Mérkőzések - 2021. 01. 20.
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 20. 18:00 83 - 87 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Lengyel Ádám József (Bognár Tibor)
2021. január 20. 18:00 79 - 65 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balogh Gyula, Sörlei Attila (Dernei Gábor)
Tippmix Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 20. 18:00 74 - 82 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Tóth Kálmán, Németh Patrik (Forrai Sámuel)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 20. 15:00 87 - 70 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Horváth Csongor Béla, Bagi Bálint (Vághy Tamás János)
2021. január 20. 18:00 69 - 80 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lövei László, Kruk Melinda (Kis Balázs Ferenc)
2021. január 20. 18:30 69 - 72 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Fodor Attila, Hervay Tibor, Földi László (Gorka Szabolcs Zsombor)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 20. 17:00 69 - 75 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 20. 19:30 66 - 70 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Gruber Nikolett Lilla
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 20. 18:00 58 - 72 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Novák Bence (CSEH Gergely)
2021. január 20. 18:30 45 - 85 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Szappanos Máté (Hegedűs Mária Viktória)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 20. 15:00 76 - 67 Arena Savaria Munkacsarnoka
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Dr. Popgyákunik Balázs (Szarka Zsuzsanna Mária)
2021. január 20. 17:00 50 - 76 Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Goldring Zsuzsanna (Faidt Mihály)
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 20. 17:00 99 - 62 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Földesi Ádám, Szabó Tibor (Silló Zsolt)
2021. január 20. 18:30 84 - 56 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István (Kincs Károly)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 20. 17:45 96 - 42
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Kovács Máté László
2021. január 20. 18:30 58 - 64 Kaposvári Egyetem Művészeti kar tornaterme
Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Guzmics Bence
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 20. 18:30 66 - 36 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Hamzi Virág
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 20. 15:30 34 - 101 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
2021. január 20. 15:45 62 - 73 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Simon Kristóf Kolos
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 20. 15:00 72 - 47 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rokob Krisztián
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 20. 19:30 62 - 61 SOTE Csarnok
Játékvezetők: Minár László Balázs, NAGY ISTVÁN
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 20. 20:10 53 - 81 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence

Megyei szövetségek