Mérkőzések - 2019. 12. 04.
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 17:30 80 - 77 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Major Ádám, Varga-Záray Katalin (Dernei Gábor)
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 19:00 71 - 83 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 20:30 100 - 41 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Csoma Viktor
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 19:15 78 - 60 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Magyar Zoltán
Hepp Kupa, Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 19:30 67 - 75 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Nyilas István, Varga Zoltán, Drenyovszki Dániel
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 19:30 95 - 80 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Minár László Balázs, Szilágyi Tamás
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 15:00 90 - 57 Arena Savaria Munkacsarnoka
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna)
2019. december 4. 15:30 102 - 51 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Magyari Viktor (Birkás Károly)
2019. december 4. 16:15 60 - 52 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szücs Balázs (Torzsa Csaba Péter)
2019. december 4. 16:30 57 - 67
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár József)
2019. december 4. 18:30 94 - 79 Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba János (Dr.Villányi Antal)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 14:30
Játékvezetők: Sallai István József, Scholtz Zoltán
2019. december 4. 17:30 55 - 77
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Frank Bianka
2019. december 4. 17:45 60 - 77
Játékvezetők: Arató Balázs, Kiss Virág (Budai Csaba)
2019. december 4. 18:30 96 - 52 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Béla, Rideg László
2019. december 4. 18:45 95 - 61
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Béndek Gábor Miklós
2019. december 4. 20:00 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szőke Gábor
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 17:00 50 - 91
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kovács Zoltán (Szabadvári János László)
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 18:15
Játékvezetők: Borgula György, Kis Sándor
2019. december 4. 18:20 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Mátyus Zoé Grèta
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 16:00
Játékvezetők: Kiss István, Kocsis Tamás
2019. december 4. 17:45
Játékvezetők: Dr. Kovács András, Sersovszky Gergely Péter
2019. december 4. 18:00 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Tahin András, Matóczay Bálint
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 16:30 71 - 52
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Parádi Péter)
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 15:30 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás
2019. december 4. 18:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Boros Krisztina
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 18:15 British International School
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Ugróczky Péter
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 19:45 IX. kerületi Sportcsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 20:45 64 - 48 VMSZC Gépipari Szakközépiskolája
Játékvezetők: Bognár Tamás, Németh Balázs
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 20:30 100 - 41 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mile Gábor
Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 19:00 59 - 63 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Molnár Krisztián
2019. december 4. 19:15 77 - 92 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Domán István, Vaszi Ádám
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 18:30 50 - 76 Középkerti Általános Iskola
Játékvezetők: Torzsa Csaba Péter, Szűcs Sándor
2019. december 4. 19:15 66 - 73 Derecske Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt
JNSZ leány kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 18:15 42 - 27 Verseghy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor
Tolna Megye - Nagyok Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 15:15 76 - 22 Egészségügyi - Szociális Szakképző Tagintézmény
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Liszkai Rebeka
2019. december 4. 18:15 59 - 80 Kalász János Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Villányi János, Nagy Viktor
JNSZ Serdülő Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 16:00 21 - 84 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Szappanos Máté
2019. december 4. 17:45 76 - 36 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Szappanos Máté
JNSZ Előkészítő (U11)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 16:15 44 - 41 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Béla, Terjéki András
Békés Megye U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 4. 16:30 38 - 126 Mezőberényi Általános Iskola

Megyei szövetségek