Mérkőzések - 2020. 10. 17.
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 17. 18:00 95 - 93 Arena Savaria
Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Frányó Péter (Várhalmi Zsolt László)
Tippmix Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 17. 14:30 76 - 56 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Fodor Attila, Kovács Nimród János (Fekete László)
2020. október 17. 18:00 61 - 69 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (Téczely Tamás)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 17. 18:30 73 - 97 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 17. 18:30 93 - 75 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Nepp László Oszkár, Kruk Melinda (Kis Balázs Ferenc)
2020. október 17. 18:45 109 - 64 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Bagi Bálint, Rózsavölgyi Alexandra (Bognár Tibor)
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 17. 16:00 82 - 91 TF E-terem
Játékvezetők: Tóth Kitti, Lázár Zsigmond György
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 17. 18:00 85 - 75 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 17. 18:00 67 - 64 Leányfalui Móricz Zsigmond Általános Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Kozma Balázs
Kenguru Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 17. 09:00 62 - 51
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Boros Krisztina (Schwarz Mária)
2020. október 17. 09:00 67 - 32
Játékvezetők: Bujtor Péter, Földházi Péter (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. október 17. 09:00
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS)
2020. október 17. 09:00 112 - 39
Játékvezetők: Marossy Gergely, Fülöp Zsombor Ferenc (Villányi János)
2020. október 17. 09:00 23 - 51
Játékvezetők: Domokos Bence, Finta Zétény (Kovács Gyula Attila)
2020. október 17. 09:00 143 - 20
Játékvezetők: Németh Balázs, Kiss Mihály Barna (Szarka Zsuzsanna Mária)
2020. október 17. 09:00 47 - 77
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Kocsis Tamás (Kis Attila)
2020. október 17. 09:00 41 - 38
Játékvezetők: Vigh Balázs, Porkoláb Mercédesz Anett (Solymosi Tamás)
2020. október 17. 09:00 16 - 111
Játékvezetők: Szundy Gábor, Garami Júlia Eszter (Belák Zoltán)
2020. október 17. 09:00 29 - 83
Játékvezetők: Komáromi Péter, Gelányi Dániel (Bogárdi János)
2020. október 17. 09:00 77 - 24
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Kovács Máté László (Papp Attila)
2020. október 17. 09:00 23 - 96
Játékvezetők: Velkey István, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba)
2020. október 17. 09:00
Játékvezetők: Nagy Joel, Farkas Dominik (Király László Józsefné)
2020. október 17. 09:00 104 - 9
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Czinder Adrienn (Kovács Zoltán)
2020. október 17. 09:00
Játékvezetők: Gyöngyösi Eszter, Tamás Anna (CSEH Gergely)
2020. október 17. 09:15 43 - 37
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András (Németh László)
2020. október 17. 10:00 92 - 12
Játékvezetők: Tóth Tamás, dr. Márok Soma (Farkas Zoltán)
2020. október 17. 10:00 28 - 48
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály (Gombár Éva Erzsébet)
2020. október 17. 10:00 48 - 55
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Szűcs József)
2020. október 17. 10:00 21 - 79
Játékvezetők: Molnár Tamás, Erős Florentina (Erős Zoltán)
2020. október 17. 10:00 33 - 76
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Müller Martin (Szabó Bakos András László)
2020. október 17. 10:00 37 - 66
Játékvezetők: Mónus Péter, Majkó Ádám (Prieger Mihály)
2020. október 17. 10:00
Játékvezetők: Szalontai Dorina, Sztankovics Attila (Sztrakovics István László)
2020. október 17. 10:15 27 - 75
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Kiss Mihály Barna (Szarka Zsuzsanna Mária)
2020. október 17. 10:15 25 - 58
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Kocsis Tamás (Kis Attila)
2020. október 17. 10:15 74 - 26
Játékvezetők: Tóth Mihály, Gelányi Dániel (Bogárdi János)
2020. október 17. 10:15 32 - 74
Játékvezetők: Kovács Máté László, Csoma Martin (Papp Attila)
2020. október 17. 10:15
Játékvezetők: Velkey István, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba)
2020. október 17. 10:15
Játékvezetők: Szipli Hanna, Farkas Dominik (Király László Józsefné)
2020. október 17. 10:15 33 - 39
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Dr Tallós Gábor (Kovács Zoltán)
2020. október 17. 10:15
Játékvezetők: Tamás Anna, Lugosi Lilla (CSEH Gergely)
2020. október 17. 10:20 21 - 101
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Boros Krisztina (Schwarz Mária)
2020. október 17. 10:20 45 - 43
Játékvezetők: Bujtor Péter, Szentpáli-Gavallér Csaba (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. október 17. 10:20
Játékvezetők: Horányi András , Scholtz Zoltán (KONCZ JÁNOS)
2020. október 17. 10:30 36 - 18
Játékvezetők: Domokos Bence, Lipovszky Fanni (Kovács Gyula Attila)
2020. október 17. 10:30 49 - 56
Játékvezetők: Fülöp András, Molnár Krisztián (Németh László)
2020. október 17. 10:30 54 - 36
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Szűcs Tamás (Solymosi Tamás)
2020. október 17. 10:30 76 - 62
Játékvezetők: Szundy Gábor, Garami Júlia Eszter (Belák Zoltán)
2020. október 17. 11:00 93 - 49
Játékvezetők: Märcz Péter, Marossy Gergely (Villányi János)
2020. október 17. 11:15 57 - 49
Játékvezetők: Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor (Farkas Zoltán)
2020. október 17. 11:15 97 - 17
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Szűcs József)
2020. október 17. 11:15 57 - 53
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Erős Zoltán)
2020. október 17. 11:15 67 - 76
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Borsos Miklós (Szabó Bakos András László)
2020. október 17. 11:15 35 - 43
Játékvezetők: Mónus Péter, Majkó Ádám (Prieger Mihály)
2020. október 17. 11:15 22 - 16
Játékvezetők: Szalontai Dorina, Sztankovics Attila (Sztrakovics István László)
2020. október 17. 11:30 85 - 7
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály (Gombár Éva Erzsébet)
2020. október 17. 11:30 41 - 67
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Németh Balázs (Szarka Zsuzsanna Mária)
2020. október 17. 11:30 111 - 14
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Kocsis Tamás (Kis Attila)
2020. október 17. 11:30 51 - 77
Játékvezetők: Komáromi Péter, Tóth Mihály (Bogárdi János)
2020. október 17. 11:30 44 - 47
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Csoma Martin (Papp Attila)
2020. október 17. 11:30
Játékvezetők: Velkey István, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba)
2020. október 17. 11:30 71 - 42
Játékvezetők: Nagy Joel, Szipli Hanna (Király László Józsefné)
2020. október 17. 11:30 10 - 102
Játékvezetők: Czinder Adrienn, Dr Tallós Gábor (Kovács Zoltán)
2020. október 17. 11:30 65 - 17
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Lugosi Lilla (CSEH Gergely)
2020. október 17. 11:40 93 - 23
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kiss Bálint (Schwarz Mária)
2020. október 17. 11:40 27 - 90
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Földházi Péter (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. október 17. 11:40 37 - 70
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Páll Vivien Zsanett (KONCZ JÁNOS)
2020. október 17. 11:45 50 - 48
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián (Németh László)
2020. október 17. 12:00 59 - 32
Játékvezetők: Propszt Amanda, Finta Zétény (Kovács Gyula Attila)
2020. október 17. 12:00 40 - 73
Játékvezetők: Vigh Balázs, Szűcs Tamás (Solymosi Tamás)
2020. október 17. 12:00 32 - 83
Játékvezetők: Magda János József, Hamzi Virág (Belák Zoltán)
2020. október 17. 12:30 26 - 84
Játékvezetők: Dr. Kozma Gábor, dr. Márok Soma (Farkas Zoltán)
2020. október 17. 12:30 25 - 90
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Szűcs József)
2020. október 17. 12:30 45 - 36
Játékvezetők: Erős Florentina, Horváth Andreasz (Erős Zoltán)
2020. október 17. 12:30 49 - 63
Játékvezetők: Borsos Miklós, Müller Martin (Szabó Bakos András László)
2020. október 17. 12:30 28 - 20
Játékvezetők: Mónus Péter, Majkó Ádám (Prieger Mihály)
2020. október 17. 12:30
Játékvezetők: Lónáth László, Kormos Gergely (Sztrakovics István László)
2020. október 17. 12:30 54 - 18
Játékvezetők: Lónáth László, Kormos Gergely (Sztrakovics István László)
2020. október 17. 13:00 9 - 75
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó (Gombár Éva Erzsébet)
2020. október 17. 13:00 26 - 136
Játékvezetők: Märcz Péter, Fülöp Zsombor Ferenc (Villányi János)
2020. október 17. 13:00 47 - 62
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Szántó Dénes (Kele János)
2020. október 17. 13:00 35 - 28
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Guzmics Bence (Koncsek Balázs)
2020. október 17. 13:00 87 - 20
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András (Németh László)
2020. október 17. 13:20 22 - 36
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kiss Bálint (Schwarz Mária)
2020. október 17. 13:30 87 - 56
Játékvezetők: Magda János József, Hamzi Virág (Belák Zoltán)
2020. október 17. 14:00 41 - 48
Játékvezetők: Kaposi Gábor, Csontos Alex (Egri Tibor)
2020. október 17. 14:00 41 - 80
Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Bónitz István)
2020. október 17. 14:15 6 - 114
Játékvezetők: Fülöp András, Molnár Krisztián (Németh László)
2020. október 17. 14:30 19 - 57
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Szántó Dénes (Kele János)
2020. október 17. 14:30 65 - 22
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Guzmics Bence (Koncsek Balázs)
2020. október 17. 14:40 54 - 49
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Bozóki Domonkos Olivér (Schwarz Mária)
2020. október 17. 15:15 51 - 30
Játékvezetők: Tóth Bence, Csontos Alex (Egri Tibor)
2020. október 17. 15:15 97 - 24
Játékvezetők: Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF (Bónitz István)
2020. október 17. 15:30 87 - 14
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián (Németh László)
2020. október 17. 16:00 38 - 36
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Bozóki Domonkos Olivér (Schwarz Mária)
2020. október 17. 16:00 103 - 27
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Szántó Dénes (Kele János)
2020. október 17. 16:00 16 - 86
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Guzmics Bence (Koncsek Balázs)
2020. október 17. 16:30 25 - 59
Játékvezetők: Tóth Bence, Kaposi Gábor (Egri Tibor)
2020. október 17. 16:30 21 - 102
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás (Bónitz István)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 17. 11:00 58 - 70 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika (Szabó Attila)
2020. október 17. 17:00 75 - 69 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence (Gecsei Ferenc)
2020. október 17. 17:00 79 - 66 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Antoni Márk Ágoston (Szabadvári János László)
2020. október 17. 18:00 47 - 96 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sancilio Alexis (Schäffer Béla Róbert)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 17. 14:00 72 - 75 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor (Bernáth András)
2020. október 17. 17:00 66 - 72 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs (Kollár József)
2020. október 17. 18:00 57 - 89 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter (Birkás Károly)
Leány Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 17. 10:30 80 - 30
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nagy Lili (Szekeres Ferenc)
2020. október 17. 10:30 83 - 20
Játékvezetők: Németh Fanni , Kovács Róbert Márió (Budayné Tóth Rozália)
2020. október 17. 12:30 56 - 79
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám (Szekeres Ferenc)
2020. október 17. 12:30 47 - 81
Játékvezetők: Németh Fanni , Kovács Róbert Márió (Budayné Tóth Rozália)
2020. október 17. 15:00 35 - 86
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nagy Lili (Szekeres Ferenc)
2020. október 17. 15:30 43 - 62
Játékvezetők: Bárány Levente, Szilágyi Tamás (Budayné Tóth Rozália)
2020. október 17. 17:00 48 - 36
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt (Szekeres Ferenc)
2020. október 17. 17:30 52 - 73
Játékvezetők: Bárány Levente, Szilágyi Tamás (Budayné Tóth Rozália)
Hepp Kupa, Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 17. 19:30 42 - 91 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Káré Gergő
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 17. 15:00 75 - 46 Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda (Kollár Tamás)
2020. október 17. 15:00 70 - 33 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gruber Nikolett Lilla (Cseh Sándor Attila)
2020. október 17. 16:30 55 - 63 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor (Molnár Gábor)
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 17. 16:00 102 - 55 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Márkus Gábor
2020. október 17. 16:30 109 - 81 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Komlódi Benedek
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 17. 16:00 90 - 67 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 17. 15:00 91 - 78 Arena Savaria
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Németh András
Leány Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 17. 10:30 132 - 11
Játékvezetők: Földesi Marcell, Tamás Pálma (FÜLEKI Gyöngyi)
2020. október 17. 12:30 137 - 36
Játékvezetők: Tamás Pálma, Nagy Péter (FÜLEKI Gyöngyi)
2020. október 17. 15:00 50 - 52
Játékvezetők: Tóth Bence, Nagy Péter (FÜLEKI Gyöngyi)
2020. október 17. 17:00 80 - 83
Játékvezetők: Tóth Bence, Tamás Pálma (FÜLEKI Gyöngyi)
Somogy Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 17. 09:00 84 - 131 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Bartics Péter
2020. október 17. 09:00 76 - 72 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Deák Zsuzsanna
2020. október 17. 10:30 73 - 72 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Deák Zsuzsanna
2020. október 17. 10:30 66 - 75 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Bartics Péter
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 17. 11:30 82 - 52 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
Játékvezetők: Balog György Attila, Balogh Kristóf
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 17. 08:00 87 - 73 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Horváth Péter
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 17. 10:00 7 - 100 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
Játékvezetők: Balog György Attila, Balogh Kristóf

Megyei szövetségek