Mérkőzések - 2021. 04. 08.
Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 8. 20:15 60 - 77 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Hervay Tibor, Gaál István Tamás (Vághy Tamás János)
Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 8. 18:00 102 - 91 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Benedek Zoltán, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 8. 15:30 73 - 57 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2021. április 8. 19:00 60 - 63 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Nyíri Péter Patrik
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 8. 20:00 56 - 72 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Válé Flórián, NAGY ISTVÁN
2021. április 8. 20:20 58 - 61 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Simon Kristóf Kolos
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 8. 13:00 48 - 59 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila)
2021. április 8. 13:00 72 - 70 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Simon Kristóf Kolos (Dr. Gencsev Plámen)
2021. április 8. 13:30 90 - 54 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Keresztes Tamás (Parádi Péter)
2021. április 8. 17:30 67 - 52 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Csaba János (Szűcs József)
2021. április 8. 18:15 74 - 64 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Magyari Viktor, Horváth Andreasz (Birkás Károly)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 8. 18:00 71 - 77 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár Tamás)
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 8. 15:00 77 - 46 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián (Kozák Tamás)
2021. április 8. 17:30 30 - 95 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szentpáli-Gavallér Csaba (László Zsolt Károly)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 8. 18:15 35 - 123 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence
2021. április 8. 18:15 52 - 87 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt
2021. április 8. 19:15
Játékvezetők: Vigh Balázs, Porkoláb Mercédesz Anett
Leány Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 8. 13:00 52 - 120 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Székely Bernadett, Lenger Levente (Éles Péter Emil)
Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 8. 19:30 88 - 60 Városi Sportcsarnok
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 8. 20:30 94 - 85 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Szabó László
Budapest, Fiú Junior B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 8. 20:15 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
Játékvezetők: Tahin András, Ürögi Zsolt

Megyei szövetségek