Mérkőzések - 2020. 01. 15.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 15. 19:00 54 - 75 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Györfy Rúben (Gorka Szabolcs Zsombor)
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 15. 17:00 61 - 79 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál Norbert, Kozma Balázs
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 15. 19:30 116 - 101 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Nemes Gábor
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 15. 20:30 93 - 66 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Lövei László, Csoma Viktor
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 15. 16:00 68 - 82 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szappanos Máté
2020. január 15. 19:00 54 - 62 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 15. 14:30 61 - 72 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Erős Florentina (CSEH Gergely)
2020. január 15. 14:45 74 - 84
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Kovács Zoltán (Szabadvári János László)
2020. január 15. 16:30 51 - 81 Generali Aréna
Játékvezetők: Lónáth László, Szobonya Erik (Drahos László)
2020. január 15. 18:30 88 - 53 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Matics Sándor, Tahin András (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2020. január 15. 18:45 46 - 68 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Németh Fanni (Bagi Károly Imre)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 15. 18:45 58 - 60 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Földi László, Arató Balázs (Budai Csaba)
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 15. 16:20
Játékvezetők: Tóth Zalán Balázs, Püspöki Lotti
2020. január 15. 18:30 55 - 75 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 15. 19:30 Szterényi József Sportcsarnok
2020. január 15. 20:30 90 - 32 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Erdész Dávid
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 15. 20:45 43 - 59 VMSZC Gépipari Szakközépiskolája
Játékvezetők: Németh András, Kovács Máté
Somogy Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 15. 19:30 55 - 78 Vályi Péter Szakiskola Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 15. 19:30 46 - 106 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Szabó László, Mezei Tibor
Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 15. 17:15 67 - 97 Tiszaújvárosi Eötvös J. Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium
2020. január 15. 19:00 54 - 120 Városi Sportcsarnok
2020. január 15. 19:15 97 - 61 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 15. 20:00 52 - 83 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László
JNSZ Serdülő Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 15. 16:15 75 - 46 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó
JNSZ Serdülő Leány
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 15. 16:00 40 - 48 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
JNSZ Mini (U10)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 15. 16:00 29 - 36 Szent-Györgyi Általános Iskola
Játékvezetők: Mile Gábor, Ócsai József
JNSZ Előkészítő (U11)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 15. 17:30 48 - 35 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Játékvezetők: Mezei Tibor, Ócsai József

Megyei szövetségek