Mérkőzések - 2021. 10. 13.
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 13. 18:00 109 - 79 Arena Savaria
Játékvezetők: Papp Péter, Rácz Zsolt Róbert, Major Ádám (Dernei Gábor)
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 13. 18:50 83 - 62 Egressy Gábor Szakközépiskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Rózsavölgyi Alexandra
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 13. 17:30 76 - 80
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Deák Zsuzsanna (Koncsek Balázs)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 13. 18:20 73 - 76 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dr. Gencsev Plámen)
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 13. 15:30 57 - 47 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Marossy Gergely, dr. Szakács Imre Vilmos (Téczely Tamás)
2021. október 13. 16:00 59 - 113 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Fleischmann Krisztián (Várhalmi Zsolt László)
Hepp Kupa, Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 13. 19:10 86 - 99 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs
2021. október 13. 19:30 75 - 121 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Antoni Márk Ágoston
2021. október 13. 20:30 38 - 93 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Káré Gergő
Hepp Kupa, Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 13. 18:00 51 - 49 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dr. Szalóki Bence
2021. október 13. 19:00 98 - 63 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos
2021. október 13. 20:00 53 - 73 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Kruk Melinda, Tóth Kitti
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 13. 17:00 109 - 27 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Káré Gergő, Szőts Dávid István (Gyuris Péter)
2021. október 13. 18:00 72 - 57 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Mihály, Baukó Ferenc (Bogárdi János)
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 13. 15:00 107 - 73 Arena Savaria
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Bognár Tamás
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 13. 19:00 71 - 94 József Attila Gimnázium
Játékvezetők: Czupi Márton, Hamzi Virág
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 13. 19:15 67 - 56 Mechatronikai Szakközépiskola
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál Norbert

Megyei szövetségek