Mérkőzések - 2020. 10. 16.
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 16. 17:00 74 - 62 Continental Aréna
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Lengyel Ádám József (Hartyáni Zsolt)
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 16. 18:00 69 - 105 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs
2020. október 16. 19:15 68 - 89 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nyíri Péter Patrik
2020. október 16. 20:00 46 - 86 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 16. 18:30 78 - 79 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Szabó Tibor
2020. október 16. 19:15 66 - 75 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
2020. október 16. 20:00 66 - 86 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs
2020. október 16. 20:15 50 - 90 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 16. 20:15 71 - 66 TF E-terem
Játékvezetők: Bagi Bálint, Belák Zoltán
Kenguru Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 16. 12:00 22 - 86
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kovács Máté Zádor (Hegedűs Mária Viktória)
2020. október 16. 13:10 91 - 8
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Kovács Máté Zádor (Hegedűs Mária Viktória)
2020. október 16. 14:20 27 - 53
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor (Hegedűs Mária Viktória)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 16. 15:00 68 - 82 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Takács Zoltán (Molnár Gábor)
2020. október 16. 15:30 64 - 87 Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Szűcs József)
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 16. 17:30 79 - 68 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Wischy Péter, Buzai Patrik (Kovács Zoltán)
Hepp Kupa, Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 16. 15:45 57 - 35 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Borgula György
2020. október 16. 17:15 53 - 77 TF E-terem
Játékvezetők: Németh Patrik, Pohánka Balázs
2020. október 16. 19:15 40 - 97 Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Farkas Péter Gábor
2020. október 16. 19:30 29 - 75 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Bács Csaba
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 16. 19:15 103 - 59 Continental Aréna
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Horányi András
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 16. 20:20 73 - 69 Szent Benedek Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Kozma Balázs
2020. október 16. 20:45 92 - 84 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Gaál Norbert
2020. október 16. 21:00 64 - 82 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Magyar Zoltán
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 16. 20:10 78 - 99 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Szőcs Péter
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 16. 18:30 60 - 97 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Szabó László
2020. október 16. 20:45 81 - 48 Zöld Ház
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 16. 18:30 51 - 100 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Gaál Norbert

Megyei szövetségek