Mérkőzések - 2021. 01. 15.
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 15. 18:00 96 - 75 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Praksch Péter Árpád, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán)
2021. január 15. 18:00 73 - 76 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Frányó Péter, Söjtöry Tamás Ferenc (Hartyáni Zsolt)
2021. január 15. 18:00 77 - 74 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Farkas Gábor (Bogárdi János)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 15. 17:00 95 - 58 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Varga Zoltán, Mintál Csaba, Dr. Szalóki Bence (Domokos Lőrinc)
2021. január 15. 17:45 93 - 72 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Polonkai Balázs István, Kaposi Renátó (Bognár Tibor)
2021. január 15. 19:00 87 - 80 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly (Németh Csaba János)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 15. 16:45 62 - 57 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 15. 19:10 122 - 61 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Sebesi Gábor
2021. január 15. 19:30 91 - 79 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Kovács Máté
2021. január 15. 20:00 115 - 53 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 15. 19:00 108 - 58 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál Norbert
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 15. 18:30 77 - 66 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Nagy-Pál Petra
2021. január 15. 19:30 71 - 88 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Sértő Róbert, NAGY ISTVÁN
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 15. 13:00 48 - 87
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes)
2021. január 15. 16:00 36 - 77 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt (Torzsa Csaba Péter)
2021. január 15. 19:00 58 - 44 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Fülöp Ádám, Szűcs Sándor (Torzsa Csaba Péter)
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 15. 15:30 77 - 31
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna
2021. január 15. 16:15 56 - 102 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Fülöp András, Kiss István
2021. január 15. 17:00 94 - 35 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Sértő Róbert, Liktor Viktor
2021. január 15. 17:30 61 - 94
Játékvezetők: Lovas Dávid, Imre Márk
2021. január 15. 17:45 61 - 52 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Fülöp András, Kiss István
2021. január 15. 18:30 74 - 70
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes
2021. január 15. 19:30 59 - 57
Játékvezetők: Gergely Csaba, Scholtz Zoltán
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 15. 16:30 76 - 78 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Erős Florentina, Tamás Pálma
2021. január 15. 19:30 76 - 66 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 15. 17:45 46 - 67 Szent István Egyetem
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Ivók Milán Larion
2021. január 15. 18:45 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Filep Áron Kálmán
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 15. 15:00 92 - 99 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs
2021. január 15. 15:15 83 - 74 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor
2021. január 15. 15:15 63 - 79 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Márkus Gábor
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 15. 16:00 52 - 62 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálfi Ágnes, Goldring Zsuzsanna (Faidt Mihály)
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 15. 20:20 68 - 64 Szent Benedek Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Zádeczki Donát László
2021. január 15. 20:45 53 - 72 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Goda László, Szilágyi Bálint
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 15. 19:50 100 - 31 Gál Gyula Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 15. 18:30 44 - 106 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Szappanos Máté
2021. január 15. 20:00 73 - 56 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Szabó László
2021. január 15. 20:45 91 - 87 Zöld Ház
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fehérvári Gergely
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 15. 19:15 31 - 54 Kazinczy Általános Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Szőke Gábor

Megyei szövetségek