Mérkőzések - 2020. 02. 15.
Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 16:00 63 - 91 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Ádám József, Boros Tamás, Szilágyi Bálint (Nagy János)
2020. február 15. 17:00 92 - 79 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, Vida József (Forrai Sámuel)
2020. február 15. 18:00 52 - 86 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Hervay Tibor, Dr. Oláh Márk (Bognár Tibor)
2020. február 15. 18:00 66 - 76 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Kovács Nimród János, Nyilas István (dr. Gincsai János Péter)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 16:00 51 - 81 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Magyari Viktor
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 13:00 73 - 78 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Rózsavölgyi Alexandra
2020. február 15. 16:00 79 - 64 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Farkas Péter Gábor
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 10:00 75 - 81 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Matics Sándor
2020. február 15. 18:00 55 - 109 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Nagy László, Fleischmann Krisztián
2020. február 15. 19:30 64 - 101 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Kapros Roland
Hepp Kupa, Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 11:00 87 - 78 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Major Ádám, Kapusi Gábor (Farkas Zoltán)
2020. február 15. 13:30 89 - 80 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Minár László Balázs, Földi László, Németh Patrik (Balogh László György)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 11:30 82 - 74
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Komlódi Benedek (Bagi Károly Imre)
2020. február 15. 13:00 63 - 86
Játékvezetők: Fekete Csaba, Baukó Ferenc (Tóthné Király Enikő)
2020. február 15. 15:30 70 - 90
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Tatár Domonkos (Czéh Csaba Károly)
2020. február 15. 15:30 74 - 54 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla (Szabó László)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 10:00
Játékvezetők: Bognár Tibor, Novák Bence
2020. február 15. 11:00 79 - 69 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Koncsag Csaba
2020. február 15. 12:00 82 - 77
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Vigh Balázs
2020. február 15. 13:00 73 - 68
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Tatár Domonkos
2020. február 15. 14:00 96 - 53 TF E-terem
Játékvezetők: Konta Csanád János, Koncsag Csaba
2020. február 15. 14:00 73 - 44 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Matics Sándor
2020. február 15. 16:00 63 - 44
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Matics Sándor
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 11:00 110 - 77
2020. február 15. 11:00 78 - 55
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Zádeczki Donát László (Halmos Péter)
2020. február 15. 11:00 76 - 44
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Bognár Tamás (GRÁCZER ZSOLT)
2020. február 15. 11:00 104 - 52
Játékvezetők: Farkas Roland, Boros Gyevi Ádám (Kele János)
2020. február 15. 11:00 107 - 72
Játékvezetők: Steiner Máté, Bertók Botond (Dr. Gencsev Plámen)
2020. február 15. 11:00 107 - 38
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szűcs Sándor (Hegedűs Imre)
2020. február 15. 11:00 85 - 54
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Tolnai János)
2020. február 15. 12:45 80 - 63
2020. február 15. 12:45 25 - 110
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Zádeczki Donát László (Halmos Péter)
2020. február 15. 12:45 60 - 50
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Bognár Tamás (GRÁCZER ZSOLT)
2020. február 15. 12:45 82 - 79
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kele János)
2020. február 15. 12:45 85 - 70
Játékvezetők: Steiner Máté, Bertók Botond (Dr. Gencsev Plámen)
2020. február 15. 12:45 62 - 76
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László (Hegedűs Imre)
2020. február 15. 12:45 81 - 64
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Tolnai János)
2020. február 15. 15:30 69 - 53
Játékvezetők: Vadász Csaba, Bartucz Csaba (Farkas Zoltán)
2020. február 15. 17:00 52 - 81
2020. február 15. 17:00 48 - 70
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Pál Roland (László Zsolt Károly)
2020. február 15. 17:00 28 - 92
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András (GRÁCZER ZSOLT)
2020. február 15. 17:00 86 - 72
Játékvezetők: Ács Dezső, Bálind Attila (Kele János)
2020. február 15. 17:00 42 - 115
Játékvezetők: Csoma Viktor, Balogh Kristóf (Dr. Gencsev Plámen)
2020. február 15. 17:00 33 - 126
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szűcs Sándor (Hegedűs Imre)
2020. február 15. 17:00 60 - 102
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Tolnai János)
2020. február 15. 17:30 62 - 47
Játékvezetők: Vadász Csaba, Czékmán Csaba (Farkas Zoltán)
2020. február 15. 18:45 92 - 72
2020. február 15. 18:45 36 - 85
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Pál Roland (László Zsolt Károly)
2020. február 15. 18:45 68 - 41
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András (GRÁCZER ZSOLT)
2020. február 15. 18:45 148 - 24
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám (Kele János)
2020. február 15. 18:45 70 - 62
Játékvezetők: Csoma Viktor, Balogh Kristóf (Dr. Gencsev Plámen)
2020. február 15. 18:45 62 - 93
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László (Hegedűs Imre)
2020. február 15. 18:45 62 - 60
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Tolnai János)
Fiú Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 08:45 82 - 52
Játékvezetők: Bárány Levente, Győri Ferenc (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. február 15. 09:00 103 - 25
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Bolyki Dávid (Csordás Gábor)
2020. február 15. 09:00 89 - 53
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Szobonya Erik (Pázsitka Ferenc Gábor)
2020. február 15. 09:00
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Konta Csanád János (Schwarz Mária)
2020. február 15. 09:00 74 - 92
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Koncsag Csaba (Solymosi Tamás)
2020. február 15. 09:30 82 - 42
Játékvezetők: Polyák Máté, Schneider Bertold Antal (Szarka Zsuzsanna Mária)
2020. február 15. 10:00 110 - 22
Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Egri Tibor)
2020. február 15. 10:00 83 - 57
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Fajszi Zsombor Levente (Buday Zsolt Tamás)
2020. február 15. 10:00 58 - 62
Játékvezetők: Nyilas István, Barabás Dorina Mónika (Mustos Tamás János)
2020. február 15. 10:00 82 - 53
Játékvezetők: Lónáth László, Kusnir Gábor (Molnár Gábor)
2020. február 15. 10:00 66 - 83
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Páll Vivien Zsanett (Szulics Zsolt János)
2020. február 15. 10:00 51 - 69
Játékvezetők: Majkó Ádám , Oláh Gabriella (Mosonyi József)
2020. február 15. 10:30 67 - 85
Játékvezetők: Bárány Levente, Győri Ferenc (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. február 15. 10:45 60 - 57
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Szobonya Erik (Pázsitka Ferenc Gábor)
2020. február 15. 10:45 77 - 73
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Konta Csanád János (Schwarz Mária)
2020. február 15. 11:00
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Bolyki Dávid (Csordás Gábor)
2020. február 15. 11:00 21 - 84
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss Tamás Sándor (Kiss István)
2020. február 15. 11:15
Játékvezetők: Polyák Máté, Schneider Bertold Antal (Szarka Zsuzsanna Mária)
2020. február 15. 12:00 93 - 63
Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Egri Tibor)
2020. február 15. 12:00 65 - 67
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Fajszi Zsombor Levente (Buday Zsolt Tamás)
2020. február 15. 12:00 64 - 82
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika (Mustos Tamás János)
2020. február 15. 12:00 54 - 71
Játékvezetők: Lónáth László, Kusnir Gábor (Molnár Gábor)
2020. február 15. 12:00 39 - 61
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Páll Vivien Zsanett (Szulics Zsolt János)
2020. február 15. 12:00
Játékvezetők: Lenger Levente, Oláh Gabriella (Mosonyi József)
2020. február 15. 12:00 60 - 83
Játékvezetők: Kapros Roland, Szájer József (Cseh Sándor Attila)
2020. február 15. 12:15 70 - 57
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Szobonya Erik (Pázsitka Ferenc Gábor)
2020. február 15. 12:15 82 - 71
Játékvezetők: Bujtor Péter, Matejovics Márk (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. február 15. 12:15 104 - 56
Játékvezetők: Bujtor Péter, Matejovics Márk (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. február 15. 12:30 50 - 54
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss Tamás Sándor (Kiss István)
2020. február 15. 12:30
Játékvezetők: Szőke Gábor, Korhetz Szilárd (Schwarz Mária)
2020. február 15. 13:00
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Bolyki Dávid (Csordás Gábor)
2020. február 15. 13:00
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Kovács Máté (Szarka Zsuzsanna Mária)
2020. február 15. 13:00 79 - 89
Játékvezetők: Belák Zoltán, Sersovszky Gergely Péter (Solymosi Tamás)
2020. február 15. 13:45 56 - 53
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Szobonya Erik (Pázsitka Ferenc Gábor)
2020. február 15. 14:00 50 - 81
Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Egri Tibor)
2020. február 15. 14:00 40 - 59
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Fajszi Zsombor Levente (Buday Zsolt Tamás)
2020. február 15. 14:00 84 - 92
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika (Mustos Tamás János)
2020. február 15. 14:00 54 - 78
Játékvezetők: Lónáth László, Kusnir Gábor (Molnár Gábor)
2020. február 15. 14:00 75 - 61
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Tóth Tamás Zoltán (Szulics Zsolt János)
2020. február 15. 14:00
Játékvezetők: Majkó Ádám , Lenger Levente (Mosonyi József)
2020. február 15. 14:00 68 - 25
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss Tamás Sándor (Kiss István)
2020. február 15. 14:00
Játékvezetők: Kapros Roland, Szájer József (Cseh Sándor Attila)
2020. február 15. 14:15 59 - 85
Játékvezetők: Szőke Gábor, Korhetz Szilárd (Schwarz Mária)
2020. február 15. 14:45 71 - 56
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Kovács Máté (Szarka Zsuzsanna Mária)
2020. február 15. 14:45 119 - 35
Játékvezetők: Belák Zoltán, Sersovszky Gergely Péter (Solymosi Tamás)
2020. február 15. 16:00 80 - 63
Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Egri Tibor)
2020. február 15. 16:00 82 - 97
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Fajszi Zsombor Levente (Buday Zsolt Tamás)
2020. február 15. 16:00 62 - 67
Játékvezetők: Lónáth László, Kusnir Gábor (Molnár Gábor)
2020. február 15. 16:00 95 - 73
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Páll Vivien Zsanett (Szulics Zsolt János)
2020. február 15. 16:30 98 - 76
Játékvezetők: Belák Zoltán, Sersovszky Gergely Péter (Solymosi Tamás)
2020. február 15. 18:00
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Süveges Zalán (Cseh Sándor Attila)
2020. február 15. 18:00 84 - 44
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Süveges Zalán (Cseh Sándor Attila)
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 13:00 71 - 57 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Tatár Domonkos (Czéh Csaba Károly)
2020. február 15. 14:00 51 - 79 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor (Farkas János)
2020. február 15. 17:30 34 - 82
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Bognár Tamás (HOFFMANN Gergely)
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 10:00 68 - 59 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Szabó István, Kieffer Thomas
2020. február 15. 10:00 40 - 118
Játékvezetők: Lovász Balázs, Märcz Péter (Várhalmi Zsolt László)
2020. február 15. 11:00
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Bartucz Csaba
2020. február 15. 12:00
Játékvezetők: Nemes Gábor, Rácz Bence
2020. február 15. 12:00 68 - 59
Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán (Várhalmi Zsolt László)
2020. február 15. 14:00 117 - 54
Játékvezetők: Märcz Péter, Kiss Zoltán (Várhalmi Zsolt László)
2020. február 15. 16:00 50 - 89
Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán (Várhalmi Zsolt László)
2020. február 15. 18:00 69 - 51 Albertirsai Sportcsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Vigh Balázs
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 10:00 67 - 106
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Vigh Balázs
2020. február 15. 10:00 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gombos Márk Bálint
2020. február 15. 12:00 38 - 65 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Szabó István, Kieffer Thomas
Kenguru Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 08:00 79 - 31
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Dr. Ormay Gábor (Bukta Bertalan)
2020. február 15. 08:30
Játékvezetők: Szabó Péter, Kovács Gedeon (Kincs Károly)
2020. február 15. 08:30 60 - 57
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Gereben Dorka (Szlota Tibor Csaba)
2020. február 15. 08:30 30 - 71
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Boros Krisztina (Réger Zsolt Péter)
2020. február 15. 08:30 19 - 52
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kutrik Andrea (Kővári Gyula)
2020. február 15. 08:45 36 - 52
Játékvezetők: Tóth Tamás, Szabó Krisztina (Szabó Attila)
2020. február 15. 09:00
Játékvezetők: Buzai Patrik, Szlávik Bence (Szabadvári János László)
2020. február 15. 09:00 6 - 57
2020. február 15. 09:00
Játékvezetők: Kaszab Zsuzsa, Dr. Bodnár Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2020. február 15. 09:00 40 - 26
Játékvezetők: Erdész Dávid (Nyilas Zoltán)
2020. február 15. 09:00 69 - 34
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Csoma Martin (Bacsfay Gyula Péter)
2020. február 15. 09:00 62 - 93
2020. február 15. 09:00 79 - 96
2020. február 15. 09:00 47 - 23
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Hergyó-Bencze Gábor (Parádi Péter)
2020. február 15. 09:00 30 - 38
Játékvezetők: Horányi András , Lakatos István (Molnár Péter Zoltán)
2020. február 15. 09:00 21 - 35
Játékvezetők: Bács Csaba, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS)
2020. február 15. 09:15 42 - 71
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Dr. Ormay Gábor (Bukta Bertalan)
2020. február 15. 09:30 28 - 40
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Dr Tallós Gábor (Herczeg Ágoston)
2020. február 15. 09:30
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Erős László (CSEH Gergely)
2020. február 15. 09:30 87 - 49
Játékvezetők: Tóth Bence, Müller Martin (Szabó Bakos András László)
2020. február 15. 09:30
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István)
2020. február 15. 09:45
Játékvezetők: Szabó Péter, Mészáros Nándor Lajos (Kincs Károly)
2020. február 15. 09:45 69 - 71
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Gereben Dorka (Szlota Tibor Csaba)
2020. február 15. 09:45 39 - 50
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Benkő Glória (Réger Zsolt Péter)
2020. február 15. 09:45 33 - 37
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kutrik Andrea (Kővári Gyula)
2020. február 15. 10:00 78 - 36
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Farkas Barna (Gombár Éva Erzsébet)
2020. február 15. 10:00 61 - 76
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Kovács Karina Erzsébet (Szabó László)
2020. február 15. 10:00
Játékvezetők: Dr. Kozma Gábor
2020. február 15. 10:00 43 - 26
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Ócsai József (Hegedűs Mária)
2020. február 15. 10:00 51 - 59
2020. február 15. 10:00 67 - 49
Játékvezetők: Szőke Bence, Filep Áron Kálmán (Kunvári József László)
2020. február 15. 10:00
Játékvezetők: Velkey István (Faidt Mihály)
2020. február 15. 10:00 50 - 53
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szabó Tibor (Göncz Ferenc)
2020. február 15. 10:00
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Szalontai Dorina (Drahos László)
2020. február 15. 10:15 51 - 72
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik (Szabadvári János László)
2020. február 15. 10:15 92 - 11
2020. február 15. 10:15 57 - 24
Játékvezetők: Tóth Tamás, Szabó Krisztina (Szabó Attila)
2020. február 15. 10:15
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Csoma Martin (Bacsfay Gyula Péter)
2020. február 15. 10:15 20 - 59
Játékvezetők: Horányi András , Lakatos István (Molnár Péter Zoltán)
2020. február 15. 10:15 36 - 39
Játékvezetők: Bács Csaba, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS)
2020. február 15. 10:30
Játékvezetők: Kaszab Zsuzsa, Dr. Bodnár Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2020. február 15. 10:30 13 - 50
Játékvezetők: Erdész Dávid (Nyilas Zoltán)
2020. február 15. 10:30 46 - 99
2020. február 15. 10:30 54 - 74
2020. február 15. 10:30 44 - 39
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Hergyó-Bencze Gábor (Parádi Péter)
2020. február 15. 10:30 73 - 28
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Pálfi Lili Hanna (Silló Zsolt)
2020. február 15. 10:30 48 - 63
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Dr. Ormay Gábor (Bukta Bertalan)
2020. február 15. 10:45 28 - 59
Játékvezetők: Wischy Péter, Dr Tallós Gábor (Herczeg Ágoston)
2020. február 15. 10:45
Játékvezetők: Erős László, Tóth Gábor Balázs (CSEH Gergely)
2020. február 15. 10:45 77 - 54
Játékvezetők: Tóth Bence, Csontos Alex (Szabó Bakos András László)
2020. február 15. 10:45
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István)
2020. február 15. 11:00
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Kovács Gedeon (Kincs Károly)
2020. február 15. 11:00 54 - 46
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Pál Roland (Szlota Tibor Csaba)
2020. február 15. 11:00 72 - 35
Játékvezetők: Boros Krisztina, Benkő Glória (Réger Zsolt Péter)
2020. február 15. 11:00 73 - 21
Játékvezetők: Ürögi Zsolt, Marjai Réka (Kővári Gyula)
2020. február 15. 11:15 49 - 40
2020. február 15. 11:15 43 - 75
Játékvezetők: Szőke Bence, Filep Áron Kálmán (Kunvári József László)
2020. február 15. 11:15 24 - 42
Játékvezetők: Velkey István (Faidt Mihály)
2020. február 15. 11:15 29 - 59
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szabó Tibor (Göncz Ferenc)
2020. február 15. 11:15
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Salánki Krisztián Ignác (Drahos László)
2020. február 15. 11:30
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Szlávik Bence (Szabadvári János László)
2020. február 15. 11:30 27 - 78
2020. február 15. 11:30 51 - 34
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Kis Sándor (Gombár Éva Erzsébet)
2020. február 15. 11:30 81 - 40
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Kovács Karina Erzsébet (Szabó László)
2020. február 15. 11:30
Játékvezetők: Dr. Kozma Gábor
2020. február 15. 11:30 52 - 23
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András (Hegedűs Mária)
2020. február 15. 11:30 47 - 32
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Borbély Zoltán (Bacsfay Gyula Péter)
2020. február 15. 11:30 78 - 23
Játékvezetők: Horányi András , Lakatos István (Molnár Péter Zoltán)
2020. február 15. 11:30 42 - 22
Játékvezetők: Bács Csaba, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS)
2020. február 15. 11:45 28 - 45
Játékvezetők: Tóth Tamás, Szabó Krisztina (Szabó Attila)
2020. február 15. 11:45 106 - 13
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Imre Márk (Silló Zsolt)
2020. február 15. 12:00 57 - 71
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Gecsei Ferenc)
2020. február 15. 12:00 31 - 36
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Wischy Péter (Herczeg Ágoston)
2020. február 15. 12:00
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Tóth Gábor Balázs (CSEH Gergely)
2020. február 15. 12:00 54 - 72
Játékvezetők: Kaszab Zsuzsa, Dr. Bodnár Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2020. február 15. 12:00 60 - 22
Játékvezetők: Erdész Dávid (Nyilas Zoltán)
2020. február 15. 12:00 39 - 64
Játékvezetők: Tóth Bence, Csontos Alex (Szabó Bakos András László)
2020. február 15. 12:00
Játékvezetők: Müller Martin, Kaposi Gábor (Bónitz István)
2020. február 15. 12:00 92 - 63
2020. február 15. 12:00 84 - 51
2020. február 15. 12:00 19 - 88
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Hergyó-Bencze Gábor (Parádi Péter)
2020. február 15. 12:15
Játékvezetők: Bozóki Domonkos Olivér, Kovács Gedeon (Kincs Károly)
2020. február 15. 12:15 77 - 37
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Pál Roland (Szlota Tibor Csaba)
2020. február 15. 12:15 42 - 58
Játékvezetők: Csoma Viktor, Boros Krisztina (Réger Zsolt Péter)
2020. február 15. 12:15 40 - 65
Játékvezetők: Szabó Péter, Ürögi Zsolt (Kővári Gyula)
2020. február 15. 12:30 42 - 67
2020. február 15. 12:30 44 - 46
Játékvezetők: Szőke Bence, Filep Áron Kálmán (Kunvári József László)
2020. február 15. 12:30
Játékvezetők: Velkey István (Faidt Mihály)
2020. február 15. 12:30 81 - 20
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szabó Tibor (Göncz Ferenc)
2020. február 15. 12:30 30 - 50
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Szalontai Dorina (Drahos László)
2020. február 15. 12:45 17 - 44
2020. február 15. 13:00 37 - 73
Játékvezetők: Kis Sándor, Farkas Barna (Gombár Éva Erzsébet)
2020. február 15. 13:00 27 - 76
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Kovács Karina Erzsébet (Szabó László)
2020. február 15. 13:00 26 - 52
Játékvezetők: Dr. Kozma Gábor
2020. február 15. 13:00 52 - 26
Játékvezetők: Rideg László, Ócsai József (Hegedűs Mária)
2020. február 15. 13:00 26 - 65
Játékvezetők: Imre Márk, Pálfi Lili Hanna (Silló Zsolt)
2020. február 15. 13:00 51 - 56
Játékvezetők: Bács Csaba, Lakatos István (Csizmadia Levente)
2020. február 15. 13:15 60 - 68
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Gecsei Ferenc)
2020. február 15. 13:15
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Erős László (CSEH Gergely)
2020. február 15. 13:15 51 - 48
Játékvezetők: Horgos Péter, Utasi Gábor (Szabó Attila)
2020. február 15. 13:15
Játékvezetők: Müller Martin, Kaposi Gábor (Bónitz István)
2020. február 15. 13:30
Játékvezetők: Bozóki Domonkos Olivér, Mészáros Nándor Lajos (Kincs Károly)
2020. február 15. 13:30 51 - 65
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Kutrik Andrea (Szlota Tibor Csaba)
2020. február 15. 13:30 58 - 43
Játékvezetők: Csoma Viktor, Benkő Glória (Réger Zsolt Péter)
2020. február 15. 13:30 47 - 41
Játékvezetők: Szabó Péter, Marjai Réka (Kővári Gyula)
2020. február 15. 13:30 50 - 35
Játékvezetők: Lugosi Lilla, Gedra János (Faltinné Széll Ágnes)
2020. február 15. 13:30 20 - 54
Játékvezetők: Magda János József (Nyilas Zoltán)
2020. február 15. 14:00 51 - 19
2020. február 15. 14:00 93 - 36
Játékvezetők: Papp Attila, Kovács István (Király László Józsefné)
2020. február 15. 14:00 106 - 43
Játékvezetők: Németh Csaba János, Bárczai Krisztofer Márk (Szoó László Márton)
2020. február 15. 14:15 23 - 107
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Imre Márk (Silló Zsolt)
2020. február 15. 14:15 20 - 93
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Szabó Zsuzsa (Csizmadia Levente)
2020. február 15. 14:30 73 - 38
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Kovács Zoltán)
2020. február 15. 14:30 82 - 60
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Gecsei Ferenc)
2020. február 15. 14:30 11 - 50
Játékvezetők: Erős László, Tóth Gábor Balázs (CSEH Gergely)
2020. február 15. 14:30 38 - 33
Játékvezetők: Rideg László, Terjéki András (Hegedűs Mária)
2020. február 15. 14:45
Játékvezetők: Tahin András, Waigand Ágoston (Kincs Károly)
2020. február 15. 14:45 40 - 66
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Kutrik Andrea (Szlota Tibor Csaba)
2020. február 15. 14:45 50 - 54
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Bárány Levente (Réger Zsolt Péter)
2020. február 15. 14:45 58 - 36
Játékvezetők: Török Béla, Miháczi Ádám (Kővári Gyula)
2020. február 15. 14:45 56 - 23
Játékvezetők: Horgos Péter, Utasi Gábor (Szabó Attila)
2020. február 15. 15:00
Játékvezetők: Lugosi Lilla, Gedra János (Faltinné Széll Ágnes)
2020. február 15. 15:00 30 - 44
Játékvezetők: Magda János József (Nyilas Zoltán)
2020. február 15. 15:00 77 - 34
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Szabó Bakos András László)
2020. február 15. 15:00 69 - 42
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Marossy Gergely (Téczely Tamás)
2020. február 15. 15:15 52 - 26
2020. február 15. 15:15 27 - 54
Játékvezetők: Papp Attila, Kovács István (Király László Józsefné)
2020. február 15. 15:15 65 - 68
Játékvezetők: Németh Csaba János, Bárczai Krisztofer Márk (Szoó László Márton)
2020. február 15. 15:30 68 - 17
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Szabó Zsuzsa (Csizmadia Levente)
2020. február 15. 15:45 32 - 83
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Wischy Péter (Kovács Zoltán)
2020. február 15. 15:45
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Tóth Gábor Balázs (CSEH Gergely)
2020. február 15. 16:00
Játékvezetők: Tahin András, Waigand Ágoston (Kincs Károly)
2020. február 15. 16:00 54 - 45
Játékvezetők: Kiss Mihály Barna, Matóczay Bálint (Szlota Tibor Csaba)
2020. február 15. 16:00 21 - 51
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Bárány Levente (Réger Zsolt Péter)
2020. február 15. 16:00 18 - 66
Játékvezetők: Török Béla, Miháczi Ádám (Kővári Gyula)
2020. február 15. 16:15 28 - 78
Játékvezetők: Horgos Péter, Utasi Balázs (Szabó Attila)
2020. február 15. 16:15 60 - 51
2020. február 15. 16:30 43 - 80
Játékvezetők: Lugosi Lilla, Gedra János (Faltinné Széll Ágnes)
2020. február 15. 16:30 57 - 11
Játékvezetők: Magda János József (Nyilas Zoltán)
2020. február 15. 16:30 47 - 58
Játékvezetők: Papp Attila, Kovács István (Király László Józsefné)
2020. február 15. 16:30 57 - 70
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Marossy Gergely (Téczely Tamás)
2020. február 15. 16:30 42 - 93
Játékvezetők: Németh Csaba János, Bárczai Krisztofer Márk (Szoó László Márton)
2020. február 15. 17:00 56 - 61
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Kovács Zoltán)
2020. február 15. 17:00
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Erős László (CSEH Gergely)
2020. február 15. 17:15
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Bozóki Domonkos Olivér (Kincs Károly)
2020. február 15. 17:15 48 - 36
Játékvezetők: Kiss Mihály Barna, Korhetz Szilárd (Szlota Tibor Csaba)
2020. február 15. 17:15 23 - 45
Játékvezetők: Bertók Botond, Ürögi Zsolt (Réger Zsolt Péter)
2020. február 15. 17:15
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Marjai Réka (Kővári Gyula)
2020. február 15. 17:30 45 - 61
2020. február 15. 18:00 39 - 111
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Marossy Gergely (Téczely Tamás)
2020. február 15. 18:30 51 - 35
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Bozóki Domonkos Olivér (Kincs Károly)
2020. február 15. 18:30 64 - 45
Játékvezetők: Kiss Mihály Barna, Korhetz Szilárd (Szlota Tibor Csaba)
2020. február 15. 18:30 57 - 6
Játékvezetők: Bertók Botond, Ürögi Zsolt (Réger Zsolt Péter)
2020. február 15. 18:30
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Marjai Réka (Kővári Gyula)
Gyermek Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 10:00 78 - 29
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Alina Lazar (Szakáll András)
2020. február 15. 11:30 55 - 40
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Vörös Eszter (Szakáll András)
2020. február 15. 13:00 58 - 42
Játékvezetők: Vörös Eszter, Alina Lazar (Szakáll András)
2020. február 15. 14:30 73 - 17
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Vörös Eszter (Szakáll András)
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 17:15 49 - 77 Piarista Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gombos Márk Bálint
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 12:00 107 - 78 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Matics Sándor
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 15:00 PSZF Tornaterme
2020. február 15. 15:20 76 - 44 Zsigmond Király Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurkovics István János
Somogy Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 09:00 53 - 69 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Csapó Gábor, Deák Zsuzsanna
2020. február 15. 10:00 67 - 119 Vályi Péter Szakképző Intézet Sportcsarnoka
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső
2020. február 15. 10:30 72 - 68 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Mester Milán, Csapó Gábor
2020. február 15. 12:00 73 - 69 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Mester Milán, Bartics Péter
2020. február 15. 13:30 69 - 67 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Bartics Péter, Deák Zsuzsanna
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 11:00 80 - 57 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Rideg László
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 09:00 71 - 73 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőke Attila
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 08:30 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Mocsai László, Bujtor Péter
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 15:00 56 - 52 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sancilio Alexis, László Zsolt Károly
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 09:00 70 - 51 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Csoma Viktor
2020. február 15. 10:30 70 - 59 Berzsenyi Dániel Gimnázium
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Sancilio Alexis
2020. február 15. 11:30 60 - 71 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Nagy László, Szőke Attila
Budapest, Fiú Junior B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 16:00 149 - 12 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Bujtor Péter, Steiner Máté
Budapest, Fiú Kadett B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 10:30 113 - 45 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Gere Kálmán Richárd
Budapest, Leány Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 15. 10:00 106 - 34 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Süveges Zalán

Megyei szövetségek