasnádi Bence

Tasnádi

Bence
NKE SE NKE SE 2 2.00
36 Piukovics Bálint

Piukovics

Bálint
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 1.75
37 Nagy Benedek Ágoston

Nagy

Benedek Ágoston
TFSE TFSE 4 1.75
38 Szűcs Attila

Szűcs

Attila
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 1.50
39 Jegesi Norman

Jegesi

Norman
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 1.50
40 Lajos Norbert

Lajos

Norbert
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 1.50
41 Bujdosó Péter

Bujdosó

Péter
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 1.50
42 Bános Csaba

Bános

Csaba
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 1.50
43 Polgári Bence

Polgári

Bence
NKE SE NKE SE 2 1.50
44 Kéri Tamás

Kéri

Tamás
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 1.50
45 Csepregi Ádám István

Csepregi

Ádám István
BME-MAFC BME-MAFC 2 1.50
46 Gáspár Erik Dániel

Gáspár

Erik Dániel
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 1.50
47 Hegyi Ákos

Hegyi

Ákos
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 1.50
48 Laczó Levente

Laczó

Levente
NKE SE NKE SE 2 1.50
49 Nagy Kevin

Nagy

Kevin
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 1.50
50 Kárpáti Balázs

Kárpáti

Balázs
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 1.50
51 Tóth Dávid Zoltán

Tóth

Dávid Zoltán
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 1.50
52 Tálos András

Tálos

András
BME-MAFC BME-MAFC 2 1.50
53 Szanyi Róbert

Szanyi

Róbert
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 1.50
54 Takács Zsolt

Takács

Zsolt
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 2 1.50
55 Tóth Richárd

Tóth

Richárd
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 1.50
56 Asszú Ádám

Asszú

Ádám
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 1.25
57 Armaghani Ármin

Armaghani

Ármin
TFSE TFSE 4 1.25
58 Czukor Bence

Czukor

Bence
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 1.00
59 Szabó Gábor

Szabó

Gábor
EKE Eger EKE Eger 2 1.00
60 Iveszics Milán

Iveszics

Milán
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 1.00
61 Szekeres Ferenc

Szekeres

Ferenc
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 1.00
62 Mokánszki Máté

Mokánszki

Máté
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 3 1.00
63 Gáspár Balázs

Gáspár

Balázs
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 2 1.00
64 Horváth Róbert

Horváth

Róbert
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 1.00
65 Liszkai Dávid

Liszkai

Dávid
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 1.00
66 Nyulász Barnabás

Nyulász

Barnabás
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 1.00
67 Szavai Péter

Szavai

Péter
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 1.00
68 Kamenik Bence Ákos

Kamenik

Bence Ákos
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 1.00
69 Sebők Bence

Sebők

Bence
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 1.00
70 Tombor Márton

Tombor

Márton
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 1.00
71 Takács Dániel

Takács

Dániel
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 0.75
72 Tóth Bence

Tóth

Bence
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 0.75
73 Kozák Bertalan

Kozák

Bertalan
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.75
74 Czura Attila

Czura

Attila
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.50
75 Bognár Mátyás

Bognár

Mátyás
TFSE TFSE 4 0.50
76 Buday-Sántha Attila

Buday-Sántha

Attila
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.50
77 Vida Zoltán

Vida

Zoltán
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.50
78 Vörös Miklós

Vörös

Miklós
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 0.50
79 Kovács Adrián

Kovács

Adrián
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.50
80 Fülöp László Botond

Fülöp

László Botond
TFSE TFSE 4 0.50
81 Geiger Bálint

Geiger

Bálint
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.50
82 Iváncsics Ákos

Iváncsics

Ákos
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.50
83 Kovács Zoltán

Kovács

Zoltán
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.50
84 Nichter Róbert

Nichter

Róbert
SMAFC SMAFC 2 0.50
85 Bujtor Levente

Bujtor

Levente
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 0.50
86 Gonda Zsombor

Gonda

Zsombor
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 0.50
87 Mészáros Bence

Mészáros

Bence
EKE Eger EKE Eger 2 0.50
88 Szűcs Máté

Szűcs

Máté
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.50
89 Steier Krisztián

Steier

Krisztián
EKE Eger EKE Eger 2 0.50
90 Kámán Bálint

Kámán

Bálint
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.50
91 Mészáros Máté

Mészáros

Máté
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.50
92 Pungor Szabolcs

Pungor

Szabolcs
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.50
93 Bürgés Sándor

Bürgés

Sándor
EKE Eger EKE Eger 2 0.50
94 Sinkovits Dániel

Sinkovits

Dániel
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.50
95 Veszprémy Zoltán

Veszprémy

Zoltán
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 0.50
96 Vaskó György

Vaskó

György
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.50
97 Sebestyén Dávid

Sebestyén

Dávid
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 0.50
98 Vicze Kristóf

Vicze

Kristóf
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.50
99 Horváth Márton

Horváth

Márton
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 0.50
100 Horváth Bence

Horváth

Bence
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.50
101 Horváth Róbert

Horváth

Róbert
EKE Eger EKE Eger 2 0.50
102 Megyes Ákos

Megyes

Ákos
EKE Eger EKE Eger 2 0.50
103 Horváth Barnabás

Horváth

Barnabás
TFSE TFSE 4 0.25
104 Pollák Balázs István

Pollák

Balázs István
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.25
105 Nagy Botond Ágoston

Nagy

Botond Ágoston
TFSE TFSE 4 0.25
106 Király Zalán

Király

Zalán
TFSE TFSE 4 0.25
107 Rátvay Tamás

Rátvay

Tamás
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.00
108 Orosz Dominik

Orosz

Dominik
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
109 Völgyi Marcell

Völgyi

Marcell
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.00
110 Orliczki Márton

Orliczki

Márton
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 0.00
111 Galló Márk

Galló

Márk
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 3 0.00
112 Nemes Dániel

Nemes

Dániel
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
113 Velenyák János

Velenyák

János
BME-MAFC BME-MAFC 2 0.00
114 Laman Richárd

Laman

Richárd
TFSE TFSE 2 0.00
115 Széplaki Zsolt

Széplaki

Zsolt
SMAFC SMAFC 2 0.00
116 Schaul Levente

Schaul

Levente
BME-MAFC BME-MAFC 2 0.00
117 Jánkfalvi Máté

Jánkfalvi

Máté
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.00
118 Papp Barna

Papp

Barna
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
119 Kőfaragó Richárd

Kőfaragó

Richárd
SMAFC SMAFC 2 0.00
120 Lenger Levente

Lenger

Levente
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.00
121 Horányi András

Horányi

András
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
122 Győr Marcell

Győr

Marcell
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
123 Schveighoffer Péter Áron

Schveighoffer

Péter Áron
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
124 Katona Bence

Katona

Bence
TFSE TFSE 2 0.00
125 Oláh Márton

Oláh

Márton
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
126 Haris Róbert

Haris

Róbert
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 0.00
127 Oroszi Viktor

Oroszi

Viktor
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
128 Naményi Márk

Naményi

Márk
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.00
129 Kovács Kristóf

Kovács

Kristóf
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.00
130 Zsuga Tamás

Zsuga

Tamás
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
131 Mándity Dániel

Mándity

Dániel
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.00
132 Világi Kristóf

Világi

Kristóf
TFSE TFSE 4 0.00
133 Gáspár Gergely

Gáspár

Gergely
SMAFC SMAFC 2 0.00
134 Bus Iván

Bus

Iván
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
135 Koflanovics Kristóf

Koflanovics

Kristóf
BME-MAFC BME-MAFC 2 0.00
136 Schuj Márton János

Schuj

Márton János
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 0.00
137 Mayer Ákos

Mayer

Ákos
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 0.00
138 Erdős Áron

Erdős

Áron
SMAFC SMAFC 2 0.00
139 Lukács Dániel

Lukács

Dániel
BME-MAFC BME-MAFC 2 0.00
140 Szondi Kristóf

Szondi

Kristóf
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.00
141 Fülöp Zsombor

Fülöp

Zsombor
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
142 Yuteng Yin

Yuteng

Yin
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.00
143 Demeter Ádám

Demeter

Ádám
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 3 0.00
144 Mándity Markó

Mándity

Markó
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
145 Földes Dániel

Földes

Dániel
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
146 Veingartner András

Veingartner

András
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.00
147 Szepesi Szabolcs

Szepesi

Szabolcs
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 2 0.00
148 Soós Bence

Soós

Bence
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00

Megyei szövetségek