Mérkőzések - 2020. 02. 16.
Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 17:00 81 - 72 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Balogh Gyula (Dernei Gábor)
2020. február 16. 17:00 77 - 73 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Csabai-Kaskötő Brigitta, Nepp László Oszkár (Páli dr. Kálmán)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 18:00 64 - 83 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Domán István, Marton Péter (Zalai Ákos István)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 11:00 50 - 81 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
2020. február 16. 16:00 54 - 50 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior
2020. február 16. 16:00 48 - 54 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László
2020. február 16. 16:00 99 - 69 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2020. február 16. 17:00 81 - 50 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 14:00 85 - 67 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Lovas Péter
2020. február 16. 16:00 66 - 56 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Simon Tamás
2020. február 16. 18:00 66 - 92 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Major Ádám, Lövei László
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 16:00 57 - 81 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Major Ádám, Lövei László
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 17:45 67 - 94 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Káré Gergő
2020. február 16. 18:00 58 - 78 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, Novák Bence
2020. február 16. 19:30 63 - 78 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 15:30 73 - 96 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Lenger Levente, Vaszi Ádám
Hepp Kupa, Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 11:00 84 - 74 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Pozsonyi László, Nagy Viktor, Varga Zoltán (Farkas János)
2020. február 16. 13:30 89 - 64 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Ádám József, Goda László, Fodor Attila (Bogárdi János)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 16:00 73 - 64
Játékvezetők: Kapros Roland, Komlódi Benedek (Cseh Sándor Attila)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 15:00 61 - 107 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz
2020. február 16. 16:00 99 - 36
Játékvezetők: Bognár Tamás, Molnár Bence Lajos
2020. február 16. 16:00 86 - 109
Játékvezetők: László Zsolt Károly, Matóczay Bálint
2020. február 16. 16:00 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Polyák Máté, Schneider Bertold Antal
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 11:00 68 - 54
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Domokos Bence (Kollár Tamás)
2020. február 16. 12:00 63 - 48
Játékvezetők: Németh András, Kovács Máté (Őri László Mihály)
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 09:00 81 - 63
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kovács Csaba (Farkas Zoltán)
2020. február 16. 09:00 78 - 39
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Tolnai János)
2020. február 16. 09:30 80 - 85
2020. február 16. 09:30 60 - 75
Játékvezetők: Kapros Roland, Balogh Kristóf (Bagi Károly Imre)
2020. február 16. 09:30 57 - 72
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Magyar Gyöngyi (GRÁCZER ZSOLT)
2020. február 16. 09:30 59 - 112
Játékvezetők: Farkas Roland, Boros Gyevi Ádám (Kele János)
2020. február 16. 09:30 115 - 37
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Pál Roland (Dr. Gencsev Plámen)
2020. február 16. 09:30 86 - 75
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Nemes Gábor (Hegedűs Imre)
2020. február 16. 10:45 77 - 69
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Tolnai János)
2020. február 16. 11:00 84 - 44
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Rideg László (Farkas Zoltán)
2020. február 16. 11:15 102 - 84
2020. február 16. 11:15 65 - 41
Játékvezetők: Kapros Roland, Balogh Kristóf (Bagi Károly Imre)
2020. február 16. 11:15 88 - 49
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Magyar Gyöngyi (GRÁCZER ZSOLT)
2020. február 16. 11:15 46 - 107
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kele János)
2020. február 16. 11:15 81 - 48
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Pál Roland (Dr. Gencsev Plámen)
2020. február 16. 11:15 113 - 45
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szűcs Sándor (Hegedűs Imre)
2020. február 16. 15:00 66 - 84
Játékvezetők: Kovács Csaba, Fenyvesi Zénó (Farkas Zoltán)
2020. február 16. 17:00 64 - 78
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Rideg László (Farkas Zoltán)
Fiú Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 09:00 83 - 46
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Béndek Gábor Miklós)
2020. február 16. 09:00 86 - 68
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Horgos Péter (Angyal Frigyes)
2020. február 16. 09:00 16 - 97
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Boros Krisztina (Solymosi Tamás)
2020. február 16. 09:30 93 - 61
Játékvezetők: Prieger Mihály, Lenger Levente (Mosonyi József)
2020. február 16. 10:00
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes (Faidt Mihály)
2020. február 16. 10:00 68 - 20
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szabó Gréta (Varga Katalin Szilvia)
2020. február 16. 10:00
Játékvezetők: Erős Florentina, Tamás Pálma (Kozák Tamás)
2020. február 16. 10:00 50 - 95
Játékvezetők: Novák Bence, Alina Lazar (Gecsei Ferenc)
2020. február 16. 10:00
Játékvezetők: Vigh Balázs, Tóth Csongor Demeter (Nyilas Zoltán)
2020. február 16. 10:00 71 - 37
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Bozóki Domonkos Olivér (Cseh Sándor Attila)
2020. február 16. 11:00 51 - 87
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Kis Attila)
2020. február 16. 11:00 30 - 110
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Béndek Gábor Miklós)
2020. február 16. 11:00 58 - 56
Játékvezetők: Horgos Péter, Bartucz Csaba (Angyal Frigyes)
2020. február 16. 11:00 54 - 69
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Boros Krisztina (Solymosi Tamás)
2020. február 16. 11:30
Játékvezetők: Németh László, Lenger Levente (Mosonyi József)
2020. február 16. 12:00 86 - 49
Játékvezetők: Nagy Joel, Kovács István (Faidt Mihály)
2020. február 16. 12:00 11 - 136
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor (Varga Katalin Szilvia)
2020. február 16. 12:00 53 - 73
Játékvezetők: Erős Florentina, Erős László (Kozák Tamás)
2020. február 16. 12:00 94 - 19
Játékvezetők: Novák Bence, Alina Lazar (Gecsei Ferenc)
2020. február 16. 12:00 26 - 76
Játékvezetők: Bertók Botond, Gere Kálmán Richárd (Czókoly István)
2020. február 16. 12:00 52 - 54
Játékvezetők: Vigh Balázs, Tóth Csongor Demeter (Nyilas Zoltán)
2020. február 16. 12:30 76 - 51
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Kis Attila)
2020. február 16. 13:00 67 - 72
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Béndek Gábor Miklós)
2020. február 16. 13:00 100 - 64
Játékvezetők: Tóth Tamás, Horgos Péter (Angyal Frigyes)
2020. február 16. 13:00 42 - 55
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Benkő Glória (Solymosi Tamás)
2020. február 16. 13:30
Játékvezetők: Prieger Mihály, Németh László (Mosonyi József)
2020. február 16. 14:00
Játékvezetők: Nagy Joel, Kovács István (Faidt Mihály)
2020. február 16. 14:00 71 - 56
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Kis Attila)
2020. február 16. 14:00 106 - 16
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szűcs Sándor (Varga Katalin Szilvia)
2020. február 16. 14:00
Játékvezetők: Tamás Pálma, Erős László (Kozák Tamás)
2020. február 16. 14:00 59 - 90
Játékvezetők: Novák Bence, Alina Lazar (Gecsei Ferenc)
2020. február 16. 14:00
Játékvezetők: Vigh Balázs, Tóth Csongor Demeter (Nyilas Zoltán)
2020. február 16. 15:00 84 - 48
Játékvezetők: Tóth Tamás, Bartucz Csaba (Angyal Frigyes)
2020. február 16. 15:00 69 - 62
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Benkő Glória (Solymosi Tamás)
2020. február 16. 15:30 76 - 94
Játékvezetők: Prieger Mihály, Lenger Levente (Mosonyi József)
2020. február 16. 16:00 64 - 73
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes (Faidt Mihály)
2020. február 16. 16:00 76 - 36
Játékvezetők: Erős Florentina, Tamás Pálma (Kozák Tamás)
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 15:30 69 - 66
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos (Kovács Zoltán)
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 13:00 53 - 69
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Steiner Máté (Réger Zsolt Péter)
2020. február 16. 13:30 58 - 73 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Nagy Bence László (Heiling Csaba)
2020. február 16. 14:00 93 - 34 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Pál Roland (Bagi Károly Imre)
2020. február 16. 15:00 40 - 94
2020. február 16. 15:30 76 - 50 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Szécsi Balázs)
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 09:00 Hegyvidéki Sportközpont
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Horváth Emese Kata
2020. február 16. 11:00
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Dr. Kozma Gábor
2020. február 16. 14:00 Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka
Játékvezetők: Marossy Gergely, Bozóki Bettina
2020. február 16. 14:00
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Dr. Kozma Gábor
2020. február 16. 14:00 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Lipics László, Polyák Máté
2020. február 16. 16:00
Játékvezetők: Sértő Róbert, Magda János József
2020. február 16. 16:00
Játékvezetők: Káré Gergő, Czupi Márton
Leány Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 09:00 54 - 41
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Matejovics Márk (Vághy Tamás János)
2020. február 16. 10:00 84 - 85
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Belák Dorka (Buday Zsolt Tamás)
2020. február 16. 10:45 64 - 59
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Matejovics Márk (Vághy Tamás János)
2020. február 16. 12:00 89 - 56
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Belák Dorka (Buday Zsolt Tamás)
2020. február 16. 13:30 39 - 48
Játékvezetők: Tahin András, Bózsó Gábor (Vághy Tamás János)
2020. február 16. 14:00 47 - 78
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Belák Dorka (Buday Zsolt Tamás)
2020. február 16. 15:15 47 - 63
Játékvezetők: Tahin András, Bózsó Gábor (Vághy Tamás János)
Kenguru Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 08:30 31 - 43
Játékvezetők: Bujtor Péter, Gereben Dorka (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. február 16. 08:30 56 - 71
Játékvezetők: Győri Ferenc, Benkő Glória (Réger Zsolt Péter)
2020. február 16. 08:30
Játékvezetők: Bárány Levente, Adjudani Dániel Pezsman (Kővári Gyula)
2020. február 16. 09:00 54 - 18
Játékvezetők: Konta Csanád János, Waigand Ágoston (Schwarz Mária)
2020. február 16. 09:00 65 - 55
Játékvezetők: dr. Márok Soma, Lugosi Lilla (Faltinné Széll Ágnes)
2020. február 16. 09:00 48 - 14
Játékvezetők: Gedra János, Szabó Krisztina (Mustos Tamás János)
2020. február 16. 09:00 55 - 48
Játékvezetők: Szundy Gábor, Hamzi Virág (Belák Zoltán)
2020. február 16. 09:00 70 - 39
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály (Dr. Kovács András)
2020. február 16. 09:00
Játékvezetők: Magda János József (Csordás Gábor)
2020. február 16. 09:00 72 - 32
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Jakab Levente (Villányi János)
2020. február 16. 09:00 31 - 81
Játékvezetők: Papp Attila, Pásztor Patrik (Király László Józsefné)
2020. február 16. 09:00 42 - 55
Játékvezetők: Székely Bernadett, Leutsch Liza (Téczely Tamás)
2020. február 16. 09:00 40 - 48
2020. február 16. 09:00 60 - 29
2020. február 16. 09:00 49 - 34
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Tóth Tamás Zoltán (Molnár Péter Zoltán)
2020. február 16. 09:00 40 - 39
Játékvezetők: Lónáth László, Bene Szilárd Csaba (Szécsi Balázs)
2020. február 16. 09:00 19 - 64
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, KONCZ JÁNOS (Csizmadia Levente)
2020. február 16. 09:30 45 - 41
Játékvezetők: Tóth Bence, Müller Martin (Erős Zoltán)
2020. február 16. 09:45 22 - 34
Játékvezetők: Bujtor Péter, Gereben Dorka (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. február 16. 09:45 46 - 51
Játékvezetők: Győri Ferenc, Benkő Glória (Réger Zsolt Péter)
2020. február 16. 09:45 36 - 64
Játékvezetők: Bárány Levente, Adjudani Dániel Pezsman (Kővári Gyula)
2020. február 16. 10:00 55 - 41
Játékvezetők: Fehér Ádám, Bodnár Máté (Budai Csaba)
2020. február 16. 10:00 56 - 10
Játékvezetők: Gergely Csaba, Horányi András (Mócsán András)
2020. február 16. 10:00 61 - 53
Játékvezetők: Szobonya Erik, Szalontai Dorina (Molnár Gábor)
2020. február 16. 10:00 25 - 57
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Vaszi Ádám (Drahos László)
2020. február 16. 10:15 27 - 60
Játékvezetők: Konta Csanád János, Waigand Ágoston (Schwarz Mária)
2020. február 16. 10:15 31 - 98
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Kovács Kincső (Villányi János)
2020. február 16. 10:15 57 - 36
Játékvezetők: Papp Attila, Pásztor Patrik (Király László Józsefné)
2020. február 16. 10:15 76 - 38
2020. február 16. 10:15 25 - 43
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Tóth Tamás Zoltán (Molnár Péter Zoltán)
2020. február 16. 10:15 72 - 46
Játékvezetők: Lónáth László, Bene Szilárd Csaba (Szécsi Balázs)
2020. február 16. 10:15 51 - 25
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente)
2020. február 16. 10:30 44 - 35
Játékvezetők: dr. Márok Soma, Lugosi Lilla (Faltinné Széll Ágnes)
2020. február 16. 10:30 64 - 20
Játékvezetők: Szabó Krisztina, Gedra János (Mustos Tamás János)
2020. február 16. 10:30 64 - 49
Játékvezetők: Szundy Gábor, Hamzi Virág (Belák Zoltán)
2020. február 16. 10:30 64 - 53
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály (Dr. Kovács András)
2020. február 16. 10:30 60 - 43
Játékvezetők: Magda János József (Csordás Gábor)
2020. február 16. 10:30 73 - 26
Játékvezetők: Székely Bernadett, Leutsch Liza (Téczely Tamás)
2020. február 16. 10:30 53 - 44
2020. február 16. 10:45 35 - 37
Játékvezetők: Tóth Bence, Poór Tamás (Erős Zoltán)
2020. február 16. 11:00 28 - 22
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Süveges Zalán (Schwarz Mária)
2020. február 16. 11:00 54 - 31
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Kutrik Andrea (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. február 16. 11:00 59 - 24
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Steiner Máté (Réger Zsolt Péter)
2020. február 16. 11:00 48 - 34
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kovács Gedeon (Kővári Gyula)
2020. február 16. 11:00 35 - 25
2020. február 16. 11:15
Játékvezetők: Fehér Ádám, Bodnár Máté (Budai Csaba)
2020. február 16. 11:15 27 - 35
Játékvezetők: Gergely Csaba, Horányi András (Mócsán András)
2020. február 16. 11:15 66 - 59
Játékvezetők: Szobonya Erik, Szalontai Dorina (Molnár Gábor)
2020. február 16. 11:15 46 - 53
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Vaszi Ádám (Drahos László)
2020. február 16. 11:30 54 - 45
Játékvezetők: Kovács Kincső, Jakab Levente (Villányi János)
2020. február 16. 11:30 65 - 45
Játékvezetők: Papp Attila, Fehér Ádám (Király László Józsefné)
2020. február 16. 11:30 58 - 22
Játékvezetők: Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter (Molnár Péter Zoltán)
2020. február 16. 11:30 39 - 92
Játékvezetők: Lónáth László, Bene Szilárd Csaba (Szécsi Balázs)
2020. február 16. 11:30 36 - 21
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, KONCZ JÁNOS (Csizmadia Levente)
2020. február 16. 12:00 28 - 63
Játékvezetők: dr. Márok Soma, Lugosi Lilla (Faltinné Széll Ágnes)
2020. február 16. 12:00 37 - 38
Játékvezetők: Gedra János, Szabó Krisztina (Mustos Tamás János)
2020. február 16. 12:00 65 - 58
Játékvezetők: Szundy Gábor, Hamzi Virág (Belák Zoltán)
2020. február 16. 12:00 33 - 53
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály (Dr. Kovács András)
2020. február 16. 12:00
Játékvezetők: Magda János József (Csordás Gábor)
2020. február 16. 12:00 28 - 40
Játékvezetők: Poór Tamás, Müller Martin (Erős Zoltán)
2020. február 16. 12:00 59 - 79
Játékvezetők: Székely Bernadett, Leutsch Liza (Téczely Tamás)
2020. február 16. 12:00 37 - 62
2020. február 16. 12:15
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Süveges Zalán (Schwarz Mária)
2020. február 16. 12:15 53 - 66
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Kutrik Andrea (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. február 16. 12:15 24 - 46
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kovács Gedeon (Kővári Gyula)
2020. február 16. 12:15 57 - 36
2020. február 16. 12:30 36 - 39
Játékvezetők: Fehér Ádám, Pásztor Attila (Budai Csaba)
2020. február 16. 12:30 34 - 85
2020. február 16. 12:30 13 - 59
Játékvezetők: Gergely Csaba, Horányi András (Mócsán András)
2020. február 16. 12:30 44 - 53
Játékvezetők: Szobonya Erik, Szalontai Dorina (Molnár Gábor)
2020. február 16. 12:30 71 - 41
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Vaszi Ádám (Drahos László)
2020. február 16. 12:45 16 - 101
Játékvezetők: Lónáth László, Bene Szilárd Csaba (Szécsi Balázs)
2020. február 16. 13:00 19 - 71
Játékvezetők: Mile Gábor, Szpiró Balázs (Balogh László György)
2020. február 16. 13:00 34 - 40
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály (Hegedűs Ferenc)
2020. február 16. 13:00 43 - 40
Játékvezetők: Sörlei Attila, Dr. Ormay Gábor (Sztrakovics István László)
2020. február 16. 13:30
Játékvezetők: Konta Csanád János, Waigand Ágoston (Schwarz Mária)
2020. február 16. 13:30 46 - 73
Játékvezetők: Bujtor Péter, Gereben Dorka (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. február 16. 13:30
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Marjai Réka (Kővári Gyula)
2020. február 16. 13:30 16 - 100
Játékvezetők: Gedra János, Szabó Krisztina (Mustos Tamás János)
2020. február 16. 13:30 52 - 42
2020. február 16. 13:30 76 - 33
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György (Csordás Gábor)
2020. február 16. 13:30
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Mátyus Zoé Grèta (Belák Zoltán)
2020. február 16. 13:30 44 - 56
2020. február 16. 13:30 57 - 43
2020. február 16. 13:30 65 - 24
Játékvezetők: Kovács Attila, Nagy Kevin, Krisztián (Éles Péter Emil)
2020. február 16. 13:45 44 - 56
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Pásztor Attila (Tóthné Király Enikő)
2020. február 16. 14:15 34 - 49
Játékvezetők: Sörlei Attila, Dr. Ormay Gábor (Sztrakovics István László)
2020. február 16. 14:30 37 - 83
Játékvezetők: Mezei Tibor, Kara Zsombor (Balogh László György)
2020. február 16. 14:30 30 - 42
Játékvezetők: Váczi Mihály, Farkas Barna (Hegedűs Ferenc)
2020. február 16. 14:30 42 - 43
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence (Hegedűs Imre)
2020. február 16. 14:45
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Miháczi Ádám (Schwarz Mária)
2020. február 16. 14:45 68 - 41
Játékvezetők: Bujtor Péter, Gereben Dorka (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. február 16. 14:45
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Marjai Réka (Kővári Gyula)
2020. február 16. 15:00 31 - 79
Játékvezetők: Németh Balázs, Matucza Gyula (Farkas Dávid)
2020. február 16. 15:00 13 - 68
Játékvezetők: Török Béla, Rabi Bernadett Panna (Réger Zsolt Péter)
2020. február 16. 15:00 39 - 31
2020. február 16. 15:00 13 - 107
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György (Csordás Gábor)
2020. február 16. 15:00 44 - 6
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Mátyus Zoé Grèta (Belák Zoltán)
2020. február 16. 15:00 82 - 42
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig (Tóthné Király Enikő)
2020. február 16. 15:00 35 - 32
Játékvezetők: Kovács Attila, Ignácz Kristóf (Éles Péter Emil)
2020. február 16. 15:30 85 - 33
Játékvezetők: Sörlei Attila, Dr. Ormay Gábor (Sztrakovics István László)
2020. február 16. 15:45 40 - 21
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szabó Gréta (Hegedűs Imre)
2020. február 16. 16:00
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Süveges Zalán (Schwarz Mária)
2020. február 16. 16:00 32 - 57
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. február 16. 16:00 45 - 34
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Hőgerl Bence (Kővári Gyula)
2020. február 16. 16:00 92 - 10
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Kara Zsombor (Balogh László György)
2020. február 16. 16:00 80 - 51
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Farkas Barna (Hegedűs Ferenc)
2020. február 16. 16:15 46 - 55
Játékvezetők: Németh Balázs, Matucza Gyula (Farkas Dávid)
2020. február 16. 16:15 60 - 22
Játékvezetők: Török Béla, Rabi Bernadett Panna (Réger Zsolt Péter)
2020. február 16. 16:15 50 - 39
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig (Tóthné Király Enikő)
2020. február 16. 16:30 50 - 40
2020. február 16. 16:30 69 - 31
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György (Csordás Gábor)
2020. február 16. 16:30
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Mátyus Zoé Grèta (Belák Zoltán)
2020. február 16. 17:00 29 - 51
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence (Hegedűs Imre)
2020. február 16. 17:15 45 - 33
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Kutrik Andrea (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. február 16. 17:15
Játékvezetők: Szőke Gábor, Matóczay Bálint (Kővári Gyula)
2020. február 16. 17:30 68 - 21
Játékvezetők: Németh Balázs, Matucza Gyula (Farkas Dávid)
2020. február 16. 17:30 31 - 34
Játékvezetők: Steiner Máté, Bertók Botond (Réger Zsolt Péter)
2020. február 16. 18:00
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Mátyus Zoé Grèta (Belák Zoltán)
2020. február 16. 18:00 38 - 37
Játékvezetők: Nagy Kevin, Krisztián, Ignácz Kristóf (Éles Péter Emil)
2020. február 16. 18:00 33 - 58
Játékvezetők: Kovács Attila, Nagy Kevin, Krisztián (Éles Péter Emil)
2020. február 16. 18:30 40 - 42
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. február 16. 18:30
Játékvezetők: Szőke Gábor, Hőgerl Bence (Kővári Gyula)
2020. február 16. 18:45 27 - 29
Játékvezetők: Steiner Máté, Bertók Botond (Réger Zsolt Péter)
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 17:00 Kismarosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Vigh Balázs
2020. február 16. 17:00 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Szájer József, Stickel Balázs
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 19:00 82 - 78 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Csoma Viktor
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 20:15 77 - 80 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 16:00 66 - 67 Miklóssy János Sportközpont
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Fajszi Zsombor Levente
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 18:00 43 - 69 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Mile Gábor
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 18:00 66 - 61 Törökugrató Általános Iskola
Játékvezetők: Goda László, Balogh Kristóf
2020. február 16. 18:00 55 - 40 TF E-terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Magyar Zoltán
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 09:00 70 - 39 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tarnai Gyula Csaba
2020. február 16. 13:30 71 - 63 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Magyar Zoltán
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 10:30 42 - 58 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tarnai Gyula Csaba
2020. február 16. 16:30 26 - 74 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Sancilio Alexis
2020. február 16. 18:00 88 - 67 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Zádeczki Donát László
2020. február 16. 19:15 67 - 66 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: László Zsolt Károly, Mocsai László
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 10:00 48 - 57 PSZF Tornaterme
2020. február 16. 14:00 PSZF Tornaterme
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 12:00 55 - 72 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Magyar Zoltán
2020. február 16. 18:00 45 - 64 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Sancilio Alexis
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 11:00 69 - 61 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Lövei László
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 09:00 43 - 85 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Lövei László
Budapest, Fiú Kadett B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 10:00 51 - 85 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Tőzsér Dénes Kelemen
2020. február 16. 11:40 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szabó István, Stáber Alex Bence
2020. február 16. 13:20 94 - 40 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szabó István, Tőzsér Dénes Kelemen
Budapest, Fiú Serdülő C
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 16. 14:00 81 - 45 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Szőke Gábor, Koncsag Csaba

Megyei szövetségek