Ranglisták - Fiú egyetemi Rájátszás - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Horváth Róbert

Horváth

Róbert
EKE Eger EKE Eger 2 3.50
2 Scerbinskis Reinis

Scerbinskis

Reinis
TFSE TFSE 4 3.00
3 Nagy Szabolcs Szilár

Nagy

Szabolcs Szilár
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 2.00
4 Ungi Keve

Ungi

Keve
EKE Eger EKE Eger 2 1.50
5 Kopasz Márton

Kopasz

Márton
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 1.50
6 Mlcoch Máté

Mlcoch

Máté
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 1.00
7 Gáspár Erik Dániel

Gáspár

Erik Dániel
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 1.00
8 Gáspár Mátyás

Gáspár

Mátyás
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 1.00
9 Szicsák Bence

Szicsák

Bence
EKE Eger EKE Eger 2 1.00
10 Domsitz Márton

Domsitz

Márton
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 1.00
11 Lippai Szabolcs

Lippai

Szabolcs
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 0.75
12 Jegesi Norman

Jegesi

Norman
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 0.50
13 Kereszty Loránd

Kereszty

Loránd
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 0.50
14 Orliczki Bence Barnabás

Orliczki

Bence Barnabás
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 0.50
15 Széplaki Zsolt

Széplaki

Zsolt
SMAFC SMAFC 2 0.50
16 Gáspár Balázs

Gáspár

Balázs
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 2 0.50
17 Katona Bence

Katona

Bence
TFSE TFSE 2 0.50
18 Polgári Bence

Polgári

Bence
NKE SE NKE SE 2 0.50
19 Nyulász Barnabás

Nyulász

Barnabás
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 0.50
20 Kacskó Csaba

Kacskó

Csaba
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.50
21 Tóth Bence

Tóth

Bence
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 0.50
22 Hegyi Ákos

Hegyi

Ákos
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 0.50
23 Lukács Dániel

Lukács

Dániel
BME-MAFC BME-MAFC 2 0.50
24 Tombor Márton

Tombor

Márton
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 0.50
25 Tálos András

Tálos

András
BME-MAFC BME-MAFC 2 0.50
26 Szegedi Márton Dezső

Szegedi

Márton Dezső
SMAFC SMAFC 2 0.50
27 Boinitzer Dávid

Boinitzer

Dávid
TFSE TFSE 3 0.33
28 Kovács Zoltán

Kovács

Zoltán
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.25
29 Nagy Botond Ágoston

Nagy

Botond Ágoston
TFSE TFSE 4 0.25
30 Szűcs Bence

Szűcs

Bence
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.25
31 Bognár Mátyás

Bognár

Mátyás
TFSE TFSE 4 0.00
32 Nemes Dániel

Nemes

Dániel
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
33 Velenyák János

Velenyák

János
BME-MAFC BME-MAFC 2 0.00
34 Laman Richárd

Laman

Richárd
TFSE TFSE 2 0.00
35 Buday-Sántha Attila

Buday-Sántha

Attila
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
36 Mokánszki Máté

Mokánszki

Máté
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 3 0.00
37 Vida Zoltán

Vida

Zoltán
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.00
38 Schaul Levente

Schaul

Levente
BME-MAFC BME-MAFC 2 0.00
39 Jánkfalvi Máté

Jánkfalvi

Máté
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.00
40 Papp Barna

Papp

Barna
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
41 Kőfaragó Richárd

Kőfaragó

Richárd
SMAFC SMAFC 2 0.00
42 Vörös Miklós

Vörös

Miklós
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 0.00
43 Lajos Norbert

Lajos

Norbert
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 0.00
44 Kovács Adrián

Kovács

Adrián
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
45 Fülöp László Botond

Fülöp

László Botond
TFSE TFSE 4 0.00
46 Geiger Bálint

Geiger

Bálint
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.00
47 Horányi András

Horányi

András
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
48 Iváncsics Ákos

Iváncsics

Ákos
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.00
49 Lenger Levente

Lenger

Levente
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.00
50 Bujdosó Péter

Bujdosó

Péter
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 0.00
51 Horváth Róbert

Horváth

Róbert
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 0.00
52 Pollák Balázs István

Pollák

Balázs István
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
53 Bános Csaba

Bános

Csaba
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 0.00
54 Nichter Róbert

Nichter

Róbert
SMAFC SMAFC 2 0.00
55 Schveighoffer Péter Áron

Schveighoffer

Péter Áron
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
56 Bujtor Levente

Bujtor

Levente
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 0.00
57 Győr Marcell

Győr

Marcell
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
58 Gonda Zsombor

Gonda

Zsombor
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 0.00
59 Mészáros Bence

Mészáros

Bence
EKE Eger EKE Eger 2 0.00
60 Oláh Márton

Oláh

Márton
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
61 Haris Róbert

Haris

Róbert
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 0.00
62 Grifatong Miklós

Grifatong

Miklós
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.00
63 Kéri Tamás

Kéri

Tamás
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 0.00
64 Liszkai Dávid

Liszkai

Dávid
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 0.00
65 Urbán Antal

Urbán

Antal
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 0.00
66 Oroszi Viktor

Oroszi

Viktor
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
67 Csepregi Ádám István

Csepregi

Ádám István
BME-MAFC BME-MAFC 2 0.00
68 Piukovics Bálint

Piukovics

Bálint
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 0.00
69 Tóth Bence

Tóth

Bence
SMAFC SMAFC 2 0.00
70 Naményi Márk

Naményi

Márk
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.00
71 Szűcs Máté

Szűcs

Máté
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
72 Kovács Kristóf

Kovács

Kristóf
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.00
73 Mándity Dániel

Mándity

Dániel
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.00
74 Szavai Péter

Szavai

Péter
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
75 Világi Kristóf

Világi

Kristóf
TFSE TFSE 4 0.00
76 Gáspár Gergely

Gáspár

Gergely
SMAFC SMAFC 2 0.00
77 Asszú Ádám

Asszú

Ádám
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
78 Kis Milán

Kis

Milán
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
79 Bus Iván

Bus

Iván
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
80 Zsuga Tamás

Zsuga

Tamás
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
81 Koflanovics Kristóf

Koflanovics

Kristóf
BME-MAFC BME-MAFC 2 0.00
82 Horváth Csaba

Horváth

Csaba
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
83 Schuj Márton János

Schuj

Márton János
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 0.00
84 Máriás Gergely Antal

Máriás

Gergely Antal
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 0.00
85 Kamenik Bence Ákos

Kamenik

Bence Ákos
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 0.00
86 Steier Krisztián

Steier

Krisztián
EKE Eger EKE Eger 2 0.00
87 Kozák Márton

Kozák

Márton
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
88 Kámán Bálint

Kámán

Bálint
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.00
89 Mészáros Máté

Mészáros

Máté
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
90 Sebők Bence

Sebők

Bence
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 0.00
91 Laczó Levente

Laczó

Levente
NKE SE NKE SE 2 0.00
92 Kovács Tamás

Kovács

Tamás
NKE SE NKE SE 2 0.00
93 Mayer Ákos

Mayer

Ákos
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 0.00
94 Király Zalán

Király

Zalán
TFSE TFSE 4 0.00
95 Pintér Dávid

Pintér

Dávid
TFSE TFSE 4 0.00
96 Nagy Kevin

Nagy

Kevin
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 0.00
97 Kárpáti Balázs

Kárpáti

Balázs
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
98 Pungor Szabolcs

Pungor

Szabolcs
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
99 Erdős Áron

Erdős

Áron
SMAFC SMAFC 2 0.00
100 Kovács Botond Áron

Kovács

Botond Áron
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.00
101 Szondi Kristóf

Szondi

Kristóf
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.00
102 Tukovits Balázs

Tukovits

Balázs
SMAFC SMAFC 2 0.00
103 Armaghani Ármin

Armaghani

Ármin
TFSE TFSE 4 0.00
104 Fülöp Zsombor

Fülöp

Zsombor
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
105 Tóth Dávid Zoltán

Tóth

Dávid Zoltán
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
106 Bürgés Sándor

Bürgés

Sándor
EKE Eger EKE Eger 2 0.00
107 Sinkovits Dániel

Sinkovits

Dániel
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
108 Yuteng Yin

Yuteng

Yin
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.00
109 Demeter Ádám

Demeter

Ádám
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 3 0.00
110 Mándity Markó

Mándity

Markó
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
111 Vaskó György

Vaskó

György
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.00
112 Földes Dániel

Földes

Dániel
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
113 Kozák Bertalan

Kozák

Bertalan
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
114 Nagy Benedek Ágoston

Nagy

Benedek Ágoston
TFSE TFSE 4 0.00
115 Veingartner András

Veingartner

András
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.00
116 Veszprémy Zoltán

Veszprémy

Zoltán
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 0.00
117 Sebestyén Dávid

Sebestyén

Dávid
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 0.00
118 Szanyi Róbert

Szanyi

Róbert
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 0.00
119 Füzy Marcell

Füzy

Marcell
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
120 Barcza Dániel

Barcza

Dániel
SMAFC SMAFC 2 0.00
121 Vicze Kristóf

Vicze

Kristóf
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
122 Horváth Márton

Horváth

Márton
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 0.00
123 Oláh Zoltán

Oláh

Zoltán
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.00
124 Horváth Bence

Horváth

Bence
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.00
125 Fekete József

Fekete

József
BME-MAFC BME-MAFC 2 0.00
126 Tóth Lóránt

Tóth

Lóránt
BME-MAFC BME-MAFC 2 0.00
127 Tasnádi Bence

Tasnádi

Bence
NKE SE NKE SE 2 0.00
128 Megyes Ákos

Megyes

Ákos
EKE Eger EKE Eger 2 0.00
129 Szepesi Szabolcs

Szepesi

Szabolcs
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 2 0.00
130 Takács Zsolt

Takács

Zsolt
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 2 0.00
131 Soós Bence

Soós

Bence
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
132 Tóth Richárd

Tóth

Richárd
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.00
133 Szűcs Attila

Szűcs

Attila
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 0.00
134 Horváth Barnabás

Horváth

Barnabás
TFSE TFSE 4 0.00
135 Takács Dániel

Takács

Dániel
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 0.00
136 Orosz Dominik

Orosz

Dominik
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
137 Völgyi Marcell

Völgyi

Marcell
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.00
138 Czukor Bence

Czukor

Bence
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
139 Orliczki Márton

Orliczki

Márton
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 0.00
140 Rátvay Tamás

Rátvay

Tamás
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.00
141 Szabó Gábor

Szabó

Gábor
EKE Eger EKE Eger 2 0.00
142 Iveszics Milán

Iveszics

Milán
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 0.00
143 Polyák András

Polyák

András
NKE SE NKE SE 2 0.00
144 Szekeres Ferenc

Szekeres

Ferenc
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
145 Fehér Ákos

Fehér

Ákos
BME-MAFC BME-MAFC 2 0.00
146 Czura Attila

Czura

Attila
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.00
147 Vincze Balázs

Vincze

Balázs
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 0.00
148 Galló Márk

Galló

Márk
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 3 0.00

Megyei szövetségek