Mérkőzések - 2021. 09. 26.
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 26. 18:00 63 - 88 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Dr. Oláh Márk (Fekete László)
2021. szeptember 26. 19:30 67 - 90 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Nyilas István (Téczely Tamás)
Tippmix Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 26. 17:00 103 - 50 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Kovács Nimród János, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2021. szeptember 26. 18:00 73 - 81 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Györfy Rúben, Kapusi Gábor (Hartyáni Zsolt)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 26. 17:00 73 - 84 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Vida József, Vadász Csaba, Drenyovszki Dániel (Vághy Tamás János)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 26. 13:30 72 - 56 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Novák Bence
2021. szeptember 26. 16:30 44 - 73 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Nagy-Pál Petra
2021. szeptember 26. 17:00 61 - 64 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Simon Kristóf Kolos
2021. szeptember 26. 17:00 98 - 53 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 26. 14:30 66 - 36 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gruber Nikolett Lilla
2021. szeptember 26. 16:00 70 - 65 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Káré Gergő
2021. szeptember 26. 17:00 80 - 42 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Hartai Tamás
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 26. 09:00 78 - 50 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Ntasis Lazaros (Kincs Károly)
2021. szeptember 26. 09:00 60 - 63 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Béndek Gábor Miklós)
2021. szeptember 26. 09:00 18 - 100 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Lovász Balázs (Parádi Péter)
2021. szeptember 26. 09:00 88 - 40 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Zádeczki Donát László (Dernei Gábor)
2021. szeptember 26. 09:00 40 - 85 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2021. szeptember 26. 09:00 85 - 57 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence (Szabadvári János László)
2021. szeptember 26. 09:30 97 - 23 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Simon Kristóf Kolos (Schäffer Béla Róbert)
2021. szeptember 26. 09:30 66 - 32 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Kovács István, Gelányi Dániel (Bogárdi János)
2021. szeptember 26. 11:00 46 - 72 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Ntasis Lazaros (Kincs Károly)
2021. szeptember 26. 11:00 98 - 58 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Béndek Gábor Miklós)
2021. szeptember 26. 11:00 117 - 43 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Lovász Balázs (Parádi Péter)
2021. szeptember 26. 11:00 60 - 69 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Zádeczki Donát László (Dernei Gábor)
2021. szeptember 26. 11:00 84 - 50 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Czinder Adrienn (Szabadvári János László)
2021. szeptember 26. 11:15 91 - 63 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Simon Kristóf Kolos (Schäffer Béla Róbert)
2021. szeptember 26. 11:15 107 - 32 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2021. szeptember 26. 11:15 118 - 49 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Kovács István, Gelányi Dániel (Bogárdi János)
2021. szeptember 26. 15:00 62 - 63 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián (Parádi Péter)
2021. szeptember 26. 15:00 63 - 94 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Németh Fanni (Dernei Gábor)
2021. szeptember 26. 15:45 63 - 80 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Pál Roland (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2021. szeptember 26. 17:00 91 - 50 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián (Parádi Péter)
2021. szeptember 26. 17:00 63 - 85 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Németh Fanni (Dernei Gábor)
2021. szeptember 26. 18:00 60 - 70 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Pál Roland (Sarkadi-Nagy Ágnes)
Leány Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 26. 09:15 93 - 17 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Boros Krisztina, Kutrik Andrea (Cseh Sándor Attila)
2021. szeptember 26. 09:30 50 - 87 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Horváth Alajos (Silló Zsolt)
2021. szeptember 26. 09:30 51 - 67 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Magyari Viktor, Szőcs Péter (Birkás Károly)
2021. szeptember 26. 11:30 43 - 36 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Boros Krisztina, Kutrik Andrea (Cseh Sándor Attila)
2021. szeptember 26. 11:45 31 - 69 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Horváth Alajos (Silló Zsolt)
2021. szeptember 26. 11:45 49 - 105 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Magyari Viktor, Koller István (Birkás Károly)
Hepp Kupa, Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 26. 13:00 49 - 88 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba
2021. szeptember 26. 16:00 67 - 68 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 26. 13:30 78 - 69 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Sancilio Alexis (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. szeptember 26. 16:00 45 - 74 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Győri Ferenc, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. szeptember 26. 18:30 55 - 66 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Tahin András (Gátiné Müller Zsuzsanna)
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 26. 19:15 106 - 55 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Fajszi Zsombor Levente
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 26. 15:15 87 - 65 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső
2021. szeptember 26. 16:00 54 - 69 Garay János Gimnázium
Játékvezetők: Propszt Amanda, Keresztes Tamás
Zádor Híd Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 26. 09:30 80 - 65 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Kovács Csaba
2021. szeptember 26. 11:00 68 - 72 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Csaba, Gyenge Gábor
2021. szeptember 26. 12:30 65 - 90 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor
ÁGOTA Kupa felnőtt női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 26. 14:00 60 - 38 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szabó László, Terjéki András
2021. szeptember 26. 15:00 43 - 39 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mile Gábor, Terjéki András
2021. szeptember 26. 16:00 19 - 65 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szabó László, Mile Gábor

Megyei szövetségek