Mérkőzések - 2020. 11. 21.
Tippmix Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 21. 18:00 82 - 62 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Farkas Gábor, Goda László (Faidt Mihály)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 21. 17:00 91 - 80 Március 15. Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Szalai Zsolt, DR. MAGYARI TIBOR (Fekete László)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 21. 16:30 99 - 85 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Vadász Csaba, Földi László (Bogárdi János)
2020. november 21. 18:30 92 - 61 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Borgula György, Téczely Roland Balázs (Páli dr. Kálmán)
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 21. 18:00 61 - 70 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Domokos Bence
Kenguru Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 21. 0:
2020. november 21. 0:
2020. november 21. 08:00 44 - 21
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Gedra János (Faltinné Széll Ágnes)
2020. november 21. 08:30
Játékvezetők: Pálfi Tímea, Pálfi Ágnes (Kunvári József László)
2020. november 21. 09:00 44 - 66
Játékvezetők: Lenger Levente, Leutsch Liza (Parádi Péter)
2020. november 21. 09:00
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Szlávik Bence (Kozák Tamás)
2020. november 21. 09:00 13 - 52
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Tamás Anna (Nagy János)
2020. november 21. 09:00 70 - 37
Játékvezetők: Kónya Levente, Szipli Hanna (Budai Csaba)
2020. november 21. 09:00
Játékvezetők: Fehér Ádám, Burján Bianka (Király László Józsefné)
2020. november 21. 09:00 60 - 57
Játékvezetők: Belák Zoltán, Fajszi Zsombor Levente (Buday Zsolt Tamás)
2020. november 21. 09:00 64 - 33
Játékvezetők: Szőke Gábor, Matóczay Bálint (Schwarz Mária)
2020. november 21. 09:15 41 - 14
Játékvezetők: Dr. Bodnár Gábor, Gedra János (Faltinné Széll Ágnes)
2020. november 21. 09:30 70 - 62
Játékvezetők: Bálind Attila, Horváth Vivien (Kollár Tamás)
2020. november 21. 09:45
Játékvezetők: Pálfi Ágnes, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László)
2020. november 21. 10:00 71 - 56 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Székely Bernadett, Mándity Marko (Éles Péter Emil)
2020. november 21. 10:00 41 - 78
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Horváth Andreasz (Egri Tibor)
2020. november 21. 10:00
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes (Bőle László)
2020. november 21. 10:00
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sztankovics Attila (Bukta Bertalan)
2020. november 21. 10:00 11 - 124
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó (Hegedűs Mária Viktória)
2020. november 21. 10:00 58 - 19
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor (Farkas János)
2020. november 21. 10:15
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Czinder Adrienn (Kozák Tamás)
2020. november 21. 10:15
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Bakó László Ferenc (Nagy János)
2020. november 21. 10:15
Játékvezetők: Kónya Levente, Pelikán Dóra (Budai Csaba)
2020. november 21. 10:15
Játékvezetők: Kovács Máté László, Burján Bianka (Király László Józsefné)
2020. november 21. 10:20 53 - 74
Játékvezetők: Szőke Gábor, Hőgerl Bence (Schwarz Mária)
2020. november 21. 10:30 56 - 36
Játékvezetők: Hergyó-Bencze Gábor, Leutsch Liza (Parádi Péter)
2020. november 21. 10:30 91 - 83
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Gecsei Ferenc)
2020. november 21. 10:30 33 - 76
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Vigh Barnabás Dominik (Buday Zsolt Tamás)
2020. november 21. 10:30 2 - 64
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Dr. Bodnár Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2020. november 21. 11:00 39 - 78
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Horváth Vivien (Kollár Tamás)
2020. november 21. 11:00
Játékvezetők: Pálfi Tímea, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László)
2020. november 21. 11:15 76 - 49
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence (Egri Tibor)
2020. november 21. 11:15
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes (Bőle László)
2020. november 21. 11:15 10 - 53
Játékvezetők: Marton Péter, Takács Zoltán (Bukta Bertalan)
2020. november 21. 11:30
Játékvezetők: Czinder Adrienn, Szlávik Bence (Kozák Tamás)
2020. november 21. 11:30
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Tamás Anna (Nagy János)
2020. november 21. 11:30
Játékvezetők: Szipli Hanna, Pelikán Dóra (Budai Csaba)
2020. november 21. 11:30 67 - 81
Játékvezetők: Kovács Máté László, Fehér Ádám (Király László Józsefné)
2020. november 21. 11:30
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András (Farkas János)
2020. november 21. 11:40 37 - 67
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Matóczay Bálint (Schwarz Mária)
2020. november 21. 11:40 57 - 44
Játékvezetők: Boros Krisztina, Ürögi Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. november 21. 11:45 59 - 64
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Gecsei Ferenc)
2020. november 21. 11:45
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Kovács Máté Zádor (Hegedűs Mária Viktória)
2020. november 21. 12:00 89 - 31
Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Guzmics Bence (Koncsek Balázs)
2020. november 21. 12:00 41 - 46
Játékvezetők: Lenger Levente, Hergyó-Bencze Gábor (Parádi Péter)
2020. november 21. 12:00 80 - 26
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián (Kiss István)
2020. november 21. 12:00 70 - 25
Játékvezetők: Belák Zoltán, Vigh Barnabás Dominik (Buday Zsolt Tamás)
2020. november 21. 12:30 76 - 31
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kollár Tamás)
2020. november 21. 12:30 43 - 54
Játékvezetők: Erős Florentina, Tóth Bence (Egri Tibor)
2020. november 21. 12:30
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes (Bőle László)
2020. november 21. 12:30
Játékvezetők: Marton Péter, Sztankovics Attila (Bukta Bertalan)
2020. november 21. 12:45
Játékvezetők: Bodnárné Pasek Mónika, Könyves Teréz Ráhel (Bacsfay Gyula Péter)
2020. november 21. 12:45
Játékvezetők: Velkey István, Mészáros Máté (Király László Józsefné)
2020. november 21. 13:00 75 - 60
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Gecsei Ferenc)
2020. november 21. 13:00
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Terjéki András (Farkas János)
2020. november 21. 13:15 26 - 59
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András (Kiss István)
2020. november 21. 13:20 57 - 83
Játékvezetők: Boros Krisztina, Ürögi Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. november 21. 13:30 41 - 40
Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Boros Gyevi Ádám (Koncsek Balázs)
2020. november 21. 13:30
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László (Nyilas Zoltán)
2020. november 21. 13:30
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kovács Máté Zádor (Hegedűs Mária Viktória)
2020. november 21. 14:00 64 - 56
Játékvezetők: Szőcs Péter, Erős Florentina (Bónitz István)
2020. november 21. 14:00
Játékvezetők: Csoma Martin , Bodnárné Pasek Mónika (Bacsfay Gyula Péter)
2020. november 21. 14:00
Játékvezetők: Velkey István, Varga Sára (Király László Józsefné)
2020. november 21. 14:00 35 - 27
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Miháczi Ádám (Réger Zsolt Péter)
2020. november 21. 14:30 32 - 62
Játékvezetők: Fülöp András, Molnár Krisztián (Kiss István)
2020. november 21. 14:40 91 - 29
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kutrik Andrea (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. november 21. 14:45 59 - 52
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Alina Lázár (Szakáll András)
2020. november 21. 15:00 24 - 76
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Guzmics Bence (Koncsek Balázs)
2020. november 21. 15:00
Játékvezetők: Miklósi László, Liktor Viktor (Nyilas Zoltán)
2020. november 21. 15:15 34 - 70
Játékvezetők: Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF (Bónitz István)
2020. november 21. 15:15 55 - 37
Játékvezetők: Csoma Martin , Könyves Teréz Ráhel (Bacsfay Gyula Péter)
2020. november 21. 15:15
Játékvezetők: Mészáros Máté, Varga Sára (Király László Józsefné)
2020. november 21. 15:20 33 - 45
Játékvezetők: Horváth Brúnó József, Mészáros Nándor Lajos (Réger Zsolt Péter)
2020. november 21. 16:00 29 - 19
Játékvezetők: Vörös Eszter, Fazekas Hajnal Erzsébet (Szakáll András)
2020. november 21. 16:00 31 - 65
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kutrik Andrea (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. november 21. 16:30 54 - 66
Játékvezetők: Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF (Bónitz István)
2020. november 21. 16:30
Játékvezetők: Magda János József, Liktor Viktor (Nyilas Zoltán)
2020. november 21. 16:40 38 - 29
Játékvezetők: Horváth Brúnó József, Miháczi Ádám (Réger Zsolt Péter)
2020. november 21. 17:15 41 - 55
Játékvezetők: Vörös Eszter, Alina Lázár (Szakáll András)
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 21. 09:00 81 - 60
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Pál Roland (Kis Balázs Ferenc)
2020. november 21. 10:00 73 - 27
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Németh Csaba János)
2020. november 21. 11:00
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Pál Roland (Kis Balázs Ferenc)
2020. november 21. 12:00
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor (Németh Csaba János)
2020. november 21. 13:00
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Németh Fanni (Kis Balázs Ferenc)
2020. november 21. 14:00
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Németh Csaba János)
2020. november 21. 15:00 83 - 50
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Németh Fanni (Kis Balázs Ferenc)
2020. november 21. 16:00 88 - 67
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Németh Csaba János)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 21. 13:30 118 - 37 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Koller István, Nagy-Pál Petra (Birkás Károly)
2020. november 21. 14:00 62 - 55 Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Kiss Mihály Barna (Halász Ernő István)
2020. november 21. 15:00 69 - 64
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó (Bernáth András)
2020. november 21. 16:00 66 - 97 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, NAGY ISTVÁN (Cseh Sándor Attila)
2020. november 21. 17:30 83 - 46 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Sancilio Alexis (Kis Balázs Ferenc)
2020. november 21. 18:00 49 - 88 PVSK csarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Éles Péter Emil)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 21. 12:00 60 - 86 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (Cseh Sándor Attila)
2020. november 21. 15:30 111 - 55
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Éles Péter Emil)
2020. november 21. 17:00 73 - 71 Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Kiss Mihály Barna (Halász Ernő István)
2020. november 21. 18:00 88 - 79 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Komlódi Benedek (Gyuris Péter)
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 21. 12:00 81 - 73 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Silló Zsolt)
2020. november 21. 15:00 88 - 53 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Wischy Péter, Buzai Patrik (Szabadvári János László)
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 21. 14:30 71 - 51 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs (Nagy János)
2020. november 21. 15:00 102 - 51 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Fodor Sándor Balázs (Heiling Csaba)
2020. november 21. 15:00 82 - 59 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Hartai Tamás (Bagi Károly Imre)
2020. november 21. 15:30 80 - 27 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (Budayné Tóth Rozália)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 21. 10:00 33 - 61
Játékvezetők: Propszt Amanda, Kovács Kincső
2020. november 21. 16:00 TF E-terem
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Hőgerl Bence
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 21. 10:00 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi
2020. november 21. 10:20 Csömöri sportcsarnok
Játékvezetők: Bárány Levente, Kovács Róbert Márió
2020. november 21. 11:00 100 - 59 Csermák József Rendezvénycsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András
2020. november 21. 11:30 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi
2020. november 21. 12:20 80 - 78 Csömöri sportcsarnok
Játékvezetők: Bárány Levente, Kovács Róbert Márió
2020. november 21. 12:20 111 - 32 Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium
Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Alexis
2020. november 21. 13:00 55 - 65 Telki
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Belák Dorka
2020. november 21. 16:00 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Vigh Balázs
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 21. 14:00 109 - 89 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Komlódi Benedek
2020. november 21. 16:00 100 - 59 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Barabás Dorina Mónika
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 21. 17:30 85 - 52 Continental Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szulics Zsolt János
2020. november 21. 19:30 92 - 91 Március 15. Sportcsarnok
Játékvezetők: Mosonyi József, Prieger Mihály
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 21. 10:00 66 - 61
Játékvezetők: Makay Dániel József, Borsos Balázs
2020. november 21. 10:30 58 - 66 Hegyvidéki Sportközpont
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Stáber Alex Bence
2020. november 21. 13:30
Játékvezetők: Fekete Csaba, Hajagos-Kiss Hedvig (Bodnárné Pasek Mónika)
2020. november 21. 14:00
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Fajszi Zsombor Levente
2020. november 21. 17:00 66 - 54
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Ivók Milán Larion
2020. november 21. 18:00 72 - 58 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Makay Dániel József, Szentpáli-Gavallér Csaba
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 21. 09:00 81 - 23 Csermák József Rendezvénycsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András
2020. november 21. 11:45 65 - 55 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Makay Dániel József, Borsos Balázs
Leány Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 21. 10:00 168 - 8
Játékvezetők: Domán István, Dr. Ormay Gábor (Sztrakovics István László)
2020. november 21. 12:00 17 - 120
Játékvezetők: Domán István, Molnár Krisztián (Sztrakovics István László)
2020. november 21. 14:00 53 - 95
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Dr. Ormay Gábor (Sztrakovics István László)
Somogy Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 21. 09:00 Kaposvár Aréna
2020. november 21. 09:00 Kaposvár Aréna
2020. november 21. 10:30 Kaposvár Aréna
2020. november 21. 10:30 Kaposvár Aréna
„Egyed Mihály” Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 21. 20:15 82 - 101 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Kiss Zoltán
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 21. 18:15 63 - 52 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Török Béla
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 21. 15:30 52 - 46 Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Tanuló Játékvezető
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 21. 10:00 50 - 78 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Hervay Tibor, Józsa András Junior
2020. november 21. 18:30 91 - 52 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gaál Norbert

Megyei szövetségek