Mérkőzések - 2020. 10. 18.
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 14:10 93 - 72 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, TÖRÖK RÓBERT, dr. Mészáros Balázs (Gorka Szabolcs Zsombor)
Tippmix Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 18:00 67 - 57 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Tóth Cecília (Faidt Mihály)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 17:00 101 - 88 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán)
2020. október 18. 17:00 85 - 74 Március 15. Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert (Németh Csaba János)
2020. október 18. 17:30 68 - 72 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Hervay Tibor, Gaál Norbert (Mocsai László)
2020. október 18. 19:00 58 - 56 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Varga-Záray Katalin, Mintál Csaba (Maár Gábor)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 16:00 66 - 92 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Horváth Csongor Béla, Nyíri Péter Patrik (Vághy Tamás János)
2020. október 18. 18:00 88 - 66 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kapusi Gábor, Csák Máté Károly (Herczeg Ágoston)
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 13:00 60 - 47 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Kozma Balázs, Simon Kristóf Kolos
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 16:00 98 - 81 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Lövei László, Bátovszky Zsolt
2020. október 18. 17:00 65 - 71 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Simon Kristóf Kolos
2020. október 18. 18:00 84 - 59 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Hartai Tamás
2020. október 18. 18:00 59 - 86 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Tatár Domonkos
2020. október 18. 18:30 62 - 65 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, NAGY ISTVÁN
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 16:00 85 - 49 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Csoma Viktor
2020. október 18. 16:00 52 - 78 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gruber Nikolett Lilla
2020. október 18. 17:00 88 - 54 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Komlódi Benedek
2020. október 18. 18:00 82 - 62 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint
Kenguru Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 09:00 55 - 51
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Hőgerl Bence (Schwarz Mária)
2020. október 18. 09:00 49 - 18
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Marjai Réka (László Zsolt Károly)
2020. október 18. 09:00 46 - 21
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Miháczi Ádám (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. október 18. 09:00 62 - 45
Játékvezetők: Bács Csaba, Szabó Gréta (Torzsa Csaba Péter)
2020. október 18. 09:00 19 - 71
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Némedi Flóra Anna (Villányi János)
2020. október 18. 09:00 40 - 68
Játékvezetők: Nagy Kevin, Krisztián, Ignácz Kristóf (Téczely Tamás)
2020. október 18. 09:00 64 - 49
Játékvezetők: Vigh Balázs, Garami Júlia Eszter (Konta Gyula)
2020. október 18. 09:00 42 - 31
Játékvezetők: Magda János József, Belák Dorka (Czéh Csaba Károly)
2020. október 18. 09:00 57 - 25
Játékvezetők: Kónya Levente, Burján Bianka (Király László Józsefné)
2020. október 18. 09:00 97 - 7
Játékvezetők: Papp Attila, Könyves Teréz Ráhel (Bacsfay Gyula Péter)
2020. október 18. 09:00 16 - 73
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Szalontai Dorina (Drahos László)
2020. október 18. 09:00 15 - 89
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Tamás Anna (CSEH Gergely)
2020. október 18. 09:00 81 - 24
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Szlávik Bence (Herczeg Ágoston)
2020. október 18. 09:30 86 - 17
Játékvezetők: Goldring Gergő, Pálfi Tímea (Kunvári József László)
2020. október 18. 10:00
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Béndek Gábor Miklós)
2020. október 18. 10:15
Játékvezetők: Kónya Levente, Fehér Ádám (Király László Józsefné)
2020. október 18. 10:15
Játékvezetők: Papp Attila, Varga Sára (Bacsfay Gyula Péter)
2020. október 18. 10:15 13 - 113
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, dr. Nagy Zsombor (Drahos László)
2020. október 18. 10:15 33 - 56
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs (CSEH Gergely)
2020. október 18. 10:15 19 - 53
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Szlávik Bence (Herczeg Ágoston)
2020. október 18. 10:20 29 - 84
Játékvezetők: Németh Fanni , Hőgerl Bence (Schwarz Mária)
2020. október 18. 10:20 51 - 50
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Marjai Réka (László Zsolt Károly)
2020. október 18. 10:20 23 - 50
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Miháczi Ádám (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. október 18. 10:30 26 - 61
Játékvezetők: Bács Csaba, Nagy Lili (Torzsa Csaba Péter)
2020. október 18. 10:30 97 - 33
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Nagy Viktor (Villányi János)
2020. október 18. 10:30 65 - 55
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Garami Júlia Eszter (Konta Gyula)
2020. október 18. 10:30 23 - 67
Játékvezetők: Magda János József, Belák Dorka (Czéh Csaba Károly)
2020. október 18. 10:45 10 - 66
Játékvezetők: Pálfi Ágnes, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László)
2020. október 18. 11:00 71 - 51
Játékvezetők: Nagy Kevin, Krisztián, Leutsch Liza (Téczely Tamás)
2020. október 18. 11:15 32 - 80
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Béndek Gábor Miklós)
2020. október 18. 11:30
Játékvezetők: Fehér Ádám, Burján Bianka (Király László Józsefné)
2020. október 18. 11:30
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Mészáros Máté (Bacsfay Gyula Péter)
2020. október 18. 11:30 155 - 6
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Szalontai Dorina (Drahos László)
2020. október 18. 11:30 89 - 14
Játékvezetők: Földesi Marcell, Tamás Pálma (CSEH Gergely)
2020. október 18. 11:30 20 - 34
Játékvezetők: Buzai Patrik, Söveges Tamás (Herczeg Ágoston)
2020. október 18. 11:40 63 - 34
Játékvezetők: Németh Fanni , Kovács Róbert Márió (Schwarz Mária)
2020. október 18. 11:40 49 - 68
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Mészáros Nándor Lajos (László Zsolt Károly)
2020. október 18. 11:40 36 - 27
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Waigand Ágoston (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. október 18. 12:00 77 - 32
Játékvezetők: Bács Csaba, Szabó Gréta (Torzsa Csaba Péter)
2020. október 18. 12:00 83 - 17
Játékvezetők: Nagy Viktor, Liszkai Rebeka (Villányi János)
2020. október 18. 12:00 56 - 78
Játékvezetők: Vigh Balázs, Fajszi Zsombor Levente (Konta Gyula)
2020. október 18. 12:00 88 - 19
Játékvezetők: Mátyás Ferenc, Liktor Viktor (Czéh Csaba Károly)
2020. október 18. 12:00 29 - 71
Játékvezetők: Goldring Gergő, Pálfi Ágnes (Kunvári József László)
2020. október 18. 12:00 32 - 24
Játékvezetők: Goldring Gergő, Pálfi Ágnes (Kunvári József László)
2020. október 18. 12:00 67 - 29
Játékvezetők: Sörlei Attila, Vaszi Ádám (Molnár Gábor)
2020. október 18. 12:30
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás (Béndek Gábor Miklós)
2020. október 18. 12:45 106 - 22
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Varga Sára (Bacsfay Gyula Péter)
2020. október 18. 13:00 39 - 59
Játékvezetők: Leutsch Liza, Ignácz Kristóf (Téczely Tamás)
2020. október 18. 13:15 27 - 41
Játékvezetők: Sörlei Attila, Vaszi Ádám (Molnár Gábor)
2020. október 18. 13:20 15 - 53
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Waigand Ágoston (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. október 18. 13:20 65 - 41
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Mészáros Nándor Lajos (László Zsolt Károly)
2020. október 18. 13:30 78 - 49
Játékvezetők: Mátyás Ferenc, Liktor Viktor (Czéh Csaba Károly)
2020. október 18. 14:00 50 - 52
Játékvezetők: Wischy Péter, Buzai Patrik (Szabadvári János László)
2020. október 18. 14:30 21 - 57
Játékvezetők: Sörlei Attila, Vaszi Ádám (Molnár Gábor)
2020. október 18. 14:40 53 - 44
Játékvezetők: Szőke Gábor, Koncsag Csaba (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. október 18. 14:40 51 - 36
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Borsos Balázs (László Zsolt Károly)
2020. október 18. 15:15 58 - 42
Játékvezetők: Wischy Péter, Czinder Adrienn (Szabadvári János László)
2020. október 18. 16:00 33 - 45
Játékvezetők: Szőke Gábor, Koncsag Csaba (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. október 18. 16:00 32 - 56
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Kutrik Andrea (László Zsolt Károly)
2020. október 18. 16:30 55 - 34
Játékvezetők: Wischy Péter, Czinder Adrienn (Szabadvári János László)
2020. október 18. 17:20 38 - 33
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Borsos Balázs (László Zsolt Károly)
Gyermek Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 09:00 18 - 71
Játékvezetők: Tóth Tamás, Gedra János (Szabó Attila)
2020. október 18. 10:30 24 - 29
Játékvezetők: Tóth Tamás, Gedra János (Szabó Attila)
2020. október 18. 12:00 8 - 48
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Dr. Bodnár Gábor (Szabó Attila)
2020. október 18. 13:30 35 - 41
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Dr. Bodnár Gábor (Szabó Attila)
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 09:00 108 - 12
Játékvezetők: Belák Zoltán, Hamzi Virág (Dr. Kovács András)
2020. október 18. 10:45 11 - 115
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Hamzi Virág (Dr. Kovács András)
2020. október 18. 12:30 97 - 73
Játékvezetők: Belák Zoltán, Gombos Márk Bálint (Dr. Kovács András)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 13:00 45 - 114 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Koller István, Erős Florentina (Fekete László)
2020. október 18. 14:00 93 - 55 Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Sándor (Benedek Zoltán)
2020. október 18. 16:15 81 - 66
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 13:00 96 - 31 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gyurka Tamás (Krékity Kornél)
2020. október 18. 15:00 95 - 63 Arena Savaria
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Popgyákunik Balázs (Schneider Bertold Antal)
2020. október 18. 15:30 64 - 72 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Fekete László)
Leány Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 09:00 53 - 57
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Ntasis Lazaros (Cseh Sándor Attila)
2020. október 18. 11:00 94 - 78
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Ntasis Lazaros (Cseh Sándor Attila)
2020. október 18. 13:00 74 - 60
Játékvezetők: Tahin András, Bujtor Péter (Cseh Sándor Attila)
2020. október 18. 15:00 55 - 88
Játékvezetők: Tahin András, Bujtor Péter (Cseh Sándor Attila)
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 13:00 79 - 44 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Tóth Kitti, Pál Roland (Dr. Gencsev Plámen)
2020. október 18. 14:00 124 - 41 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dr. Danka Péter (Heiling Csaba)
2020. október 18. 15:00 45 - 99
Játékvezetők: Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes)
2020. október 18. 15:00 41 - 88 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Bozóki Bettina, Filep Áron Kálmán (Bacsfay Gyula Péter)
2020. október 18. 15:00 72 - 88
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kovács Gyula Attila)
2020. október 18. 16:30 98 - 45 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs (Heiling Csaba)
Hepp Kupa, Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 11:00 60 - 51 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Kruk Melinda, Rózsavölgyi Alexandra
2020. október 18. 15:30 70 - 79 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt
2020. október 18. 17:00 69 - 61 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Válé Flórián, Sértő Róbert
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 14:30 59 - 83 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szőts Dávid István (dr. Gincsai János Péter)
2020. október 18. 16:00 67 - 48 PVSK csarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Dr. Szalóki Bence (Téczely Tamás)
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 16:00 58 - 71 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 19:00 55 - 107 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Komáromi Péter
2020. október 18. 19:25 61 - 84 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Sancilio Alexis
Leány Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 09:00 82 - 41
Játékvezetők: Lónáth László, Dr. Ormay Gábor (Tolnai János)
2020. október 18. 09:00 49 - 46
Játékvezetők: Koncsag Csaba, Hegedűs Attila (Kis Balázs Ferenc)
2020. október 18. 10:00 82 - 52
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence (Kovács Zoltán)
2020. október 18. 10:00 69 - 36
Játékvezetők: Prieger Mihály, Mónus Péter (Mosonyi József)
2020. október 18. 10:00
Játékvezetők: Matics Sándor, Kutrik Andrea (Czókoly István)
2020. október 18. 10:30
Játékvezetők: Szabó Tibor, Lovas Dávid (Silló Zsolt)
2020. október 18. 11:00 56 - 70
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Tolnai János)
2020. október 18. 11:00 48 - 67
Játékvezetők: Koncsag Csaba, Boros Krisztina (Kis Balázs Ferenc)
2020. október 18. 12:00 21 - 119
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Dr Tallós Gábor (Kovács Zoltán)
2020. október 18. 12:00
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Mónus Péter (Mosonyi József)
2020. október 18. 12:00 76 - 56
Játékvezetők: Matics Sándor, Kutrik Andrea (Czókoly István)
2020. október 18. 12:30 125 - 35
Játékvezetők: Lovas Dávid, Imre Márk (Silló Zsolt)
2020. október 18. 13:00 41 - 101
Játékvezetők: Takács Zoltán, Dr. Ormay Gábor (Tolnai János)
2020. október 18. 13:00 62 - 77
Játékvezetők: Boros Krisztina, Hegedűs Attila (Kis Balázs Ferenc)
2020. október 18. 14:00 96 - 73
Játékvezetők: Tóth Bence, Dr Tallós Gábor (Kovács Zoltán)
2020. október 18. 14:00 117 - 23
Játékvezetők: Tóth Bence, Dr Tallós Gábor (Kovács Zoltán)
2020. október 18. 14:00
Játékvezetők: Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor (Mosonyi József)
2020. október 18. 14:00
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Németh Fanni (Czókoly István)
2020. október 18. 15:00
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Silló Zsolt)
2020. október 18. 16:00 109 - 7
Játékvezetők: Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor (Mosonyi József)
2020. október 18. 17:00 33 - 110
Játékvezetők: Szabó Tibor, Lovas Dávid (Silló Zsolt)
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 19:30 87 - 81 SOTE Csarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Zádeczki Donát László
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 16:20 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 13:30 65 - 55 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Sancilio Alexis
2020. október 18. 14:50 46 - 54 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 13:20 55 - 70 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Józsa András Junior, Réger Zsolt Péter
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 10:30 105 - 49 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Bagi Bálint, Borsos Balázs
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 18. 11:50 11 - 121 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Józsa András Junior, Réger Zsolt Péter
2020. október 18. 15:00 34 - 68 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Szőke Attila

Megyei szövetségek