Mérkőzések - 2021. 09. 25.
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 25. 18:00 72 - 78 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Balog György Attila, Györfy Rúben (Hartyáni Zsolt)
2021. szeptember 25. 18:00 80 - 77 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Sörlei Attila (Páli dr. Kálmán)
2021. szeptember 25. 19:00 66 - 98 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Praksch Péter Árpád, Pozsonyi László (Dernei Gábor)
2021. szeptember 25. 19:00 75 - 77 Continental Aréna
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Nagy Viktor, Szilágyi Bálint (Bognár Tibor)
Tippmix Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 25. 17:00 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Varga-Záray Katalin, dr. Németh Patrik (dr. Gincsai János Péter)
2021. szeptember 25. 18:00 66 - 92 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, JAKAB László Imre, Horváth Csongor Béla (Fekete László)
2021. szeptember 25. 18:00 59 - 83 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Minár László Balázs, Major Ádám, Rózsavölgyi Alexandra (Gorka Szabolcs Zsombor)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 25. 17:00 89 - 84 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Nepp László Oszkár, Ntasis Lazaros (HOFFMANN Gergely)
2021. szeptember 25. 18:00 85 - 78 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Reisz Péter, Szalai Zsolt (Domokos Lőrinc)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 25. 17:00 77 - 84 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Gaál István Tamás, Sentényi Barna (Mocsai László)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 25. 09:00 113 - 40 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Matics Sándor (Schäffer Béla Róbert)
2021. szeptember 25. 09:00 58 - 78 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Magyar Zoltán (Dernei Gábor)
2021. szeptember 25. 10:00 61 - 57 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba (Kincs Károly)
2021. szeptember 25. 10:45 98 - 48 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2021. szeptember 25. 11:00 74 - 45 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Béndek Gábor Miklós)
2021. szeptember 25. 11:00 107 - 61 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Magyar Zoltán (Dernei Gábor)
2021. szeptember 25. 11:00 74 - 63 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Földesi Marcell (Szabadvári János László)
2021. szeptember 25. 11:00 119 - 55 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Arató Balázs, Pettner Hanna (Bogárdi János)
2021. szeptember 25. 11:15 74 - 67 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Matics Sándor (Schäffer Béla Róbert)
2021. szeptember 25. 11:45 125 - 42 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Propszt Amanda, Lovász Balázs (Parádi Péter)
2021. szeptember 25. 12:00 83 - 70 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba (Kincs Károly)
2021. szeptember 25. 12:45 92 - 42 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Béndek Gábor Miklós)
2021. szeptember 25. 12:45 71 - 47 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Földesi Marcell (Szabadvári János László)
2021. szeptember 25. 12:45 78 - 49 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Arató Balázs, Horváth Alexandra (Bogárdi János)
2021. szeptember 25. 13:00 94 - 58 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2021. szeptember 25. 13:30 93 - 33 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Propszt Amanda, Lovász Balázs (Parádi Péter)
2021. szeptember 25. 14:30 36 - 79 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Balogh Kristóf (Schäffer Béla Róbert)
2021. szeptember 25. 16:00 31 - 77 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Tahin András (Kincs Károly)
2021. szeptember 25. 16:45 73 - 97 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Balogh Kristóf (Schäffer Béla Róbert)
2021. szeptember 25. 17:00 61 - 91 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Molnár Tamás (Béndek Gábor Miklós)
2021. szeptember 25. 17:00 58 - 81 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Földesi Marcell (Szabadvári János László)
2021. szeptember 25. 17:00 49 - 133 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Tóth Mihály, Filep Áron Kálmán (Bogárdi János)
2021. szeptember 25. 18:00 71 - 50 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Tahin András (Kincs Károly)
2021. szeptember 25. 18:45 96 - 70 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Molnár Tamás (Béndek Gábor Miklós)
2021. szeptember 25. 18:45 58 - 87 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Hernicz Balazs (Szabadvári János László)
2021. szeptember 25. 18:45 70 - 48 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Tóth Mihály, Filep Áron Kálmán (Bogárdi János)
Leány Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 25. 10:00 4 - 137 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tóth Bence, Czinder Adrienn (Kozák Tamás)
2021. szeptember 25. 10:00 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Bárány Levente, Boros Krisztina (Réger Zsolt Péter)
2021. szeptember 25. 11:00 59 - 47 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Silló Zsolt)
2021. szeptember 25. 11:00 76 - 34 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Birkás Károly)
2021. szeptember 25. 11:00 36 - 85 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Pál Roland, Konta Csanád János (Cseh Sándor Attila)
2021. szeptember 25. 12:45 61 - 54 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Novák Marcell (Silló Zsolt)
2021. szeptember 25. 12:45 170 - 38 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Birkás Károly)
2021. szeptember 25. 12:45 83 - 29 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Pál Roland, Konta Csanád János (Cseh Sándor Attila)
2021. szeptember 25. 13:00 82 - 70 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Czinder Adrienn (Kozák Tamás)
2021. szeptember 25. 13:00 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Bárány Levente, Boros Krisztina (Réger Zsolt Péter)
2021. szeptember 25. 16:00 182 - 9 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Söveges Tamás (Kozák Tamás)
2021. szeptember 25. 16:00 83 - 42 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Kutrik Andrea (Réger Zsolt Péter)
2021. szeptember 25. 16:30 25 - 78 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Hartai Tamás, Mészáros Nándor Lajos (Cseh Sándor Attila)
2021. szeptember 25. 17:00 59 - 38 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Földesi Ádám, Novák Marcell (Silló Zsolt)
2021. szeptember 25. 17:00 46 - 86 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Birkás Károly)
2021. szeptember 25. 18:15 31 - 71 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Hartai Tamás, Mészáros Nándor Lajos (Cseh Sándor Attila)
2021. szeptember 25. 18:45 94 - 67 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Silló Zsolt)
2021. szeptember 25. 18:45 129 - 10 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Birkás Károly)
Hepp Kupa, Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 25. 18:00 84 - 77 Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária
2021. szeptember 25. 18:00 79 - 78 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Dr. Szalóki Bence
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 25. 10:00 100 - 35 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Tamás Pálma (CSEH Gergely)
2021. szeptember 25. 10:00 97 - 51 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Märcz Péter (Téczely Tamás)
2021. szeptember 25. 10:00 49 - 93 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám (Benedek Zoltán)
2021. szeptember 25. 10:00 87 - 51 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Hartai Tamás, Balogh Kristóf (Budayné Tóth Rozália)
2021. szeptember 25. 13:00 40 - 60 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Káli Szabolcs (CSEH Gergely)
2021. szeptember 25. 13:00 63 - 54 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám (Benedek Zoltán)
2021. szeptember 25. 13:00 56 - 104 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Hartai Tamás, Kutrik Andrea (Budayné Tóth Rozália)
2021. szeptember 25. 13:30 35 - 86 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos (Téczely Tamás)
2021. szeptember 25. 16:00 40 - 86 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Tamás Pálma (CSEH Gergely)
2021. szeptember 25. 16:00 72 - 51 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter (Téczely Tamás)
2021. szeptember 25. 16:00 92 - 66 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám (Benedek Zoltán)
2021. szeptember 25. 16:00 59 - 58 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Pál Roland (Budayné Tóth Rozália)
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 25. 14:30 91 - 54 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Hegedűs Attila
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 25. 15:30 132 - 66 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Fleischmann Krisztián
2021. szeptember 25. 19:00 62 - 61 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Sancilio Alexis
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 25. 15:00 62 - 91 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Krisztián-Világos Tünde
2021. szeptember 25. 15:00 56 - 95 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh Sándor
2021. szeptember 25. 15:30 60 - 65 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence
2021. szeptember 25. 15:30 52 - 64 Continental Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szulics Zsolt János
U14 Jász Kupa Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 25. 10:00 84 - 47 Lehel Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Csaba, Terjéki András
2021. szeptember 25. 11:45 50 - 59 Lehel Sportcsarnok
Játékvezetők: Szappanos Máté, Terjéki András
2021. szeptember 25. 13:30 40 - 75 Lehel Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Csaba, Szappanos Máté

Megyei szövetségek