Mérkőzések - 2021. 10. 14.
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 14. 19:30 76 - 53 Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 14. 20:00 50 - 63 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Sértő Róbert, Matics Sándor
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 14. 18:15 57 - 73 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde (Gecsei Ferenc)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 14. 15:30 70 - 75 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Fekete László)
2021. október 14. 17:00 108 - 51 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Czinder Adrienn (Kovács Zoltán)
2021. október 14. 18:00 72 - 59 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Sörlei Attila, Bene Szilárd Csaba (Csordás Gábor)
Hepp Kupa, Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 14. 19:00 77 - 97 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Hartai Tamás
2021. október 14. 19:30 103 - 93 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fehérvári Gergely
Hepp Kupa, Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 14. 19:45 42 - 82 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Nyíri Péter Patrik
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 14. 11:00 69 - 81 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Balogh Kristóf (Gyuris Péter)
2021. október 14. 16:00 90 - 46 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Téczely Tamás)
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 14. 19:15 90 - 87 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Goda László, Sancilio Alexis
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 14. 18:20 49 - 56 Piarista Gimnázium
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Győri Ferenc
2021. október 14. 19:10 70 - 72 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt
2021. október 14. 20:10 43 - 58 Karinthy Frigyes ÁMK
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs
2021. október 14. 20:15 54 - 55 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bujtor Péter
Fazekas Ervin Férfi Fejér Megyei Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 14. 20:10 111 - 25 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Tóth Bence
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 14. 20:45 69 - 60 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Rózsavölgyi Alexandra
JNSZ - Semix Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 14. 15:20 65 - 67 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla

Megyei szövetségek